Anket

Ast

Jsk
12 (44.4%)
Usjjd
15 (55.6%)

Toplam Oy Verenler: 27

Gönderen Konu: 10 Aralık Şahin Çelik/ 3200 greft  (Okunma sayısı 38216 defa)

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
  • 𝘗𝘳𝘦𝘷𝘦𝘯𝘵𝘪𝘰𝘯 𝘪𝘴 𝘢𝘩𝘦𝘢𝘥 𝘰𝘧 𝘤𝘶𝘳𝘦
Ynt: 10 Aralık Şahin Çelik/ 3200 greft
« Yanıtla #151 : 04 Mayıs 2022, 14:41:03 »
Bence 180.gun kırılma noktası...ama yine de şahin beyle bir görüşün...derim resim atın...
Şahin beye yazdım dostum şimdi.

Acaba minoxidilmi kullansanız süreci hızlandırabilir.
Minoxidil mi... Evde duruyor ama ben hepsini yakmayı planlıyordum. Vay arkadaş ya.
Sürecin ilerleyen zamanlarında son kurşun olarak olabilir. Içim daralıyor Minox kelimesini işitince.

Takviyeler yerinde ekim güzel açıklık ideal. Süreç yavaş olsa bile sonuç değişmeyecek bence dostum. Güzel bir sonuç alacaksın👍
Teşekkür ederim başkan. Umarım dediğin gibi olur.
Doktor değilim.Bu alanda eğitimim yok. Önerilerimin yalnızca araştırmayı seven bir birey olarak değerlendirilmesini isterim.

titanic5

• Hero Member
« Yanıtla #152 : 04 Mayıs 2022, 14:45:32 »
Kullandığın takviyeler de sağlammış aslında. Bakalım ilerleyen günlerde saçta atak olur umarım

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
« Yanıtla #153 : 04 Mayıs 2022, 15:00:18 »
Kullandığın takviyeler de sağlammış aslında. Bakalım ilerleyen günlerde saçta atak olur umarım
Umarım dostum...
Umarım.
Doktor değilim.Bu alanda eğitimim yok. Önerilerimin yalnızca araştırmayı seven bir birey olarak değerlendirilmesini isterim.

Abc

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #154 : 04 Mayıs 2022, 17:16:32 »
Sevgili kardeşim.
Evet sürecin biraz geriden geliyor ancak şok sürecinin 90. günlere  kadar sürmesi sonucu daha geç alabilme ihtimalini doğuruyor.
Minoksidili yıllarca kullanmış ve bırakmış birisi olarak seni en iyi ben anlarım ve dediğin gibi başlamamanı tavsiye ediyorum. Tercih senin ama bu takviyelerden hiç faydalanmadan sonuç alabilmen lazım zaten senin. Bu arada bende de 145 ile 165 arası ciddi farklılıklar oldu ve hala yeni yeni çıkışlar var. O yüzden biraz daha sabretmen gerekebilir :)
  • Ekim Tarihi: 15-16.11.2021
  • Ekim Merkezi ismi Esma-Serkan Tetik
  • Greft Miktarı 3008
  • Yaşınız 36

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
« Yanıtla #155 : 04 Mayıs 2022, 17:22:49 »
Sevgili kardeşim.
Evet sürecin biraz geriden geliyor ancak şok sürecinin 90. günlere  kadar sürmesi sonucu daha geç alabilme ihtimalini doğuruyor.
Minoksidili yıllarca kullanmış ve bırakmış birisi olarak seni en iyi ben anlarım ve dediğin gibi başlamamanı tavsiye ediyorum. Tercih senin ama bu takviyelerden hiç faydalanmadan sonuç alabilmen lazım zaten senin. Bu arada bende de 145 ile 165 arası ciddi farklılıklar oldu ve hala yeni yeni çıkışlar var. O yüzden biraz daha sabretmen gerekebilir :)
Çok güzel bir yazı.
Öncelikle teşekkür ederim.
Minoxidil'in ortak noktamız olması hem iyi hem kötü :)

Şahin hoca da şimdi yazdı. "180.güne kadar değişiklikler olur ve hissedersin." dedi.

Kan sulandırıcı yani blood thinner hakkında ise "zararı olmaz faydası olur" dedi. Olabilir belki alırım yarın.

