Gönderen Konu: 14 Nisan 2017 - Serdar Gökrem 3500+ kök saç ekimi  (Okunma sayısı 81956 defa)

çorfi

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: 14 Nisan 2017 - Serdar Gökrem 3500+ kök saç ekimi
« Yanıtla #135 : 29 Ocak 2018, 17:08:02 »
abi saclari yatirinca dogallik problemi oluyor mu?

Yok ya. Gayet doğal duruyor, ben kasıtlı açıp gösteriyorum. Size de bu fotoları göstermesek, taranmış fotolardan göreceğin üzere sıra falan göreceğiniz yok. Kafamı eğmeden gözükmüyor bir şey. Benim boyum 1.76. Birinin sıraları görebilmesi için, göreceği de iki sıra filan, 1.85 boy olması lazım ki gözü o hizaya gelsin. Belki veznedar filansanız belli olur.

çorfi

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #136 : 29 Ocak 2018, 17:11:51 »
Ortalara 500 greft daha sıklaştırma yapırsa daha iyi olur bence

Aynen öyle yapıcaz zaten, belki biraz daha fazla.

çorfi

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #137 : 29 Ocak 2018, 17:16:49 »
ayrıca paylaşımlar için teşekkürler. çok detaylı en ince ayrıntısına kadar paylaşım yapmışsın

Ne demek. Amaç o zaten. Serdar hoca'nın ekimleri ile ilgili herkesin kafasında soru işareti kalıp duruyordu, herhalde artık kalmaz. Öyle kafaya takılcak bir durum yok yani. Tek ekim yapantıranlara tavsiyem, ufak rötuş yaptırıp keyiflerine baksınlar. Bu arada o açıklıklar iki aya kapanır diye ümit ediyorum. Ufaktan kökler geliyor, bugün yine yeni bir tane gördüm :)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #138 : 30 Ocak 2018, 13:15:58 »
Çofi süreçleri göremedim son paylaşımında onlarıda yazarsan gün ay degerlendirelim
Global Moderator

çorfi

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #139 : 30 Ocak 2018, 22:38:00 »
Çofi süreçleri göremedim son paylaşımında onlarıda yazarsan gün ay degerlendirelim

Fotoğraflar yüklendiği günler çekildi. Sadece rötuşla ilgili fotoğraflar yılbaşından. 9 buçuk ayı doldurdum.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #140 : 31 Ocak 2018, 02:52:33 »
anladım bıraz sıralı bir ekim  oldugu bellı sankı fotograflardan bu ekımde  saç yönleri olarak doğallık hakında ne düşünüyorsun ?
Global Moderator

çorfi

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #141 : 31 Ocak 2018, 20:30:31 »
anladım bıraz sıralı bir ekim  oldugu bellı sankı fotograflardan bu ekımde  saç yönleri olarak doğallık hakında ne düşünüyorsun ?

Kıvırcık saçlı olduğum için uzayınca belli olur diyorum. Onun haricinde ne yöne tararsam taranıyor. Sıkıntılı bir durum yok. Henüz daha kapanacak alanlar var, önden de sıralar bir miktar belli oluyor. 12 - 15 aya kadar yolu var diyorum. Yeni çıkan kökler var, çıkıp da henüz uzamamış olanlar var vs.

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #142 : 31 Ocak 2018, 21:07:53 »
Serdar hocanın forumu takip ettiğini biliyorum  ( buradaki tüm hastalarının fotolarini yurt dışı forumlarda kendi buradan alıp paylasmis ) Hocam inşallah bu yazımı okuyorsunuzdur manuel alım yapan ve fiyat olarak bir çok insana hitap eden birisiniz en önemlisi plastik cerrahsiniz. Hocam bu sıralı ekim ciddi anlamda bana göre doğallık problemi yaratıyor. Corfi reyizin ekimi için konuşmuyorum bence doğal olmuş .hocam bu sıralı ekim olayını ne bileyim stick and plant, perkutan ne bileyim veya slit ile  en kötü cm2 ye 35 greft falan karısik ekim yaparsanız 5 ay sonrasına randevu verirsiniz bence . Bence yaninizdaki kanal açan ve eken arkadaşlarınızı gelistirmelisiniz nacizane tavsiye benden size .

