Anket

Ast

Jsk
12 (44.4%)
Usjjd
15 (55.6%)

Toplam Oy Verenler: 27

Gönderen Konu: 10 Aralık Şahin Çelik/ 3200 greft  (Okunma sayısı 38212 defa)

Saclıolmavakti

• Hero Member
Ynt: 10 Aralık Şahin Çelik/ 3200 greft
« Yanıtla #90 : 13 Mart 2022, 23:00:01 »
Ah be kanka ağzından bal damlıyor , ses kaydı at hatta senin ihtiyacın kalmadı diye hoşuma gitti 😁 Keşke kanka saçlar seyrek bekliyoruz ayların geçmesini nasıl olucak ilerde dökülecek mi tedavilere devam, her kalktığım zaman yastığa kaç tel dökülüyor diye bakmaya devam artık bununla yaşamaya devam ediyoruz. İnşallah kardeşim sürecin sonunda seninde ihtiyacın kalmıcak püfür,püfür esen rüzgarlar da saçını düzeltmek nasip olsun sana,dua niyetine geçer inşallah 😀

Neresi seyrek be yapma dostum girdim tekrar baktım şimdi on numara saç ki daha da gelişecek :) Güzel niyetlerin için saol karşılıklı dualarımız

Saclıolmavakti

• Hero Member
« Yanıtla #91 : 13 Mart 2022, 23:00:37 »
Al bir de buradan yak. Aynı fikirdeyim abi.
Kızımız oluyormuş ve yine genetik dökülmesi oluyormuş düşünsene. Bu kez harbiden "Jr. zweig" nickiyle hafif derecede hakaret edebilir, kabul 😄
Kahkaha attım dostum ya adamsın 😂😂 ama dediğin gibi yeni teknolojilerin gelişimiyle tedavi yelpazesinin genişleyeceğini, bir gün artık herkesin ulaşabileceği bir tedavi metodunun bulunacağını inanıyorum. Hadi hayırlısı.

Aman aman kötüyü çağırmayalım dostum :)
  • Ekim Tarihi: 15.01.2022
  • Ekim Merkezi ismi Life Hair Şahin Çelik
  • Greft Miktarı 4000
  • Yaşınız 27
  • Medikal Tedavi Fin, Keçiboynuzu özü, Andız pekmezi, Nar suyu Evocapil Tablet

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
  • 𝘗𝘳𝘦𝘷𝘦𝘯𝘵𝘪𝘰𝘯 𝘪𝘴 𝘢𝘩𝘦𝘢𝘥 𝘰𝘧 𝘤𝘶𝘳𝘦
« Yanıtla #92 : 19 Mart 2022, 18:54:02 »
Tedavi metoduma bu şeyi de ekledim.
Bilen bilir bi elaman vardı Youtube'de epey popüler. Gerekli medikasyonların yanında bundan da içmiş. Yalnız sadece Harnup pekmezi içmiş o. Ben de bunu deneyeyim. Memnun kalırsam söylerim inşallah.

Normalde böyle şeylere şüphe ile yaklaşırdım ama Tarım Kredi Kop.'da satılıyor olduğunu görünce aldım. Hile hurda daha az olur sonuçta diye düşünüyorum.
Doktor değilim.Bu alanda eğitimim yok. Önerilerimin yalnızca araştırmayı seven bir birey olarak değerlendirilmesini isterim.

LOESS

• Hero Member
« Yanıtla #93 : 19 Mart 2022, 19:01:32 »
Tedavi metoduma bu şeyi de ekledim.
Bilen bilir bi elaman vardı Youtube'de epey popüler. Gerekli medikasyonların yanında bundan da içmiş. Yalnız sadece Harnup pekmezi içmiş o. Ben de bunu deneyeyim. Memnun kalırsam söylerim inşallah.

Normalde böyle şeylere şüphe ile yaklaşırdım ama Tarım Kredi Kop.'da satılıyor olduğunu görünce aldım. Hile hurda daha az olur sonuçta diye düşünüyorum.
Bu tür şeyler kan yapıyor Kanka, zararı olmaz,faydası olur. Yarasın,saçlara kan gitsin inşallah,her bir saç telin şahlanır Amin  :)

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
« Yanıtla #94 : 19 Mart 2022, 19:06:45 »
Bu tür şeyler kan yapıyor Kanka, zararı olmaz,faydası olur. Yarasın,saçlara kan gitsin inşallah,her bir saç telin şahlanır Amin  :)
Amin kardeşim Allah razı olsun. Senin de saçların aslan gibi kükrer inşallah. Sen de al fondip yapalım tekte 😄

Küçükken annem babam derdi de takmazdım ve sevmezdim. Şimdi kendi irademle alıyorum. Hey gidi günler.
Doktor değilim.Bu alanda eğitimim yok. Önerilerimin yalnızca araştırmayı seven bir birey olarak değerlendirilmesini isterim.

