Anket

Ast

Jsk
12 (44.4%)
Usjjd
15 (55.6%)

Toplam Oy Verenler: 27

Gönderen Konu: 10 Aralık Şahin Çelik/ 3200 greft  (Okunma sayısı 38211 defa)

aksamci

• Hero Member
  • Kel degilim , anlim acik
Ynt: 10 Aralık Şahin Çelik/ 3200 greft
« Yanıtla #166 : 05 Mayıs 2022, 00:19:50 »
210 gün olsa idi kalp atislarin hizlanmasini anlardim , sabirli olacaksin minoxa bulasmiyacaksin , fin kullanmayi anliyorumda minoxu kesinlikle kullanmazdim , tabi benim görüsüm :)

Roninn3

• Hero Member
« Yanıtla #167 : 05 Mayıs 2022, 00:27:07 »
minoxil ve prp şu aşamada işe yarayabilir.

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
  • 𝘗𝘳𝘦𝘷𝘦𝘯𝘵𝘪𝘰𝘯 𝘪𝘴 𝘢𝘩𝘦𝘢𝘥 𝘰𝘧 𝘤𝘶𝘳𝘦
« Yanıtla #168 : 05 Mayıs 2022, 01:05:02 »
Reis daha sonuc belli degil rahat ol hayirlisiyla  gelismeler olcaktir illaki
Umarım dostum teşekkür ederim.

210 gün olsa idi kalp atislarin hizlanmasini anlardim , sabirli olacaksin minoxa bulasmiyacaksin , fin kullanmayi anliyorumda minoxu kesinlikle kullanmazdim , tabi benim görüsüm :)
Usta ben de düşünmüyorum ama mesela Onizuka kullanmıştı ve epey yarar görmüştü.

Nefret ediyorum ama 8.aylara doğru duruma göre belki kullanırım. Ama şuan düşünmüyorum dediğin gibi.

Teşekkür ederim.

minoxil ve prp şu aşamada işe yarayabilir.
Minoxidil konusunda şimdilik negatifim dostum.
Prp ise olabilir. Bu düzen böyle giderse bana bir şeyler denettirecek o kesin.

Teşekkür ederim.
Doktor değilim.Bu alanda eğitimim yok. Önerilerimin yalnızca araştırmayı seven bir birey olarak değerlendirilmesini isterim.

titanic5

• Hero Member
« Yanıtla #169 : 05 Mayıs 2022, 01:13:16 »
Minoxil'den nefret etme sebebin nedir? Yan etki falan mı gördün?

Saclıolmavakti

• Hero Member
« Yanıtla #170 : 05 Mayıs 2022, 01:15:37 »
Zweig Dostum kader arkadaşım selamlar,

Ben kendim de bu sıra araştırma içerisinde olduğum için Şahin hocanın 4,5 aylarda pek bir şey belli etmeyip 6 aylarda çıkışların başladığı bir kaç ekimini inceliyorum. Ha biz o kadar nasipli olur muyuz bilemem ama kendi içimi de örnekteki arkadaşlar gibi olabilir diye rahatlattığım için seninle de örnek 3 tane paylaşayım. Bir incele bence. İnşallah 3,4 ay sonra bu günleri hatırlar ve diğer üyelere panik yapmayın diyen taraf biz de olabiliriz.

Bir de yakından flashlı net fotoğraflar eğer vaktin var ise yükleyebilirsen tüylenmelere bakalım.

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=12795.45 (mesela örnek 4,5 aylarda neredeyse hiçbir şey yok ortada 6,7,8 de toparlıyor.),
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=9128.75 ( Geç gelişse de güzel bir sonuç)
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=5247.0 ( Yavaş gelişen ama sonu mutlu biten bir ekim.)

