Gönderen Konu: MEDEKS 5500 greft  (Okunma sayısı 3827 defa)

Ynt: MEDEKS 5500 greft
« Yanıtla #30 : 29 Aralık 2021, 16:00:02 »
Sok dökülme, sac ekiminin dogal bir sonucu az yada cok ekilen saclar ister l ister J seklinde olsun 15-25. gün günden sonra dökülecektir bu dökülme 2. ayin sonuna kadar devam edebilir 3. ay icerisinde yavas yavas saclat ince tüy seklinde cikmaya baslar bu sürec 12. aya kadar devam eder.Genel olarak sürec bu sekilde isliyor.

Sizin süreciniz normal sekilde ilerliyor resimde görünen killarda kök yok, ayrica kabuk dökümü sirasinda kabuk ile birlikte köklü kil dökülmesi olsaydi tutmamis kökten söz edilebilirdi.Bir sorun yoksa kökler en gec 3 gün icinde tutmus oluyor.
Hersey yolunda beklemek ve sabretmek gerek.Benim icinde.

Teşekkür  cevap için, gayet rahalatıcı  |-onayisareti-|   sizde medekste ektirmişsiniz aşağı yukarı aynı tarihlerde ve benzer sayıda greft, bakalım nasıl olucak sonuçlar

Hocam yanıltmak istemem ama bu Atilla Kaya'nın yazıları asparagas bilgilerle dolu diye düşünüyorum.
Ok,  evet, ben de forumda ektiren arkadaşların aktardıklarına daha çok güveniyorum.  Deneyim - iyi ve güvenilir bir bilgi kaynağı.

uaygun

• Jr. Member
  • **
  • Avodart, Xpecia,Hairfort Sprey, Biotin, Sawpoo
« Yanıtla #31 : 29 Aralık 2021, 17:36:07 »
Teşekkür  cevap için, gayet rahalatıcı  |-onayisareti-|   sizde medekste ektirmişsiniz aşağı yukarı aynı tarihlerde ve benzer sayıda greft, bakalım nasıl olucak sonuçlar

Ok,  evet, ben de forumda ektiren arkadaşların aktardıklarına daha çok güveniyorum.  Deneyim - iyi ve güvenilir bir bilgi kaynağı.

Evet bende 13 Aralik Medeks te ektirdim bugün 16.gün ve 5er 10ar sok dökülme basladi, maalesef sürec böyle isliyor kabuk dökümünden sonraki durum aynen devam etse 3, 4 ayda kalinlassa güzel olurdu.Sürec bazilarinda 15. günden sonra 2 , 3 haftada silip süpürürken, bazi kisilerde daha uzun sürede ve yavas gelisebiliyor.Bekleyip görecegiz umarim cok iyi sonuclar aliriz.

« Yanıtla #32 : 10 Şubat 2022, 11:55:36 »
2 ay dolduktan sonra (63 cu gun)
bugün berberde yan ve arkaları makineyle kısalttıktan sonra.  Yanlardan biraz fazla dönör alınmış gibi ama açıkcası ben bu kısa kesim ile dönör görüntüsünden memnunum.  Saç ekilen bölgede öne yakın hala uzamamış kalın 1-2 mm lik teller var, dökülmeyenler mi yada çıkıp hızlı büyümeyenler mi anlamadım henüz.   Takviye Xpecia ya devam ediyoruum.
« Son Düzenleme: 11 Şubat 2022, 08:46:15 Gönderen: bu kafaya kıl lazım be bilader :) »
  • Ekim Tarihi: 07.12.2021
  • Ekim Merkezi ismi Medeks - Istanbul
  • Greft Miktarı 5500
  • Yaşınız 40
  • Medikal Tedavi Donusumlu secret age sawpalmetto/xpecia, pure gold collagen/dynavit collagen

mehmetatar

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #33 : 10 Şubat 2022, 14:36:16 »
bence güzel olacak sonucunuz
  • Ekim Tarihi: 16-07-2021
  • Ekim Merkezi ismi Medeks
  • Greft Miktarı 6300
  • Yaşınız 28
  • Medikal Tedavi Xpecia Men, Multivitamin

