Gönderen Konu: Muttalip keser .2400 greft 19 aralik 2021.  (Okunma sayısı 47340 defa)

slade23

• Hero Member
Ynt: Muttalip keser .2400 greft 19 aralik 2021.
« Yanıtla #375 : 09 Ağustos 2022, 15:35:38 »
2400 greftle nasıl kapanmış o alan ben anlayamıyorum ya vallahi.

Aklım almıyor, neyi farklı yapıyorlar da sonuç değişiyor?

Paso 4000 eken merkezler var forumda bu açıklığa.
Bu kadar sık değil ve doğal da değil.

Görünüş olarak saç ekim çok kompleks bir şey değil. Folikül al-yerleştir. Forumda birkaç merkez Asmed gibi analiz yapıyor onlara eyvallah.

Durum böyleyken aynı açıklığa 5k ekilen adamın saçı bile konu sahibinin saçının yanından geçememesini ben anlayamıyorum.

Bence Muttalip hocanın da Zarevin de başarı sırrı her aşamayı bizzat kendilerinin yapması. Ben bu adamları sanatçı olarak görüyorum. iğne oyası işliyor gibi tuvale resim yapıyor gibi greftleri tek tek istedikleri açıyla, istedikleri noktaya, planladıkları şekliyle yerleştiriyorlar.

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
  • 𝘗𝘳𝘦𝘷𝘦𝘯𝘵𝘪𝘰𝘯 𝘪𝘴 𝘢𝘩𝘦𝘢𝘥 𝘰𝘧 𝘤𝘶𝘳𝘦
« Yanıtla #376 : 09 Ağustos 2022, 15:45:31 »
Bence Muttalip hocanın da Zarevin de başarı sırrı her aşamayı bizzat kendilerinin yapması. Ben bu adamları sanatçı olarak görüyorum. iğne oyası işliyor gibi tuvale resim yapıyor gibi greftleri tek tek istedikleri açıyla, istedikleri noktaya, planladıkları şekliyle yerleştiriyorlar.
Başkanım çok mantıklı.

Fakat düşünüyorum da ekim işi aynen araba aküsü değiştirmek gibi pratikte.

Ali ve Veli olsun şimdi elimizde.

Ali sağlam aküyü yerinden çıkardı. Veli boş olan yere taktı.

Yani ikisi de işlerini iyi yaptığı takdirde nasıl bir handikap ve nasıl bir sonuç çıkabilir tahmin edilebilir.

Ama bu saç mevzusu çok garip. Yani elbette saç kalitesi, çoklu greft gibi şeyler önemli ama başarılı merkezler %95 başarıya ulaşıyor.

Fiyatı da ona göre değişiyor.

Demek ki bu adam fiyatı diğerlerinden farklı kıldıysa bildiği bir şey var ama ne olabilir anlamıyorum.

Demek istediğim orta segment bir ekim merkezi şu saçı ekse ben eminim seyrek kalırdı biraz.
Doktor değilim.Bu alanda eğitimim yok. Önerilerimin yalnızca araştırmayı seven bir birey olarak değerlendirilmesini isterim.

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #377 : 09 Ağustos 2022, 15:47:13 »
2400 greftle nasıl kapanmış o alan ben anlayamıyorum ya vallahi.

Aklım almıyor, neyi farklı yapıyorlar da sonuç değişiyor?

Paso 4000 eken merkezler var forumda bu açıklığa.
Bu kadar sık değil ve doğal da değil.

Görünüş olarak saç ekim çok kompleks bir şey değil. Folikül al-yerleştir. Forumda birkaç merkez Asmed gibi analiz yapıyor onlara eyvallah.

Durum böyleyken aynı açıklığa 5k ekilen adamın saçı bile konu sahibinin saçının yanından geçememesini ben anlayamıyorum.

