Gönderen Konu: Xpecia 1 ay kullanım yan etki  (Okunma sayısı 950 defa)

Yusufklc

• Yeni üye
  • *
Xpecia 1 ay kullanım yan etki
« : 10 Ocak 2022, 20:28:10 »
Arkadaşlar xpecia günde iki kez kullandım saçlarımda kalınlaşma oldu ve tüylenme bile oldu ama dizlerimde eklemlerimde ağrı ve halsizlik başladı placebo değil kafaya takan birisi değilim araştırdım dht kemik sağlığını etkiliyormuş ve libidoda düşüşler oldu psikolojimide kötü etkiledi biraz bu yan etkilerden dolayı ama saçıma güzel etki etti bu yan etkilerden ötürü bıraktım napabilirim 6 ay kullansam güzel sonuçlar alabilirdim teke düşürsemde bu sıkıntıların tamamen geçeceğini sanmıyorum fikri olan var mı

emekli kel

• Hero Member
Ynt: Xpecia 1 ay kullanım yan etki
« Yanıtla #1 : 10 Ocak 2022, 20:31:57 »
 alıcağın etkide düşer.kemik güclendirici kullanabilirsin ama libidoda dususe bişi diyemem.gunde tek dene birazda yarı etki ve yan etki durumunu değerlendirirsin.

Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Yusufklc

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 10 Ocak 2022, 22:36:49 »
Birazda teke düşürücem yan etkiler ortadan kalkarsa teke devam ederim ama 2 cidden dengemi bozdu kalan 5 ay tek kullansam ufakta olsa iyi etkisi olabilir mi saçlara 1 ayda güzel etki etti

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 10 Ocak 2022, 22:42:37 »
 etkide yan etkide yarısı kadar olur diye dusunuyorum
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

revengoa

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #4 : 11 Ocak 2022, 12:45:33 »
Xpeciadan daha önceleri bu kadar yan etki görülmüyordu. Sanırım içindeki AA oranı artırıldı.

explosen

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 11 Ocak 2022, 21:33:48 »
sıkıntı yok normal bı durum ben 4 ay ustuste kullandım 1.5 aydan sonra sıvılasma oldu bırakınca 1 ay sure sonra duzeldı 5 6 ay sonra gene basladım bazen gunde 2 bazen 1 bır kutu bıtırıp 3 5 ay ara verıp gıne basladım 3 hafta oldu sanırım bugun 4 posta attım söyleyim
  • Yaşınız 33
  • Medikal Tedavi proscar 5/1 bir kötülüğünü görmedim bu konuda duruşum konudaki gibi https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=27709.0

Yusufklc

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #6 : 12 Ocak 2022, 11:26:19 »
Sağlammış bro ama bu xpeciadaki saw palmettonun yağ oranı cok yüksek etkisi cidden cok fazla saçlarım bildiğiniz kalınlaştı tüyler çıktı her yerinde doktor bile 6 ay yanetki olmadan kullansan saçının çoğu geri gelir demişti ama dhtyi gerçekten baskılıyor bildiğiniz bütün kemiklerimde güçsüzlük hissettim isteksizlik oldu günde bire düşürsem yanetki azalıyor ama tamamende geçmiyor komple mi bıraksam günde bir mi devam etsem bilemedim

Karantina21

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #7 : 13 Ocak 2022, 14:01:09 »
xpecia + 1000 mg solgar mı yoksa propecia+ 5000 mg solgar mı ? tavsiye edersiniz

muroreis

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 13 Ocak 2022, 15:05:01 »
Bende 5 haftadır günde iki kere kullanıyorum bakalım bı yan etki olmadı şimdilik libido da düşmüyor
Her gün 1/4 proscar 
Alpecin C1 şampuan ( her gün )

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #9 : 13 Ocak 2022, 18:55:52 »
 finasterid ve 5mg biotini kullanırdım karantina.proceciaya para vermene gerek yok proscar al böl iç

Cardozoo

• Hero Member
« Yanıtla #10 : 14 Ocak 2022, 02:39:51 »
Arkadaşlar xpecia günde iki kez kullandım saçlarımda kalınlaşma oldu ve tüylenme bile oldu ama dizlerimde eklemlerimde ağrı ve halsizlik başladı placebo değil kafaya takan birisi değilim araştırdım dht kemik sağlığını etkiliyormuş ve libidoda düşüşler oldu psikolojimide kötü etkiledi biraz bu yan etkilerden dolayı ama saçıma güzel etki etti bu yan etkilerden ötürü bıraktım napabilirim 6 ay kullansam güzel sonuçlar alabilirdim teke düşürsemde bu sıkıntıların tamamen geçeceğini sanmıyorum fikri olan var mı
Topical  %0.005 finasterid (1ml de 0.05 mg)  kullan. Bunu yapan eczaneler var. İçinde minoxidil olmamasına dikkat et.
Hafta 3 kere 1.25 mg finasterid,günlük şakaklara minox
Nw 2.5a Diffuse Thinning
Yaş 21
Kalben - Saçlar

explosen

• Hero Member
« Yanıtla #11 : 01 Şubat 2022, 16:13:20 »
Sağlammış bro ama bu xpeciadaki saw palmettonun yağ oranı cok yüksek etkisi cidden cok fazla saçlarım bildiğiniz kalınlaştı tüyler çıktı her yerinde doktor bile 6 ay yanetki olmadan kullansan saçının çoğu geri gelir demişti ama dhtyi gerçekten baskılıyor bildiğiniz bütün kemiklerimde güçsüzlük hissettim isteksizlik oldu günde bire düşürsem yanetki azalıyor ama tamamende geçmiyor komple mi bıraksam günde bir mi devam etsem bilemedim

kesme devam et takılma gerek yok balık yağı kullan ayrıca
  • Yaşınız 33
  • Medikal Tedavi proscar 5/1 bir kötülüğünü görmedim bu konuda duruşum konudaki gibi https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=27709.0

Facebook Twitter Instagram