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #34 : 10 Şubat 2022, 14:54:24 »
Donör daha çok toparlar 6 aya kadar hatta 8 aya kadar toparlama devam eder memnun olman güzel şok dölülmende bitmiş saç ekimi sürecin sağlıklı güzel umarım çıkışlarda güzel başlar
Global Moderator

« Yanıtla #35 : 10 Şubat 2022, 21:03:12 »
bence güzel olacak sonucunuz

Sagol Mehmet,  tesekkur ederim yorum icin,  senin  2. ay  fotograflarina baktim.   Benim bugun gonderdigim 2 ay sonuclari ile cok benzer.   En yeni fotograflarina da baktim, sendeki mucizevi sonuclari gorunce, gayet emin hissettim kendimi nedense  :)      Umarim ayni sekilde bir kac ay icinde seninkine yakinda olsa bi sonuc alirim.  Herkesin genetigi, dokulme nedenleri, yas, beslenme, saglik, stress gibi faktorleri farkli tabi ki.  En azindan ekim yaptirdigimiz yerin ayni olmasi guzel :-)
Bu arada,  sanirim sende de asil etkili takviye Xpecia oldu ilk aylarda.   Minoxidil sonradan basladin.

Donör daha çok toparlar 6 aya kadar hatta 8 aya kadar toparlama devam eder memnun olman güzel şok dölülmende bitmiş saç ekimi sürecin sağlıklı güzel umarım çıkışlarda güzel başlar
Sagol Hintell, devam beklemeye, simdilik pek birsey beklemiyorum. ama ilerleyen aylari iple cekiyorum.  :) ;)
« Son Düzenleme: 10 Şubat 2022, 22:02:44 Gönderen: bu kafaya kıl lazım be bilader :) »
  • Greft Miktarı 5500
  • Yaşınız 40
  • Medikal Tedavi Donusumlu secret age sawpalmetto/xpecia, pure gold collagen/dynavit collagen

Hardyboy

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #36 : 11 Şubat 2022, 00:55:18 »
donör bölge zamanla dahada toparlayacaktır şu andada kötü durmuyor zaten çok kısa kestirmene rağmen.

ImPaLa

• Hero Member
« Yanıtla #37 : 11 Şubat 2022, 02:26:27 »
Şok dökülmeniz bitmiş umarım güzel sonuç alırsınız bundan sonra ki süreçlerinizde gelişmeler çok hızlı ve güzel olur inşallah

mehmetatar

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #38 : 11 Şubat 2022, 05:56:50 »
Sagol Mehmet,  tesekkur ederim yorum icin,  senin  2. ay  fotograflarina baktim.   Benim bugun gonderdigim 2 ay sonuclari ile cok benzer.   En yeni fotograflarina da baktim, sendeki mucizevi sonuclari gorunce, gayet emin hissettim kendimi nedense  :)      Umarim ayni sekilde bir kac ay icinde seninkine yakinda olsa bi sonuc alirim.  Herkesin genetigi, dokulme nedenleri, yas, beslenme, saglik, stress gibi faktorleri farkli tabi ki.  En azindan ekim yaptirdigimiz yerin ayni olmasi guzel :-)
Bu arada,  sanirim sende de asil etkili takviye Xpecia oldu ilk aylarda.   Minoxidil sonradan basladin.
Sagol Hintell, devam beklemeye, simdilik pek birsey beklemiyorum. ama ilerleyen aylari iple cekiyorum.  :) ;)

Hocam 2. Ay bitince donör bölgeye, 3. Ay bitince komple kafaya minoxidil başladım, marka olarak andrivium marka kullandım sadece halada aynı marka devam ediyorum. Başlamayı düşünürsen minoxildil olarak andrivium öneririm
  • Ekim Tarihi: 16-07-2021
  • Greft Miktarı 6300
  • Yaşınız 28
  • Medikal Tedavi Xpecia Men, Multivitamin

