Gönderen Konu: Life Hair Şahin Çelik 4000 Greft Yaş:27 / 15.01.2022  (Okunma sayısı 49656 defa)

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
Ynt: Life Hair Şahin Çelik 4000 Greft Yaş:27 / 15.01.2022
« Yanıtla #16 : 15 Ocak 2022, 19:48:35 »
Hayırlı olsun ekiminiz. Sizin gibi saçları olan ve tedavisini sürdüren birisi için tekli ve çiftli greftlerden oluşan ekim başarılı olduğu takdirde daha doğal gösterir ekiminizi. Temiz bir sıklaştırma yapılmış ben beğendim ekiminizi. Umarım sorunsuzca süreci atlatırsınız.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

Saclıolmavakti

• Hero Member
« Yanıtla #17 : 15 Ocak 2022, 21:14:13 »
Hayırlı olsun ekiminiz. Sizin gibi saçları olan ve tedavisini sürdüren birisi için tekli ve çiftli greftlerden oluşan ekim başarılı olduğu takdirde daha doğal gösterir ekiminizi. Temiz bir sıklaştırma yapılmış ben beğendim ekiminizi. Umarım sorunsuzca süreci atlatırsınız.

Desteklerin ve yardımların için çok teşekkür ediyorum hocam.

Bir sorum olacak sürekli yatar vaziyette durmaktan belim boynum koptu. Dayanamıyorum arada bir kafam geride olacak şekilde oturuyorum. Bu sıvının yüze inmesi şişlik dışında ekime zarar verir mi?
  • Ekim Tarihi: 15.01.2022
  • Ekim Merkezi ismi Life Hair Şahin Çelik
  • Greft Miktarı 4000
  • Yaşınız 27
  • Medikal Tedavi Fin, Keçiboynuzu özü, Andız pekmezi, Nar suyu Evocapil Tablet

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
  • 𝘗𝘳𝘦𝘷𝘦𝘯𝘵𝘪𝘰𝘯 𝘪𝘴 𝘢𝘩𝘦𝘢𝘥 𝘰𝘧 𝘤𝘶𝘳𝘦
« Yanıtla #18 : 15 Ocak 2022, 21:26:12 »

Bir sorum olacak sürekli yatar vaziyette durmaktan belim boynum koptu. Dayanamıyorum arada bir kafam geride olacak şekilde oturuyorum. Bu sıvının yüze inmesi şişlik dışında ekime zarar verir mi?

Benim de alnıma inmişti azıcık. Şahin hoca "Soğuk bir buz ile masaj yap." dedi. "Gözlerinin altına da biraz inebilir ama sıkıntı olmaz." demişti.
Doktor değilim.Bu alanda eğitimim yok. Önerilerimin yalnızca araştırmayı seven bir birey olarak değerlendirilmesini isterim.

Saclıolmavakti

• Hero Member
« Yanıtla #19 : 15 Ocak 2022, 21:47:07 »
Benim de alnıma inmişti azıcık. Şahin hoca "Soğuk bir buz ile masaj yap." dedi. "Gözlerinin altına da biraz inebilir ama sıkıntı olmaz." demişti.

Sürekli anlattıkları pozisyonda mı kaldın hocam ekim sonrası? Şu 45 derecelik pozisyonda artık duramıyorum boynum koptu.
  • Greft Miktarı 4000
  • Yaşınız 27

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
  • 𝘗𝘳𝘦𝘷𝘦𝘯𝘵𝘪𝘰𝘯 𝘪𝘴 𝘢𝘩𝘦𝘢𝘥 𝘰𝘧 𝘤𝘶𝘳𝘦
« Yanıtla #20 : 15 Ocak 2022, 22:02:02 »
Sürekli anlattıkları pozisyonda mı kaldın hocam ekim sonrası? Şu 45 derecelik pozisyonda artık duramıyorum boynum koptu.

Maalesef hocam mümkün mertebe 45 açı ile durdum. Sargı hele çıksın rahat edeceksin inşallah.
Doktor değilim.Bu alanda eğitimim yok. Önerilerimin yalnızca araştırmayı seven bir birey olarak değerlendirilmesini isterim.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #21 : 15 Ocak 2022, 22:07:29 »
 az sabır denilenleri harfi harfine yapın
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Saclıolmavakti

• Hero Member
« Yanıtla #22 : 15 Ocak 2022, 22:16:08 »
Maalesef hocam mümkün mertebe 45 açı ile durdum. Sargı hele çıksın rahat edeceksin inşallah.

