Anket

Ast

Jsk
12 (44.4%)
Usjjd
15 (55.6%)

Toplam Oy Verenler: 27

Gönderen Konu: 10 Aralık Şahin Çelik/ 3200 greft  (Okunma sayısı 38109 defa)

Saclıolmavakti

• Hero Member
Ynt: 10 Aralık Şahin Çelik/ 3200 greft
« Yanıtla #300 : 14 Haziran 2022, 00:26:52 »
Arkadaşlar merhaba,

Durun daha resim zamanı değil. Salı veya Çarşamba eve ne zaman varırsam o zaman inşallah. Şimdi resmi boşverin :)

Biraz internette surf yaptım.

Galiba ben bir (ki inşallah öyleyimdir) Slow Grower'im.

Yani saçları yavaş büyüyen, yavaş gelişim sağlayan manasında. YT'de bunun hakkında detaylı videolar var.
Bir tanesini ekleyeceğim.

Kısaca ekim merkezleri diyor ki; "Diğer internette gördüğünüz insanlarla karşılaştırma yapınca saçınız patates gibi görünebilir. Fakat sıkıntı yok, 12.aya kadar sağlam bir periyot var. Sıkıntı yapmayın. Ben de yavaş büyüyen saçlara sahiptim, 12.ay civarı saçlarımdan memnun kaldım." demekte.

Videoda 8.ayda kötü gözüken fakat ilerki aylarda süper sonuç alan birisi var onu örnek falan vermişler resimlerle.

Gelecek zamanda bununla ilgili foruma rehber türü 3-4 farklı dilde bir içerik hazırlamak istiyorum. Geç büyüme ile ilgili. Sonuçta forumu yabancı arkadaşlar da takip ediyormuş.

Kısaca emekli kel abiyi destekliyorlar.
Linki bırakıyorum.

Çok güzel araştırıyorsun dostum. Çok da güzel bir örnek. Saç olsun istiyoruz hepimiz tabi ancak eğer olacaksa geç olsun ama olsun. Bekliyoruz bakalım

Tokyo

• Sr. Member
« Yanıtla #301 : 14 Haziran 2022, 01:19:50 »
Gerçekten iyi araştırıyorsun zweig. Belki bende aynı durumdan müzdaribimdir. Koray hocanın bir videosu vardı zaten 12 ayda memnun olmayıp 15 ayda memnun olan hastam var demişti. Gerçekten bu forum büyük bir nimet ama saç ekim merkezlerinde çok daha büyük bir data yatıyor bu konuda. Geç çıkanlar, çıkmayanlar, 4. Ayda kafası saçla dolanlar, 3 yıl sonra dökülenler vs vs. Saç ekimi çok kompleks bir işlem gerçekten

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
  • 𝘗𝘳𝘦𝘷𝘦𝘯𝘵𝘪𝘰𝘯 𝘪𝘴 𝘢𝘩𝘦𝘢𝘥 𝘰𝘧 𝘤𝘶𝘳𝘦
« Yanıtla #302 : 14 Haziran 2022, 01:35:18 »
Teşekkür ederim arkadaşlar.
Aynen öyle böyle kompleks bir işin içinden sağı salim çıkarız inşallah. 4.ayda orman olan adam gördüm ben.
Onlarla kıyaslama yapınca iyi olmuyor.
Doktor değilim.Bu alanda eğitimim yok. Önerilerimin yalnızca araştırmayı seven bir birey olarak değerlendirilmesini isterim.

|Logan|

• Hero Member
« Yanıtla #303 : 14 Haziran 2022, 13:58:58 »
Arkadaşlar merhaba,

Durun daha resim zamanı değil. Salı veya Çarşamba eve ne zaman varırsam o zaman inşallah. Şimdi resmi boşverin :)

Biraz internette surf yaptım.

Galiba ben bir (ki inşallah öyleyimdir) Slow Grower'im.

Yani saçları yavaş büyüyen, yavaş gelişim sağlayan manasında. YT'de bunun hakkında detaylı videolar var.
Bir tanesini ekleyeceğim.

Kısaca ekim merkezleri diyor ki; "Diğer internette gördüğünüz insanlarla karşılaştırma yapınca saçınız patates gibi görünebilir. Fakat sıkıntı yok, 12.aya kadar sağlam bir periyot var. Sıkıntı yapmayın. Ben de yavaş büyüyen saçlara sahiptim, 12.ay civarı saçlarımdan memnun kaldım." demekte.

