Gönderen Konu: ASUMAN HAIR / 4000 GREFT / 23.12.21 / YAŞ 24  (Okunma sayısı 47705 defa)

gow

• Full Member
Ynt: ASUMAN HAIR / 4000 GREFT / 23.12.21 / YAŞ 24
« Yanıtla #481 : 14 Eylül 2022, 21:42:14 »
😞

Dostum mesajların hespsini okumadım ama benim ekimin başında sol şakak bölgesinde bir parmak boşluk vardı. Sürecin başında orayı çekip merkeze yollamıştım bana orada saç olduğunu ondan ekim yapılmadığını söylemişlerdi fakat ilerleyen aylarda o bölge seyrek kaldı yani saç yoktu genel olarak. Tekrardan yazdım ve merkez eğer süreç tamamlandıktan sonra açıklık olursa Asuman hanım inceler revize gerekirse yapar demişlerdi. Şu an saçım uzadığı için o bölge hiç gözüme batmıyor demek istediğim şey benim o küçük bölge için bile bunu söylemişlerdi fakat sana kesinlikle bir revize yapmaları lazım ben de çevreme bu ekim merkezini övüyordum hep ama bu ekime karşı ikinci ekimi ücretsiz yapmazlarsa ekim merkezinin kalitesi de benim gözümde düşmür olur sonuçta ekiminin arkasında duran ekim merkezleri bizim hep önceliğimiz bu en az ekim kadar önemli bir şey inşallah burada yazılanları takip ediyorlardır.
  • Ekim Tarihi: 23.12.2021
  • Ekim Merkezi ismi Asuman Hair
  • Greft Miktarı 4000
  • Yaşınız 27
  • Medikal Tedavi Avodart, Xpecia, Solgar biotin 5000, Prozinc Losyon, Sebamed Şampuan

lordsinov

• Sr. Member
« Yanıtla #482 : 14 Eylül 2022, 23:41:39 »
Dostum mesajların hespsini okumadım ama benim ekimin başında sol şakak bölgesinde bir parmak boşluk vardı. Sürecin başında orayı çekip merkeze yollamıştım bana orada saç olduğunu ondan ekim yapılmadığını söylemişlerdi fakat ilerleyen aylarda o bölge seyrek kaldı yani saç yoktu genel olarak. Tekrardan yazdım ve merkez eğer süreç tamamlandıktan sonra açıklık olursa Asuman hanım inceler revize gerekirse yapar demişlerdi. Şu an saçım uzadığı için o bölge hiç gözüme batmıyor demek istediğim şey benim o küçük bölge için bile bunu söylemişlerdi fakat sana kesinlikle bir revize yapmaları lazım ben de çevreme bu ekim merkezini övüyordum hep ama bu ekime karşı ikinci ekimi ücretsiz yapmazlarsa ekim merkezinin kalitesi de benim gözümde düşmür olur sonuçta ekiminin arkasında duran ekim merkezleri bizim hep önceliğimiz bu en az ekim kadar önemli bir şey inşallah burada yazılanları takip ediyorlardır.
Eyvallah kardeşim seviyorum seni

hellred

• Full Member
  • 👻
« Yanıtla #483 : 15 Eylül 2022, 00:47:18 »
Merhaba, lord gerçekten üzüldüm. O kadar çok tedavi kullanmışsın ki, aslında elinden gelen ne varsa yapmışsın. Bu iş senden çıkmış artık. Asuman hanım ya paranızı iade edecek yada revize yapacak. Yaptıkları işin arkasında durmadıktan sonra isterse dünyanın en iyi ekimcisi olsun,  bağlamaz.

Saç konusu gerçekten çok farklı bir şey, hele o süreç zarfında yaşanan psikolojik sıkıntı. Asuman hanımın kendisi talep etmeliydi revizeyi. Göz var nizam var, ayıp denen bir şey var. Burada bazı arkadaşlar kendi saçlarında dökülmüş diyorlar, okudum yorumları. Öyle bir durum olsa zaten kendiniz de belirtirdiniz. Gerçekten adınıza çok üzüldüm. Artık bu saatten sonra 12. Ayı bekleyeceğiz, lakin siz merkezle para iadesi veya revizeyi konuşun. Lütfen bizi de haberdar edin. Allah yardımcınız olsun hocam..
  • Ekim Tarihi: 23.06.2022
  • Ekim Merkezi ismi Medeks
  • Greft Miktarı 3500
  • Yaşınız 23
  • Medikal Tedavi Xpecia + Solgar Biotin 5000mg

