Gönderen Konu: DrMurat Küçüktaş 4100 Greft 2017 -2.Seans 3400 Greft 22\02\2018  (Okunma sayısı 21439 defa)

Wild

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
ortalama 8bin grfete kafa kapanır diolar tepenin arkasını sakalın cene altından kapatabilirsin 5bin greft değişiklik yapar bu saçta ama daha donor varsa ileriki yıllarda  seyrekliklere katkıda bulunabilirsin
Anladım sağol yorumun için . Sakal çok sık değil düşündüm aslında ama. Çok meşekatli bi süreç.  3. Ekim düşünmüyorum şimdilik. Donör bölgede çok yeterli değil.Ama ileride ne olur bilemem.

Wild

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Rsnkl sağol kardeşim.  Evet saç yapımız benziyo. Umarım sonuç istedigimiz gibi olur. Olabildigince fotograf atmaya calısıcam süreci . Sanada örnek teşkil eder.

sasa4

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
hayırlı olsun hocam
umarım istediğiniz sonuca ulaşırsınız.
acaba ekim sonrası ilaç vitamin takviyesi tavsiye etti mi hoca

Ozgur

• Full Member
Ekim alanlarımız hemen hemen benziyor, benim tam kavrayamadığım konu 2. ekimde orta alanı sık girip arkaya doğru azaltarak gitmek yerine, neden ön hattı 1cm aşağı indirip hatam varsa düzeltin 1800 civarı sanırım grefti o hatta harcadınız. Planlama size mi ait, doktorun seçimim mi acaba?

Wild

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ekim planını doktorla beraber yaptık. Ön çizgi çok geride duruyodu o yüzden 1 cm asagı aldık . Aslında dediğiniz gibide yapılabilirdi ama dediğim gibi çok geride olmuştu ön çizgi ilk ekimde. Sağolun arkadaslar iyi dilekleriniz için

Rsnkl

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ekim alanlarımız hemen hemen benziyor, benim tam kavrayamadığım konu 2. ekimde orta alanı sık girip arkaya doğru azaltarak gitmek yerine, neden ön hattı 1cm aşağı indirip hatam varsa düzeltin 1800 civarı sanırım grefti o hatta harcadınız. Planlama size mi ait, doktorun seçimim mi acaba?
En çok takıldıgım yer burası benimde. Doktor ön çizgin iyi yasin 37 yeterli diyor arkaya çalışalım komple. Ama ben de aynı kardeşim gibi 1 ya da 2 cm öne gelsin istiyorum

Ozgur

• Full Member
Şimdi farkettim evet sizin ön çizginiz epey geriden alınmış, benim ön çizgim 1cm geriden alındı arkaya daha fazla gidebilmek için. Sanırım bu sizlerde 2-3 cm civarı tabi en doğrusunu siz bilirsiniz, benim ki tahmin. O sebeple tercihiniz mantıklı geldi şimdi, çünkü tipi değiştiren ön görünüştür.

Hayırlı olsun.  ;)

Wild

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Şimdi farkettim evet sizin ön çizginiz epey geriden alınmış, benim ön çizgim 1cm geriden alındı arkaya daha fazla gidebilmek için. Sanırım bu sizlerde 2-3 cm civarı tabi en doğrusunu siz bilirsiniz, benim ki tahmin. O sebeple tercihiniz mantıklı geldi şimdi, çünkü tipi değiştiren ön görünüştür.

Hayırlı olsun.  ;)
[/quote Evet bayağı geride duruyodu :) Sağolun .

Wild

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
hayırlı olsun hocam
umarım istediğiniz sonuca ulaşırsınız.
acaba ekim sonrası ilaç vitamin takviyesi tavsiye etti mi hoca
Ekim sonrası bioxinin sprey , biotin , sawpoo şampuan verildi . Proscarda kullan dedi hoca ama yan etkilerinden dolayı kullanmıcam. Bioxinide sadece akşamları 5 fıs kullanıyorum . Yan etkisi olmayan ilaç takviye bulabilirsem kullanıcam xpecia gibi. Bu konuda tavsiyesi olan varsa iyi olur .

Anka

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Merhaba. Istediğiniz sonucu alırsınız inşallah.
Bende Bursa da yaşıyorum. Murat beyi düşünüyorum.
Açıkçası ondan popüleri yok burda. Yalnız çekincelerim var
Murat Bey neden proscar öneriyor anlam veremiyorum ?
Bu ilacı kısa bir süre kullandıktan sonra hemen bıraktım ben
Ekilen saçlarda dht den etkileniyormuymuş ?
Bunu merak ettim. Bu konuda bilgisi olan varmı ?

Anka

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Bu arada ben xpecia da kullandım. Etkili fakat o da yan etki yapıyor

Ozgur

• Full Member
Proscar ekim öncesi 6 ay saç köklerinin güçlenmesi ve ekimde başarı oranını yükseltmek ( Kuvvetli kök ile DHT saldırısı yemiş kökün travma aşaması bir değildir), ekim sonrası ise kalan donör alanlarınızın dökülmesini önlemek amaçlı kullanılır. Kullanıp, kullanmamak tamamen kişisel insiyatife bağlıdır. Doktorların deme sebebi tamamen budur, herkesin donör, saç kökü, tipi bir değil.

Xpecia'nin içeriğinin DHT'e etkisi %5'i geçmez.

Wild

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Merhaba. Istediğiniz sonucu alırsınız inşallah.
Bende Bursa da yaşıyorum. Murat beyi düşünüyorum.
Açıkçası ondan popüleri yok burda. Yalnız çekincelerim var
Murat Bey neden proscar öneriyor anlam veremiyorum ?
Bu ilacı kısa bir süre kullandıktan sonra hemen bıraktım ben
Ekilen saçlarda dht den etkileniyormuymuş ?
Bunu merak ettim. Bu konuda bilgisi olan varmı ?
Sağolun sizde inşallah istediginiz sonucu alırsınız . Evet Murat bey çok tercih ediliyor. İlk ekimde proscar önermemişti bu defa yazdı. Galiba donör bölge ve ekimden önceki kendi saçlarım için. Ama dht etkisi korkutuyo insanı . Xpecia daha hafif galiba . Donör bölge iyi durumda zaten şimdiden. Kullanmıcam bu nedenle . Murat beyin çok tercih edilme sebebide donör bölgede özenli çalışılması bence. 2. ekimi yaptırdım donör hala sırıtmıyo . Homojen alım yapılmış gercekten . İnşallah sonuçta iyi olur .

sasa4

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
hocam xpecia iyidir, ayrıca saw palmetto var solgarın o da dht baskılamak için kullanılıyor
xpecianın içinde var zaten saw palmetto günde 2 tanede alabilirsiniz ondan
yine forumda daha tecrübeli arkadaşlar yorum yapacaktır.

TonyMontana

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ön çizginin ileri alınması tercih meselesi ama o greftler diğer bölgelere dağıtılsaydı çok daha doğal ve sık görünüm olurdu. Ama dediğim gibi tercih meselesi sık olmasın ama çizgi daha önde olsun tercihine de saygı duymak lazım. Umarım hayalindeki sonuca kavuşursun
The World is Yours

Facebook Twitter Instagram