Anket

Ast

Jsk
12 (44.4%)
Usjjd
15 (55.6%)

Toplam Oy Verenler: 27

Gönderen Konu: 10 Aralık Şahin Çelik/ 3200 greft  (Okunma sayısı 38234 defa)

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
  • 𝘗𝘳𝘦𝘷𝘦𝘯𝘵𝘪𝘰𝘯 𝘪𝘴 𝘢𝘩𝘦𝘢𝘥 𝘰𝘧 𝘤𝘶𝘳𝘦
Ynt: 10 Aralık Şahin Çelik/ 3200 greft
« Yanıtla #106 : 21 Mart 2022, 03:04:21 »
Kardeşim öncelikle ekimin hayırlı olsun Donor bölgen çok kaliteli  ve güzel bir yerde Ekim yaptirmissin sonucunun seni memnun edeceğini düşünüyorum. İnşallah  beklentinin de üzerinde sonuçlanır.
Teşekkür ederim hocam. Varolasın. Senin ekimini de takipteyim :)
Doktor değilim.Bu alanda eğitimim yok. Önerilerimin yalnızca araştırmayı seven bir birey olarak değerlendirilmesini isterim.

Yasir Harun

• Full Member
« Yanıtla #107 : 21 Mart 2022, 03:24:48 »
Evet hocam yorumların moral olmuştu  hatırlıyorum..

obi

• Full Member
« Yanıtla #108 : 21 Mart 2022, 10:04:00 »
Çay vucutta demir emilimini azaltır. Bu yüzden aşırı çay tüketimi demir eksikliğine sebep verebilir diye biliyorum. 

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
« Yanıtla #109 : 10 Nisan 2022, 15:53:56 »
4.AY (120.GUN)
Hayırlı Ramazanlar arkadaşlar.
Süreç bu şekil devam ediyor.
Kameram biraz garip çekiyor kusura bakmayın üzgünüm.

Bana kalırsa sürecim şöyle biraz geriden geliyor ama sıkıntı yok. Yeter ki sürecin sonunda artık belli bir seviyeye gelip memnun kalayım.

5 gün sonra mikroiğnelemeye başlayacağım inşallah.
Doktor değilim.Bu alanda eğitimim yok. Önerilerimin yalnızca araştırmayı seven bir birey olarak değerlendirilmesini isterim.

Zahnarzt

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #110 : 10 Nisan 2022, 16:16:47 »
Zweig selam
Fotodan ben birşey anlayamadım. Saha Gül pembe renk + tüylenme var mı ?
Ekim sonrası saçlar korunmalı😔

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
« Yanıtla #111 : 10 Nisan 2022, 16:17:55 »
Zweig selam
Fotodan ben birşey anlayamadım. Saha Gül pembe renk + tüylenme var mı ?
Hocam pembe renk bende hiç olmadı. Ekim yapılan yerler hep ten rengimle eşti. Tüylenme ise var.

LOESS

• Hero Member
« Yanıtla #112 : 10 Nisan 2022, 16:18:07 »
Saç davası kardeşim Zweig, sürecin gerektiği gibi gidiyor ne fazlası ne azı, gününde olması gereken şeklinde sürece ayak uyduruyor greftler. Bu bir avantaj çünkü her geçen ay ivme kazanacak demek, bu da demek oluyor ki ilerlemeyi çok net bir şekilde gözlemleyeceksin. Senin açıklığına benziyen bazı ekim adayları senin gibi ön tarafa ekim yaptırıyor fakat ön tarafa ekim yapıldığı halde mevcut saçı travmaya uğrayıp dökülüyor,mevcut saçı zor kendine geliyor. O yüzden Allah'a şükür mevcut saçın harika gözüküyor, 120 den 150 ciddi anlamda gece ile gündüz gibi fark yaratıyor o yüzden 5. Ayda yüzün yarım gülecek, 10 ayda ise tam gülecek, Allah izin verirse, Allah mahçup etmesin, Allah nazarlardan saklasın, saç derdiyle ömür boyu uğraşacak bir nedenin olmasın kardeşim.

Saclıolmavakti

• Hero Member
« Yanıtla #113 : 10 Nisan 2022, 16:22:17 »
 Sana da Hayırlı Ramazanlar Dostum

Tüylenme var görüyorum ben. Senin durumda genelde arkada sık saç olduğu için ön taraflardaki gelişimi anlamak zor oluyor. Güzel olacak bu saç bence içini ferah tut (Sana diyorum ama senin için benden ferahtır kesin :) )
  • Ekim Tarihi: 15.01.2022
  • Ekim Merkezi ismi Life Hair Şahin Çelik
  • Greft Miktarı 4000
  • Yaşınız 27
  • Medikal Tedavi Fin, Keçiboynuzu özü, Andız pekmezi, Nar suyu Evocapil Tablet