Not : Sizi ciddi anlamda araştıran biri .:)
İyiye iyi kötüye kötü der. Bağımsız yorumcu ..

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” V for Johnny Sins

zeus79

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #143 : 03 Şubat 2018, 13:23:18 »
muzzam 3500 greftle bu açıklık böle kapandı ya ikinci seansta efsane olur.ben çok beğendim

çorfi

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #144 : 16 Şubat 2018, 11:27:25 »
Dün onuncu ay kontrolüne gittim. Çekilen yüksek çözünürlüklü fotoğraflardan görebileceğiniz üzere ahım şahım değil ama uzatınca gayet kullanışlı bir halde.

kelayar

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #145 : 16 Şubat 2018, 11:28:34 »
abi daha ne olsun bu acikliga :D

çorfi

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #146 : 16 Şubat 2018, 12:43:24 »
Abi ben memnunum, çünkü uzun yıllar boyunca uzun saçlı gezdim. Hala da uzun saç seviyorum ama sitede ve günlük hayatta gördüğüm kadarıyla insanlar kısa saç tercih ediyor. Dolayısıyla uzun saç (7cm) bu kadar kapatıyorsa ne kadar kapandığı konusunda fikir versin diye söylüyorum. Benden gaza gelip Serdar Hoca'ya gitseniz, sonra da benimki gibi olmasa, sizde hayal kırıklığı, asabiyet yapacak, durduk yere adamın kafası şişecek... Oluru bu diyorum. Bu arada o kadar da gömmeyim. Bunlar açıklığın ortalamasının fotoğrafları: hoca'nın doğal şeklinde taradığı. Ben taradığımda neredeyse milim boşluk kalmıyor, az yatık oluyor ama...

Neyse fotoğraf iki boyutlu, asıl görünüm 3 boyutlu arkası dolu diye öndeki boşluğu göremediğiniz oluyor vs. Kendim için demiyorum, herkeste böyle. Beklentinizi aşırı yükseltmeyin diye diyorum.

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #147 : 16 Şubat 2018, 12:55:51 »
Kapatıcılık çok güzel çorfi hocam anladığım kadarıyla belli bir tarama stilini yapmayınca sıralar belli oluyor . Kısa halini gerçekten çok merak ediyorum .
İyiye iyi kötüye kötü der. Bağımsız yorumcu ..

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” V for Johnny Sins

Parabellum

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #148 : 16 Şubat 2018, 13:13:07 »
Ben yorum yapmistim serdar hocanin ekimleri abartildigi kadar degil diye ama son attiğın fotolar yuksek cozunurluk oldugu icin yanilmisim diyorum guzel bende begendim bu kadar acikliga gore bir cok kisi forumda da olsa üstü kapalı fotolar atiyorlar canlı gorunce cok fark oldugu anlasiliyor ben bu forumda en iyi aydinlatici ve net fotoları sloocer kardesimde gordum herkez sloocer gibi fotolar cekip atsalar gercekler daha net ortaya cikar

kelayar

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #149 : 16 Şubat 2018, 13:16:19 »
Abi ben memnunum, çünkü uzun yıllar boyunca uzun saçlı gezdim. Hala da uzun saç seviyorum ama sitede ve günlük hayatta gördüğüm kadarıyla insanlar kısa saç tercih ediyor. Dolayısıyla uzun saç (7cm) bu kadar kapatıyorsa ne kadar kapandığı konusunda fikir versin diye söylüyorum. Benden gaza gelip Serdar Hoca'ya gitseniz, sonra da benimki gibi olmasa, sizde hayal kırıklığı, asabiyet yapacak, durduk yere adamın kafası şişecek... Oluru bu diyorum. Bu arada o kadar da gömmeyim. Bunlar açıklığın ortalamasının fotoğrafları: hoca'nın doğal şeklinde taradığı. Ben taradığımda neredeyse milim boşluk kalmıyor, az yatık oluyor ama...

Neyse fotoğraf iki boyutlu, asıl görünüm 3 boyutlu arkası dolu diye öndeki boşluğu göremediğiniz oluyor vs. Kendim için demiyorum, herkeste böyle. Beklentinizi aşırı yükseltmeyin diye diyorum.

ben zaten 2 hafta önce ekimi yaptırdım abi serdar hocaya :D

Facebook Twitter Instagram