Anket

Ast

Jsk
12 (44.4%)
Usjjd
15 (55.6%)

Toplam Oy Verenler: 27

Gönderen Konu: 10 Aralık Şahin Çelik/ 3200 greft  (Okunma sayısı 37651 defa)

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
  • 𝘗𝘳𝘦𝘷𝘦𝘯𝘵𝘪𝘰𝘯 𝘪𝘴 𝘢𝘩𝘦𝘢𝘥 𝘰𝘧 𝘤𝘶𝘳𝘦
Ynt: 10 Aralık Şahin Çelik/ 3200 greft
« Yanıtla #360 : 02 Temmuz 2022, 17:11:42 »
benim de dhi değil de Hakan Doğanay takıntım var bozmadığı sürece :) keşke hastalarına verdiği solüsyonu biz kellerle de paylaşsa
"biz kellerle de paylaşsa" kısmına kahkaha attım hocam 😂😂😂

Eyvallah teşekkür ederim.
Rica ederim bro

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #361 : 06 Temmuz 2022, 20:26:50 »
 bakıcaz saçlara temmuz sonu bulacaksın yavas yavas doğru yolu burda hepimiz ALLAH ın  garip kulu saçlar dokulduğunden beri gozler yaslı buğulu
 şu ana kadar sorun yok ekimde isyan olmasın dilinde saçlı yaradıldın ezelinde çıkınca saçlar yazıcaksın güle güle
 bu aralar patlama zamanın stres dolu her anın saçının çıkıcağını anlayınca geldi diyeceksin zamanım saçın çıkıcak budur benim kanım
 ekim çıkar olanı koru finasteriddir bunun yolu kellik tedavisinin gelmez sonu bir ömür ilaçla kafan dolu dolu
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #362 : 06 Temmuz 2022, 20:35:33 »
bakıcaz saçlara temmuz sonu bulacaksın yavas yavas doğru yolu burda hepimiz ALLAH ın  garip kulu saçlar dokulduğunden beri gozler yaslı buğulu
 şu ana kadar sorun yok ekimde isyan olmasın dilinde saçlı yaradıldın ezelinde çıkınca saçlar yazıcaksın güle güle
 bu aralar patlama zamanın stres dolu her anın saçının çıkıcağını anlayınca geldi diyeceksin zamanım saçın çıkıcak budur benim kanım
 ekim çıkar olanı koru finasteriddir bunun yolu kellik tedavisinin gelmez sonu bir ömür ilaçla kafan dolu dolu
Aşıksan vur saza
Kelsen vur finasa :)
avodart&minox&xpecia

UYARI!! Tabip ya da uzman değilim. Paylaşımlarım kendi araştırma ve tecrübelerime dayanıyor baz almadan önce kendiniz araştırıp tecrübe ediniz!!!

tedavim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=21990.0

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #363 : 06 Temmuz 2022, 21:15:30 »
:)
 benzini shelden aklı kelden alıcan
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
« Yanıtla #364 : 06 Temmuz 2022, 22:17:53 »
Abi aklına ne ara geldi de yazdın bu şiiri helal olsun :)
Doktor değilim.Bu alanda eğitimim yok. Önerilerimin yalnızca araştırmayı seven bir birey olarak değerlendirilmesini isterim.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #365 : 06 Temmuz 2022, 23:00:12 »
 gelir ara ara aklıma çıkınca saçlar aynada hep bakıcaksın başına kızlar saç yoksa gelmez sadece gozune kara kasına ekilir saçlar arkadan one taşına taşına
 bayramda kesilir kurban çoktan uzadı ekimden kalan saç saç diye sitede bir çok yanan kendini saçı olunca mutlu olucak sanan
 kırmızı etin fazlası saç doker kurbanlarda sitede dokulme arttı diye konu açan kendine dert eder insanımız kırmızı eti sever sağlığa faydalı kararında yenirse eğer
 emeklikel soyler kendi ders alırmı yer yer etleri yanına kar kalırmı kurbanda daha çok dokulme gorunce sinirler bosanırmı engeller sabırlı aşılırmı

Meku

• Full Member
« Yanıtla #366 : 13 Temmuz 2022, 12:12:45 »
Dostum bence süreç güzel sen de benim gibi biraz uzun kullanabilirsen daha net olur diye düşünüyorum.
  • Ekim Tarihi: 10.01.2022
  • Ekim Merkezi ismi Şahin Çelik / Lifehair
  • Greft Miktarı 4200
  • Yaşınız 37
  • Medikal Tedavi Evocapil Plus Tablet ve Keçiboynuzu Pekmezi

