Gönderen Konu: DrMurat Küçüktaş 4100 Greft 2017 -2.Seans 3400 Greft 22\02\2018  (Okunma sayısı 21434 defa)

Wild

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Anlıyorum ama 1 sene benim için geç olacak iş güç vs. Ekim yapılmayan verteks ve ön  çizgiye ekim yaptıracagım için sloocerın dediği gibi çok bi sıkıntı olmayacagını düşünüyorum. Bu benim düşüncem tabi . Sağolun yorumunuz için . Diğer tecrübeli arkadaslarda yorumlarsa sevinirim .

emeklikel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
ama bu saçlar kalınlaşıcak oralarla aradaki bağlantının sağlanması için daha gelişmesi daha iyi buraların he ekimci gelişmiş halini hesaplarsa birde yeni okudum ekim yapılmayan yerlere yapılcak o zaman sorun yok.futta ben 6 ay sonra yaptırıodum ama fuede daha uzun oluyor sure .artık ekimci buraların sonucunu tamamlanmış hesaplar diğer yerleride arada geçişler sourun olmasın diye ona gore ektirir ama bu saç boyle kalmaz gelişir daha
saçları ekmeydi dersin

Wild

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Anladım çok sağolun . Gelişir inşallah öyle umut ediyorum bende . Işık altında ıslak olduğunda fln çok seyrek duruyo ekilen alan. Günlük yaşamda eski haline göre mutlu ediyo beni

emeklikel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
ışık altında ıslak falan hepimizin kotu duruo saçları.şu uzun halini birde dısarda cekip atabilirmisin
saçları ekmeydi dersin

Wild

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Atarım tabi ilk fırsatta dışarı çıktığım zaman . Askerlik malum nöbetteyim şimdi :)

emeklikel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
hayırlı tezkereler
saçları ekmeydi dersin

sasa4

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
hocam bu ensenin altındaki kıllar da saç ekiminde kullanılabiliyor mu bende merak ettim,
eğer kullanılıyorsa bence oradan da aldırın mutlaka işinize yarar

Wild

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
 Valla hocam olmuyo galiba olsa vertekse ek olarak iyi olur aslında ama :)

Rsnkl

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Kardeşim durumun iyi MAŞAALLAH. Benden 3 hafta önce ektirdin. Açikliklarimiz neredeyse aynı. Hocaya 4 ay kontrolüne gittiğimde dedi ki 6 . Ayda da ekilir lakin gelişim tamamlasa daha iyi olur. Henüz cikmamis saçların yerine kesi atarsak oradan çıkmaz. Bence 12. Ayı bekle dedi bana.En doğrusu o diyor hoca

Wild

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Sağolasın kardeşim evet biliyorum takip ediyorum senin sonucunuda . Daha iyisivsenin olur inşallah. Anlıyorum beklemek lazım biraz  daha ama benim vaktim yok . Birde ekim yapılmayan alana yapılcagından çok bi zararı olmaz diye düşündüm ama sizlerin fikrinide almak istedim.

Wild

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Arkadaşlar 2. seansı yaptırdım 22.02.2017 tarihinde. İlk ekimde olduğu gibi Murat KÜÇÜKTAŞ Kliniğinde yaptırdım. 3400 greft ekildi. 1500 greft tepe bölgesine ekildi. Kalanla ön çizgi 1 cm civarı öne alındı ön bölgeye sıklaştırma yapıldı. Tepe bölgesi daha seyrek kalıcak tabi ama 3. ekimi düşünmüyorum zaten donör bölge çok iyi olmadığı halde 6 ay aralıkla toplamda 7500 greft civarı alım yapıldı. Daha fazlada çıkmaz. Açık alan çok fazla olduğundan çok sık bi saç beklemiyorum. İlk ekimden memnun kaldıgım için 2. ekimi yaptırdım. Nw 6 - 7 arası bi saçtan gelebilecek en iyi hale gelir inşallah. Tecrübeli arkadaşlar yorumlarsa sevinirim. Özetlemek amacıyla ilk ekim öncesi,ilk ekiminden sonraki 6 ay sonucu, 2. ekim öncesi - sonrası donör bölge vs. fotograf yüklüyorum. Ekim yaptırmak isteyenlere yol göstermek amacıyla olabildiğince fotograf atmaya calısıcam. Hayırlı forumlar herkese.

Wild

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
.

Wild

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları

emeklikel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
ortalama 8bin grfete kafa kapanır diolar tepenin arkasını sakalın cene altından kapatabilirsin 5bin greft değişiklik yapar bu saçta ama daha donor varsa ileriki yıllarda  seyrekliklere katkıda bulunabilirsin
saçları ekmeydi dersin

Rsnkl

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Hayırlı olsun kardeşim. Aramızda 3 hafta var. Ben 12. Aya kadar bekleyeceğim 2. Seans için. 3 aşağı 5 yukarı aynı minval üzre ekim yapılacak banada. Umarım iyi bir sonuç alırsın.

Facebook Twitter Instagram