Gönderen Konu: Sadece on tarafa SIK bir sekilde sac ektirmek  (Okunma sayısı 5932 defa)

Wolverine

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Sadece on tarafa SIK bir sekilde sac ektirmek
« : 24 Ağustos 2017, 16:16:29 »
Yasim 31, Sadece on taraf ve sakaklarim acildi o bolume en dogal ve sik bicimde sac ektirmek istiyorum, zannedersem cok greft almaya gerek yok arka taraftan alinacak saclari da yayarak almasini istiyorum boylelikle arka tarafta iz kalmasin, Bu konuyla alakali hicbir tanidigim olmadigi icin buraya yaziyorum, Para acisindan degil sadece en iyi sac ekimi yapacak olan kisiyi ariyorum

Begendigim ve benim de olmaisni istedigim ekimler:

Gokhan Ozen
Oguzhan Koc
Yalin
Enrique Iglesias

Sizce en iyi doktor kim olabilir, en dogal ve iyi yapan kim olabilir? Birebir gorusme imkanim olan? Sekreteriyle degil tabii ki.

Resimlerim;

https://ibb.co/kSMahQ
https://ibb.co/k7HsU5
https://ibb.co/hR62U5
https://ibb.co/knJGp5
https://ibb.co/bCsLGk

bozkurt

• Hero Member
Ynt: Sadece on tarafa SIK bir sekilde sac ektirmek
« Yanıtla #1 : 24 Ağustos 2017, 16:25:15 »
Sıkıntı benim telefonumda mı acaba fotolar açılmadı. Siteye ekleseniz iyi olurdu. Ben de öne sıklaştırma istiyorum. Aynı durumdayız. Yaşımız da aynı sayılır. Seçenek çok. Ama bahsettiğiniz kişilerin nerde ektirdiğini çok araştırdım. Bir türlü bulamadım.

bozkurt

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 24 Ağustos 2017, 16:28:26 »
Kafadan herkes 2 kişinin adını verecek. Şimdiden söyleyeyim. Muttalip Keser ve Koray Erdoğan. Onların ekimleri de çok pahalı tutuyor.

Wolverine

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 24 Ağustos 2017, 16:41:29 »
Bilgisyardan girersen gorursun zannedersem, Evet ikisiyle de gorusecegim sik ve dogal yapabilirler umarim, senin resimlerin var mi?

bozkurt

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 24 Ağustos 2017, 17:01:20 »
Bilgisayardan bakma şansım yok maalesef. Ben de senin saçlarını merak ettim. Belki araştırmalarımızın sonucunda iyi bir yerde karar kılarız.

Wolverine

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 24 Ağustos 2017, 17:19:17 »
LINKLERI YENILEDIM YENIDEN BAKABILIRSIN ISTERSEN

bozkurt

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 24 Ağustos 2017, 18:14:04 »
Senin de şakak tarafın seyrek. Kapatmak için öne doğru tarıyorsun. Tanıdık geldi  :) Hatta senin de çevrendeki kişiler de "saçında ne var ki" gerek yok diyorlar değil mi?  Hepsi tanıdık hikayeler. Ne zamandan beri foruma giriyorsun bilmiyorum, ben bir süredir araştırma aşamasındayım. 2011 yılında bir ekim yaptırdım. Yine sıklaştırma ekimiydi. O zaman 26 yaşındaydım. Çok memnun kalmıştım.Şimdi 32 yaşına geldim. Haliyle öndeki ekim olmayan saçlarım dökülmeye devam etti. Bugüne geldim. Şimdi sorarsan ne düşünüyorsun diye, DHI yöntemi var. Belki görmüşsündür. Bize çok uygun gibi görünüyor. Çünkü bizdeki en büyük risk şu, ekim yapılırken mevcut saçların zarar görmemesi gerekiyor. DHI yönteminde zararın minimum düzeyde olduğu söyleniyor. Esma ve Serkan Tetik'in ekimleri bu şekilde. Takip edebilirsin. Birkaç ekimi var. Güvenmemiz için sonuçlarını görmemiz gerekiyor. Gördüklerim iyiydi. Ancak daha fazlası olmalı. Bunun için de birkaç ay daha geçmesi gerekiyor. Belki bunları sen de incelemiş olabilirsin. Diğer taraftan Serdar Gökrem ile görüştüm. Bana daha önceden yaptığı ekimlerden gösterdi. Sıklaştırma ekimi de yapmış. O örneklerden de gördüm. Ekim yaptığı 2 kişiyle görüştüm. O da tatmin ediciydi. Serdar Hocanın avantajı da alımı manuel yapıyor olması. Alım esnasında ense zarar görmüyor. Aynı kişide 3 kere ekim yapabildiğini söyledi. Ekimi 11 yıldır aynı ekip ile yapıyormuş. Para düşkünü bir adam değil. Fiyat performans olarak iyiler. Sen ne düşünüyorsun?

bozkurt

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 24 Ağustos 2017, 18:16:54 »
Bu arada sitede görmüşsündür bizim gibi örnek pek yok. Seni görünce birbirimizle paylaşımımız olur diye umutlandım açıkçası. Herkes elindekini ortaya koyarsa iyi olur.

bozkurt

• Hero Member
« Yanıtla #9 : 24 Ağustos 2017, 18:31:22 »
Hatta bu seferki ekimde 1 cm aşağı mı indirtsem diyorum.

bozkurt

• Hero Member
« Yanıtla #10 : 24 Ağustos 2017, 18:33:41 »
Biraz bütçeyle de ilgili bu iş. Durumum olsa kesinlikle Koray Hocaya yaptırırdım ekimimi.

Wolverine

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 24 Ağustos 2017, 19:08:38 »
Ben Koray Hocaya yaptirabilirim de yine de korkuyorum, kafam ekili gezmek aylarca beni korkutuyor, uzun sacla ekim yapmak da o kadar saglikli olmuyormus, ne yapicam bilemedim acikcasi, 3-4 hafta tatile ciksam o kadar da sac cok uzamaz heralde
« Son Düzenleme: 24 Ağustos 2017, 19:14:01 Gönderen: hakanatasoy »

bozkurt

• Hero Member
« Yanıtla #12 : 24 Ağustos 2017, 19:14:02 »
Yaptırabilirsen bence hiç düşünme. Ben öğretmenim. Gelecek yaz için yaptıracağım. Daha önce 15 tatilde yaptırdım. 2 hafta sonra işe geri döndüm. Bu iş mecburen böyle oluyor. İmkanım olsa tereddüt bile etmezdim. Çok fazla araştırmaya bile gerek yok. Koray Hoca çok iyi iş çıkartır.

Wolverine

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 24 Ağustos 2017, 19:15:13 »
Peki Mahmut ne kadar surer uzamasi falan? bir de uzun sacla yaptirmaya ne diyorsun? Sacim uzunken yaptirsam nasil olur?

bozkurt

• Hero Member
« Yanıtla #14 : 24 Ağustos 2017, 20:53:34 »
Bu öyle kısa sürmüyor maalesef. Benim ilk ekimimde şubat ayının başında operasyon yapılmıştı. 3-4 ayda baya toparlamıştı. Sonuçta açık alan ekimi değildi. Aralarda olunca da yine saçlarımı kolay fönledim ve jöleledim. Saç uzunken nasıl olura gelince de onu hiç düşünmediğim için bilemiyorum. Örneğini incelemedim. Belki bu yazdığımız iletileri okuyan yardımsever bir arkadaşımız bize yardımcı olur.

Facebook Twitter Instagram