LOESS

• Hero Member
« Yanıtla #95 : 19 Mart 2022, 19:23:26 »
Amin kardeşim Allah razı olsun. Senin de saçların aslan gibi kükrer inşallah. Sen de al fondip yapalım tekte 😄

Küçükken annem babam derdi de takmazdım ve sevmezdim. Şimdi kendi irademle alıyorum. Hey gidi günler.
Bizim gibi müslümanların mazotu çaydır kanka 😁 Çay içe,içe saça kan yerine, çay gidiyor. Artık çayı bırakıp, pekmez fondiplemenin zamanı geldi. Kanka brokoli yeşil çay, pekmez böyle giderse saçı kurtarcaz diye 120 sene falan yaşarız, bu doğallıkla😂 Hiç olmassa uzun yaşayınca kelliğin çözümünün bulunduğuna şahit oluruz 😉

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
« Yanıtla #96 : 19 Mart 2022, 19:30:44 »
Bizim gibi müslümanların mazotu çaydır kanka 😁 Çay içe,içe saça kan yerine, çay gidiyor. Artık çayı bırakıp, pekmez fondiplemenin zamanı geldi. Kanka brokoli yeşil çay, pekmez böyle giderse saçı kurtarcaz diye 120 sene falan yaşarız, bu doğallıkla😂 Hiç olmassa uzun yaşayınca kelliğin çözümünün bulunduğuna şahit oluruz 😉

Harbiden adımız "doğalcı" olacak kanka 😄
Eskiden çayı severek içerdim.
Şimdi pek yanaşmıyorum.
Bizimkilere "artik pek sevmiyorum" diyorum
Amma amaç aslında demir emilimini azaltmamak
Saç kardeş çayımıza da karışıyor 😄
Hayırlısı ile inşallah kurtuluruz bu dertten dostum.

gqn

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #97 : 19 Mart 2022, 20:00:19 »
Sevgili kaderdaşım merhaba , Fotoğrafların muazzam.Saç ekimi için " bence " mükemmel bir açıklığın varmış.

Ekimin harika duruyor.
Bende Şahin beyi tercih etmiştim.
60 gün oldu , 90 gün oldu , 110 gün oldu , saçlarım ekimden öncesine göre daha kötüydü , bende ekim patladı artık moduna girniştim.Ergin beye sürekli foto atıyordum , o da bana sakin ol daha çok erken diyordu :)
120 günden sonra ne olduysa saçlar çıkmaya başladı.Muazzam bir değişim gördüm , moral yerine geldi.Çevremdekiler " yok artık" demeye felan başladı.
Sürecin başındasın , umarım ekilenlerin tamamı çıkar , kutu kutu jöle - wax bitirirsin.
Hakkında hayırlısı kardeşim , bol sabırlar dilerim.
Saç ekimim : Şahin Çelik 4100 Greft : https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=18962.0

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
« Yanıtla #98 : 19 Mart 2022, 20:20:14 »
Sevgili kaderdaşım merhaba , Fotoğrafların muazzam.Saç ekimi için " bence " mükemmel bir açıklığın varmış.

Ekimin harika duruyor.
Bende Şahin beyi tercih etmiştim.
60 gün oldu , 90 gün oldu , 110 gün oldu , saçlarım ekimden öncesine göre daha kötüydü , bende ekim patladı artık moduna girniştim.Ergin beye sürekli foto atıyordum , o da bana sakin ol daha çok erken diyordu :)
120 günden sonra ne olduysa saçlar çıkmaya başladı.Muazzam bir değişim gördüm , moral yerine geldi.Çevremdekiler " yok artık" demeye felan başladı.
Sürecin başındasın , umarım ekilenlerin tamamı çıkar , kutu kutu jöle - wax bitirirsin.
Hakkında hayırlısı kardeşim , bol sabırlar dilerim.
Çok güzel bir yazı. Çok teşekkür ederim hocam.

Laz61

• Full Member
« Yanıtla #99 : 19 Mart 2022, 23:14:35 »
Çay zararlı mı lan saça :( oflu olarak moralimi altüst ettiniz akşam akşam :(her akşam 7-8 bardak çay içmeden duramam ben

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
« Yanıtla #100 : 19 Mart 2022, 23:17:19 »
Çay zararlı mı lan saça :( oflu olarak moralimi altüst ettiniz akşam akşam :(her akşam 7-8 bardak çay içmeden duramam ben
Yemek yemeden 2 saat önce ve yedikten 2 saat sonraya kadar çay içmez isen problem yok diye biliyorum hocam. Diğer türlü demir emilimini yarı yarıya azaltma gibi bir etkisi var.

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #101 : 19 Mart 2022, 23:26:17 »
Yeşil çay içebilirsiniz :)
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

Laz61

• Full Member
« Yanıtla #102 : 20 Mart 2022, 00:53:39 »
Yeşil çay içebilirsiniz :)

Yeşil çay kesmez :(  araştırayım şu konuyu, xpecia hapı biotini bile çayla içiyorum yemekten sonra :/

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #103 : 20 Mart 2022, 22:57:24 »
Yeşil çay kesmez :(  araştırayım şu konuyu, xpecia hapı biotini bile çayla içiyorum yemekten sonra :/

Yanlış. Vitaminleri alırken bol su ile içmek gerekir. Kısa vade de fark ettirmese de, uzun kullanımlarda böbreklere zarar verir. Xpecia alıyorsanız, biotine de gerek yok. Zaten son kullanma tarihi uzundur bence daha sonradan Xpecia kullanmadığınız dönemde kullanın. Yeşil çay saçlara zarar vermez, hem içimi daha kolay.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

pisikletadam

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #104 : 21 Mart 2022, 02:20:22 »

Çay zararlı değil tam tersine faydalı ama aşırısı testesteron düşürebiliyor buda dht yi arttırır .
Günde iki üç bardaktan zarar gelmez.
Bu yeşil çay içinde geçerli.

Facebook Twitter Instagram