Gönderen Konu: DR.İlhan Serdaroğlu 3400 gref  (Okunma sayısı 12717 defa)

ışıklıklavye

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: DR.İlhan Serdaroğlu 3400 gref
« Yanıtla #15 : 26 Ağustos 2017, 14:46:01 »
ekiminiz hayırlı olsun. klasik serdaroğlu ekimi.fazlaca kanlı. son fotonuz net değil ancak dönor sıkıntısı yok gibi. verteksten aşağı pek inilmemiş. orası zamanla açılacaktır.yani 2.bir ekime daha ihtiyacınız olacak. mevcut saçlarınız kaliteli. güzel bir sonuç alacağınızı düşünüyorum. ilhan serdaroğlu çoğu doktorun tam tersini yapıyor. bir ekimde en önemli husus kanal açmaktır. zira ekilen saçların mevcut saçlarla uyumu,yönü doğal olması açısından çok önemli. dönorden greft toplamayı genelde asistan ya da hemşireler yapar. ilhan serdaroğlu ise kanal açmayıp greft alıyor. bu bana hep ilginç gelmiştir. gerçi ekimi yapan arkadaş bir açıklama yapmış size (el beceresi v.s diye) ama ben bu planlamayı doğru bulmuyorum.ilhan hoca operasyonlarda sazı eline daha çok almalı.

Aslında verteks bölgesi pek açık değil dediğim gibi beyazlılar da bi görünüp o bir de 1'93 boyundayım. Tepeyi pek gören olmuyor diye düşünüyorum o kadar dert değil benim için ektirmem sanırım. Sadece uzun zamandır bu ön taraflarda elimi atınca saç gelmemesinden şekil vermemekten çok sıkılmıştım umarım çözüm olmuştur bu ekim sonucu.

ışıklıklavye

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #16 : 26 Ağustos 2017, 16:39:47 »
Ekim 21 Ağustos p.tesi sabah 8'30 akşam 17'30 gibi gerçekleşti hocam.
aynı günde ekim gerçekleştirmişiz. Benim 13.30-19.30 arası. İşin İlginç kısmı bana benden başka o gün ekim yapmadıklarını söylemişlerdi.

Muhtemelen senin donörden alım olduktan sonra benim işlem bitmiş  çünkü yıkama günü ben yıkama işlemi bitirip çıkarken sen yeni gelmiştin kapıda galoş giyiyordun.

ışıklıklavye

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #17 : 27 Ağustos 2017, 21:38:17 »
7.gün kabuklar kısmi soyuldu. Yaralar kurudu. Uzaktan Flash sız ve yakından Flash lı çekim aşağıda yer almaktadır.Bişgili arkadaşlar yorum yaparlarsa mutlu olurum. Teşekkürler

ışıklıklavye

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #18 : 27 Ağustos 2017, 21:39:55 »
7. Gün flashsız

ışıklıklavye

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #19 : 27 Ağustos 2017, 23:52:28 »
ekim çok seyrek geldi bana

Ne noktadan böyle olduğunu düşünüyorsunuz peki?

ışıklıklavye

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #20 : 27 Ağustos 2017, 23:56:29 »
Donor ne durumda onuda paylasırmısın.

Güncel donör

ışıklıklavye

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #21 : 30 Ağustos 2017, 11:27:58 »
Arkadaşlar Selam. Bugün 10. Gün donör ve ekim alanının fotoğraflarını paylaşıyorum. Donör tamamen diyebileceğimiz kadar iyileşti neredeyse. Ekim alanı kabukları bir kısmı henüz duruyor. Dökülen kabukların altındaki saçlar gözükmeye başladı.Yorumlarınızı alabilirsem mutlu olurum.

kadiköy1

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #22 : 30 Ağustos 2017, 11:34:21 »
dönor gayet iyi. bugun 10.gün ama kabuklar nerdeyse olduğu gibi duruyor. kabukları artık dökmeniz lazım.