Anladım hocam teşekkür ettim o pozisyondayım.
  • Greft Miktarı 4000
  • Yaşınız 27

Saclıolmavakti

• Hero Member
« Yanıtla #23 : 15 Ocak 2022, 22:17:21 »
az sabır denilenleri harfi harfine yapın

Abi yoruyormuş ya kolay gibi geliyordu çok da kolay değilmiş. Bir daha deneyimlemek durumunda kalmam inşallah
  • Greft Miktarı 4000
  • Yaşınız 27

onizuka eikichi

• Hero Member
« Yanıtla #24 : 15 Ocak 2022, 22:20:47 »

Asmed bize 15 - 30 dakika arası ekim bölgesine gelmeyecek şekilde alın bölgesine ve yanaklara buz uygulaması öneriyordu. Yine de biraz şişlik yani ödem yaşamıştım. O ödemi de herkes yaşıyor yani bir zararı olacağını ben düşünmüyorum. Yine de ilk günler biraz dişinizi sıkıp sabırlı olmanızda yarar var. Forumdan takip ettiğim kadarıyla dikkat etmeyip suratı şişip güzel sonuçlar alan üyelerde var. Bu duruma bakarak ben çok zararlı olacağını zannetmiyorum. Ekim yastığınız var değil mi?
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

Saclıolmavakti

• Hero Member
« Yanıtla #25 : 15 Ocak 2022, 22:26:59 »
Asmed bize 15 - 30 dakika arası ekim bölgesine gelmeyecek şekilde alın bölgesine ve yanaklara buz uygulaması öneriyordu. Yine de biraz şişlik yani ödem yaşamıştım. O ödemi de herkes yaşıyor yani bir zararı olacağını ben düşünmüyorum. Yine de ilk günler biraz dişinizi sıkıp sabırlı olmanızda yarar var. Forumdan takip ettiğim kadarıyla dikkat etmeyip suratı şişip güzel sonuçlar alan üyelerde var. Bu duruma bakarak ben çok zararlı olacağını zannetmiyorum. Ekim yastığınız var değil mi?

Var hocam onunla uzanıyorum. Ama sanırım biraz rahatladım şuan ben boynum ağrıyor sanıyordum ama sanırım donör alan ağrıyormuş. Majezik etki gösterdi sanırım.

Ekim alanıda baya bir sızlıyordu şuan orasıda toparladı. İnşallah devam etmez
  • Greft Miktarı 4000
  • Yaşınız 27

onizuka eikichi

• Hero Member
« Yanıtla #26 : 15 Ocak 2022, 22:33:40 »
Var hocam onunla uzanıyorum. Ama sanırım biraz rahatladım şuan ben boynum ağrıyor sanıyordum ama sanırım donör alan ağrıyormuş. Majezik etki gösterdi sanırım.

Ekim alanıda baya bir sızlıyordu şuan orasıda toparladı. İnşallah devam etmez

Geçer sorun olmaz. Ağrılar kısa sürer ama 10 gün uyku sorun oluyor gerçekten. Kabuk dökümünden sonra rahatlıyorsunuz. Saç ekimi sancılı bir süreç maalesef ama zafere giden yolda çekilen çile de kutsaldır :).

Saclıolmavakti

• Hero Member
« Yanıtla #27 : 15 Ocak 2022, 22:35:21 »
Geçer sorun olmaz. Ağrılar kısa sürer ama 10 gün uyku sorun oluyor gerçekten. Kabuk dökümünden sonra rahatlıyorsunuz. Saç ekimi sancılı bir süreç maalesef ama zafere giden yolda çekilen çile de kutsaldır :).

Çok sevdiğim bir söz aynen öyle hocam zafere giden yolda çekilen çile kutsaldır. Zafere ulaşmak dileğiyle.
  • Greft Miktarı 4000
  • Yaşınız 27

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #28 : 15 Ocak 2022, 22:37:05 »
 ulaşırsın sonucta caylak birinin ilk ekimi değilsin seni ekenin sonucları iyi
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

xshot

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #29 : 15 Ocak 2022, 22:48:05 »
Dostum ekim sonrası anlatılanları harfiyen uygula ilaç saatlerine çok dikkat et bol bol su tüket, Ergin Bey’in anlattıklarını birebir uygulamıştım hiç bir sorun yaşamadım kabuk dökene kadar, umarım seninde öyle olur, tekrar hayırlı olsun.

Facebook Twitter Instagram