Anket

Ast

Jsk
12 (44.4%)
Usjjd
15 (55.6%)

Toplam Oy Verenler: 27

Gönderen Konu: 10 Aralık Şahin Çelik/ 3200 greft  (Okunma sayısı 37620 defa)

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
  • 𝘗𝘳𝘦𝘷𝘦𝘯𝘵𝘪𝘰𝘯 𝘪𝘴 𝘢𝘩𝘦𝘢𝘥 𝘰𝘧 𝘤𝘶𝘳𝘦
Ynt: 10 Aralık Şahin Çelik/ 3200 greft
« Yanıtla #421 : 21 Eylül 2022, 00:21:23 »
Teşekkür ederim arkadaşlar.

Onizuka, tavsiyeni dikkate alacağım. Teşekkür ederim.

Arkadaşlar bence ne Şahin hocanın ne benim suçum var. Planlamayı ilerde dökülme durumunda doğal dursun diye bu şekilde geriden yaptı. O konuda benim pek sıkıntım yok. Sadece ön çizgi ve gördüğünüz seyrekliğin nedenini bilemiyorum. Halbuki epey sık ekilmişti.

Takviye konusuna girmeme gerek yok diye düşünüyorum. Siz biliyorsunuz.

Revize ile ekilen yerler çıkarsa güzel olur. Umarım son noktayı koyabilirim.

22 Ekim tarihinde revizem gerçekleşecek.

Sizleri bilgilendiririm.
Doktor değilim.Bu alanda eğitimim yok. Önerilerimin yalnızca araştırmayı seven bir birey olarak değerlendirilmesini isterim.

Korkusuz Korkak

• Hero Member
« Yanıtla #422 : 21 Eylül 2022, 09:32:43 »
Orta bölümde bir sorun yoksa bu saç revize ile fazla greft harcamadan düzeltilir zaten.
  • Ekim Tarihi: 04.05.2021
  • Ekim Merkezi ismi ASMED
  • Greft Miktarı 4.541
  • Yaşınız 45
  • Medikal Tedavi Ekim gününden itibaren Finasterid. 15. aydan itibaren 3 günde bir Avodart'a başladım, iki ay sonra haftada 2'ye düşürdüm. 15. aydan itibaren ayda bir defa toplam 15 seans prp yaptırdım. Ekim 2023 den itibaren haftada 5 gün Alpecin losyon kullanıyorum.

Robert

• Hero Member
« Yanıtla #423 : 21 Eylül 2022, 10:13:32 »
Teşekkür ederim arkadaşlar.

Onizuka, tavsiyeni dikkate alacağım. Teşekkür ederim.

Arkadaşlar bence ne Şahin hocanın ne benim suçum var. Planlamayı ilerde dökülme durumunda doğal dursun diye bu şekilde geriden yaptı. O konuda benim pek sıkıntım yok. Sadece ön çizgi ve gördüğünüz seyrekliğin nedenini bilemiyorum. Halbuki epey sık ekilmişti.

Takviye konusuna girmeme gerek yok diye düşünüyorum. Siz biliyorsunuz.

Revize ile ekilen yerler çıkarsa güzel olur. Umarım son noktayı koyabilirim.

22 Ekim tarihinde revizem gerçekleşecek.

Sizleri bilgilendiririm.
Hayırlı olsun zweig kalan boşluklarla bu defteri kapatırsın inşallah takipteyim

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #424 : 21 Eylül 2022, 12:04:19 »
 adan akıll bir ön çizgi yapsın bu sefer.sen butun drlara yolla resmini nasıl bir ön çizgi gider bana de çizip yollasınlar
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
« Yanıtla #425 : 21 Eylül 2022, 13:49:37 »
adan akıll bir ön çizgi yapsın bu sefer.sen butun drlara yolla resmini nasıl bir ön çizgi gider bana de çizip yollasınlar
Ustam az öne alınsa veya öne alınmasa bile ekilenler çıksa yeterli diye düşünüyorum. Ben şikayetçi değilim ön çizgisiden pek.
Doktor değilim.Bu alanda eğitimim yok. Önerilerimin yalnızca araştırmayı seven bir birey olarak değerlendirilmesini isterim.

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
« Yanıtla #426 : 21 Eylül 2022, 13:50:37 »
Hayırlı olsun zweig kalan boşluklarla bu defteri kapatırsın inşallah takipteyim
Teşekkür ederim dostum. Umarım ben de seni takipteyim.