Alan geniş gibi gözükse de aslında konu sahibi saç ekimi için çok avantajlı bir açıklığa sahip. Bir de eken Muttalip Hoca hem greftleri tasarruflu kullanıyor ve günlük 500 greftin üstüne çıkmadan kalın greftleri seçerek donörden özenle tüm işlemleri kendisi yaparak ekiyor. Firesiz de olunca sonucun böyle güzel olması normal. Mesela Asmed önlere tekli greft çalışır. 5000 ekse temporal ve ön çizgiye 1000 - 1200 greft yoğunluk açısından çok fark eder. Bu tamamen merkezlerin çalıştıkları teknikleri ile alakalı bir durum.

Bu arada sonucu bende çok beğendim. 2400 greft ile böyle sonuç almak çok iyi bence. Umarım bir daha saç dökülmesi olmaz ki olsa da ekilecek potansiyel donörü bırakmış Muttalip Hoca. Aniden agresif dökülme olabilir ama dökülmeleri takip etmekte fayda var.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #378 : 09 Ağustos 2022, 15:52:48 »
Başkanım çok mantıklı.

Fakat düşünüyorum da ekim işi aynen araba aküsü değiştirmek gibi pratikte.

Ali ve Veli olsun şimdi elimizde.

Ali sağlam aküyü yerinden çıkardı. Veli boş olan yere taktı.

Yani ikisi de işlerini iyi yaptığı takdirde nasıl bir handikap ve nasıl bir sonuç çıkabilir tahmin edilebilir.

Ama bu saç mevzusu çok garip. Yani elbette saç kalitesi, çoklu greft gibi şeyler önemli ama başarılı merkezler %95 başarıya ulaşıyor.

Fiyatı da ona göre değişiyor.

Demek ki bu adam fiyatı diğerlerinden farklı kıldıysa bildiği bir şey var ama ne olabilir anlamıyorum.

Demek istediğim orta segment bir ekim merkezi şu saçı ekse ben eminim seyrek kalırdı biraz.

estetiğin sanat olması işte kardeşim. saçı ve doğal durumunu (özellikle açıları) çok iyi anlamışlar bence başarılı olanlar ve çok sağlam planlama yapıyorlar. muttalip hoca keyif ya da farklılık olsun diye günde 500 greft ekmiyordur herhalde :) adam hem sağlıklı bir operasyon için çaba harcıyor hem de resmini tamamlarken kafasını dinginleştirmek için zaman payı bırakıyor.

akü örneği pek oturmuyor bu duruma ki onda bile başlığı düzgün oturtmazsan kutup başlarını yer bağlantı noktasından :)
avodart&minox&xpecia

UYARI!! Tabip ya da uzman değilim. Paylaşımlarım kendi araştırma ve tecrübelerime dayanıyor baz almadan önce kendiniz araştırıp tecrübe ediniz!!!

tedavim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=21990.0

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
  • 𝘗𝘳𝘦𝘷𝘦𝘯𝘵𝘪𝘰𝘯 𝘪𝘴 𝘢𝘩𝘦𝘢𝘥 𝘰𝘧 𝘤𝘶𝘳𝘦
« Yanıtla #379 : 09 Ağustos 2022, 16:18:18 »
Anladım arkadaşlar sağolun.
Doktor değilim.Bu alanda eğitimim yok. Önerilerimin yalnızca araştırmayı seven bir birey olarak değerlendirilmesini isterim.

murattarum

• Hero Member
« Yanıtla #380 : 09 Ağustos 2022, 16:18:41 »
Bu konuda sana katılıyorum ve bu ücreti vermek imkanın dışında kendine değer veren insanın yapacağı bir davranış. İmkan yoksa ayrı konu Allah herkese imkan versin doğru adımlar atmasını sağlasın malum güzel olan artık pahalı.

Sonuca gelirsek bencede 2400 bu açıklığa daha ne beklenir ki?
Güzel ve mantıklı düşünmene çok saygı duydum.
Biraz daha gelişecektir ama saçların

Bence harika bir sonuç tabi insan hep daha iyisini ister kötü olduğu için değil daha daha iyi olsun diye bu da gayet normal ve hakkındır.

