Anket

Ast

Jsk
12 (44.4%)
Usjjd
15 (55.6%)

Toplam Oy Verenler: 27

Gönderen Konu: 10 Aralık Şahin Çelik/ 3200 greft  (Okunma sayısı 38252 defa)

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
  • 𝘗𝘳𝘦𝘷𝘦𝘯𝘵𝘪𝘰𝘯 𝘪𝘴 𝘢𝘩𝘦𝘢𝘥 𝘰𝘧 𝘤𝘶𝘳𝘦
Ynt: 10 Aralık Şahin Çelik/ 3200 greft
« Yanıtla #120 : 10 Nisan 2022, 17:03:19 »
Az daha sabır zweig güzel olacak bu saçlar.
Teşekkür ederim hocam.
Bekliyorum, geç olsun güç olmasın.

ahmet turan

• Sr. Member
« Yanıtla #121 : 10 Nisan 2022, 17:42:42 »
Çizgi çok geriden olduğu için ne çıkmış ne çıkmamış çok belli olmuyor doğrusu.

Yasir Harun

• Full Member
« Yanıtla #122 : 10 Nisan 2022, 20:11:30 »
Kardeşim sana da hayırlı Ramazanlar..  kısa zaman da yüzünü güldürecek ataklar gelecektir.. takipteyim ekimini. Güzel sonuçlarını bekliyoruz.

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
« Yanıtla #123 : 10 Nisan 2022, 20:12:48 »
Çizgi çok geriden olduğu için ne çıkmış ne çıkmamış çok belli olmuyor doğrusu.
Çekimden dolayı öyle görünüyor olabilir.
Normalde memnunum saç çizgisinden.
İlk başta ben de geriden buldum ama sonradan kafam düzeldi.
Doktor değilim.Bu alanda eğitimim yok. Önerilerimin yalnızca araştırmayı seven bir birey olarak değerlendirilmesini isterim.

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
« Yanıtla #124 : 10 Nisan 2022, 20:13:27 »
Kardeşim sana da hayırlı Ramazanlar..  kısa zaman da yüzünü güldürecek ataklar gelecektir.. takipteyim ekimini. Güzel sonuçlarını bekliyoruz.
Eyvallah ustam teşekkür ederim.
Ben de bekliyorum bakalım.
Senin ekim de takibimde.
Doktor değilim.Bu alanda eğitimim yok. Önerilerimin yalnızca araştırmayı seven bir birey olarak değerlendirilmesini isterim.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #125 : 10 Nisan 2022, 20:18:14 »
Süreç erken çıkışlar hızlanır hareket var saç derinde umarım güzel olacak
Global Moderator

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
« Yanıtla #126 : 10 Nisan 2022, 20:20:25 »
Süreç erken çıkışlar hızlanır hareket var saç derinde umarım güzel olacak
Umarım patron teşekkür ederim

Paradox0

• Full Member
  • Vergisi ödenmediği için kaldırılmıştır.
« Yanıtla #127 : 12 Nisan 2022, 11:39:17 »
Diğer ekim sonuçlarına baktığımda sonucunuzun güzel olacağını düşünüyorum, bende ekim için para biriktirmeye başladım dolar olarak, tedavilerin işe yaramama ihtimaline karşı.
•Xpecia (x2)
•Revita Şampuan
[Norwood : 1,5]

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
« Yanıtla #128 : 12 Nisan 2022, 11:51:51 »
Diğer ekim sonuçlarına baktığımda sonucunuzun güzel olacağını düşünüyorum, bende ekim için para biriktirmeye başladım dolar olarak, tedavilerin işe yaramama ihtimaline karşı.
Güzel temennin için teşekkür ederim dostum.
Mantıklı, enflasyon sürekli bizleri vuruyor.
Dövizle korumak güzel seçenek.

