Anket

Ast

Jsk
12 (44.4%)
Usjjd
15 (55.6%)

Toplam Oy Verenler: 27

Gönderen Konu: 10 Aralık Şahin Çelik/ 3200 greft  (Okunma sayısı 38158 defa)

Slayer91

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: 10 Aralık Şahin Çelik/ 3200 greft
« Yanıtla #210 : 24 Mayıs 2022, 18:33:44 »
Dostum yanlış anlama ya da morel bozmak için demiyorumda acaba Şahin Çelik değilde başka yer olsa daha mı iyi süreç ilerlerdi? Açıkcası f/p olarak iyi anılsada ben Şahin Çeliğin ekimlerini pek beğenmiyorum.
Peki şahin çeliği de beğenemeyeceksen kimi beğeneceğiz? Detaylı araştırma yaptım tüm ekimcilerin rezalet sonuçları var forumda,tek tük değil hatta..Sibel ulusanın çok kötü sonuçları var,Hakan Doğanayın saç çıkmayan ekimleri var,Asmedin özellikle corona sonrası (özellikle Alp hocayla) çok başarısız sonuçları var.Asuman Hair'in yakın incelemede ve özellikle ön çizgide ciddi doğallık sorunu var,şimdi burda link paylaşıp insanların moralini bozmayalım,var yani hepsi bunların.yani kime gidebilir millet sence? Foruma,tüm sonuçlara bakınca saç ekiminden de soğuyor aslında insan

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
  • 𝘗𝘳𝘦𝘷𝘦𝘯𝘵𝘪𝘰𝘯 𝘪𝘴 𝘢𝘩𝘦𝘢𝘥 𝘰𝘧 𝘤𝘶𝘳𝘦
« Yanıtla #211 : 24 Mayıs 2022, 18:50:42 »
Dostum yeri geldiği için söyledim.Başka amacım yoktu.Başkalarınada fikrimi sunmak istedim.Kötülemek içinde demedim.İnşallah senin sonucun süper ve istediğin gibi olur.Evet belki dediğin gibi devirden dolayıdırda ben sanmıyorum.Ekimle ilgili sıkıntı olmayadabilir.Bünyenin yapısıylada alakalı olabilir.Kader kısmet ben 180.gün fotonu bekliyorum.Konunuda takib aldım.Mutlu ayrılmanı istiyorum.
Yo yo kardeşim sıkıntı yok, alınacak bir şey yok :)

Umarım dediğin gibi olur.
Doktor değilim.Bu alanda eğitimim yok. Önerilerimin yalnızca araştırmayı seven bir birey olarak değerlendirilmesini isterim.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #212 : 24 Mayıs 2022, 18:53:28 »
Şahin çelik fiyat performans olarak iyi bir ekimci başarılı buluyorum kendisini.  tabiki 100 100 her ekim başarılı olmaz. Olumsuz sonucu olmayan mı var ? Elbet olumsuz sonuçlarda olabiliyor ama kendisi bu durumu hastası ile ilgili biri olarak halleder zaten. Ve her şey güzel olur.
Önemli olan güzel temiz özemli kurallara uygun mantıklı saç ekimleri yapmak
Bu konuda gayet başarılı en fazla saçlar istenildiği kadar sık çıkmayan olumsuzluklar olabilir bu oranda baya düşük şahin çelikte. Başka sorun yaşanmaz bu sorunda çözülür.
Global Moderator

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #213 : 24 Mayıs 2022, 20:05:05 »
 şimdiki halinle 1 ay sonrası belirgin fark bekliyorum.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
« Yanıtla #214 : 24 Mayıs 2022, 20:33:21 »
şimdiki halinle 1 ay sonrası belirgin fark bekliyorum.
Ben de başkan ama sol tarafımda sanki şoktan sonra hiç saç çıkmamış gibi hissediyorum.
Ince saç olsa yine tamam ama hiç yok maalesef şuan.

Bir şeyler yolunda gitmiyor.

