Gönderen Konu: ASUMAN HAIR / 4000 GREFT / 23.12.21 / YAŞ 24  (Okunma sayısı 47719 defa)

kelprens

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: ASUMAN HAIR / 4000 GREFT / 23.12.21 / YAŞ 24
« Yanıtla #450 : 10 Eylül 2022, 17:08:55 »
Ama hatayı ben de görüyorlar ve ikinci ekimle çok güzel olacak diyorlar
gerçekten çok üzüldüm. ben de asuman hair a yapmak istiyordum. malum asmed çok pahalı. peki siz bir daha yaptırmayı düşünüyor musunuz? yaptırırsanız yine asuman a mı yaptırırsınız?

lordsinov

• Sr. Member
« Yanıtla #451 : 10 Eylül 2022, 17:16:44 »
gerçekten çok üzüldüm. ben de asuman hair a yapmak istiyordum. malum asmed çok pahalı. peki siz bir daha yaptırmayı düşünüyor musunuz? yaptırırsanız yine asuman a mı yaptırırsınız?
Evet tekrar ekim yaptıracağım çünkü görüntüden hiç memnun değilim. Nereye yaptıracağımı bilmiyorum forumda Serkan Aygın hocanın ekimlerini takip ediyorum çok güzel sonuçlarına bile şurada eksiklikler var diyerek revize yapıyor

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #452 : 10 Eylül 2022, 17:59:51 »
Asuman hanımın 300 ekiminin -/290 tanesi bsşarılı bu oran başka bir saç ekim merkezinde yok arada saç yapısı kişininfe genetik durumundan dolayı olumsuzluk olması normal bu kadar saç ekimi sonucuna göre hangi ekim merkezinin yok?

Bence tekrar bir ekim düşünürsen merkezinden şaşma

Saç ekimine gelirsek 10 kere söyledim tekrar söylüuorum kardeşim böyle ince saçlarla ekime girersen bu saçlar dökülğrmki zaten dökülmek üzere olan incelmiş saçlar yani senin durumunda çok saç ekimine uyhun değil riski bir vaka. Saçların dökğlmüş ekim saçları çıkmış o uyüzden bir sıklaştırma daha yaptıracaksın mutlu olacaksın bu kadar basit.
Global Moderator

Mehmet Alaycı

• Full Member
« Yanıtla #453 : 10 Eylül 2022, 19:44:21 »
Ne yazık ki ben de Hintell'e katılıyorum, ekim öncesi saçlarınız çok ince durumdaymış, büyük kısmını kaybetmiş olmanız olası gözüküyor.
Saçlarınız evet gür değil fakat varolanlar eskiye göre daha güçlü gözüküyorlar çünkü ekilen saçlarınız çıktı, süreç can sıkıcı ama çözülmeyecek şey değil, medikal tedavilere devam edip önümüzdeki yıllarda bir revize yapılabilir.

lordsinov

• Sr. Member
« Yanıtla #454 : 10 Eylül 2022, 19:57:46 »
Yani haklı da olabilirsiniz bilmiyorum ama siz sadece fotoğraflardan görüyorsunuz ben 90. Günden beri saçlarımdan atak, çıkış bekledim ama maalesef istediğim gibi çıkışlar olmadı. Ki şöyle bir şey var açıklığı benimkinden çok fazla olan insanlar 4000 - 4500 greftle çok güzel sonuçlar almışlar. Ve ben bu görüntüden memnun değilim 1. Yıl tamamlanınca tekrardan ekim yaptıracağım

lordsinov

• Sr. Member
« Yanıtla #455 : 10 Eylül 2022, 20:01:44 »
Yani keşke saç ektirmeseydim ben zaten topik kullanıyordum görüntümden de gayet memnundum saçlarım iyice açıldığında da proteze geçerdim. Ama bu saatten sonra ne topik kullanabilirim ne de protez kullanabilirim. Görüntümden de hiç memnun olmadığım için tek çare ikinci ekim kalıyor.