Blood thinner'in saça katkısı hakkında hiçbir makale görmediğimden biraz uzağım ama Şahin bey yıllardır bu mesleği yapıyor.

Vardır bir bildiği.

Abc

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #156 : 04 Mayıs 2022, 17:53:09 »
Çok güzel bir yazı.
Öncelikle teşekkür ederim.
Minoxidil'in ortak noktamız olması hem iyi hem kötü :)

Şahin hoca da şimdi yazdı. "180.güne kadar değişiklikler olur ve hissedersin." dedi.

Kan sulandırıcı yani blood thinner hakkında ise "zararı olmaz faydası olur" dedi. Olabilir belki alırım yarın.

Blood thinner'in saça katkısı hakkında hiçbir makale görmediğimden biraz uzağım ama Şahin bey yıllardır bu mesleği yapıyor.

Vardır bir bildiği.

Kan sulandırıcı normalde 4-5 ay kullanmalısın diyordu Serkan Bey ama verteks için özellikle 7-8 ay kullanırsan daha iyi olur dedi. Bildiğim kadarıyla bir zararı yok, o yüzden kullanmaktan birşey kaybetmezsin diye düşünüyorum. Tabi doktor değilim, yanlış bilgi de vermek istemem, hatalı birşeyler söylediysem konunun uzmanı arkadaşlar düzeltebilirler.
  • Ekim Tarihi: 15-16.11.2021
  • Ekim Merkezi ismi Esma-Serkan Tetik
  • Greft Miktarı 3008
  • Yaşınız 36

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
« Yanıtla #157 : 04 Mayıs 2022, 18:11:02 »
Kan sulandırıcı normalde 4-5 ay kullanmalısın diyordu Serkan Bey ama verteks için özellikle 7-8 ay kullanırsan daha iyi olur dedi. Bildiğim kadarıyla bir zararı yok, o yüzden kullanmaktan birşey kaybetmezsin diye düşünüyorum. Tabi doktor değilim, yanlış bilgi de vermek istemem, hatalı birşeyler söylediysem konunun uzmanı arkadaşlar düzeltebilirler.
Güzel bilgi dostum.
Farklı kliniklerin uygulamalarını da görmek iyi oluyor.
Teşekkür ederim.

Slayer91

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #158 : 04 Mayıs 2022, 18:13:25 »
Kardeşim çoğunlukla 6. Ve 7. Aylarda asıl atakların olduğunu çok gördük burda,sabırlı ol büyük ihtimalde 7. Ayda oraların da geliştiğini göreceksin diye düşünüyorum.burda da 5. Aylarda isyan edip 7 aydan sonra gelişim yakalayan çok fazla kişi var malum,sabırlı ol,en kötü durumda bile herşeye çare var yani yok değil.
  • Yaşınız 31

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
« Yanıtla #159 : 04 Mayıs 2022, 18:21:16 »
Kardeşim çoğunlukla 6. Ve 7. Aylarda asıl atakların olduğunu çok gördük burda,sabırlı ol büyük ihtimalde 7. Ayda oraların da geliştiğini göreceksin diye düşünüyorum.burda da 5. Aylarda isyan edip 7 aydan sonra gelişim yakalayan çok fazla kişi var malum,sabırlı ol,en kötü durumda bile herşeye çare var yani yok değil.
Haklısın dostum.
Teşekkür ederim.

LOESS

• Hero Member
« Yanıtla #160 : 04 Mayıs 2022, 19:14:29 »
Dava arkadaşım,anlamdaş kardeşim, Süleyman Demirel demiş ki, "Meseleleri mesele etmezseniz, mesele olmaktan çıkar.." şuan mesele edilecek bir durum söz konusu değil, bunu da en iyi sen bilirsin. Forumda ki saç ekim konuların hemen,hemen hepsini incelemişsindir ve bir çok konuda saç konusuna hakim bir insansın. O yüzden incelediğin için saç ekim sürecinin uzun bir süreç olduğunun farkında bir insansın. 6,7,8,9 ay içinde süreçler değişebiliyor , atak yapabiliyor üzülürken mutlu olan insanlar , süreç kötüyken birden istediğini elde eden saç ekim yapan bireyleri de tecrübe etmişsindir. Her insan ekim konusunda kendine benzer ne zaman nasıl sonuçlanacağını kestirmek bir hayli zor daha sürecin ortasında olmak ile birlikte bir 'mesele gözükmüyor. Benim de 5 ve 6 ay iyiydi fakat 7 aya yaklaşırken istediğim gelişmeyi göremiyorum belki 8-9 da hacim kazanıp boşluklar dolucak, o yüzden endişelenecek hiç bir durum yok. Süreç durur,yavaşlar, dökülür zikzak çizer fakat nihai sonucu 12. Ayda verir. Dualarım seninle kardeşim ,bu saçlarımızı orman yapıcaz, kundaklasalar bile kökleri her daim bizde olur inşallah. 🤜🤛