180'de tekrar görüşürüz arkadaşlar.
Doktor değilim.Bu alanda eğitimim yok. Önerilerimin yalnızca araştırmayı seven bir birey olarak değerlendirilmesini isterim.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #215 : 24 Mayıs 2022, 20:43:39 »
 merak etme kim kastıysa sıkıldıysa ertesi vakit rahatladı.1 aya gürleşir ondan sonraki 2 3 ayda rahatlarsın
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

obi

• Full Member
« Yanıtla #216 : 25 Mayıs 2022, 17:15:03 »
merak etme kim kastıysa sıkıldıysa ertesi vakit rahatladı.1 aya gürleşir ondan sonraki 2 3 ayda rahatlarsın

Walla emekli Kel hocamın  biliyor bu işi..birden ortam yeşillenebiliyor ....üstat umit Yaşar Oğuzcan ne güzel söylemiş

bu kadar yürekten çağırma beni
bir gece ansızın gelebilirim
beni bekliyorsan, uyumamışsan
sevinçten kapında ölebilirim

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
« Yanıtla #217 : 25 Mayıs 2022, 17:18:46 »
Walla emekli Kel hocamın  biliyor bu işi..birden ortam yeşillenebiliyor ....üstat umit Yaşar Oğuzcan ne güzel söylemiş

bu kadar yürekten çağırma beni
bir gece ansızın gelebilirim
beni bekliyorsan, uyumamışsan
sevinçten kapında ölebilirim
Çağırdım seni yürekten
Gel her ne zaman müsaitsen
Evet, uyumadım bekleyişten
Bir başıma bırakma beni hasretten.

(Saç için yazılmıştır yanlış anlaşılmasın ha)
:D

MyLifeBeLike

• Sr. Member
  • Sivaslı KEL
« Yanıtla #218 : 25 Mayıs 2022, 21:03:37 »
Aslında prosedürlerin aynı gerçekleşmesi bakımından söylemedim.Şahin çelik evet iyi fakat en iyisi değil takdir edersin ki.Başka bir yerde sonuç çok farklı olabilirdiye getirmekti niyetim.Şahin çeliğin ekimlerini incelediğimde başarı oranı yüksek ama bu neye göre? Mesela genelde saç çizgisini hep geriden alır ve üçgen formunda yapar.Diğer yerler daha geniş ve oval planlar.Buna rağmen fire kaybı büyük oluyor demek ki.Çünkü genişten alanlar tamamen kapatabiliyorken senin dar alandaki çalışmanın ektiği kapanmıyor.Ekimlerinde asla mükemmel sıklığa rastgelmedim.Mesela sibel ulusan, asuman veya medeks gibi şaşırtmıyor.Standart sonuçları var.Hatta başarı oranı bence kötü.Saç çıkmış eyvallahta adamlar benzer kafalarda neler yapıyor.Bunada dikkat edilmeli.Ekimleri genelde çok kanlı oluyor bu da tuhaf.Asla temiz görüntüsüne rast gelmedim.Fiyatına göre iyi ama çokta bekleneni vermiyor.Örneğin medeksin fiyatıyla aynı sayılır onlar çoşturabiliyor.Dostum yeri geldiği için söyledim.Başka amacım yoktu.Başkalarınada fikrimi sunmak istedim.Kötülemek içinde demedim.İnşallah senin sonucun süper ve istediğin gibi olur.Evet belki dediğin gibi devirden dolayıdırda ben sanmıyorum.Ekimle ilgili sıkıntı olmayadabilir.Bünyenin yapısıylada alakalı olabilir.Kader kısmet ben 180.gün fotonu bekliyorum.Konunuda takib aldım.Mutlu ayrılmanı istiyorum.

Yazdıklarınıza açıkcası tam olarak katılmıyorum.

Çünkü katılıyorum dersem Şahin Bey'e haksızlık etmiş olurum benim ekimimi de Şahin Bey yaptı 3400 greft ekildi

Sıklık olarak , çıkış oranı olarak ve doğallık olarak 10 üzerinden 10 veririm... (Yiğidi öldür hakkını yeme)

Tamamen objektif görüşümdür kesinlikle Şahin Bey'i savunmak amaçlı yazmıyorum forumda zaten konum var incelediğinizde hak verirsiniz.