• Ekim Tarihi: 15.01.2022
  • Ekim Merkezi ismi Life Hair Şahin Çelik
  • Greft Miktarı 4000
  • Yaşınız 27
  • Medikal Tedavi Fin, Keçiboynuzu özü, Andız pekmezi, Nar suyu Evocapil Tablet

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
« Yanıtla #171 : 05 Mayıs 2022, 01:17:12 »
Minoxil'den nefret etme sebebin nedir? Yan etki falan mı gördün?
Saç derimi mahvetti.
Androvium, Minoksidil, Bioxinin markalarını kullandım. Hepsi aynı, saç derimi elime verdi  :D
(Şekil 1A)

Dolayısıyla ilerki aylarda alırsam Rogain tarzı kaliteli bir Minox alırım. Ya da hiç almam.

Ayrıca "Minoxidil neden baş belasıdır?" diye bir konum da var. Orada daha ayrıntılı bahsettim.
Doktor değilim.Bu alanda eğitimim yok. Önerilerimin yalnızca araştırmayı seven bir birey olarak değerlendirilmesini isterim.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #172 : 05 Mayıs 2022, 01:43:28 »
 şok dokulme 90 gune kadar nasıl surdu.2_6 hafta arasıdır.şoktan 2 ay sonra saçlar ufaktan çıkmaya baslar.gec olduysa gec çıkar ama 90 gun surmesi çok tuhaf.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
« Yanıtla #173 : 05 Mayıs 2022, 01:44:54 »
şok dokulme 90 gune kadar nasıl surdu.2_6 hafta arasıdır.şoktan 2 ay sonra saçlar ufaktan çıkmaya baslar.gec olduysa gec çıkar ama 90 gun surmesi çok tuhaf.
Hocam 80.gün civarı ekilen saçlar tek tük dökülüyordu. Sorduğumda Şahin bey'e 90.güne kadar bu sürecin uzayabileceğini söylemişti.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #174 : 05 Mayıs 2022, 01:47:47 »
 hocam mevsimsel dokulmede var oda geciktirir biraz şokta uzamışsaki daha once tek tük gorduğum durum 1.5 ay geriden geliyor diye bak olaya.o sorun değil çıkış yuzdesine gec yansır.4.5 aydaysan 3 ay gibi hesapla.mevsimler kaydı ya 1 ay farklı hesaplayın diyorlar sende olayı oyle farklı hesapla.gec biten sok dokulme dısarı gec saç verir.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
« Yanıtla #175 : 05 Mayıs 2022, 01:58:16 »
hocam mevsimsel dokulmede var oda geciktirir biraz şokta uzamışsaki daha once tek tük gorduğum durum 1.5 ay geriden geliyor diye bak olaya.o sorun değil çıkış yuzdesine gec yansır.4.5 aydaysan 3 ay gibi hesapla.mevsimler kaydı ya 1 ay farklı hesaplayın diyorlar sende olayı oyle farklı hesapla.gec biten sok dokulme dısarı gec saç verir.
Güzel bilgi abi dediklerinin ihtimali de olabilir.
Bekleyelim görelim.

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
« Yanıtla #176 : 05 Mayıs 2022, 02:47:45 »
Zweig Dostum kader arkadaşım selamlar,

Ben kendim de bu sıra araştırma içerisinde olduğum için Şahin hocanın 4,5 aylarda pek bir şey belli etmeyip 6 aylarda çıkışların başladığı bir kaç ekimini inceliyorum. Ha biz o kadar nasipli olur muyuz bilemem ama kendi içimi de örnekteki arkadaşlar gibi olabilir diye rahatlattığım için seninle de örnek 3 tane paylaşayım. Bir incele bence. İnşallah 3,4 ay sonra bu günleri hatırlar ve diğer üyelere panik yapmayın diyen taraf biz de olabiliriz.

Bir de yakından flashlı net fotoğraflar eğer vaktin var ise yükleyebilirsen tüylenmelere bakalım.

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=12795.45 (mesela örnek 4,5 aylarda neredeyse hiçbir şey yok ortada 6,7,8 de toparlıyor.),
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=9128.75 ( Geç gelişse de güzel bir sonuç)
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=5247.0 ( Yavaş gelişen ama sonu mutlu biten bir ekim.)
Kardeşim inan konuyu tekrar okurken rastgeldim bu yazına. Ben yazarken sen de o ara yazmışsın. Karambole gitmişiz  :)

Başkan sen çok iyi araştırma yapıyorsun helal olsun sana. Bir gün de bana özelden örnek atmıştın. Forumda en çok mutlu olmasını istediğim insanlardan birisin. Çünkü çabalıyorsun, araştırıyorsun. Tebrik ederim.

