Gönderen Konu: Muttalip keser .2400 greft 19 aralik 2021.  (Okunma sayısı 47341 defa)

emekli kel

• Hero Member
Ynt: Muttalip keser .2400 greft 19 aralik 2021.
« Yanıtla #360 : 29 Temmuz 2022, 19:50:07 »
 murat bu işte soyle gercek var.diyelim yude 20 gurleşti snra bir yuzde 20 daha gurleşti etti yuzde 40 sonra bir yuzde 20 daha gurleşti etti yuzde 60 sonra bir yuzde 20 daha gurleşti ediyor yuzde 80 gibi değil yuzde 100 gibi ediyor en son kalanda yanına kar kalıyor.matematiği yanılan bir iş.birden kırılma noktası olabiliyor

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #361 : 29 Temmuz 2022, 20:02:20 »
Haydaa  su isik olayini bir turlu anlamadim oyle selfie cektim.neyse 12.aya kadar bakalim ne olucak bir miktar daha gelisir dedi hoca suan %75 diyebiliriz %25 de kalan kismi kalinlasmasi vs az degil yuzde 25 .amacim aynalardan ve selfi kameralarindan kacmamakti o yolda gidiyor suan icin memnunum gunun sonunda dusunursek sadece 2400 greft .

Güneş direkt tepeden vurmasa da karanlık ışıkla çekilen saçlar daha sık görünür. Sizin mesela güneş vurduğunda saçlarınızda seyreklikler illa ki vardır ama bu seyreklik ancak ışığın tepeden vurduğu anlarda belli olur. Bende mesela böyle bir sorun yok şuan saçlarımda uzun olduğu için ama yine de diğer saçlarıma oranla ekim saçları arasında bir yoğunluk farkı çok dikkatli bakınca oluyor. Sonuçta ekimciler de sihirbaz değil ve biz bu forum da ekim düşünen insanlara doğru bilgi vermek zorundayız. Sizin sonucunuz zaten bu greft ile alınabilecek en iyi sonuçlardan bir tanesi ve gelişimde arkadaşlar ve Muttalip Hocanın dediği gibi olur. Zaten form aldığında saçlar çok daha güzel oluyor. Benim 2 sene oldu saç ektirdiğim, eskiden ekim saçlarını anlayabiliyorken artık o yapay hissi ortadan kalktı hangisi ekim saçı hangisi kendi saçım anlayamıyorum. Yani kısacası doğru ellerde saç ekimi gerçekten insanı çok mutlu eden bir estetik işlem.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

murattarum

• Hero Member
« Yanıtla #362 : 30 Temmuz 2022, 02:18:37 »
Haklisin sac ekimi ilizyon isidir yoksa insan orjinal saci 10.000 uzeri greft belkide fazla.2400 sayi degil .ancak onemli olan mutlu hissetmek ruzgarda falan sacma sapan goruntu olmamasi.mesela suan tatildeyim selfilerimden olsun resimlerinden olsun derim gorunmuyor ama spot alti guclu isik aldi gorunuyor .zaten muttalip hocada cm2 hesabi yapmamisti.bana dedigide 15 ayda jole surer istedigin yonu verirsin ama uzun tutarsan kisa tutarsan uzulursun dedi.yani tabi bu suan sacimin 1 tik uzunu arti form almis ve kalinlasmis hali beni sevindirir.ama suan bile dogallik acisindan dogal duruyor sadece bir tik sert ve saga sola yatmiyor
Dr.Muttalip keser saç ekimi
Saç ekimi forum
Saç ekimi sonuçları

KrAlex1907

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #363 : 30 Temmuz 2022, 10:24:10 »
çok iyi bir ekim olmuş harbiden