Orta bölümde bir sorun yoksa bu saç revize ile fazla greft harcamadan düzeltilir zaten.
Orta tarafta beni rahatsız eden seyreklik yok hocam. Umarım öyle olur.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #427 : 21 Eylül 2022, 16:01:53 »
Ustam az öne alınsa veya öne alınmasa bile ekilenler çıksa yeterli diye düşünüyorum. Ben şikayetçi değilim ön çizgisiden pek.
yapsın yeni ön çizgi.revizeyi tam yapsın.oyle o kadaar geride şakağa gerek yok.kadınların şakaklar kapalıdır erkeklerin az geride olur derler ekimciler ama bu kadar geride olmaz.yuz hatları ile uyumlu on çizgi sart
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
« Yanıtla #428 : 21 Eylül 2022, 16:35:58 »
yapsın yeni ön çizgi.revizeyi tam yapsın.oyle o kadaar geride şakağa gerek yok.kadınların şakaklar kapalıdır erkeklerin az geride olur derler ekimciler ama bu kadar geride olmaz.yuz hatları ile uyumlu on çizgi sart
Tamam ustam iletirim.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #429 : 21 Eylül 2022, 16:43:14 »
 ustam para verdin o kadar şoyle guzel bir on çizgiyi hakedion.en iyi ön çizgiyi plastik cerrahlar bilir onlarla mailleşsen daha net bilgi sahibi olursun matematiği var saçekiminin alın saç çizgisi cene falan hesaplanır bunlar hep

serenade11

• Hero Member
« Yanıtla #430 : 22 Eylül 2022, 10:00:26 »
ustam para verdin o kadar şoyle guzel bir on çizgiyi hakedion.en iyi ön çizgiyi plastik cerrahlar bilir onlarla mailleşsen daha net bilgi sahibi olursun matematiği var saçekiminin alın saç çizgisi cene falan hesaplanır bunlar hep

Asuman Hair'in ön çizgilerini beğeniyor musunuz? Asuman hanımda eskiden estetik (veya plastik) cerrahtı diye biliyorum
  • Ekim Tarihi: 03.07.2022
  • Ekim Merkezi ismi Asuman Hair
  • Greft Miktarı 4000
  • Yaşınız 25

murattarum

• Hero Member
« Yanıtla #431 : 22 Eylül 2022, 11:14:52 »
Asuman hanim yeterki ciksin tarzi ekim yapar cok estetik kaygisi tasimaz
Dr.Muttalip keser saç ekimi
Saç ekimi forum
Saç ekimi sonuçları

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #432 : 22 Eylül 2022, 12:36:14 »
Aslında Asuman Hanımın ön çizgi planlamaları çok estetik ancak zannediyorum ekim yaparken ön bölge de çoklu greft çalışıyor. Tamamen açık alana ekim yapılınca ve ön çizgi planlaması da başarılı ise bence fire oranı azsa başarılı bir ekim sayılır. Şahin Bey de bu ekimde bence konu sahibinin yaşını hesaba katarak iyi niyetli bir planlama yapmaya çalışmış. Aslında geniş açıklıklarda üçgen tarzı ekim yapması mantıklı. Ön çizgi belki geride kalıyor ancak fire oranı azsa oldukça sık bir ekim yakalıyor. Fiyat performans olarak bence en iyi merkezlerin başında geliyor Life Hair. Konu sahibi zaten oldukça bilinçli saç ekiminde. Biz sadece aklımızda olanları yazıyoruz ki, kaçırdığı hususlar varsa merkeze hatırlatsın ve daha güzel bir sonuç alsın. Ama zaten dediğim gibi iyi bir merkezde saç ekimi yaptırdı zweig. Sorunu Şahin Bey çözecektir diye düşünüyorum.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

berbatov

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #433 : 22 Eylül 2022, 13:45:54 »
Kardeşim hayırlısı olsun, bu sefer her şey yolunda gitsin inşallah.

Yaşın çok genç , ben 40 yaşındayım ve net şekilde dökülmeler devam ediyor. Planlamayı dökülmelerin devam edeceğini bilerek yapıyorsunuzdur zaten illaki , zira bundan sonraki hayatını sürekli finasterid ile geçiremezsin.
  • Ekim Tarihi: 17.02.2022
  • Ekim Merkezi ismi AKL KLİNİK
  • Greft Miktarı 3900
  • Medikal Tedavi Prozinc Şampuan , Prozinc Sprey , Biotin 2500 Mcg, Toz Collagen

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #434 : 22 Eylül 2022, 15:15:23 »
Asuman Hair'in ön çizgilerini beğeniyor musunuz? Asuman hanımda eskiden estetik (veya plastik) cerrahtı diye biliyorum
tek tip çiziyor sanki.

Facebook Twitter Instagram