ışıklıklavye

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #23 : 30 Ağustos 2017, 12:02:33 »
dönor gayet iyi. bugun 10.gün ama kabuklar nerdeyse olduğu gibi duruyor. kabukları artık dökmeniz lazım.

Hocam korkuyorum ya. Ne ile nasıl döneceğimi de pek bilemiyorum tedirgin oluyorum

kadiköy1

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #24 : 30 Ağustos 2017, 12:09:34 »

Hocam korkuyorum ya. Ne ile nasıl döneceğimi de pek bilemiyorum tedirgin oluyorum

korku normaldir.  ekim merkezine gidin onlar dökerler.

ışıklıklavye

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #25 : 30 Ağustos 2017, 12:17:32 »
Pekala. Peki birkaç gün daha böyle kalması sıkıntılı bir durum mu çünkü bayram hali olduğundan kapalıdır  Ekim merkezi.Bir de Ekim bölgesi sıklık Vs hakkında yorum yapabilir misin. Bir arkadaş seyrek dedi tedirgin etti biraz açıkcası

emretasdemir

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #26 : 30 Ağustos 2017, 19:37:17 »
Benim bildiğim ve sonucunu gördüğüm İlhan hoca ekimleri genelde zaten az greftle seyrek gibi durur ama sonuç olarak sık bir görüntü oluşur herhalde çoğu çıktığı için.bu sitede sonuçlananlardan bahsediyorum.insallah seninki de öyle olur telaş yapma sabret sadece.bende İlhan hocayla görüştüm her yönden uygun ama tek sıkıntım bana göre bilmiyorum ben mi yanlışım ama sanki hoca ön çizgiyi geriden çiziyor gibi ben daha ileriden isteyince de ben oyle yapmam dedi bu da biraz hevesimi kırdı açıkçası.

ışıklıklavye

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #27 : 30 Ağustos 2017, 19:45:03 »
Benim bildiğim ve sonucunu gördüğüm İlhan hoca ekimleri genelde zaten az greftle seyrek gibi durur ama sonuç olarak sık bir görüntü oluşur herhalde çoğu çıktığı için.bu sitede sonuçlananlardan bahsediyorum.insallah seninki de öyle olur telaş yapma sabret sadece.bende İlhan hocayla görüştüm her yönden uygun ama tek sıkıntım bana göre bilmiyorum ben mi yanlışım ama sanki hoca ön çizgiyi geriden çiziyor gibi ben daha ileriden isteyince de ben oyle yapmam dedi bu da biraz hevesimi kırdı açıkçası.

Haklısın geriden olma konusunda. Ben zaten alnı geniş idim saçlı iken de o yüzden bunu hiç sıkıntı yapmadım hatta gözüm o hizaya alışık olduğundan doğal bir his oluşturdu ben de ama tabi sonuç olarak senin istediğini yapabilme imkanı var ise yapmalı yani

emretasdemir

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #28 : 30 Ağustos 2017, 20:50:00 »
Benim de alnım geniş usta heralde hoca ondan dolayı doğal olmayabilir diyor ama arkadaşlarimdan saçı nerdeyse alnında olanlar bile var :D yani ben kanallar düzgün açıldığı sürece ön çizginin doğal duracağını düşünüyorum bakalım ekime yakın bir daha gorusucem inşallah kabul ettirebilirim :D

ışıklıklavye

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #29 : 31 Ağustos 2017, 11:26:49 »
Benim de alnım geniş usta heralde hoca ondan dolayı doğal olmayabilir diyor ama arkadaşlarimdan saçı nerdeyse alnında olanlar bile var :D yani ben kanallar düzgün açıldığı sürece ön çizginin doğal duracağını düşünüyorum bakalım ekime yakın bir daha gorusucem inşallah kabul ettirebilirim :D

Umarım istediğin olur

Facebook Twitter Instagram