Tokyo

• Sr. Member
« Yanıtla #129 : 13 Nisan 2022, 00:03:41 »
Şanssız kısmın şanslı azınlığındansın kanka. Hem donör kuvvetli hemde açıklığının 40 lı yaşlarda bile çok ciddi olmayacağını düşünüyorum. En azından benim gibi 24 yaşında NW5’ den 6 ya giden bi kafaya sahip değilsin 😂
Sürece gelirsek ekilen saçları sanki makasla vs kısaltmışsın gibi duruyo. Kameradan dolayı herhalde. Ama açıklık net olduğu için çıkışları gözlemlemek daha kolay. İnşallah süreç sonunda güzel şeyler olacak hepimiz için 🙏

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
« Yanıtla #130 : 13 Nisan 2022, 00:12:14 »
Şanssız kısmın şanslı azınlığındansın kanka. Hem donör kuvvetli hemde açıklığının 40 lı yaşlarda bile çok ciddi olmayacağını düşünüyorum. En azından benim gibi 24 yaşında NW5’ den 6 ya giden bi kafaya sahip değilsin 😂
Sürece gelirsek ekilen saçları sanki makasla vs kısaltmışsın gibi duruyo. Kameradan dolayı herhalde. Ama açıklık net olduğu için çıkışları gözlemlemek daha kolay. İnşallah süreç sonunda güzel şeyler olacak hepimiz için 🙏
Inşallah dediğin gibi olur dostum ya. Finasterid kullanmakta ısrarcı olacağım. Çok ciddi yan etkide salarım ancak :(

Saç dökülmem ilerde güçlü şekilde devam ederse ben de rutini güçlendirip Dutasterid kullanacağım.

Senin süreç gayet güzel gidiyor. Mutlu ayrılırız inşallah.

Makası hiç vurmadım. Ama şu arkalara çok yakında bir toparlatma gelebilir. Saçma gözüküyor.

Kameram da saçımı beğenmiyor galiba. Netlemiyor bir türlü.

Şahin hoca orta kısma da lokal olarak greftler yerleştirmişti onlara bakamıyorum kendi saçımdan dolayı. Kesince onları da görürüm belki.

Teşekkür ederim dostum.

Tokyo

• Sr. Member
« Yanıtla #131 : 13 Nisan 2022, 00:58:30 »
Sana birşey sormak istiyorum bu arada Sülforofanın şöyle tablet hali varmış ne dersin iş yapar mı sence? Brokoliyi hiç sevmiyorum ben 😂
https://tr.carethy.net/beslenme-ve-takviyeler/swanson/p-384407?lang=tr

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
« Yanıtla #132 : 13 Nisan 2022, 01:03:16 »
Sana birşey sormak istiyorum bu arada Sülforofanın şöyle tablet hali varmış ne dersin iş yapar mı sence? Brokoliyi hiç sevmiyorum ben 😂
https://tr.carethy.net/beslenme-ve-takviyeler/swanson/p-384407?lang=tr
Aaa olabilir aslında, doğalı kadar iyi sonuç verir mi bilmem ama mantıklı gibi gibi.

Brokoli sevilmez mi be dostum. Limonu alacaksın üstünde pıtı pıtı gezdireceksin. Off şimdi iyi giderdi.

şimdibanakaybolansaçlarımıverseler

• Full Member
  • şahin çelik saç ekimi
« Yanıtla #133 : 16 Nisan 2022, 00:46:17 »
4.AY (120.GUN)
Hayırlı Ramazanlar arkadaşlar.
Süreç bu şekil devam ediyor.
Kameram biraz garip çekiyor kusura bakmayın üzgünüm.

Bana kalırsa sürecim şöyle biraz geriden geliyor ama sıkıntı yok. Yeter ki sürecin sonunda artık belli bir seviyeye gelip memnun kalayım.

5 gün sonra mikroiğnelemeye başlayacağım inşallah.
Dostum sürecimiz baya benzer. Bende 120de çok beklentim vardı ama yavaş yavaş gelişti. Yavaş gelişsin ama sürekli gelişsin sorun değil. Bu ay gözle gorulur bı atak olur çıkışlar artar ama ince incr çıkar. Daha 6 ayımiz var geriden gelenler olarak:) 1 sene devam eder bence yolunda hersey

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
« Yanıtla #134 : 16 Nisan 2022, 00:50:43 »
Dostum sürecimiz baya benzer. Bende 120de çok beklentim vardı ama yavaş yavaş gelişti. Yavaş gelişsin ama sürekli gelişsin sorun değil. Bu ay gözle gorulur bı atak olur çıkışlar artar ama ince incr çıkar. Daha 6 ayımiz var geriden gelenler olarak:) 1 sene devam eder bence yolunda hersey
Eyvallah başkan güzel yorumundan dolayı.
Sonunda yüzümüz gülsün de başka bir şey istediğim yok inan. Saçlar filizlenme dönemine giriyor 4.ay ile beraber.  Bakalım bakalım.

Facebook Twitter Instagram