Gönderen Konu: 06.01.2022 Serdar GÖKREM Saç Ekimim 32 Yaş  (Okunma sayısı 43023 defa)

jber

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: 06.01.2022 Serdar GÖKREM Saç Ekimim 32 Yaş
« Yanıtla #90 : 27 Kasım 2022, 12:46:58 »
Bence ön cizgiyi çektiklerinde bunu kabul etmiyorum diyerek ekimi yaptırmaman gerekirdi. Kendilerinden emin olmayıp işin kolayına kaçınca hepsi çizgiyi arkadan çekiyor gerekçe olarak da hep aynı şey ‘ doğal çizgi’. Halbuki siz 15 yaşındaki fotoğrafınızı gösterip aynı çizgiyi talep edebilirdiniz. Bence başka bir merkezde ikinci ekimi düşünün

saçsız kral pele

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #91 : 27 Kasım 2022, 13:31:37 »
revize iste.hakkın

Hocam yapılacak revizeden sonra istediğim gibi olacak mı? Revize istesem kabul edecek mi? Acaba 3-4 sene bekleyip şahin hocaya mı ekim yaptırsam bilemedim.

saçsız kral pele

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #92 : 27 Kasım 2022, 13:34:14 »
Bence ön cizgiyi çektiklerinde bunu kabul etmiyorum diyerek ekimi yaptırmaman gerekirdi. Kendilerinden emin olmayıp işin kolayına kaçınca hepsi çizgiyi arkadan çekiyor gerekçe olarak da hep aynı şey ‘ doğal çizgi’. Halbuki siz 15 yaşındaki fotoğrafınızı gösterip aynı çizgiyi talep edebilirdiniz. Bence başka bir merkezde ikinci ekimi düşünün

Benim hatam doğru dürüst araştırmadan birisinin referansı ile gitmekti. Şu anki bilgim olsaydı eğer kabul etmezdim diye düşünüyorum. Sorunuzun yanıtına emekli kelin mesajında cevap verdim aslında. O da revize istememi önerdi. Ben de şu an ne yapacağım konusunda kararsızım aslında.

leventoğlu

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #93 : 27 Kasım 2022, 13:46:37 »
hocam merhabalar
konuyu tek tek okuyamadım ama öncesi sonrası yapılan işlem fotoğraflarına baktığımda başarısız bir sonuç
düzeltmleri gekir bencede ama merkezin ne cevap vereceğini sormadan bilemeyiz
ama bence asıl sorun onların düzelttirdiğinde yapabileceklermi
sonuçta donörün yetersiz olduğu için sıklaştırma istemiyorsun
iyi düşünüp güzel karar vermen gerekir
  • Ekim Tarihi: 29.03.2022
  • Ekim Merkezi ismi ahmet tosun (thehairclinic)
  • Greft Miktarı 5000
  • Yaşınız 38
  • Medikal Tedavi the mossi london

saçsız kral pele

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #94 : 27 Kasım 2022, 14:06:33 »
hocam merhabalar
konuyu tek tek okuyamadım ama öncesi sonrası yapılan işlem fotoğraflarına baktığımda başarısız bir sonuç
düzeltmleri gekir bencede ama merkezin ne cevap vereceğini sormadan bilemeyiz
ama bence asıl sorun onların düzelttirdiğinde yapabileceklermi
sonuçta donörün yetersiz olduğu için sıklaştırma istemiyorsun
iyi düşünüp güzel karar vermen gerekir

Merhaba, donör kalitem fena değil ama işte tekrardan revize edip buna benzer bir sonuç almak da bana koyar.  Sonuçta donör kapasitemiz sınırlı, 10-15 yıl sonra ekim yaptırmak istesek az çok birşeyler kalması lazım diye düşünüyorum. Bir yılı doldurayım hoca ile görüşüp ona göre vir yol alacğaım artık. Benim arkadaşlarım falan yaptırdı esteworld de falan kafaları tamamen kabaktı. Benim saçlardan iyi duruyor. Özellikle ön bölgeleri. Adamlar benle falga geçiyor; keşke ektirmeden bize danışsaydın, bizim ektirdiğimiz yere ektirseydin diye. Ben de mikromotor falan kendimi avutuyorum. 2 hafta önce farklı bir berbere traş oldum. Adam bana saçları erken yaşta dönmüşsün dedi. Ben ektirdim deyince saçların ekinm gibi değilde dökülmüş gibi duruyor dedi. Zaten ikinci ekimi başka ektirme şansım en azından 3 sene falan zor gözüküyor. Görev yerim değişti baya masraf yaptım. Bakalım yeni yılda hoca ile görüşüp ona göre karar alacağım. Herkese yorumları için çok teşekkür ederim.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #95 : 27 Kasım 2022, 16:14:36 »
Hocam yapılacak revizeden sonra istediğim gibi olacak mı? Revize istesem kabul edecek mi? Acaba 3-4 sene bekleyip şahin hocaya mı ekim yaptırsam bilemedim.
mecbur etcek ektikleri genelde çıkardı sende niye boyle oldu.halleder merak etme
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

