Gönderen Konu: Koray Hoca 5Bin+Finas Dedi-Önerileriniz?  (Okunma sayısı 8857 defa)

keskin55

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Koray Hoca 5Bin+Finas Dedi-Önerileriniz?
« Yanıtla #16 : 30 Ağustos 2017, 14:35:37 »
Maddi açıdan sıkıntınız yoksa düşünmeyin gerisini.  Koray Erdoğan futbolun messisi gibi adam. Çok güzel bir sonuç alirsiniz

emeklikel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #17 : 31 Ağustos 2017, 20:10:27 »
ben olsam doktoru dinlerdim yan etki olursa bırakırsın belli zaman sonra ilacı
saçları ekmeydi dersin

emeklikel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #18 : 01 Eylül 2017, 09:03:30 »
dutas ile finas zaten adı beraber gecmez finas fda onaylı dutas basa bela bişi
saçları ekmeydi dersin

woodgreen

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #19 : 01 Eylül 2017, 10:43:18 »
Ön tarafta toplasan 500 saç teli anca vardır finas saç çıkarmayacağına göre ve bu saçlar dökülsede çok fark oluşturmayacağından gerek görmüyorum. Tepe bölgesi için haklısınız ancak donör bölgem yeterli olduğundan ilerleyen zamanlarda da oraya ekimle bu işi bitirirm diye düşünüyorum. Tabiki fikirleriniz benim için çok değerli arkadaşlar.
Bu arada herkesin bayramını kutluyorum.Nice güzel mutlu barış dolu bayramlara.

emeklikel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #20 : 01 Eylül 2017, 19:06:01 »
4 ay kadar finasterid dutas saw palmetto kullandım  memeler fırladı zor bela kurtuldum bu dutas ilaç olarak kelin viegrası diye çıkıcaktı piyasaya ilacı durdurdular finasterid fda onayı varken çoğu içen cinsel yan etki gorduk diyor  1 mg finasterid saçlı deride yuzde 38 5 mg finasterid yuzde 40 baskılıyor dhtyi 0.5 mg dutas yuzde 55 baskılarken 2.5 mg dutas yuzde 82 baskılıyor saçlı deride diyorum kanda değil orda çok daha fazla baskılar rakamlar yanlış aklımda kalmadıysa boyleydi dutasla ilgili bazı kotu tecrubelr var gece hastaneye yetiştirilenler falan sitelerde anlatılırdı 10 sene once eşimiz dostumuz tarafından finasteeridde yan etkiler burakaınca gecer bunda oyle değil diolar bu ilaç kullanılcak ilaç değil fda onayı olana yonelsen daha mantıklı
saçları ekmeydi dersin

woodgreen

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #21 : 17 Ocak 2018, 19:21:19 »
Dostlar bu donör bölgesinden kaç graft çıkar acaba? Bilgisi,tecrübesi olanlar yeşillendirsinler bir zahmet.Yakın zamanda Koray hocanın yanına gitmeyi planlıyorum.
Sadece belli bir süre kafamdaki o kızarıklıklar canımı sıkacak geri kalandan korkum yok bende Korayzadelerden olacam gibi görünüyor,hocadan başka garanti ve güven veren görmüyorum piyasada.
Geri sayım başladı.
Cevaplarınızı bekliyorum.

emeklikel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #22 : 17 Ocak 2018, 19:30:58 »
sayı soyleyememde sorununu halledicek açıklıklarını kapıyacak kadar çıkarır paran varsa kıyıcaksan paraya git ektir gerisini dusunme oteki ekimciler bir iyim bir kotu iş çıkarıo dr korayda bu sorun yok sabit istikrarlı sonucları var
saçları ekmeydi dersin

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #23 : 17 Ocak 2018, 19:31:38 »
Koray hocanın manuelı ile bu saçtan 2 kere 5000 bin ve 4000 bin greftlik ekim olur sorunsuz iz olmadan... bence 9 bin greft kapasiteniz var.
Global Moderator

emeklikel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #24 : 17 Ocak 2018, 21:11:29 »
aspirinin bile kaç tane yan etkisi vardır.sonucta fda onaylı yan etki yaptı diyende çok yapmadı diyende çok
saçları ekmeydi dersin

woodgreen

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #25 : 17 Ocak 2018, 21:37:51 »
İlaç konusunda Tüm endişeleriniz yersiz imkanınız varsa hocayı takıp edın kurttulun mutlu olun bu sorunu bitirin.