Hakko

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #114 : 10 Nisan 2022, 16:22:41 »
Hayirli Ramazanlar kardesim, Sac ekimin hayirli olsun.
Ataklar 4.-5. Aydan sonra gelecek gibi herhalde. Cogunda öyle gördüm. Sürec iyi ve saglikli duruyor. Saclarin kalitesi, dökülen yerler Ekim icin cok uygun yalniz yasin cok gencmis. Insaallah ilerde dökümen olmaz
Ektirdiginiz yerde zaten en iyilerinden biri. Sahin Celik benimde ilk 5te olan doktorlardandi. Insaallah istedigin sonuca ulasirsin. Allah sabir versin
  • Ekim Tarihi: 21/22 Mart 2022
  • Ekim Merkezi ismi AHD
  • Greft Miktarı 3000
  • Yaşınız 49
  • Medikal Tedavi Biotin 10.000

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
« Yanıtla #115 : 10 Nisan 2022, 16:25:04 »
Saç davası kardeşim Zweig, sürecin gerektiği gibi gidiyor ne fazlası ne azı, gününde olması gereken şeklinde sürece ayak uyduruyor greftler. Bu bir avantaj çünkü her geçen ay ivme kazanacak demek, bu da demek oluyor ki ilerlemeyi çok net bir şekilde gözlemleyeceksin. Senin açıklığına benziyen bazı ekim adayları senin gibi ön tarafa ekim yaptırıyor fakat ön tarafa ekim yapıldığı halde mevcut saçı travmaya uğrayıp dökülüyor,mevcut saçı zor kendine geliyor. O yüzden Allah'a şükür mevcut saçın harika gözüküyor, 120 den 150 ciddi anlamda gece ile gündüz gibi fark yaratıyor o yüzden 5. Ayda yüzün yarım gülecek, 10 ayda ise tam gülecek, Allah izin verirse, Allah mahçup etmesin, Allah nazarlardan saklasın, saç derdiyle ömür boyu uğraşacak bir nedenin olmasın kardeşim.
Kanka çok teşekkür ederim yorumların efsane. Merakla bekliyorum, şu çukurdan çıkalım inşallah artık. 6.aya kadar beklentim düşük. Kafam kalındır, saçların döngüsüdür, kalınlaşmadır, yeni tüylenmedir, makarnanın sosudur falan olabilir. Fakat 7.ayda artık bir şeyler beklemeye başlarım...
« Son Düzenleme: 10 Nisan 2022, 20:32:28 Gönderen: zweig »

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
« Yanıtla #116 : 10 Nisan 2022, 16:29:47 »
Hayirli Ramazanlar kardesim, Sac ekimin hayirli olsun.
Ataklar 4.-5. Aydan sonra gelecek gibi herhalde. Cogunda öyle gördüm. Sürec iyi ve saglikli duruyor. Saclarin kalitesi, dökülen yerler Ekim icin cok uygun yalniz yasin cok gencmis. Insaallah ilerde dökümen olmaz
Ektirdiginiz yerde zaten en iyilerinden biri. Sahin Celik benimde ilk 5te olan doktorlardandi. Insaallah istedigin sonuca ulasirsin. Allah sabir versin
Maalesef usta ya çok genç yaşta hedef tahtası olduk :(
Vardır bir hikmeti...
Sabır edelim bakalım.
Çok teşekkür ederim güzel yorumun için.

Sana da Hayırlı Ramazanlar Dostum

Tüylenme var görüyorum ben. Senin durumda genelde arkada sık saç olduğu için ön taraflardaki gelişimi anlamak zor oluyor. Güzel olacak bu saç bence içini ferah tut (Sana diyorum ama senin için benden ferahtır kesin :) )
Başkanım teşekkür ederim. 8.aya geldiğimde içim ferah olmayabilir :D fakat şimdilik benim için problem yok.
Senin de için ferah olduğunu buradan belirtmişsin. Meksika dalgası gibi olur saçların inşallah.

Robert

• Hero Member
« Yanıtla #117 : 10 Nisan 2022, 16:40:37 »
Bizim kafa derimiz kalın ve sert gelişim o yüzden geç olabilir bence süreç sonunda inşallah ikimiz de mutlu ayrılırız :) mevcut saçlarda hiç zarar görmedim umarım hayalindeki o güzel saçlara kavuşursun

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
« Yanıtla #118 : 10 Nisan 2022, 16:41:59 »
Bizim kafa derimiz kalın ve sert gelişim o yüzden geç olabilir bence süreç sonunda inşallah ikimiz de mutlu ayrılırız :) mevcut saçlarda hiç zarar görmedim umarım hayalindeki o güzel saçlara kavuşursun
Teşekkür ederim başkan.
Inşallah dediğin gibi olur.

xshot

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #119 : 10 Nisan 2022, 17:00:50 »
Az daha sabır zweig güzel olacak bu saçlar.

Facebook Twitter Instagram