Videoda 8.ayda kötü gözüken fakat ilerki aylarda süper sonuç alan birisi var onu örnek falan vermişler resimlerle.

Gelecek zamanda bununla ilgili foruma rehber türü 3-4 farklı dilde bir içerik hazırlamak istiyorum. Geç büyüme ile ilgili. Sonuçta forumu yabancı arkadaşlar da takip ediyormuş.

Kısaca emekli kel abiyi destekliyorlar.
Linki bırakıyorum.

Dediğim gibi bazı ekimler sonradan atak yapabiliyor ve seninki de bence öyle olacak.
burda da bazı örnekleri var adam anlatıyor.
  • Ekim Tarihi: 24.07.2023
  • Ekim Merkezi ismi Lifehair Şahin Çelik
  • Greft Miktarı 2800
  • Yaşınız 22
  • Medikal Tedavi Haftada 5 gün finasterid, haftada 2 gün dutasterid + Seogen Tablet

Ankaralı

• Sr. Member
« Yanıtla #304 : 14 Haziran 2022, 14:26:54 »
Abi normalde bir insan kafayı kazıtsa 2-2.5 ayda orman gibi oluyor. Bu saç naklinde hafi 3 ay alışma süreci olsun 5-5.5 ayda orman gibi olmadı lazım herkesin. Ama herkeste olmuyor çok tuhaf 😕

|Logan|

• Hero Member
« Yanıtla #305 : 14 Haziran 2022, 17:25:30 »
Abi normalde bir insan kafayı kazıtsa 2-2.5 ayda orman gibi oluyor. Bu saç naklinde hafi 3 ay alışma süreci olsun 5-5.5 ayda orman gibi olmadı lazım herkesin. Ama herkeste olmuyor çok tuhaf 😕

Bence saç ekiminde alınan darbelerden dolayı böyle. Saç ekimi deriye zarar veren bir şey ve toparlaması uzun sürebiliyor hatta ekimden sonra daha önce dökülme olmayan yerlerde dökülmeler olabiliyor. Saç ekiminden sonra bazı kişiler hızlıca toparlerken bazılarının toparlaması uzun sürebiliyor. Bence bazılarında geç saç çıkışı olmasının sebebi bu toparlamanın yavaş olması
  • Ekim Tarihi: 24.07.2023
  • Ekim Merkezi ismi Lifehair Şahin Çelik
  • Greft Miktarı 2800
  • Yaşınız 22
  • Medikal Tedavi Haftada 5 gün finasterid, haftada 2 gün dutasterid + Seogen Tablet

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #306 : 14 Haziran 2022, 21:12:52 »
ben bir kafayı kazıttım 1 2 aya uzadı bir kazıttım 4 5 ayda uzadı.birbirini aynı insanda bile tuutmayabiliyor
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

serenade11

• Hero Member
« Yanıtla #307 : 16 Haziran 2022, 02:29:25 »
Son durum nedir?
  • Ekim Tarihi: 03.07.2022
  • Ekim Merkezi ismi Asuman Hair
  • Greft Miktarı 4000
  • Yaşınız 25

titanic5

• Hero Member
« Yanıtla #308 : 17 Haziran 2022, 14:23:52 »
Satılıyor

Virtüöz ben kararımı verdim ve ekim sürecinde Evocapil Sprey kullanmayı düşünüyorum

Peki ekim süreci boyunca sprey'in yanında Evocapil'in şampuanını da almaya gerek var mı sence?

Virtüöz

• Hero Member
« Yanıtla #309 : 17 Haziran 2022, 14:39:05 »
Virtüöz ben kararımı verdim ve ekim sürecinde Evocapil Sprey kullanmayı düşünüyorum

Peki ekim süreci boyunca sprey'in yanında Evocapil'in şampuanını da almaya gerek var mı sence?

Yok.Ne zaman ekim yaptırcan?
Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=16513

titanic5

• Hero Member
« Yanıtla #310 : 17 Haziran 2022, 18:15:45 »
Yok.Ne zaman ekim yaptırcan?

Net değil ama yakın zamanda. Yazın istemem ama havalar sıcak

Virtüöz

• Hero Member
« Yanıtla #311 : 17 Haziran 2022, 18:17:18 »
Net değil ama yakın zamanda. Yazın istemem ama havalar sıcak

İyi bakalım hayırlı olsun.
Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=16513

titanic5

• Hero Member
« Yanıtla #312 : 17 Haziran 2022, 18:28:09 »
İyi bakalım hayırlı olsun.