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
« Yanıtla #367 : 13 Temmuz 2022, 14:30:58 »
Dostum bence süreç güzel sen de benim gibi biraz uzun kullanabilirsen daha net olur diye düşünüyorum.
Şimdi farkettim epey kısaltmışım saçları ya.
Bundan sonra inşallah uzun tutacağım.
Doktor değilim.Bu alanda eğitimim yok. Önerilerimin yalnızca araştırmayı seven bir birey olarak değerlendirilmesini isterim.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #368 : 13 Temmuz 2022, 19:57:30 »
  ağustos sonuna bişiler bekliom şu ara bile en son resimle fark vardır

|Logan|

• Hero Member
« Yanıtla #369 : 14 Temmuz 2022, 00:43:17 »
Sık sık takip ediyorum olumlu bir sonuç çıkarsa ben de şahin çeliğe ektirmeyi düşünüyorum. Şu anda kesin fiyat nedir bu arada bilgisi olan var mı
  • Ekim Tarihi: 24.07.2023
  • Ekim Merkezi ismi Lifehair Şahin Çelik
  • Greft Miktarı 2800
  • Yaşınız 22
  • Medikal Tedavi Haftada 5 gün finasterid, haftada 2 gün dutasterid + Seogen Tablet

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
« Yanıtla #370 : 09 Ağustos 2022, 16:25:37 »
8.AY

Tekrardan merhaba arkadaşlar.

Saçların son durumunu ekliyorum.

Kişisel yorum olarak ön alana revizyon gerekeceğini, bu saaten sonra gelişse bile tatmin eden bir gelişme olmayacağını düşünüyorum. Açıklık biraz var çünkü.

Mid-scalp'a ekilen saçların tuttuğunu düşünüyorum. Oradan memnunum.

Ön çizgi civarında elime batan var, fakat birkaç saç kökü ile bu açıklık maalesef kaybolma ihtimali yok gibi.

Onun haricinde halen ekilen saçlarım ince gibi. Kalınlaşsalar keşke hemen.

Iyi forumlar dilerim.

murattarum

• Hero Member
« Yanıtla #371 : 09 Ağustos 2022, 16:32:06 »
Dostum istersen kazit oyle degerlendirelim cok kisa kestirmissin
Dr.Muttalip keser saç ekimi
Saç ekimi forum
Saç ekimi sonuçları

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
« Yanıtla #372 : 09 Ağustos 2022, 16:36:39 »
Dostum istersen kazit oyle degerlendirelim cok kisa kestirmissin
Bu saçlar kısa mı sence? 1 ay önceki saçlarım için desen evet haklısın.

Saçın uzunluğu ile bir alakası yok ki şuan, saçımın üstleri ile aynı seviyede.

murattarum

• Hero Member
« Yanıtla #373 : 09 Ağustos 2022, 16:38:45 »
Gerci sende haklisin kisa haliyle cikislari takip etmen daha kolay.en azindan gelisimi uzun sacta takip etmek daha kolay olmazmiydi uzatip kalinlasinca.
Dr.Muttalip keser saç ekimi
Saç ekimi forum
Saç ekimi sonuçları

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #374 : 09 Ağustos 2022, 16:48:49 »
Sıkıntı aslında Şahin Beyin sağ şakak bölümü sola göre daha boş bırakmasından kaynaklanıyor. Bence revize yaptıracaksanız o bölümü biraz daha geniş tutmasını rica edin Şahin Beyden. Yaşını hesaba katarak greft tassarufu yapmış Life Hair ancak ön çizgi de saçta en çok göze batan alan. Sağ şakağa önceden 200 - 250 greft daha harcansa bence ekimden memnun olurdunuz. Revize yapılırsa aynı bu miktarlara yapılır, biraz belki ön bölümde ve sol sakağa biraz greft atılır. Eğer revize aklınızda varsa bence hiç beklemeyin 8. ay olmuş, ekilen saçların kalınlaşması ne kadar sürer belli olmaz. Sürekli ekim psikolojisi ile yaşamakta kötü ve saçların sürekli kısaltıması da can sıkıcı. Bence beklemeden Şahin Bey ile irtibat kurun derim. Çünkü anladığım kadarıyla sizde sağ şakak bölümünden memnun değilsiniz ki haklısınızda.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

Facebook Twitter Instagram