Gönderen Konu: Kaş ekimi ve çıkan yaralar  (Okunma sayısı 5731 defa)

emekli kel

• Hero Member
Ynt: Kaş ekimi ve çıkan yaralar
« Yanıtla #45 : 14 Nisan 2022, 23:16:38 »
 bir gencte kasının ustunden saç çıkmaya baslamış onlar kendi kendine dokulmuş seviniyor goruntu bozuyordu diye.dedim kimi saç çıkarmaya calısıyor kimi dokmeye

Pembepanjur

• Full Member
« Yanıtla #46 : 14 Nisan 2022, 23:29:50 »
bir gencte kasının ustunden saç çıkmaya baslamış onlar kendi kendine dokulmuş seviniyor goruntu bozuyordu diye.dedim kimi saç çıkarmaya calısıyor kimi dokmeye

Ben tamamen estetik amaçlı oldum. Kaşım vardı zaten.
  • Ekim Tarihi: 4 sene önce
  • Ekim Merkezi ismi Ideaklinik
  • Yaşınız 25

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #47 : 14 Nisan 2022, 23:47:15 »
 tamda adamına gitmişsin estetik için herif parayı gorduğu sektore saldırıyor.sağlam gitsen kol bacak kopuk çıkarsın ondan para için  senin işte oyle olmuş .ekimden ilaçtan buluyor yolunu millet ağlanıp duruyor herife bişi olduğuda yok.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Pembepanjur

• Full Member
« Yanıtla #48 : 15 Nisan 2022, 01:39:24 »
tamda adamına gitmişsin estetik için herif parayı gorduğu sektore saldırıyor.sağlam gitsen kol bacak kopuk çıkarsın ondan para için  senin işte oyle olmuş .ekimden ilaçtan buluyor yolunu millet ağlanıp duruyor herife bişi olduğuda yok.

Adalet bu adamı savunursa adaletten de şüphe ederim çünkü ben magdurum ve ben haklıyım 3 senemi yedi bu adam benim gençliğimi somurdu resmen. Psikolojimi bozdu.
  • Yaşınız 25

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
  • 𝘗𝘳𝘦𝘷𝘦𝘯𝘵𝘪𝘰𝘯 𝘪𝘴 𝘢𝘩𝘦𝘢𝘥 𝘰𝘧 𝘤𝘶𝘳𝘦
« Yanıtla #49 : 15 Nisan 2022, 01:44:21 »
Hale hocam kesinlikle siz haklısınız. Olası bir duruşmada zannetmiyorum ki Attila haklı çıksın.
Doktor değilim.Bu alanda eğitimim yok. Önerilerimin yalnızca araştırmayı seven bir birey olarak değerlendirilmesini isterim.

Pembepanjur

• Full Member
« Yanıtla #50 : 15 Nisan 2022, 01:53:59 »
Hale hocam kesinlikle siz haklısınız. Olası bir duruşmada zannetmiyorum ki Attila haklı çıksın.

İnşallah hocam saolun
  • Yaşınız 25

Karakutu

• Hero Member
« Yanıtla #51 : 15 Nisan 2022, 01:56:04 »
Kanunlarda çok açık var ve maalesef bunu çok iyi biliyor ve kullanıyorlar.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #52 : 15 Nisan 2022, 02:08:36 »
 her alanda suçlular aynı seyi yapıyor kırılma noktası kanunlarda açıkların çok olmasıdır zaten.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Karakutu

• Hero Member
« Yanıtla #53 : 15 Nisan 2022, 02:17:03 »
Mega Hair Trans ile ilgili benim konuyu hatırlarsan kazandığım halde davayı icra usül hatası nedeniyle durduruldu. Buyur burdan yak emekli kel.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #54 : 15 Nisan 2022, 02:57:04 »
 malesef bir çok iş boyle donuyor.

Pembepanjur

• Full Member
« Yanıtla #55 : 15 Nisan 2022, 11:59:46 »
Mega Hair Trans ile ilgili benim konuyu hatırlarsan kazandığım halde davayı icra usül hatası nedeniyle durduruldu. Buyur burdan yak emekli kel.

Dava durduruldumu yani hala devam mı ediyor
  • Yaşınız 25

Pembepanjur

• Full Member
« Yanıtla #56 : 16 Mayıs 2022, 05:24:35 »
Birde ekimden sonra göz kapaklarım ve kaşlarim düştü. Onun dışında birde donör alanım hala acıyor 3 sene geçmesine rağmen sizce bunları da hakim karşısında dile getirmelimiyim. Çünkü dilekçeme başta eklememistim .
  • Yaşınız 25

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
  • 𝘗𝘳𝘦𝘷𝘦𝘯𝘵𝘪𝘰𝘯 𝘪𝘴 𝘢𝘩𝘦𝘢𝘥 𝘰𝘧 𝘤𝘶𝘳𝘦
« Yanıtla #57 : 16 Mayıs 2022, 12:07:53 »
Birde ekimden sonra göz kapaklarım ve kaşlarim düştü. Onun dışında birde donör alanım hala acıyor 3 sene geçmesine rağmen sizce bunları da hakim karşısında dile getirmelimiyim. Çünkü dilekçeme başta eklememistim .
Elbette
Doktor değilim.Bu alanda eğitimim yok. Önerilerimin yalnızca araştırmayı seven bir birey olarak değerlendirilmesini isterim.

d3rya

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #58 : 24 Mayıs 2022, 02:24:09 »
Kaş ekimi zordur . Kaş ektiren kisi 1 yıl boyunca terbiye etmeli ki ekilen kaş düzgün çıksın . Kaş ektirenlerin hatasi terbiyesini düzenli yapmamak . Ama scar izleri hasta hatasi degildir . Nekroz oluşmuş ve scar izi kalmış. O bölgede kanlanma varsa tekrar ekim yapilabilir . Kanlanma yoksa besleme olmayacagindan yapilan ekim sonuc vermez . Geçmiş olsun . Bu tarz islemlerde iyi arastirmak ve hekime yaptirmak en dogrusu .

Pembepanjur

• Full Member
« Yanıtla #59 : 25 Mayıs 2022, 01:53:13 »
Kaş ekimi zordur . Kaş ektiren kisi 1 yıl boyunca terbiye etmeli ki ekilen kaş düzgün çıksın . Kaş ektirenlerin hatasi terbiyesini düzenli yapmamak . Ama scar izleri hasta hatasi degildir . Nekroz oluşmuş ve scar izi kalmış. O bölgede kanlanma varsa tekrar ekim yapilabilir . Kanlanma yoksa besleme olmayacagindan yapilan ekim sonuc vermez . Geçmiş olsun . Bu tarz islemlerde iyi arastirmak ve hekime yaptirmak en dogrusu .

Teşekkür ederim. Ben 3 senedir düzenli masaj yapıyorum doktorlar bunun doktor hatası olduğunu söylüyorlar. Kökü fazla içeri ektiği için orada kist oluşmuş ve kök içerde gömülmüş. Bunun sonucunda oranın kesilip alınması gerekiyormuş. Hiçbir çözümü yokmuş kesilip alınmaktan başka.
  • Yaşınız 25

Facebook Twitter Instagram