Saol.hintel kardes.ben saci uzaticam biraz yani uzayinca kiriklari aldirim yanlardan 3 4 numara kestiricem uzatinca kapaticilik beni memnun edicek gibi duruyor tabi + 3 ay en az 15.aya kadarda formunu almasi kalinlasmasi olucak.
Dr.Muttalip keser saç ekimi
Saç ekimi forum
Saç ekimi sonuçları

murattarum

• Hero Member
« Yanıtla #381 : 09 Ağustos 2022, 22:00:52 »
...
Saç ekimi forum
Saç ekimi sonuçları

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #382 : 09 Ağustos 2022, 22:15:32 »
Saol.hintel kardes.ben saci uzaticam biraz yani uzayinca kiriklari aldirim yanlardan 3 4 numara kestiricem uzatinca kapaticilik beni memnun edicek gibi duruyor tabi + 3 ay en az 15.aya kadarda formunu almasi kalinlasmasi olucak.

Bir tık uzatıp yanları 2 numara yaparsan saçalr kendini daha iyi gösterir evet daha çok hoşuna gider
Global Moderator

murattarum

• Hero Member
« Yanıtla #383 : 09 Ağustos 2022, 22:26:50 »
Peki arka donor bolgesini kac numara yapayim mesela arka donor 3 de kalsa yanlari 2 de siritirmi yada donor 4 yanlar iki
Saç ekimi forum
Saç ekimi sonuçları

Hair'lı Olsun

• Bu Alana Reklam Verilir.
  • Hero Member
« Yanıtla #384 : 09 Ağustos 2022, 23:25:41 »
Ön çizgi biraz daha oval çizilseydi daha mı iyi olurdu ?
Saç Sağlığı Discord : https://discord.gg/RJrwv4h7

Finansteride
Omega 3  -  Biotin 5000
Keçiboynuzu özü
Masaj - Magnezyum yağı  
D3 vitamin  -  B12 vitamin

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #385 : 10 Ağustos 2022, 12:24:16 »
Dogallıktan pek memnun diilsin sanırım istanbuldaysan sana bi berber öneriyim saçlar daha dogal görünür
  • Ekim Merkezi ismi ASMED KORAY ERDOGAN
ASMED KORAY ERDOGAN saç ekimi
saç ekimi sonuçları forum

murattarum

• Hero Member
« Yanıtla #386 : 10 Ağustos 2022, 12:26:34 »
Yok dostum memnunum.ayrica istanbul degil turkiyede degilim.suanki halinin en cok memnun oldugum yani dogallik .sadece sekil almasi icin yumusamasi ve form almasi lazim oda 4 5 ayim daha var .yoksa 6 aydan itibaren dogaldi
Saç ekimi forum
Saç ekimi sonuçları

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #387 : 10 Ağustos 2022, 12:29:26 »
Yok dostum memnunum.ayrica istanbul degil turkiyede degilim.suanki halinin en cok memnun oldugum yani dogallik .sadece sekil almasi icin yumusamasi ve form almasi lazim oda 4 5 ayim daha var .yoksa 6 aydan itibaren dogaldi
Yanlar bir tık daha ilerde olsaydı daha iyi olurdu senin saç yapına hintelin saç çizgisi giderdi
  • Ekim Merkezi ismi ASMED KORAY ERDOGAN
ASMED KORAY ERDOGAN saç ekimi
saç ekimi sonuçları forum

murattarum

• Hero Member
« Yanıtla #388 : 10 Ağustos 2022, 12:35:31 »
2400 greftin ekonomisi acisindan oyle cizildi ama benim ilk resimlerine bakarsan orjinal cizgimde cok onde degildi dokulmeden once .2400 greftle ortalara odaklanip makul bir on cizgi yapti hoca suan icin memnunum ucatinca daha iyi olur kanimca
Saç ekimi forum
Saç ekimi sonuçları

Takibetakip

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #389 : 11 Ağustos 2022, 21:35:31 »
Murat abi maşallah koyunun postundan daha gür saçın var. Koyuna ekim gerekli :D

Facebook Twitter Instagram