lordsinov

• Sr. Member
« Yanıtla #484 : 15 Eylül 2022, 02:10:04 »
Merhaba, lord gerçekten üzüldüm. O kadar çok tedavi kullanmışsın ki, aslında elinden gelen ne varsa yapmışsın. Bu iş senden çıkmış artık. Asuman hanım ya paranızı iade edecek yada revize yapacak. Yaptıkları işin arkasında durmadıktan sonra isterse dünyanın en iyi ekimcisi olsun,  bağlamaz.

Saç konusu gerçekten çok farklı bir şey, hele o süreç zarfında yaşanan psikolojik sıkıntı. Asuman hanımın kendisi talep etmeliydi revizeyi. Göz var nizam var, ayıp denen bir şey var. Burada bazı arkadaşlar kendi saçlarında dökülmüş diyorlar, okudum yorumları. Öyle bir durum olsa zaten kendiniz de belirtirdiniz. Gerçekten adınıza çok üzüldüm. Artık bu saatten sonra 12. Ayı bekleyeceğiz, lakin siz merkezle para iadesi veya revizeyi konuşun. Lütfen bizi de haberdar edin. Allah yardımcınız olsun hocam..
ya çok teşekkür ederim yorumlarınız için beni anladığınız için. Şu an istediğim şu 12 ayın dolması başka bir şey düşünmüyorum

lordsinov

• Sr. Member
« Yanıtla #485 : 15 Eylül 2022, 02:12:09 »
O kadar planım hayalim vardı bu saçtan dolayı hepsi ya yok oldu ya da ertelendi. Dediğim gibi tek istediğim şu 12 ayın bir an önce dolması

hellred

• Full Member
  • 👻
« Yanıtla #486 : 15 Eylül 2022, 02:30:55 »
ya çok teşekkür ederim yorumlarınız için beni anladığınız için. Şu an istediğim şu 12 ayın dolması başka bir şey düşünmüyorum

Hocam gerçekten çok sancılı süreç bu. Bende ekim yaptırdım, çoğu şeyden soyutlanıyorsun bu süre zarfında, hala daha tam önceki hayatıma dönebilmiş değilim, halen çok özenliyim.  Üstüne bu ekonomik krizde yüksek meblağ ödeme yapıyorsun. Kimileri için düşük paralar ama ülkemizin durumuda ortada. Hal böyle olunca insan ekim yaptırınca iyi sonuç istiyor, ona göre hayaller kuruyor, ona göre planlar yapıyor. Sonuç hüsran olunca o geçen süreler insana sene gibi geliyor. Hele genç olunca çok ayrı oluyor, empati kurabiliyorum sizinle. Ama asuman hanımın ne yapacağını çok merak ediyorum.
  • Greft Miktarı 3500
  • Yaşınız 23

serenade11

• Hero Member
« Yanıtla #487 : 15 Eylül 2022, 14:36:02 »
Hocam Asuman hanımdan hiç sordunuz mu 12. ay dolduğunda istenilen sonuç olmazsa revize yapacakmısınız diye? Maalesef revize yapmaycaklarını düşünüyorum şahsen, ama yaparlarsa çok sevinirim sizin adınıza
  • Ekim Tarihi: 03.07.2022
  • Greft Miktarı 4000
  • Yaşınız 25

mesut1618

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #488 : 15 Eylül 2022, 15:14:27 »
Evet saç ekim işi şansa bırakılmamalı ama kötü bir sonucu da herkes hakkaniyetli değerlendirmeli . İsim önemli olmamalı . Ekim yapılan yerin bu arkadaşa yol göstermesi ahlaken zorunludur .
« Son Düzenleme: 15 Eylül 2022, 16:35:59 Gönderen: Hintell »

hellred

• Full Member
  • 👻
« Yanıtla #489 : 15 Eylül 2022, 16:22:37 »

İnşallah revize olur arkadaş adına ümitliyim.
« Son Düzenleme: 15 Eylül 2022, 16:38:28 Gönderen: Hintell »
  • Greft Miktarı 3500
  • Yaşınız 23

