Gönderen Konu: Regenera activa tedavisi Akl klinik  (Okunma sayısı 8536 defa)

monsieurvincent

• Full Member
Ynt: Regenera activa tedavisi Akl klinik
« Yanıtla #31 : 27 Şubat 2022, 00:04:03 »
Teşekkür ettim hocam taksiyle idare edeceğim artık 😅
naptınız hocam son durum nedir

KaramsarEleman

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #32 : 27 Şubat 2022, 03:09:44 »
naptınız hocam son durum nedir
hocam pazartesi günü işlem yapıldı şu an beklemedeyim herhangi bir gelişmede zaten paylaşım yapacağım

Kerimm34

• Hero Member
« Yanıtla #33 : 09 Mart 2022, 12:48:59 »
Baya yapyırAn sayısı arttı sanırım. Birazda daha sonuçları paylaşsanız daha bilgilendirici olur

+1

Ferhat Durmuş

• Full Member
« Yanıtla #34 : 09 Mart 2022, 15:44:05 »
sizde mi yaptırdınız Kerim bey,

duman134

• Sr. Member
« Yanıtla #35 : 10 Mart 2022, 12:51:44 »
Kökhücre tedavisi imkan varsa akl de ekim yaptıranlar alsın bence ya da saçı yeni dökülmeye başlayan gençler saç ekiminden önce bu tür tedavilere yönelsin.

şimşirtarak

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #36 : 10 Mart 2022, 16:58:11 »

Hocam bölüm açılmış bi arayıp bilgi alırsanız iyi olur benim için orası imkansız olduğunda  pek ilgilenmedim ama haberlerde gördüm sonra araştırdım orası da yapıyormuş saç sorunlarıyla alakalı bi bölüm açılmış

hocam araştırdım ama bulamadım ona dair haber varsa link paylaşabilir misin

monsieurvincent

• Full Member
« Yanıtla #37 : 12 Mart 2022, 22:39:49 »
hocam araştırdım ama bulamadım ona dair haber varsa link paylaşabilir misin

hocam ben de araştırınca eski bir haber buldum saç için bölüm açmışlar , saç doktar cerrahpaşa gibi vs arayın haberi bulmak için ama sitelerinden randevu alırken cildiye dışında birim göremedim.   Kapanmış olabilir o bölüm, kurum içi sevkle çalışıyor olabilir ya da cildiye doktoru olarak sistemde gözüküyor olabilir o doktorun adını öğrenip öyle randevu almak lazım.        ben sonuçları görmeden pek üstüne düşmedim buradaki geri dönüşlere göre fakülteyi arayacaktım ama siz bir şey öğrenip buraya yazarsanız sevinirim.

şimşirtarak

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #39 : 13 Mart 2022, 12:51:10 »
https://www.haberturk.com/saglik/haber/1045044-profdrserver-serdaroglu-iu-cerrahpasa-tip-fakultesi-sac-hastaliklari-biriminde-sac-dokulme-nedenlerini-anlatti-ve-hastasi-yagmur-kocabiyik-ile-sa

haber bu

tahmin etmiştim server serdaroğlu olacağını aslında. 3 sene önce muayene oldum server serdaroğluna alopexy t(minoxil muadili), byopecia multiplex(xpecia benzeri bir ürün) ve trichos şampuan yazmıştı. kendi çıkarttığı ürünler sanırım son ikisi. yani bana bu tedaviden bahsetmemişti o dönem. kadıköyde muayenehanesi var bahariye sokaktaydı sanırım.

Anchar

• Sr. Member
« Yanıtla #40 : 14 Mart 2022, 00:36:14 »
yabancı sitelerden araştırdığım kadarıyla faydalı bir işlem hatta bayanlarda daha iyi sonuç veriyor yalnız fiyatı oldukça pahalı bu yüzden bu tedaviyi düşünenler sadece buna bel bağlamasınlar ve başka tedavileri varsa finasterid vs devam etsinler çokta büyük beklentiye girmesinler derim.
  • Ekim Tarihi: 05.04.2001
  • Greft Miktarı 4500
  • Yaşınız 24
  • Medikal Tedavi Xpecia,minoxil

Obsesif

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #41 : 20 Mart 2022, 01:07:49 »
Merhaba arkadaşlar.konuyla ilgili Güncel bilgisi olan  var mı acaba? Bilgisi olan arksdaşlar için Benim saç durumumda sizce denemeli miyim bu yöntemi ? Yani en azından zararı olur mu sağlıklı saçlara? 

Cemal

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #42 : 20 Mart 2022, 21:46:26 »
Akl klinik şuan çok yapıyor kök hücre burdanda takip ediyoruz istersen merkezle bir görüş kardeş. Şuan uygulayanların geri dönüşü çok iyi. Konu açan bir arkadaş var

monsieurvincent

• Full Member
« Yanıtla #43 : 20 Mart 2022, 23:39:17 »
Akl klinik şuan çok yapıyor kök hücre burdanda takip ediyoruz istersen merkezle bir görüş kardeş. Şuan uygulayanların geri dönüşü çok iyi. Konu açan bir arkadaş var

konunun linki var mı

pisikletadam

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #44 : 21 Mart 2022, 00:38:53 »
Merhaba arkadaşlar.konuyla ilgili Güncel bilgisi olan  var mı acaba? Bilgisi olan arksdaşlar için Benim saç durumumda sizce denemeli miyim bu yöntemi ? Yani en azından zararı olur mu sağlıklı saçlara?

Zararı olmaz ,en kötü ihtimalle bir fayda görmemiş olursun.

Facebook Twitter Instagram