Üzülerek söylüyorum ama burada ''Şahin Bey'in asla mükemmel sıklıkta ekimine denk gelmedim'' şeklinde yazmanız  bence yerinde ve gerçeği yansıtan bir yorum olmamış :(

Örnek isterseniz benimde takip ettiğim Leonidas , Pasa06 gibi forumda düzenli resim paylaşan arkadaşlarımızın da konularını inceleyebilirsiniz.

Umarım yanlış anlaşılmamış ve objektif olarak yorum yapabilmişimdir. :)
  • Ekim Tarihi: 22.02.2021
  • Ekim Merkezi ismi Life Hair Şahin ÇELİK
  • Greft Miktarı 3400
  • Yaşınız 38
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=20286.0

TAKVİYELER

Venatura Omega 3 Trigliserid Formlu günde 2 kapsül
Venatura D3 K2 günde 15 damla (D vitamini)
Çiğ Badem günde bir avuç
Taze sıkılmış nar suyu günde bir bardak
Limonlu su günde 2 litre
Evocapil Plus günde 2 kapsül

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #219 : 25 Mayıs 2022, 21:33:52 »
Ekimlerde kişinin bünyesi ile de bazı durumlarda olumsuz sonuçlar olabiliyor. Merkez ne kadar işlemi doğru yapsa da bu ayrıntı bazen forum üyeleri tarafında da atlanabiliyor. Eğer bu tür problemler devamlılık gösteriyorsa sorun elbette merkezde aranmalı. Bu merkezde açık konuşmak gerekirse nekroz harici değerlendirirsek, özellikle saç çıkışlarında forum olarak çok tercih edilmesine rağmen saç çıkışları çok nadir beklenen seviyelerin altında kalıyor diyebilirim. Bir çok yüksek ücretli merkezlere oranla hatta daha iyi bile sayılabilir. Ama dediğim gibi saç ekimini tamamen saç çıkışı olarak değerlendirmemek gerek. Planlama, alım, doğallık ve en önemlisi ekim öncesi ve sonrası merkez tarafından sağlanan destek. Merkez zaten hastasının arkasında duruyorsa bir olumsuzluk olsa dahi (tabii ki başarısız bir sonuç saç ekiminde çok can sıkıcı olsa da) gereken destek sağlanıyorsa yine de istenen saçlı görüntü bir şekilde gecikse de sağlanabiliyor. Ben bu konu da Life Hair'i forumdan takip ettiğim kadarıyla çok başarılı buluyorum. Konu sahibi arkadaşımızında konusunu güncel olarak takip ediyorum ve henüz bir problem konuşmak içinde erken olduğuna inanıyorum. Zaten genel bir sıklaştırma ekimi yapılmış çok yoğun bir sonuçtan ziyade doğal bir sonuç ortaya çıkması gerekir. Arkadaşımızın yaşı da genç umarım memnun olacağı yeterli sonucu alır. Zaten forumda çok aktif olan bir üye, süreci nasıl değerlendireceğini kendi de bizim kadar iyi biliyordur.

Edit: imla
« Son Düzenleme: 26 Mayıs 2022, 00:44:09 Gönderen: onizuka eikichi »
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
« Yanıtla #220 : 25 Mayıs 2022, 21:43:14 »
Teşekkürler arkadaşlar.

Şahin bey ve ekibini ben de seviyorum. Çok karakterli insanlar.

Bu merkezi seçme sebebim de hem karakter hem de başarı oranının yüksek olmasıydı.

Beklenen sonuç olmazsa Şahin hocayla konuşurum.

Virtüöz

• Hero Member
« Yanıtla #221 : 26 Mayıs 2022, 00:23:22 »
Peki şahin çeliği de beğenemeyeceksen kimi beğeneceğiz? Detaylı araştırma yaptım tüm ekimcilerin rezalet sonuçları var forumda,tek tük değil hatta..Sibel ulusanın çok kötü sonuçları var,Hakan Doğanayın saç çıkmayan ekimleri var,Asmedin özellikle corona sonrası (özellikle Alp hocayla) çok başarısız sonuçları var.Asuman Hair'in yakın incelemede ve özellikle ön çizgide ciddi doğallık sorunu var,şimdi burda link paylaşıp insanların moralini bozmayalım,var yani hepsi bunların.yani kime gidebilir millet sence? Foruma,tüm sonuçlara bakınca saç ekiminden de soğuyor aslında insan