Kerimm34

• Hero Member
« Yanıtla #490 : 15 Eylül 2022, 16:44:37 »
resimleri detaylı inceledim ekim öncesi saçlarda ciddi incelme ve seyrelme varken şu an gelinen noktada ekim öncesi saçlar ortada yok kafadaki saçların çoğunluğu ekim saçı olduğu çok belli ayrıca kafa norwood 6 olmuş ekim saçlarını yok sayın bu çok net anlaşılıyor özellikle kafanın yanları açılmış.arkadaşımız adına üzgünüm ama 4000 greft çıkmışmı bence çıkmış bu durumda revizyon yapmayız denilirse ve kişide finasterid gibi koruyucu bir önlem almadıysa ekim merkezini bu durumda suçlamak bence doğru değil.

serenade11

• Hero Member
« Yanıtla #491 : 15 Eylül 2022, 17:10:28 »
resimleri detaylı inceledim ekim öncesi saçlarda ciddi incelme ve seyrelme varken şu an gelinen noktada ekim öncesi saçlar ortada yok kafadaki saçların çoğunluğu ekim saçı olduğu çok belli ayrıca kafa norwood 6 olmuş ekim saçlarını yok sayın bu çok net anlaşılıyor özellikle kafanın yanları açılmış.arkadaşımız adına üzgünüm ama 4000 greft çıkmışmı bence çıkmış bu durumda revizyon yapmayız denilirse ve kişide finasterid gibi koruyucu bir önlem almadıysa ekim merkezini bu durumda suçlamak bence doğru değil.

şuanki kafadaki var olan saçların ekim saçı olduğu nasıl belli oluyor? anlamak için soruyorum
  • Ekim Tarihi: 03.07.2022
  • Greft Miktarı 4000
  • Yaşınız 25

Musa Turcan

• Sr. Member
« Yanıtla #492 : 15 Eylül 2022, 18:31:55 »
O saçların ekim saçları olduğunu nerden biliyorsunuz ? Ayrıca adam ekimden önce finansteride kullanıyormuş

Mehmet Alaycı

• Full Member
« Yanıtla #493 : 15 Eylül 2022, 19:05:31 »
şuanki kafadaki var olan saçların ekim saçı olduğu nasıl belli oluyor? anlamak için soruyorum
Ekim saçları ensede çok iyi beslendiği için kalın oluyorlar, önceki saçlar ise uzun zamandır iyi beslenemediği için ince ve güçsüz oluyor. İyi mikro kameralarla daha iyi tahminlerde bulunulabilir. Eğer eski saçlar döküldüyse bile bunda ekim merkezinin hata payı çok, arkadaşın güncel hiç bir hatası yok.

Önceden dediğim gibi ekimden bir yıl sonra saçlar aynı şekilde taranmış ve aynı uzunlukta çekim yapılması faydalı olabilir. İlk resimlerde saç iyi gözüküyor ama 3 numaraya vurulsa veya dikilse ne durumda olacak onu bilemiyoruz, keşke ekim için kesildiği sırada her saç üçe falan vurulsa ve fotoğraf olsa da net bir dayanağımız olsa...

Bu konudan öğrendiğim şey saç ekiminin seyrek ve geniş bölgelerde çok iyi sonuç veremeyeceği, önden küçük bir alanda agresif dökülmelerde ise daha efektif sonuç veriyor. Saçlar ne yakın ekilirse sonuç o kadar iyi oluyor, tüm greftleri dağıtmak da iyi bir karar değilmiş, belki ön çizgi çok tatmin edici olsa farklı bir durum olabilirdi.
« Son Düzenleme: 15 Eylül 2022, 19:14:26 Gönderen: Mehmet Alayc? »

lordsinov

• Sr. Member
« Yanıtla #494 : 15 Eylül 2022, 19:38:24 »
kardeşim kafana göre yorum yapıyorsun bu zamana kadar ne yazdığımı okumuşsun ne dediğimi duymuşsun. Ekimden 5 6 ay önce proscara başladım hala da kullanmaya devam ediyorum. İkinci olarak BİN KERE DEDİM 90. GÜNDEN BERİ SAÇLARIMDAN ATAKLAR BEKLEDİM HİÇ OHA MÜKEMMEL ATAKLAR OLDU DEDİĞİM DÖNEM OLMADI.

Facebook Twitter Instagram