Şimdi onları inceleyeceğim. Emeğin için teşekkür ederim. Dualarıma eklendin haydi hayırlı olsun :)

ve aleyna aleyküm selam

(Bu arada dualarda nickinizi söylüyorum arkadaşlar  ;D)

Slayer91

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #177 : 05 Mayıs 2022, 02:52:26 »
Saç derimi mahvetti.
Androvium, Minoksidil, Bioxinin markalarını kullandım. Hepsi aynı, saç derimi elime verdi  :D
(Şekil 1A)

Dolayısıyla ilerki aylarda alırsam Rogain tarzı kaliteli bir Minox alırım. Ya da hiç almam.

Ayrıca "Minoxidil neden baş belasıdır?" diye bir konum da var. Orada daha ayrıntılı bahsettim.
Bende de bu tarz soyulmalar var şakakta,şimdilik geçmiyor ve yağ tedavisi deniyorum ve 2 günde 1 ketoral geçer diye düşünüyordum ama napmalı bikemedim
  • Yaşınız 31

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
« Yanıtla #178 : 05 Mayıs 2022, 02:57:20 »
Bende de bu tarz soyulmalar var şakakta,şimdilik geçmiyor ve yağ tedavisi deniyorum ve 2 günde 1 ketoral geçer diye düşünüyordum ama napmalı bikemedim
Benimki ekim esnasında da vardı. Halbuki 10 gün önce bırakmıştım Minox'u.

Şahin hoca şaşırmıştı. Ekim esnasında temizlendi iyice. Sağolsunlar çok rahat geçmişti ekim.

Ben de bir daha aynı şeyleri yaşamak istemediğim için kaçıyorum Minoxtan.

Umarım sana şifa olur dostum.

Saclıolmavakti

• Hero Member
« Yanıtla #179 : 05 Mayıs 2022, 14:54:44 »
Kardeşim inan konuyu tekrar okurken rastgeldim bu yazına. Ben yazarken sen de o ara yazmışsın. Karambole gitmişiz  :)

Başkan sen çok iyi araştırma yapıyorsun helal olsun sana. Bir gün de bana özelden örnek atmıştın. Forumda en çok mutlu olmasını istediğim insanlardan birisin. Çünkü çabalıyorsun, araştırıyorsun. Tebrik ederim.

Şimdi onları inceleyeceğim. Emeğin için teşekkür ederim. Dualarıma eklendin haydi hayırlı olsun :)

ve aleyna aleyküm selam

(Bu arada dualarda nickinizi söylüyorum arkadaşlar  ;D)

Bilmükabele dostum saolasın.

Fazla araştırmakta iyi değil desem biraz yeri aslında. Forumda erken sonuçlanan konuları gördükçe çok geriliyor insan. Ben 110 güne girdim ve oldukça gerilmeye başladım. Senin içinde bulunduğun durumu çok çok iyi anlayabiliyorum. Hele bizim gibi dökülmesi devam edecek genç yaştaki insanlar için ilk ekimin başarılı olması çok önemli diye düşünüyorum. Sen bence bi eğer Ankara'da isen Şahin Hoca'nın yanına uğra belki prp ile desteklemeyi düşünürler. Umutluyum bizler için güzel dostum çok stres yapma olmasa bile açıklığın az revize ile sen her türlü en kötü ihtimal de bile mutlu olursun. Gelişmeleri dört gözle bekliyor olacağım bilgilendir bizleri.

Selamlar,
  • Ekim Tarihi: 15.01.2022
  • Ekim Merkezi ismi Life Hair Şahin Çelik
  • Greft Miktarı 4000
  • Yaşınız 27
  • Medikal Tedavi Fin, Keçiboynuzu özü, Andız pekmezi, Nar suyu Evocapil Tablet

Facebook Twitter Instagram