Gönderen Konu: Karar Süreci - Yardım Talep Ediyorum  (Okunma sayısı 3728 defa)

fireboy777

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Karar Süreci - Yardım Talep Ediyorum
« : 19 Ağustos 2017, 19:13:06 »
Merhaba Arkadaşlar,
30 yaşındayım. Çalışan bir beyaz yakalıyım. Saçlarım son 10 senedir özellikle son 2 senedir dökülmekte. Epeydir karar veremiyordum ancak son zamanlarda artık zamanının geldiğini düşünüyorum. Fotoğraflarda da göreceğiniz üzere saçlarım malesef ince telli ve kumral - sari diyebiliriz. Bunun ekim açısından dezavantaj olduğunu biliyorum. Önümüzdeki hafta 10 günlük tatilden dolayı ekim yaptırmak istiyorum çünkü kurumsal bir yerde çalışmaktayım ve uzun bir süre bundan iyi bir fırsat olmayacak gibi. Birçok konuyu inceledim sonuçlara uzun zamandır bakıyorum. Sizlerden bazı konularda görüş - yardım rica ediyorum değerli arkadaşlar:
- tecrübeli arkadaşlar sizce hangi ekim merkezlerini göz önünde bulundurmalıyım ? Açıkçası aklımda İOH vardı manuel ekimden dolayı. Bütçem maksimum oraya yetecek kadar ancak bir arkadaşın ekimini gördüm forumda ve başarısızdı soru işaretleri oluştu aklımda. Zekeriya Kul'un ekimleri de güzele benziyor. Aynı şekilde maksimum bütçem ona yetecek kadar.  Onun dışında son zamanlarda forumda sıkça gördüğüm hisar hastanesindeki ekimler başarılı gibi geldi. hemde fiyat açısından da iyi. bütçem koray erdoğan a yetemeyecek durumda malesef. dönor alandaki iyileşme cok uzun sürdüğü için arenamed i düşünmüyorum.
Sizler ne diyorsunuz ? Nerde ektirmeliyim sizce ? Saç yapım ortada. Kaç greft çıkar ve ön alan için düşünüyorum tabi ki güzel sonuç alır mıyım ?
LÜTFEN yorum ve yardımlarınızı yazarsanız sevinirim. Önümde kısa bir zaman var ve belki randevu bile bulamayacağım.
Fotograf ekliyorum:

Mert35

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Karar Süreci - Yardım Talep Ediyorum
« Yanıtla #1 : 19 Ağustos 2017, 19:17:22 »
Kesinlikle manuel alım tercih etmelisin,manuel ekim yapan yerleri araştır.Ama en iyisi ASMED Koray Erdoğan bilgin olsun.

te12

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 19 Ağustos 2017, 19:18:47 »
Ben Arenamedde ektirdim ordan uzak dur hele ki donorun de zayif. Senin yerinde olsam esma serkan ciftinin ekimlerini incelerdim. Asla donore zarar vermiyorlar 10. Gunden sonra donor hic bir turlu belli olmuyor. Ve ekimlerini de begeniyorum onlari incele istersen. Ancak dezavantaji antalyada olmalari.

Kadirerdogann7

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 19 Ağustos 2017, 19:25:35 »
Alanin biraz acik. Maddiyata bagli bir durum. Eger maddiyat varsa ve Ekim sonucundan memnunuyet bekliyorsan baya Asmed. Derim.5000 grefte baya iyi olur. Ama maddiyatim 10000 vs diyorsan Manuel dusunmuyorsan serkan esma cifti. Sitedeki en iyi sinuclar Koray Erdoganin. Kendinisinin gelistirdigi bir greft yerlstirme metoduyla ekilen saclarin %95i cikiyor. Ama maddiyat 50 bin gerek cunku kac yildir euro endeksli. Euroda artinca ekim masraflari da Turk hastalari madur ediyor

isimsiz

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 19 Ağustos 2017, 19:34:30 »
Usta vakitini ayir forumu tek tek oku surecleri tek tek incele 5 adet klinik listesi cikar ve gorusmeye git ve kalbinin ve aklinin sesini dinle :)))

fireboy777

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 19 Ağustos 2017, 19:42:56 »
Değerli arkadaşlar yorumlarınız için cok teşekkür ederim:
- tek tek inceledim ancak kararsız kaldım bilemiyorum ki
- Koray Erdoğan tartişmasız iyi ancak bütçem maksimum 20 bin tl. Zekeriya Kul hakkında ne düşünüyorsunuz ?
- Antalya da biraz zor gibi ekim olayı hem de manuel değil.