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #364 : 30 Temmuz 2022, 11:19:35 »
 bu deri gorunme olayına bende takardım sonra halloluyor sorun rahmetli annem derdi bak benimde derim gorunuyor herkesin ole diye.yaradılışı yakalamak için en on çizgi seyrek tutulur normaldede oyledir zaten sorun yok surekli bişilere takıon .anlıom en iyi parayı verdin bol ektirdin yuzde100u beklemek hakkın mukemmeliyetçilik değil ama saçlar dokulmesede surec sonunda nasıl olsakca zaten oyleydi.cevrendeki saçı hiç dokulmemiş arkadaslarına bak.şu an saç formunu almadığ için goze batıyor olay o.saç formunu alırken zaten daha kalınlaşcak ama kalınlaşmasa bile formu alınca boyle gozune batmıcak goruntu normal.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
  • 𝘗𝘳𝘦𝘷𝘦𝘯𝘵𝘪𝘰𝘯 𝘪𝘴 𝘢𝘩𝘦𝘢𝘥 𝘰𝘧 𝘤𝘶𝘳𝘦
« Yanıtla #365 : 30 Temmuz 2022, 11:25:36 »
Haklisin sac ekimi ilizyon isidir yoksa insan orjinal saci 10.000 uzeri greft belkide fazla.2400 sayi degil .ancak onemli olan mutlu hissetmek ruzgarda falan sacma sapan goruntu olmamasi.mesela suan tatildeyim selfilerimden olsun resimlerinden olsun derim gorunmuyor ama spot alti guclu isik aldi gorunuyor .zaten muttalip hocada cm2 hesabi yapmamisti.bana dedigide 15 ayda jole surer istedigin yonu verirsin ama uzun tutarsan kisa tutarsan uzulursun dedi.yani tabi bu suan sacimin 1 tik uzunu arti form almis ve kalinlasmis hali beni sevindirir.ama suan bile dogallik acisindan dogal duruyor sadece bir tik sert ve saga sola yatmiyor
Kısa tutarsan tamam ama uzun tutarsan neden üzülesin ki? Şuan mesela Onizuka ve Dino abinin saçları uzun diye biliyorum. Gayet mutlular.
Doktor değilim.Bu alanda eğitimim yok. Önerilerimin yalnızca araştırmayı seven bir birey olarak değerlendirilmesini isterim.

murattarum

• Hero Member
« Yanıtla #366 : 30 Temmuz 2022, 11:52:30 »
Kısa tutarsan tamam ama uzun tutarsan neden üzülesin ki? Şuan mesela Onizuka ve Dino abinin saçları uzun diye biliyorum. Gayet mutlular.

Uzun tutarsam uzulmem demek istedim yani sacina ekim yapanlar dogal olarak uzun tutmali
Saç ekimi forum
Saç ekimi sonuçları

Takibetakip

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #367 : 31 Temmuz 2022, 00:39:12 »
Işığı mışığı boş ver abi bu olay tamam. Eski saçınla birebir aynı gibi. Çok doğal. Daha da güzel olacak inşallah.

murattarum

• Hero Member
« Yanıtla #368 : 31 Temmuz 2022, 00:49:26 »
Tsk ederim kardesim.dogallik acisindan bende memnunum enson berber son sanikeyede koklere bakti sordu ekimmi diye nerden anladin dedim ben anlarim cikislardan dedi.ama normal insan diplerini elle kontrol etmeden anlayamaz dedi dogal olmus.
Saç ekimi forum
Saç ekimi sonuçları

murattarum

• Hero Member
« Yanıtla #369 : 09 Ağustos 2022, 14:32:32 »
Merhaba arkadaslar 8.aya girmeme.10 gun kaldi tiras oldum bugun bebere uzun tut dedim biraz ama yine kisa kesti ustleri.durum bu simdi tes isik diyenlerde cika bilir ama.bir sagdan birde soldan yandan ustten cektim.acikcasi tiras sonrasi korkuyordum aciklik cikicak diye ama cildim neredeyse gorunmedi.