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
« Yanıtla #161 : 04 Mayıs 2022, 19:28:33 »
Dava arkadaşım,anlamdaş kardeşim, Süleyman Demirel demiş ki, "Meseleleri mesele etmezseniz, mesele olmaktan çıkar.." şuan mesele edilecek bir durum söz konusu değil, bunu da en iyi sen bilirsin. Forumda ki saç ekim konuların hemen,hemen hepsini incelemişsindir ve bir çok konuda saç konusuna hakim bir insansın. O yüzden incelediğin için saç ekim sürecinin uzun bir süreç olduğunun farkında bir insansın. 6,7,8,9 ay içinde süreçler değişebiliyor , atak yapabiliyor üzülürken mutlu olan insanlar , süreç kötüyken birden istediğini elde eden saç ekim yapan bireyleri de tecrübe etmişsindir. Her insan ekim konusunda kendine benzer ne zaman nasıl sonuçlanacağını kestirmek bir hayli zor daha sürecin ortasında olmak ile birlikte bir 'mesele gözükmüyor. Benim de 5 ve 6 ay iyiydi fakat 7 aya yaklaşırken istediğim gelişmeyi göremiyorum belki 8-9 da hacim kazanıp boşluklar dolucak, o yüzden endişelenecek hiç bir durum yok. Süreç durur,yavaşlar, dökülür zikzak çizer fakat nihai sonucu 12. Ayda verir. Dualarım seninle kardeşim ,bu saçlarımızı orman yapıcaz, kundaklasalar bile kökleri her daim bizde olur inşallah. 🤜🤛
Kardeşim benim çok kral insansın.
Dava kardeşim güzel motivasyon verdin.
Evet çoğunu incelemiştim ama insan kendisinde olunca bir farklı hissediyor.

Senin saçlar zaten 10 numara olmuştu. Pasta cila çeker kalan aylarda :) ve çok mutlu olacağını düşünüyorum.

Dediğin gibi olur inşallah. Duan için çok teşekkür ederim. Ben de sana ve genel bu sıkıntıyı çeken insanlara dua ediyorum.

Ailene de selamlar olsun. Çok hayırlı bir ailen var maşallah. Onlardan hiç haberim olmasa bile senin karakterine bakıp bu çıkarımı yapabilirdim.

Çok teşekkür ederim.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #162 : 04 Mayıs 2022, 19:52:07 »
 asmed ne diyor 12.ay memnun olmayıp 15.ay memnun olan gordum diyor bende dısarda arkadasımda gordum sonraki ekimdi sonraki ekimler gec çıkar 12.ay  memnun değildi 15 ayda sevindi gene gitti.12 ayda sonuc bitmez.15 ay veya 18 ay.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
« Yanıtla #163 : 04 Mayıs 2022, 19:55:43 »
asmed ne diyor 12.ay memnun olmayıp 15.ay memnun olan gordum diyor bende dısarda arkadasımda gordum sonraki ekimdi sonraki ekimler gec çıkar 12.ay  memnun değildi 15 ayda sevindi gene gitti.12 ayda sonuc bitmez.15 ay veya 18 ay.
Bakalım bakalım Ali abi.
Doğrudur ben de gördüm 4. ay mutlu olmayan ama 9.ayda mutlu olan. Fazlası da oluyormuş demek.

Ben de onlardan biri olursam güzel olur.
Teşekkür ederim.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #164 : 04 Mayıs 2022, 19:59:09 »
 rica ederim daha ekimin çok taze.kişi çıkmadan once çıkmayacak hissiyatına paronoyasına kapılıyor.bunlar genelde olan şeler
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Facebook Twitter Instagram