Zekeriya Kul ve İOH hakkında neler düşünüyorsunuz ?? Yani benim saç yapım ve ekim alanına göre sizce nasıl tercihler olur ?
Başka arkadaşlarda yorum yaparsa çok sevinirim. Yapanlara tek tek teşekkür ederim.

Mert35

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 19 Ağustos 2017, 19:46:43 »
ioh hakkında bilgim yok ama zekeriya kul için iyi diyorlar.

Martineden1903

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 19 Ağustos 2017, 19:57:55 »
İoh tercih etmeyin giderek patlayan bir kurum maddiyatinizla dogru orantili olarak
Zekeriya kul
Hakan doganay manuel alim yapiyor
Este mylife
Alpaslan este cerrahi
Jale Şenyurt
Ozgur nalbant
Esma serkan ciftinin ekimlerjni inceleyebilirsin
Maddiyatin bu kurumlari karsilayabilir ustelik bu kurumlarin ben "şahsen" donoru tahrip ettigi ekimlerede denk gelmedim.sadece zekeriya kulun bir donoru mahvettigine sahit oldum ama genel itibari ile basarili bir doktor.forumda arastirip bakip bir sonuca varabilirsin

fireboy777

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 19 Ağustos 2017, 20:06:26 »
İoh tercih etmeyin giderek patlayan bir kurum maddiyatinizla dogru orantili olarak
Zekeriya kul
Hakan doganay manuel alim yapiyor
Este mylife
Alpaslan este cerrahi
Jale Şenyurt
Ozgur nalbant
Esma serkan ciftinin ekimlerjni inceleyebilirsin
Maddiyatin bu kurumlari karsilayabilir ustelik bu kurumlarin ben "şahsen" donoru tahrip ettigi ekimlerede denk gelmedim.sadece zekeriya kulun bir donoru mahvettigine sahit oldum ama genel itibari ile basarili bir doktor.forumda arastirip bakip bir sonuca varabilirsin

estemylife dediginiz hisar hastanesi mi oluyor ?

Martineden1903

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 19 Ağustos 2017, 20:43:33 »
Evet

emeklikel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 19 Ağustos 2017, 22:42:40 »
butcenin yeticeği çok isim var onlarıda arastır iyi manuel bir yerde sonıuc alabilirsin saçlarıda kalınlaştır
saçları ekmeydi dersin

fireboy777

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 20 Ağustos 2017, 02:52:18 »
butcenin yeticeği çok isim var onlarıda arastır iyi manuel bir yerde sonıuc alabilirsin saçlarıda kalınlaştır

Nereler mesela ? İsim isim alabilirsem araştırırım. Bir de saçları kalınlaştır demişsin. Nasıl kalınlaştıracagım ? Tam olarak anlamadım. Ekim öncesi kalınlaştırmak mı ?

emeklikel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 20 Ağustos 2017, 06:06:32 »
finasteridi yan etkileirni goze alıyorsan kullan biotinde kullanabilirsin diğer ekimcilerforumda zaten ornekleri olup adı gecen ekimciler serdar gorkem esma serkan hakan doğanay ogur nalbant ilhan serdaroğlu
saçları ekmeydi dersin

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 21 Ağustos 2017, 00:48:30 »
bu saçları guclendırmeden ekıme gırersen çok kayıp yaşarsın
6 ay 1 sene  ertelemen lazım ekımı ...
Global Moderator

fireboy777

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 21 Ağustos 2017, 20:55:13 »
bu saçları guclendırmeden ekıme gırersen çok kayıp yaşarsın
6 ay 1 sene  ertelemen lazım ekımı ...

teşekkür ederim bu bilgi önemli oldu. güçlendirmek icin finansteridden başka bir önerin var mı ? mesela minoxil ? günde 1 sefer 2 veya 3 fıs gibi ? biotin zaten alacagım.

Facebook Twitter Instagram