Robert

• Hero Member
« Yanıtla #456 : 10 Eylül 2022, 20:17:07 »
Ne yazık ki ben de Hintell'e katılıyorum, ekim öncesi saçlarınız çok ince durumdaymış, büyük kısmını kaybetmiş olmanız olası gözüküyor.
Saçlarınız evet gür değil fakat varolanlar eskiye göre daha güçlü gözüküyorlar çünkü ekilen saçlarınız çıktı, süreç can sıkıcı ama çözülmeyecek şey değil, medikal tedavilere devam edip önümüzdeki yıllarda bir revize yapılabilir.
Arkadaşın saçını biz ondan daha iyi bilemeyiz ekim öncesi saçlar dökülmüş olsaydı 90 -120-150 de belirtirdi ne yapacağını foruma danışırdi ancak hiç bahsetmemis ,Asuman hanımda ektirip mevcut saçları zarar goreni görmedim daha ancak çıkış yönünden son zamanlarda bir sorun var bunları kabul edelim.Daha ilk başlarda hep istediği atakları yakalayamadığını söylüyor bence empati kuralım benim de şuan aynı şekil devam ediyor ayrıca istenilen sonuç elde edilmiyorsa merkezler revizeyi kendisi talep etmeli Asuman hanım kabul etmiyor diyen var yok öyle bir şey merkezin 1 yıl sonunda revize yapacağını düşünüyorum.Tuketici koruma kanunu orda tüketici eser sözleşmesi sonunda istediğini alamiyorsa ya ücretin iadesi ya da onarma(revize) hakkı var tüketicinin..Asuman hanım iyi bir kadın ve iyi bir ekimci bence revize konusunda o kadar olumsuz değildir öyle umuyorum..Ben bu ekim olmamış diyorum ve revize hakkı var diyorum bırakın önceki saçların döküldüğü teorisini öyle bir şey olsaydı adam 90da 120de ekim öncesi saçlarim döküldü diye savaş cikartirdi yardım isterdi biraz anlayışlı olun be

murattarum

• Hero Member
« Yanıtla #457 : 10 Eylül 2022, 20:18:56 »
Olumsuz olabilir her ekimcinin ama revizeye ucretsiz yanasmasi lazim
« Son Düzenleme: 15 Eylül 2022, 16:41:35 Gönderen: Hintell »
Dr.Muttalip keser saç ekimi
Saç ekimi forum
Saç ekimi sonuçları

lordsinov

• Sr. Member
« Yanıtla #458 : 10 Eylül 2022, 20:46:35 »
Arkadaşın saçını biz ondan daha iyi bilemeyiz ekim öncesi saçlar dökülmüş olsaydı 90 -120-150 de belirtirdi ne yapacağını foruma danışırdi ancak hiç bahsetmemis ,Asuman hanımda ektirip mevcut saçları zarar goreni görmedim daha ancak çıkış yönünden son zamanlarda bir sorun var bunları kabul edelim.Daha ilk başlarda hep istediği atakları yakalayamadığını söylüyor bence empati kuralım benim de şuan aynı şekil devam ediyor ayrıca istenilen sonuç elde edilmiyorsa merkezler revizeyi kendisi talep etmeli Asuman hanım kabul etmiyor diyen var yok öyle bir şey merkezin 1 yıl sonunda revize yapacağını düşünüyorum.Tuketici koruma kanunu orda tüketici eser sözleşmesi sonunda istediğini alamiyorsa ya ücretin iadesi ya da onarma(revize) hakkı var tüketicinin..Asuman hanım iyi bir kadın ve iyi bir ekimci bence revize konusunda o kadar olumsuz değildir öyle umuyorum..Ben bu ekim olmamış diyorum ve revize hakkı var diyorum bırakın önceki saçların döküldüğü teorisini öyle bir şey olsaydı adam 90da 120de ekim öncesi saçlarim döküldü diye savaş cikartirdi yardım isterdi biraz anlayışlı olun be
Eyvallah kardeşim tam olarak içimden geçenleri yazmışsın. Kendimi kötü hissediyorum ben elimden geleni yaptım sanki benim yüzümden çıkmamış gibi davranılıyor. Madem anlatıldığı kadar kötü durumdaydım Asuman Hanım ekim yapamayız bu kafaya diyebilirdi. Ben gidip de zorla bana ekim yapacaksınız demedim ki. Bin kere dedim korkulacak kadar dökülmem olmadı ve çıkışlarım beklediğim ataklar bir türlü olmadı diye. Ki artık zaten bu konuları da konuşmak istemiyorum sonuç olarak güzel bir görüntü elde edemedim memnun kalamadım. Şöyle olmuş böyle olmuşlara takılmak istemiyorum bundan sonra ne yapacağım onu düşünüyorum