' İlaç konusunda endişeleriniz yersiz' cümlesi cok talihsiz bir yorum olmuş bence, ilacın yan etkileri prospektüsünde bile yazıyorken hem de. Bir sağlıkçı olarak hastaları yanlış yönlendirmemek ve endişelerini anlamak gerektiğini düşünüyorum. Sayfa yöneticisi olarak bu konuda daha çok  hassasiyet göstermeniz gerektiğini de düşünüyorum açıkcası.
Bu ilaç evet herkeste yan etki göstermiyor, milyonlarca insan kullanıyor bu ilacı ancak tabiki kesinlikle yan etkisi yok demek yanlış.Ben donör bölgemin yeterliliğini düşünerek kullanmak istemiyorum artı bu ilacın bazı yan etkileri kalıcı da olabiliyor.Risk risktir.O yüzden finas vb ilaçlar kullanmam.

woodgreen

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #26 : 03 Ağustos 2019, 14:22:25 »
Selam dostlar.
Bu konuyu Koray Erdoğan için açmıştım ama Dr Sibel Ulusan'ın sonuçlarını gördükten sonra biraz etkilendim gibi sanki. Siz ne düşüyorsunuz? Sibel Ulusan doğru bir tercih midir sizce? Mikro motor ile alım yapıyor ve ihtiyacım olan tüm ekimi bir günde gerçekleştireceğini söylüyor. Aslında bir günde ekim yapması önemli değil dayanırım ancak donör bölgesinde olumsuz bir tarafı olur mu korkusu var ve açıklıkta malumunuz.
Görüş ve değerlendirmelerinizi merakla bekliyorum.

hyperKel

• Hero Member
« Yanıtla #27 : 03 Ağustos 2019, 19:12:38 »
Selam dostlar.
Bu konuyu Koray Erdoğan için açmıştım ama Dr Sibel Ulusan'ın sonuçlarını gördükten sonra biraz etkilendim gibi sanki. Siz ne düşüyorsunuz? Sibel Ulusan doğru bir tercih midir sizce? Mikro motor ile alım yapıyor ve ihtiyacım olan tüm ekimi bir günde gerçekleştireceğini söylüyor. Aslında bir günde ekim yapması önemli değil dayanırım ancak donör bölgesinde olumsuz bir tarafı olur mu korkusu var ve açıklıkta malumunuz.
Görüş ve değerlendirmelerinizi merakla bekliyorum.
sibel ulusan güzel ekim yapıyor açıklığınız içinde tercih edilebilir çünkü yüksek greft çalışan birisi zaten fakat dediğiniz gibi micromotor olduğu için doner bölge için her zaman kötü görüntü riski olabilir.

SolAçık

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #28 : 05 Ağustos 2019, 01:54:40 »
Acikliginiz fazla bu yüzden donör ü çok iyi kullanman gerekecek bunu da göz önünde bulundurarak karar ver.Bu arada Koray Erdoğan dan Sibel Hanıma yonlenmen ilginç maddi nedenler olmasa.

EMİNBEY

• Hero Member
« Yanıtla #29 : 05 Ağustos 2019, 04:41:43 »
Dostum yorum tarihlerini anlayamadım ilk yorumlar 2017 de yazılmış sonra 1.5 sene sonra konuştum falan demişsin ektirdin mi ektirmedin mi naptın anlayamadım ben

Facebook Twitter Instagram