Anket

Ast

Jsk
12 (44.4%)
Usjjd
15 (55.6%)

Toplam Oy Verenler: 27

Gönderen Konu: 10 Aralık Şahin Çelik/ 3200 greft  (Okunma sayısı 38129 defa)

|Logan|

• Hero Member
Ynt: 10 Aralık Şahin Çelik/ 3200 greft
« Yanıtla #271 : 11 Haziran 2022, 22:51:57 »
Durum nasıl yeni fotoğraflar ekleyebilir misin? Bu ekimin başarısız olacağını düşünmüyorum bazı ekimler sonradan atak yapabiliyor ayrıca senin için geç falan değil daha. Finasterid falan da kullanıyorsun zaten büyük ihtimal başarılı olacaktır. Fotoğraf atarsan daha iyi yorumlarız.
  • Ekim Tarihi: 24.07.2023
  • Ekim Merkezi ismi Lifehair Şahin Çelik
  • Greft Miktarı 2800
  • Yaşınız 22
  • Medikal Tedavi Haftada 5 gün finasterid, haftada 2 gün dutasterid + Seogen Tablet

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
  • 𝘗𝘳𝘦𝘷𝘦𝘯𝘵𝘪𝘰𝘯 𝘪𝘴 𝘢𝘩𝘦𝘢𝘥 𝘰𝘧 𝘤𝘶𝘳𝘦
« Yanıtla #272 : 12 Haziran 2022, 00:04:11 »
Arkadaşlar dediğim gibi Salı veya Çarşamba net çekim alırım şuan çeksem yine puslu çıkacak.
Doktor değilim.Bu alanda eğitimim yok. Önerilerimin yalnızca araştırmayı seven bir birey olarak değerlendirilmesini isterim.

dinodin11

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #273 : 12 Haziran 2022, 09:08:46 »
Arkadaşlar dediğim gibi Salı veya Çarşamba net çekim alırım şuan çeksem yine puslu çıkacak.

Yeni evlenen gelin gibisin
Damat dışında, şimdilik aile halkı görmesin ayıptır he

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
« Yanıtla #274 : 12 Haziran 2022, 10:51:34 »
Yeni evlenen gelin gibisin
Damat dışında, şimdilik aile halkı görmesin ayıptır he
Fazlası var eksiği yok...  ;D
Doktor değilim.Bu alanda eğitimim yok. Önerilerimin yalnızca araştırmayı seven bir birey olarak değerlendirilmesini isterim.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #275 : 12 Haziran 2022, 11:07:45 »
 geç oldun şok dokulmen
 şok dokulmeden sonra saçlar deri üstüne çıkmaz  hemen
 en az şoktan  2  3 ay sonra saçlar deri üstüne çıkar misalen
 sahin hoca ekiyorsa çıkar merak etme dualarımız seninle hele bi şunlar çıksın artık olmayacaksın kelmen
 yiğen bazı dermtologlarda alet olur kafana tutar pcdede kafanın altı çıkar saç koklerini falan herseyi orda gorursun aslında bulabilsen ordan deri ustune yolculuk varmı gorursun
« Son Düzenleme: 12 Haziran 2022, 11:19:23 Gönderen: emekli kel »
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
« Yanıtla #276 : 12 Haziran 2022, 11:37:39 »
geç oldun şok dokulmen
 şok dokulmeden sonra saçlar deri üstüne çıkmaz  hemen
 en az şoktan  2  3 ay sonra saçlar deri üstüne çıkar misalen
 sahin hoca ekiyorsa çıkar merak etme dualarımız seninle hele bi şunlar çıksın artık olmayacaksın kelmen
 yiğen bazı dermtologlarda alet olur kafana tutar pcdede kafanın altı çıkar saç koklerini falan herseyi orda gorursun aslında bulabilsen ordan deri ustune yolculuk varmı gorursun
Başkan daha cildiye randevusu bile bulamıyoruz o aleti bulmam ancak rüyada olur  :D

Onaltı Yıl Sonra

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #277 : 12 Haziran 2022, 11:41:10 »
Başkan daha cildiye randevusu bile bulamıyoruz o aleti bulmam ancak rüyada olur  :D
o cihaz aslında basit bir dijital mikroskop, bazı büyük kozmetik eczanelerine bulunur yada 250. TL civarında internetten USB mikroskop olarak satın alabilirsiniz.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #278 : 12 Haziran 2022, 12:22:07 »
 bir tanıdıkta falan varsa rica et.sağa sola sor .
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
« Yanıtla #279 : 12 Haziran 2022, 12:49:25 »
bir tanıdıkta falan varsa rica et.sağa sola sor .
Başkan çıkacağı varsa çıksın ya uğraşamam gündemim de yoğun bu aralar

Virtüöz

• Hero Member
« Yanıtla #280 : 12 Haziran 2022, 12:56:22 »
Başkan çıkacağı varsa çıksın ya uğraşamam gündemim de yoğun bu aralar

Şunuda önermeden geçmiyim procapilde deneyebilirsin.Madem minoxidil istemiyorsun.
Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=16513

titanic5

• Hero Member
« Yanıtla #281 : 12 Haziran 2022, 13:24:14 »
Şunuda önermeden geçmiyim procapilde deneyebilirsin.Madem minoxidil istemiyorsun.

Ekilip de çıkmayacak saçı acaba bu tarz spreyler uyarıp çıkarabilir mi? Minoxil dışındakileri soruyorum

Ben Minoxil'den yan etki gördüğüm için ekim sürecinde Prozinc Plus Losyon düşünüyorum

Procapil'i geçmişte denemiştim ve bir faydası olmamıştı sanırım. Fin kullanmıyordum o zamanlar

|Logan|

• Hero Member
« Yanıtla #282 : 12 Haziran 2022, 13:38:30 »
Ekilip de çıkmayacak saçı acaba bu tarz spreyler uyarıp çıkarabilir mi? Minoxil dışındakileri soruyorum

Ben Minoxil'den yan etki gördüğüm için ekim sürecinde Prozinc Plus Losyon düşünüyorum

Procapil'i geçmişte denemiştim ve bir faydası olmamıştı sanırım. Fin kullanmıyordum o zamanlar

Procapilin ekilip çıkmayacak saçı çıkarması kadar büyük bir etkisi yoktur. Öyle olsa tüm doktorlar finasterid yanında procapil önerir. Procapili saçın beslenmesi için falan kullanabilirsin ama saçın çıkmasına büyük bir katkısı olmaz
  • Ekim Tarihi: 24.07.2023
  • Ekim Merkezi ismi Lifehair Şahin Çelik
  • Greft Miktarı 2800
  • Yaşınız 22
  • Medikal Tedavi Haftada 5 gün finasterid, haftada 2 gün dutasterid + Seogen Tablet

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #283 : 12 Haziran 2022, 13:50:46 »
Dostum ekilen saçlar çıkmış ama cansızlarsa minoksidil o aşamada çalışır. Ya da erkim öncesi saç çıkışı desteklemek amaçlı yani köklerin daha tutması adına faydalı olabilir. Eğer ince saçlar yoksa çıkış bekleniyorsa minoksidil kullanmasanızda o saçların çıkacağı varsa çıkar zaten. Önceden pullanma falan yapmış sizde bence gerek yok. Fotoğraf eklenizde bir süreci yeniden değerlendiririz.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

Virtüöz

• Hero Member
« Yanıtla #284 : 12 Haziran 2022, 14:04:29 »

Procapil minoxidilden sonra en etkili uyarıcılardan birisi.Süreci erkene çekebilir.
Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=16513

Facebook Twitter Instagram