Gönderen Konu: 06.01.2022 Serdar GÖKREM Saç Ekimim 32 Yaş  (Okunma sayısı 43025 defa)

saçsız kral pele

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: 06.01.2022 Serdar GÖKREM Saç Ekimim 32 Yaş
« Yanıtla #61 : 13 Ekim 2022, 20:25:27 »
Ekim hayırlı olsun hocam serdar hocadan memnun musun bende ankarada yaşıyorum 2-3 yer arasında gidip geliyorum senin düşüncen nedir serdar hocanın en çok övündüğü konu manuel alım sence o kadar fark ettiriyor mu

Hocam manuel alım donorü daha az yıpratıyor bu muhakkak ama iyi bir ekim merkezi mikro motorlada güzel alım yapıyor. Arada dağlar kadar fark olduğunu düşünmüyorum. Manuelin dezavantajı bir seansta çok az donör alımına izin vermesi.

saçsız kral pele

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #62 : 13 Ekim 2022, 20:31:33 »
Ön çizgi sık bir görünüm olmadıktan sonra sonucun pekde bir önemi yok
Resimlerdr çok anlaşılır değil siz memnun musunuz revize istediniz mi ya da?

Ever size katılıyorum ön çizgi belli olmayınca pek şekil veremiyorsun saça mecbur öne yatırıyoruz. Geriye doğru taradığımda ön çizgi daha seyrek duruyor. Bu saatten sonra çok da fark edeceğini sanmıyorum. Çevremde emphaire, esteworlde  falan ektirenler var onların ön çizgileri daha sık adamlar bana öğüt veriyor keşke benim ekim yaptırdığım yerde yaptırsaydın diye. Revize konusunda bilemiyorum ne der hoca ama bu süreci de tekrar kaldırabilirmiyim bilmiyorum.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #63 : 13 Ekim 2022, 20:32:38 »
Bence madem bir sürecin içine girdiniz daha iyi bir sonuç almak adına hocayla konuşun eğer sonuçtan memnun değilseniz sonuçta bu işlem için para verdiniz emek sarf ettiniz bence böyle bırakmayın memnun değilseniz
Global Moderator

saçsız kral pele

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #64 : 13 Ekim 2022, 20:32:51 »
Ön çizgi sık değil saçları yatırmışsınız memnun musunuz siz gerçi resimlerde net değil

Eskiye göre iyi kel durmuyorum. Önceden çok kel duruyordum ama hayal ettiğin de böyle üvr sonuç değildi açıkçası

saçsız kral pele

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #65 : 13 Ekim 2022, 20:35:27 »
Bence madem bir sürecin içine girdiniz daha iyi bir sonuç almak adına hocayla konuşun eğer sonuçtan memnun değilseniz sonuçta bu işlem için para verdiniz emek sarf ettiniz bence böyle bırakmayın memnun değilseniz
[/quot

Gerçi haklısınız. Bir yılım dolsun o zaman görüşürüm bakalım o zaman hoca ne diyecek duruma biraz daha sabır edip bekleyelim bakalım.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #66 : 13 Ekim 2022, 21:32:58 »
 net resimlere daha gercekci yorum yapılır
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

saçsız kral pele

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #67 : 13 Ekim 2022, 21:40:26 »
net resimlere daha gercekci yorum yapılır

Hafta sonu atacağım üstat iyi akşamlar saygılar.

Alicegenctan

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #68 : 14 Ekim 2022, 08:15:52 »
pele dostum, saçınızın ekim olduğunu kimse anlayamaz, bence gayet güzel görünüyor.

ön cizgi konusuna bence çok önem vermeyin, ekim gerçekleştirmeyen kişilerde dahi yaş ilerledikçe ön cizgi zaten doğal olarak 20 li yaşlardaki gibi olmayacaktır.

serdar hocanın ekimlerinin özelliği doğal görünüm vermesi diğer ekim yerlerinde ön cizgiye yoğunlaşılırken doğallık kayboluyor.

bence ekiminiz gayet güzel olmuş. çok doğal duruyor

saçsız kral pele

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #69 : 15 Ekim 2022, 16:38:50 »
pele dostum, saçınızın ekim olduğunu kimse anlayamaz, bence gayet güzel görünüyor.

ön cizgi konusuna bence çok önem vermeyin, ekim gerçekleştirmeyen kişilerde dahi yaş ilerledikçe ön cizgi zaten doğal olarak 20 li yaşlardaki gibi olmayacaktır.

serdar hocanın ekimlerinin özelliği doğal görünüm vermesi diğer ekim yerlerinde ön cizgiye yoğunlaşılırken doğallık kayboluyor.

bence ekiminiz gayet güzel olmuş. çok doğal duruyor

Hocam yorumunuz için teşekkür ederim. Aslında haklısınız doğallık konusunda saç ekim yapılmış gibi değilde sanki biraz dökülme olmuş seyrelmiş gibi duruyor. Aşağıda en yeni fotoğrafları paylaşacağım. Aslında ön taraf biraz daha gelişse tamamıyla memnun olacak gibiyim. Bir yılın sonuna kadar bekleyelim bakalım.

saçsız kral pele

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #70 : 15 Ekim 2022, 16:41:40 »
Bugün traşa gitmeden önce saçlarım bu şekildeydi.

saçsız kral pele

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #71 : 15 Ekim 2022, 16:44:32 »
Bunlarda traş sonrası fotoğraflar Serdar hoca da Ekim yaptırmayı düşünen ve referans almak isteyen arkadaşlar için paylaşıyorum. Herkese iyi günler.

Sinsinati

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #72 : 15 Ekim 2022, 16:54:59 »
ön çizgi zayıf bu ekim tek ekimle halledilebilirdi ama ön çizgi neden zayıf serdar gökrem'in ekimlerinde anlamış değilim

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #73 : 15 Ekim 2022, 19:14:24 »
 tabiki daha gelişicek 15 aya kadar gelişir ama tepeye biraz yuklenseydi daha iyidi.şimdilik ekim sınıfı gecmiş değil surec  devam sınıftada kalmış değil
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #74 : 15 Ekim 2022, 19:42:12 »
Daha önceden yazmış olduğum ön çizgide beklenen gelişmeyi göremiyorum. Sizin açıklığınız azdı, sonucunuzun bence daha iyi olması gerekir.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

Facebook Twitter Instagram