« Yanıtla #39 : 13 Mart 2022, 14:29:01 »
3.сü ay (96.cı gün)  fotoğrafı

Fotoğrafdaki sağ taraf,  diğer kısma göre daha seyrek. Nedeninden emin olmamak ile birlikte , aklıma gelen: 1) işçilik 2) kanal açımı sırasında  kılcal damarların bir tarafda biraz daha yıpranmış olma ihtimali
Sol ve sağ tarafı iki farklı kişi ekti (aynı anda çalıştılar)
Ön çizgide görülen uzun saçlar ve yukarda kafa ortasındaki uzun saçlar aynı yerde ekim önceside var olan saçlarım
Daha önce siyah nokta gibi görünen yerlerden, son iki haftadır gözle zor görülen ince saçlar uzamaya başladı, şu anda yarım cm civarında.
Diğer çoğunluk ise 1 milimetrelik uzamasından sonra stop etmiş şekilde duruyorlar üç ay geçmesine rağmen, ilerde ne olcaklarını merak ediyorum :-)
« Son Düzenleme: 13 Mart 2022, 17:03:22 Gönderen: bu kafaya kıl lazım be bilader :) »
  • Greft Miktarı 5500
  • Yaşınız 40

ican

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #40 : 12 Ağustos 2022, 09:00:24 »
son durum nedir?

Ercan1907

• Sr. Member
« Yanıtla #41 : 06 Mayıs 2024, 22:38:06 »
Alakası yok bence tam tersi ..

« Yanıtla #42 : 22 Temmuz 2024, 11:52:21 »
arkadaslar genel olarak memnunum ekimden ama ortalar tutmadi, (sanirim ya kendi onceden varolan saclarim orta bolgede yada ekilenler dokuldu.  On bolge ekilenler gayet saglam duruyor.

Fotograf gondericem.

Sac ekimi genel tavsiyem:
- iki kisi ekiyorsa ayni anda, yarisinda yer degistirmelerini isteyin, biri digerine gore daha basarili ekim yapabiliyor., orantili olsun.
- Donor bolgeler sac azaliyor,  eger gercekten ektirmeye ihtiyaciniz yok ise (az bir aciklik yada geri cekilme var ise), klonloma teknolojisini bekleyin. Yapay zeka vs yardimci teknolojilerinde destegiyle bunlarin yakinda cok gelisecegini dusunuyorum.

Sivilceler konusunda  donor bolgedeki: bunlar iyilesti eskisine oranla yada ben takmamaya basladim ama bi fotograf cekip kontrol etmem lazim. Cok kafaya takan olursa 2-3 sene bekledikten sonra V-lazer denen bir yontemle yaktirip giderebilir onlari, arastirin. Ben ihtiyac duymadim.
  • Greft Miktarı 5500
  • Yaşınız 40

Alper Tezcan

• Full Member
« Yanıtla #43 : 22 Temmuz 2024, 12:39:06 »
arkadaslar genel olarak memnunum ekimden ama ortalar tutmadi, (sanirim ya kendi onceden varolan saclarim orta bolgede yada ekilenler dokuldu.  On bolge ekilenler gayet saglam duruyor.

Fotograf gondericem.

Sac ekimi genel tavsiyem:
- iki kisi ekiyorsa ayni anda, yarisinda yer degistirmelerini isteyin, biri digerine gore daha basarili ekim yapabiliyor., orantili olsun.
- Donor bolgeler sac azaliyor,  eger gercekten ektirmeye ihtiyaciniz yok ise (az bir aciklik yada geri cekilme var ise), klonloma teknolojisini bekleyin. Yapay zeka vs yardimci teknolojilerinde destegiyle bunlarin yakinda cok gelisecegini dusunuyorum.

Sivilceler konusunda  donor bolgedeki: bunlar iyilesti eskisine oranla yada ben takmamaya basladim ama bi fotograf cekip kontrol etmem lazim. Cok kafaya takan olursa 2-3 sene bekledikten sonra V-lazer denen bir yontemle yaktirip giderebilir onlari, arastirin. Ben ihtiyac duymadim.
Fotoğraf bekliyoruz abi
  • Ekim Tarihi: 02.07.2024
  • Greft Miktarı 4700
  • Yaşınız 22
  • Medikal Tedavi Finasterid + biotin + d vitamini

Facebook Twitter Instagram