Gönderen Konu: Regenera activa tedavisi Akl klinik  (Okunma sayısı 8552 defa)

Sonnyto

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Regenera activa tedavisi Akl klinik
« Yanıtla #16 : 04 Şubat 2022, 17:06:00 »
Saç çıkaracak çok yöntem var abi, kalıcı olmuş mu çıkan saç? Bunun için en az 2 senelik bir gözlem lazım.

Anchar

• Sr. Member
« Yanıtla #17 : 05 Şubat 2022, 03:09:52 »
Saç çıkaracak çok yöntem var abi, kalıcı olmuş mu çıkan saç? Bunun için en az 2 senelik bir gözlem lazım.

saç çıkaran yöntem diye bir şey yok malesef bebek tüy çıkaran yöntem çok mavi serum gibi fitcare gibi minoxil gibi bunların çıkardığı saç uzamıyor 2,3 mm kalıyor öylece asker traşı gibi ama bu regenera dedikleri yöntem dökülmeyi önleyici diyorlar doğrumu bilmiyorum yaptıranlara sormak lazım.
  • Ekim Tarihi: 05.04.2001
  • Greft Miktarı 4500
  • Yaşınız 24
  • Medikal Tedavi Xpecia,minoxil

KaramsarEleman

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #18 : 05 Şubat 2022, 14:35:26 »
Biraz önce akl klinikle görüştüm Hasan beyle fotoğraflarımı incelemişler yaşım ve saç yapım dolayısıyla ekim değil otolog mikrogrefti önerdiler 1 1 buçuk saatlik bir işlemmiş söylediklerine göre mevcut dökülmeyi durduruyor ve uyuyan hücreleri uyandırıp saç çıkışı sağlıyor ekstra bi saç çıkışı sağlamıyor. 3 yıl boyunca dökülmeyi durdurabileceği söylüyorlar fiyat ise bu ayın sonuna kadar 8.000 tl bu ay sonundan sonra bir güncelleme yapılabilirmiş fiyatla alakalı.

KaramsarEleman

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #19 : 05 Şubat 2022, 15:56:49 »
Biraz önce akl klinikle görüştüm Hasan beyle fotoğraflarımı incelemişler yaşım ve saç yapım dolayısıyla ekim değil otolog mikrogrefti önerdiler 1 1 buçuk saatlik bir işlemmiş söylediklerine göre mevcut dökülmeyi durduruyor ve uyuyan hücreleri uyandırıp saç çıkışı sağlıyor ekstra bi saç çıkışı sağlamıyor. 3 yıl boyunca dökülmeyi durdurabileceği söylüyorlar fiyat ise bu ayın sonuna kadar 8.000 tl bu ay sonundan sonra bir güncelleme yapılabilirmiş fiyatla alakalı.
Bu arada cerrahpaşa tıp fakültesinde de yapılıyormuş bu işlem İstanbul’da oturup zaman ayırabilecek arkadaşlar değerlendirebilir piyasanın 3 te 1 fiyatına sanırım benim gibi memleketin en doğusunda görev yapan birisi için belki orası zaman konusunda sorun olabilir.

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
« Yanıtla #20 : 05 Şubat 2022, 19:57:30 »
Minox+ fin gerisi boş  ..

monsieurvincent

• Full Member
« Yanıtla #21 : 06 Şubat 2022, 18:29:11 »
Bu arada cerrahpaşa tıp fakültesinde de yapılıyormuş bu işlem İstanbul’da oturup zaman ayırabilecek arkadaşlar değerlendirebilir piyasanın 3 te 1 fiyatına sanırım benim gibi memleketin en doğusunda görev yapan birisi için belki orası zaman konusunda sorun olabilir.

hocam orda nasıl yaptırılıyor ?

Cemal

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #22 : 06 Şubat 2022, 21:24:02 »
Akl polikliniğin sayfasında gördüm geçen gayet iyi görünüyordu ekim yaparken de  uapılıyorlarmış ama açaba önceden saç ektirenlere de uygulanıyormu bir sorucam

KaramsarEleman

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #23 : 07 Şubat 2022, 00:50:35 »
hocam orda nasıl yaptırılıyor ?

Hocam bölüm açılmış bi arayıp bilgi alırsanız iyi olur benim için orası imkansız olduğunda  pek ilgilenmedim ama haberlerde gördüm sonra araştırdım orası da yapıyormuş saç sorunlarıyla alakalı bi bölüm açılmış

KaramsarEleman

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #24 : 11 Şubat 2022, 04:28:18 »
Bu ayın 21 ine AKL klinikten randevu aldım arkadaşlar bakalım nasıl olacak

monsieurvincent

• Full Member
« Yanıtla #25 : 11 Şubat 2022, 08:34:35 »

hocam öncesi sonrası şeklinde ay ay buradan ya da bir konu açarsanız linkini  bu konuda paylaşarak bizlere yardımcı olursanız çok güzel olur :)

Sonnyto

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #26 : 13 Şubat 2022, 00:53:43 »
Kardeşim senden ricam kullanırken süreci en azından aylık olarak paylaşman ve bıraktıktan sonra da paylaşımlara devam etmen.

KaramsarEleman

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #27 : 16 Şubat 2022, 10:25:34 »
Arkadaşlar kusura bakmayın yeni cevap yazabiliyorum işler baya yoğunlaştı aklıma gelmedi bakmak. Bildiğiniz gibi tedavi tek seanslık oluyor tedaviden sonra ay ay gelişimi ki olursa inşallah paylaşacağım buradan. Bir de konu dışı bilgi alma istiyorum İstanbul’u bilmiyorum hiç Sabiha Gökçenden Ataşehire gideceğim gece, sabahına kliniğe gidip tekrar uçağa yetişmem gerekiyor acaba sizce ne yapayım araba kiralamak mı mantıklı toplu taşımam mı ?

monsieurvincent

• Full Member
« Yanıtla #28 : 18 Şubat 2022, 08:34:12 »
Arkadaşlar kusura bakmayın yeni cevap yazabiliyorum işler baya yoğunlaştı aklıma gelmedi bakmak. Bildiğiniz gibi tedavi tek seanslık oluyor tedaviden sonra ay ay gelişimi ki olursa inşallah paylaşacağım buradan. Bir de konu dışı bilgi alma istiyorum İstanbul’u bilmiyorum hiç Sabiha Gökçenden Ataşehire gideceğim gece, sabahına kliniğe gidip tekrar uçağa yetişmem gerekiyor acaba sizce ne yapayım araba kiralamak mı mantıklı toplu taşımam mı ?

yoldan pek anlamam ama çok da ters mesafeler değil sanki taksi de kullanabilirsiniz  hocam, 1 gün için araba kiralama gereksiz gibi geldi bana , tiktak  tarzı bir uygulamadan araç olursa o da güzel olabilir ama onu da araç kiralama firmaları havalimanının çevresine sokmuyordur :)

KaramsarEleman

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #29 : 18 Şubat 2022, 08:50:56 »
yoldan pek anlamam ama çok da ters mesafeler değil sanki taksi de kullanabilirsiniz  hocam, 1 gün için araba kiralama gereksiz gibi geldi bana , tiktak  tarzı bir uygulamadan araç olursa o da güzel olabilir ama onu da araç kiralama firmaları havalimanının çevresine sokmuyordur :)
Teşekkür ettim hocam taksiyle idare edeceğim artık 😅

Facebook Twitter Instagram