İş ahlakı olarak zaten Şahin Çeliği beğeniyorum.Ben sadece ekimlerinde patlama göremiyorum.Kendini alanında geliştirmiyor gibi geliyor.Yoksa hakkı var aldığı paraya hem güzel ekiyor hemde hastasına karşı çok mütevazi.Belki bende ekim yaptırsam sırf bunun için tercih ederim (Ankaradayım zaten).En azından adam ekimden sonra ki aşamada da baştan savmıyor.Dediğin ekimcilerinde elbet ki kötü sonuçları var buna itirazım yok.Ama sonuçları tutanlarda Şahin Çelikten üstün geliyor(bana göre ikisiyle kıyaslayınca).Açıkcası forumda sadece Asumanınkini çok beğeniyorum.Favorim o şuanlık.Hem fiyatı çok uçuk değil hemde güzel ekiyor.Doğallık açısından da olumsuz bakmıyorum.Bence iyi görünüyor.Ama zaten doğallıktan ziyade çıkış oranı benim için daha önemli.Asumanla ilgili tek dezavantaj ekim tutmazsa ilgilenmiyor.Revize ederiz felan demiyor forumda okuduğum kadarıyla.Bu bence çok yanlış.Benim için başta neyse sonda da o olmalı.Şahin hoca Allahtan böyle değil.Ektirenlerin içi rahat olur.
Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=16513

Virtüöz

• Hero Member
« Yanıtla #222 : 26 Mayıs 2022, 00:24:25 »
Yo yo kardeşim sıkıntı yok, alınacak bir şey yok :)

Umarım dediğin gibi olur.

Aman hocam ekimden sonra senin moralini felan bozmak istemem çıkışların etkilenir felan Allah korusun.İnşallah güzel sonuç alıcaksın.
Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim

Virtüöz

• Hero Member
« Yanıtla #223 : 26 Mayıs 2022, 00:32:25 »
Yazdıklarınıza açıkcası tam olarak katılmıyorum.

Çünkü katılıyorum dersem Şahin Bey'e haksızlık etmiş olurum benim ekimimi de Şahin Bey yaptı 3400 greft ekildi

Sıklık olarak , çıkış oranı olarak ve doğallık olarak 10 üzerinden 10 veririm... (Yiğidi öldür hakkını yeme)

Tamamen objektif görüşümdür kesinlikle Şahin Bey'i savunmak amaçlı yazmıyorum forumda zaten konum var incelediğinizde hak verirsiniz.

Üzülerek söylüyorum ama burada ''Şahin Bey'in asla mükemmel sıklıkta ekimine denk gelmedim'' şeklinde yazmanız  bence yerinde ve gerçeği yansıtan bir yorum olmamış :(

Örnek isterseniz benimde takip ettiğim Leonidas , Pasa06 gibi forumda düzenli resim paylaşan arkadaşlarımızın da konularını inceleyebilirsiniz.

Umarım yanlış anlaşılmamış ve objektif olarak yorum yapabilmişimdir. :)

Görüşüme katılmayabilirsiniz takdir sizin saygı duyarım.Forumda pek ekimleri incelemem genelde farklı konulara yorum atarım.Arada göz ucuyla baktığımda yalan yok denk gelmedim.Yani burda kimseyi suçlamak istemem.Senin ekimin maşallah güzel olmuş.Sadece şöyle bir yorum yapabilirim.Sizin zaten ön orta bölgenizde saç olduğu için şakaklara ekilmiş ve ortayıda sıklaştırmışlar haliyle normal bir sonuç çıkmış.Bir zahmet olsun.
Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #224 : 26 Mayıs 2022, 00:58:07 »
 zaten geç olmuş şok dokulmen
 sanma her ekimi hemen çıkan süpermen
 bazılar güçlü erken çıkar olur he_man
 ama bu onemli değil çökme moralmen

erken geç çıkar farketmez
 ekimde daha sorun yok ama takıyorsun ister istemez
 önemli değil ekimde kafandaki gazlı bez
 saçlar çıkacak 1_3 ay arası tez tez sen şimdi gez

Facebook Twitter Instagram