Saç ekimi forum
Saç ekimi sonuçları

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #370 : 09 Ağustos 2022, 14:50:53 »
bence mükemmel maşallah güle güle tara. canlı kullanan sensin aynaya baktığında ya da foto çekindiğinde mutluysan ters ışığın filan da önemi yok. ama sana zahmet bizim için bol flaşlı ışıklı yakından tepeden filan foto atarsan bilgimiz artar sadece, az greftle doğal bir ekimin nasıl olması gerektiğini anlarız :)
avodart&minox&xpecia

UYARI!! Tabip ya da uzman değilim. Paylaşımlarım kendi araştırma ve tecrübelerime dayanıyor baz almadan önce kendiniz araştırıp tecrübe ediniz!!!

tedavim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=21990.0

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #371 : 09 Ağustos 2022, 14:56:49 »
Bencede açık alan için çok başarılı sonuç kardeşim
Global Moderator

murattarum

• Hero Member
« Yanıtla #372 : 09 Ağustos 2022, 15:07:36 »
Tsk ederim aslinda fazlasinida bekleme nankorluk olur.sonucta 2400 greft aciklikta az degildi.benim acimdan streesiz bir goruntu olustu yani banyodan cik saci tara yatir  foncek ruzgar essin berbat bir goruntu olussun yat uyan sac dagilsin bunlar cekilicek dertler degil ve inanin parayla satin alinicak birsey varsa bu dunyada tabi allah saglik sihat versin saglik problerinin disinda sac ekimidir benim gozumde
Saç ekimi forum
Saç ekimi sonuçları

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #373 : 09 Ağustos 2022, 15:13:11 »
Tsk ederim aslinda fazlasinida bekleme nankorluk olur.sonucta 2400 greft aciklikta az degildi.benim acimdan streesiz bir goruntu olustu yani banyodan cik saci tara yatir  foncek ruzgar essin berbat bir goruntu olussun yat uyan sac dagilsin bunlar cekilicek dertler degil ve inanin parayla satin alinicak birsey varsa bu dunyada tabi allah saglik sihat versin saglik problerinin disinda sac ekimidir benim gozumde

Bu konuda sana katılıyorum ve bu ücreti vermek imkanın dışında kendine değer veren insanın yapacağı bir davranış. İmkan yoksa ayrı konu Allah herkese imkan versin doğru adımlar atmasını sağlasın malum güzel olan artık pahalı.

Sonuca gelirsek bencede 2400 bu açıklığa daha ne beklenir ki?
Güzel ve mantıklı düşünmene çok saygı duydum.
Biraz daha gelişecektir ama saçların

Bence harika bir sonuç tabi insan hep daha iyisini ister kötü olduğu için değil daha daha iyi olsun diye bu da gayet normal ve hakkındır.
Global Moderator

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
  • 𝘗𝘳𝘦𝘷𝘦𝘯𝘵𝘪𝘰𝘯 𝘪𝘴 𝘢𝘩𝘦𝘢𝘥 𝘰𝘧 𝘤𝘶𝘳𝘦
« Yanıtla #374 : 09 Ağustos 2022, 15:19:59 »
2400 greftle nasıl kapanmış o alan ben anlayamıyorum ya vallahi.

Aklım almıyor, neyi farklı yapıyorlar da sonuç değişiyor?

Paso 4000 eken merkezler var forumda bu açıklığa.
Bu kadar sık değil ve doğal da değil.

Görünüş olarak saç ekim çok kompleks bir şey değil. Folikül al-yerleştir. Forumda birkaç merkez Asmed gibi analiz yapıyor onlara eyvallah.

Durum böyleyken aynı açıklığa 5k ekilen adamın saçı bile konu sahibinin saçının yanından geçememesini ben anlayamıyorum.
Doktor değilim.Bu alanda eğitimim yok. Önerilerimin yalnızca araştırmayı seven bir birey olarak değerlendirilmesini isterim.

Facebook Twitter Instagram