Bu Evocapil'i inceliyorum şu an. Instagram adreslerine baktım

Bazı satış sitelerinde eski kutuları satıyorlar sanırım. Instagram adreslerinde bulunan görsellerden almak lazım

şimdibanakaybolansaçlarımıverseler

• Full Member
  • şahin çelik saç ekimi
« Yanıtla #313 : 26 Haziran 2022, 09:12:08 »
Buldum konuyu zweig:)
Kötüde olsa güncelle bizi.
Forumda nerdeyse herkesin konusunu inceledim.
Çok farklı gelişim tipleri var ama genel olarak ana yapıda 2 farklı gelişim var.
1 - çok hızlı gelişen süreci erken bitiren
2- yavaş gelişen ama süreci 1 seneden fazla süren , her ay minik minik gelişme olanlar.
(Genel olarak şahin hoca ekimleri 2 de oluyor, çok fazla takviye ilaç kullandırmamasida bunda etkili ve bence iyi yapiyor)
Ben kendimi süreci yavaş gelisenlerden görüyorum ama her ay gelişme oluoyr dibi geliyor.
Bazısı 6.ayda noktayı koyuyor sonra fazla gelişmede olmuyor ama bizde 1 senede olan onlarda 3 4 ayda oluyor:)
Bence seninde süreç ağır ağır ama yavaş geliyordur çünkü kafa yapın, saç tipin açıklığın ekime uygun. Bu yaza bomba gibi girmesende son bahara yeni saclarinla.girecen bence.
Bu sonbahar senin ilkbaharın olsun dostum.
Birde şunu fark ettim sürekli kafaya takip araştırınca sanki olumsuz etki oluyor. Böyle bir takıntı yaptıysan akışına bırak 1 sene dolsun moralini bozcaksan ozaman boz şuan saclaru tariyacagin günleri düşün :)
Rüzgarda uçuşan saçlar efil efil.

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
  • 𝘗𝘳𝘦𝘷𝘦𝘯𝘵𝘪𝘰𝘯 𝘪𝘴 𝘢𝘩𝘦𝘢𝘥 𝘰𝘧 𝘤𝘶𝘳𝘦
« Yanıtla #314 : 26 Haziran 2022, 12:16:12 »
Buldum konuyu zweig:)
Kötüde olsa güncelle bizi.
Forumda nerdeyse herkesin konusunu inceledim.
Çok farklı gelişim tipleri var ama genel olarak ana yapıda 2 farklı gelişim var.
1 - çok hızlı gelişen süreci erken bitiren
2- yavaş gelişen ama süreci 1 seneden fazla süren , her ay minik minik gelişme olanlar.
(Genel olarak şahin hoca ekimleri 2 de oluyor, çok fazla takviye ilaç kullandırmamasida bunda etkili ve bence iyi yapiyor)
Ben kendimi süreci yavaş gelisenlerden görüyorum ama her ay gelişme oluoyr dibi geliyor.
Bazısı 6.ayda noktayı koyuyor sonra fazla gelişmede olmuyor ama bizde 1 senede olan onlarda 3 4 ayda oluyor:)
Bence seninde süreç ağır ağır ama yavaş geliyordur çünkü kafa yapın, saç tipin açıklığın ekime uygun. Bu yaza bomba gibi girmesende son bahara yeni saclarinla.girecen bence.
Bu sonbahar senin ilkbaharın olsun dostum.
Birde şunu fark ettim sürekli kafaya takip araştırınca sanki olumsuz etki oluyor. Böyle bir takıntı yaptıysan akışına bırak 1 sene dolsun moralini bozcaksan ozaman boz şuan saclaru tariyacagin günleri düşün :)
Rüzgarda uçuşan saçlar efil efil.
Başkan çok güzel yazmışsın.
Şimdi sıkıntı şu ki karşılaştırma her ne kadar yapmak istemsem de yapılıyor.

Ben takviye, Dut falan kullanıyorum ama saçlarım çok yavaş gelişiyor bu da bana güçlük veriyor.

Olumsuz yorum almaktan sıkıldım.

Forumun kurallarına elbette uyup paylaşım yapacağım ama hazır hissetmiyorum.

Salı veya Çarşamba dedim arkadaşlara ama özür diliyorum. Nasipse başka zamana.
Doktor değilim.Bu alanda eğitimim yok. Önerilerimin yalnızca araştırmayı seven bir birey olarak değerlendirilmesini isterim.

Facebook Twitter Instagram