alibaba

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #96 : 09 Aralık 2022, 01:30:57 »
ilginç bir sonuç olmuş pek bir şey anlamadım son durumdan  :)

saçsız kral pele

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #97 : 17 Aralık 2022, 09:08:27 »
Herkese merhaba bu hafta arası hoca WhatsApptan tam üstten çekilmiş fotoğraflarımı istedi. Daha sonra ön kısma ek yapmamız gerekebilir dedi. Ankara ya gittiğim zaman kontrole gideceğim. Hocanın ben talep etmeden böyle bir yaklaşımda bulunması hoş bir davranış oldu açıkçası.

saçsız kral pele

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #98 : 01 Mart 2023, 13:42:19 »
Merhabalar,

Serdar hoca ile yaptığımız görüşmeler sonucunda tekrardan bir Ekim gerçekleştirdik. Daha doğrusu ön çizgiyi benim isteğim doğrultusunda bir parmak aşağı çektik ve önden arkaya doğru bir sıklaştırma yaptık. Yeni bir konu açmaktansa bu konu üzerinden devam etme gereği duydum. Konumu takip eden arkadaşların da faydalanması adına devam ediyorum. İş yoğunluğundan çok aktif olamayacağım ancak her ay elinden geldiğince güncel fotoğraflar yüklemeye çalışacağım.

saçsız kral pele

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #99 : 01 Mart 2023, 13:47:54 »
Merhaba bu fotoğraflar Ekim öncesi klinikte hocanın çektiği fotoğraflardır. Son fotoğraf ilk Ekim öncesi tepeden çekilen fotoğrafdır.

saçsız kral pele

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #100 : 01 Mart 2023, 13:52:39 »
Bunlarda Ekim öncesi ve sonrası kendi çektiğim fotoğraflar yorumlarınızı bekliyorum herkese iyi günler dilerim.

Muzzy

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #101 : 01 Mart 2023, 14:35:04 »
kardesim ikinci ekimi. hayırlı olsun öncelikle. konunu sayfa sayfa takip ettim. bazen böyle şeyler olabiliyor. ben de ilk ekimimden randıman alamadim. ikinciyi yaotirdim. bu sefer daha bi umutluyum. senin fotolara bakarsak senin de bu ekimin güzel olacak gibi geliyor. zaten asıl amaç onceki hakden iyi duruma gelmek olmali. beklenti bu yönde olmali ki bekleyiş huzurlu geçsin

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #102 : 05 Mart 2023, 23:47:24 »
 hayırlı olsun
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Superduper

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #103 : 26 Temmuz 2023, 14:18:44 »
Hocam son durum nedir paylasabilir misiniz? ben de serdar hocada ekim yaptirdim. 1. ayimdayim

saçsız kral pele

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #104 : 13 Mart 2024, 21:54:36 »
Herkese merhaba Serdar hocaya 2. Ekimin üzerinden 1 yıl geçti son durumları paylaşmak istedim. İlk Ekim benim isteğim üzerine hem ön hem de tepeye yapılmıştı. Sanırım iki bölgeyi birden vücudum besleyemediğinden sonuç istediğim gibi olmamıştı. 2. Ekimde Serdar hoca ön çizgiyi bir parmak aşağı aldı ve sıklaştırma yaptı. Bu seferki sonuçtan son derece memnunum. Sıklık ve doğallık olarak beklentilerimi karşıladı. Saçlarım ekim dediğimde herkes şaşırıyor. Hala daha her geçen gün saçlarım biraz daha oturuyor ve kalınlaşıyor. 6 ay sonra tam sonuç belli olur diye düşünüyorum. Aşağıda traş olmadan ve traş olduktan sonraki hallerimi paylaşıyorum. Herkese iyi ramazanlar dilerim.

Facebook Twitter Instagram