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #459 : 10 Eylül 2022, 21:24:45 »
 merkezin minyatürazyon saçınızı esir almış şu an ekime uygun değilsiniz demesi gerekirdi.sureci bekle dısardanda bişilerle saçı besle kalanı tamamlarlar herhalde revize ile
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

ComingSoon

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #460 : 10 Eylül 2022, 23:00:36 »
Çok garip bir durum gerçekten. Şahsen bazı arkadaşların ''minyatürleşmiş saçlarından dolayı böyle bir sonuç çıktı ortaya'' fikirlerine katılmıyorum. Çünkü bu tür birçok kafaya ekim yapıldı Asuman hair tarafından ve hepsinde başarılı sonuçlar alındı. Ekim merkezleri ne kadar başarılı olursa olsun, süreçten memnuniyetsiz ayrılmanın söz konusu olması ihtimali maalesef her zaman var. Bizler kendimize iyi merkezler tercih ederken sadece bu riskleri en aza indirgemeye çalışıyoruz. Bu merkezin %90 başarı oranı varsa, bu arkadaşımız da geri kalan %10 luk kısıma dahil olmuş durumda şu an. Umarım durum tersine döner ve geri kalan süreçte maksimum gelişimi görür. En azından ikinci ekim ile saç defterini tamamen kapatabileceği seviyelere gelmesini diliyorum. Hintell'in dediği gibi şahsen ikinci ekim için merkezden şaşmanı önermem, bu ekim sizin açınızdan her ne kadar istenmeyen sonuç vermiş olsa da; çok başarılı bir merkez Asuman hair

ComingSoon

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #461 : 10 Eylül 2022, 23:16:03 »
Ayrıca arkadaşımızın bu tepkisini de çok haklı buluyorum. Hepimiz biliyoruz ki bu ''saç'' olayı insanın hayatını, psikolojisini alt üst eden bir şey. Birçoğumuz bunu en derinden yaşadık, yaşıyoruz. Bu arkadaşımız da buna bir çözüm olması adına ekim yoluna başvurmuş ve istediği sonucu alamamış, şimdi de doğal olarak ''ya ikinci ekimden de istediğimi alamazsam'' psikolojisini yaşıyor. Umarım bundan sonrası onun için çok daha iyi geçer ve istediği saçlara kavuşur

murattarum

• Hero Member
« Yanıtla #462 : 11 Eylül 2022, 00:02:04 »
Revize konusunda para istiyormu
Dr.Muttalip keser saç ekimi
Saç ekimi forum
Saç ekimi sonuçları

lordsinov

• Sr. Member
« Yanıtla #463 : 11 Eylül 2022, 01:54:42 »
Ayrıca arkadaşımızın bu tepkisini de çok haklı buluyorum. Hepimiz biliyoruz ki bu ''saç'' olayı insanın hayatını, psikolojisini alt üst eden bir şey. Birçoğumuz bunu en derinden yaşadık, yaşıyoruz. Bu arkadaşımız da buna bir çözüm olması adına ekim yoluna başvurmuş ve istediği sonucu alamamış, şimdi de doğal olarak ''ya ikinci ekimden de istediğimi alamazsam'' psikolojisini yaşıyor. Umarım bundan sonrası onun için çok daha iyi geçer ve istediği saçlara kavuşur
Kaan eyvallah kardeşim güzel yorumun için. Arkadaşlar ben robot değilim benim bir hayatım, psikolojim var ve benim şu dönemde neler yaşadığımı bir ben bilirim bir de ailem bilir. Yani beni artık ilgilendirmez ki Asuman Hanımın 10 ekiminin 9’unun başarılı olması. Ben memnun değilim görüntümden ve şöyle olduğundan böyle oldu falan ilgilenmiyorum artık bir yola çıktım o yolun güzel sonuçlanmasını istiyorum ve bundan sonra ne yapabilirim onu düşünüyorum. Ve son olarak aynı durumda sizin olduğunuzu hayal edin

KELWİN

• Full Member
« Yanıtla #464 : 11 Eylül 2022, 02:03:38 »
Bence kardeşim 15. Ay doldurduğunda paylaşım yap düzenli takviyelerini al umarım güzel sonuçlanır ki gördüğümüz ince saçlar geç sonuç alıyor burda aylık paylaşımlarla strese girip canını sıkma rahat ol çıkacağı varsada stresten dolayı çıkmaz kafanı dinle derim.

Facebook Twitter Instagram