Anket

Ast

Jsk
12 (44.4%)
Usjjd
15 (55.6%)

Toplam Oy Verenler: 27

Gönderen Konu: 10 Aralık Şahin Çelik/ 3200 greft  (Okunma sayısı 38193 defa)

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
  • 𝘗𝘳𝘦𝘷𝘦𝘯𝘵𝘪𝘰𝘯 𝘪𝘴 𝘢𝘩𝘦𝘢𝘥 𝘰𝘧 𝘤𝘶𝘳𝘦
Ynt: 10 Aralık Şahin Çelik/ 3200 greft
« Yanıtla #75 : 13 Mart 2022, 13:07:48 »
Herkesin derdiyle dertlenen,yardimcı olan her konuyu güzel cevaplarıyla donatan,mizah ve bilgi amaçli konular açıp "saçlara ara verin"biraz soluklanın dercesine gülümseten.
Kardeşimin saçları uçacak inşallah. Vertex de sorunun yok tedaviler ile ayakta tutarsın,ekim sürecin zaten devam ediyor. Saçların siyah canlı gözüküyor. 120-150-180 de noktayı koyarsın.
Kardeşim çok teşekkür ederim. Estağfurullah Allah razı olsun. Başımdaki saçın iki misli sana nasip olsun.

Çıkışların başladığı dönem.. öndeki mevcut saclarin kendine gelmiş zarar görmemiş sonu çok güzel olur inşallah 😃

Inşallah usta teşekkür ederim. Beklemedeyim heyecanlıyım. Paravan açılıyor gibi bekliyorum vallahi.

Avantajlı bir açıklığınız varmış
Donör kalitesi de iyi gözüküyor.
Bu ekim olur; sizi mutlu eder.
Hayırlısı olsun.
Size kalan sonrasında saçları koruyabilmek...
Nasıl yaparız nasıl koruruz bilmiyorum açıkçası? Ömür boyuda finas kullanamayız.

Usta eğer Fin ile koruyabilirsem ömür boyu ben razıyım ya maalesef. Olmadı Duta geçeriz. Sen nasıl koruyorsun?

Zahnarzt

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #76 : 13 Mart 2022, 13:13:43 »

Usta eğer Fin ile koruyabilirsem ömür boyu ben razıyım ya maalesef. Olmadı Duta geçeriz. Sen nasıl koruyorsun?
Dht etkisinin 40 yaş sonrası azalacağını düşündüğüm için ilk ekimimi bu zaman dilimine denk getirmiştim. Ancak sonrasında da dht; finas bırakınca ortaya çıktı ve olan saçlarımı götürdü. Dolayısıyla ikinci ekim kaçınılmaz oldu bende.
45 sonrası bakalım dht ne yapacak?
Ben ekim sonrası hafta da bir dermoroller ile mossi gibi serumlar kullanmayı ve aga E gibi günde bir takviye almayı düşünüyorum.
Ama kesin bir fikrim de yok açıkçası.
Ekiminiz tekrar hayırlı olsun.
Ekim sonrası saçlar korunmalı😔

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
« Yanıtla #77 : 13 Mart 2022, 13:34:56 »
Dht etkisinin 40 yaş sonrası azalacağını düşündüğüm için ilk ekimimi bu zaman dilimine denk getirmiştim. Ancak sonrasında da dht; finas bırakınca ortaya çıktı ve olan saçlarımı götürdü. Dolayısıyla ikinci ekim kaçınılmaz oldu bende.
45 sonrası bakalım dht ne yapacak?
Ben ekim sonrası hafta da bir dermoroller ile mossi gibi serumlar kullanmayı ve aga E gibi günde bir takviye almayı düşünüyorum.
Ama kesin bir fikrim de yok açıkçası.
Ekiminiz tekrar hayırlı olsun.
Senin konuyu epey incelemiştim abi. Imzandaki yazıyı merak etmiştim, arkadaki olayı öğreneyim dedim. Saçlar on numaraymış, sağlık olsun abi. Bence yine güzel sonuçlanacak, bu kez korumaya alırsın bir ömür gider inşallah.
Doktor değilim.Bu alanda eğitimim yok. Önerilerimin yalnızca araştırmayı seven bir birey olarak değerlendirilmesini isterim.

Zahnarzt

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #78 : 13 Mart 2022, 15:05:25 »
Senin konuyu epey incelemiştim abi. Imzandaki yazıyı merak etmiştim, arkadaki olayı öğreneyim dedim. Saçlar on numaraymış, sağlık olsun abi. Bence yine güzel sonuçlanacak, bu kez korumaya alırsın bir ömür gider inşallah.
Temennilerin için teşekkürler;
Hepimiz istediğimiz saçlara kavuşuruz inşallah.
Ekim sonrası saçlar korunmalı😔

şimdibanakaybolansaçlarımıverseler

• Full Member
  • şahin çelik saç ekimi
« Yanıtla #79 : 13 Mart 2022, 20:14:00 »
3.AY (90.GUN)

Tekrardan merhaba arkadaşlar. Telefon kameram genelde güzel çeker ama saçımı çekerken bir türlü odaklamıyor. Öyle böyle birkaç fotoğraf yakalayabildim. Çıkış aylarına girdim artık.
Umarım güzel sonuçlanır.

Yaşı genç olanlarin genelde süreç daha hızlı gelişiyor 120-150 gün arası açık alan kalmaz.tahminimce. asıl süreç mevcut saçlarını korumakla devam etcek seneye.
 Ekimin bence başarılı yaza 🔥 edersin:)

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #80 : 13 Mart 2022, 20:47:59 »
4 ay sonra taranır saçlar :)
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #81 : 13 Mart 2022, 20:53:26 »
 yaza biraz saçlı girersin 15 ayı bulur surec
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
« Yanıtla #82 : 13 Mart 2022, 22:23:58 »
Yaşı genç olanlarin genelde süreç daha hızlı gelişiyor 120-150 gün arası açık alan kalmaz.tahminimce. asıl süreç mevcut saçlarını korumakla devam etcek seneye.
 Ekimin bence başarılı yaza 🔥 edersin:)
Usta buradan az yukarıda ailemin Norwood grafiğinden bahsettim. Belki görmüşündur. Efsane eski Barcelona kadrosu gibi maşallah 😂 (!)
Herkes kel.
Elimden geleni yapacağım ama. Teşekkür ederim, inşallah dediğin gibi olur hocam.

4 ay sonra taranır saçlar :)
Güzel temenniniz için teşekkür ederim hocam. Inşallah.

yaza biraz saçlı girersin 15 ayı bulur surec
Umarım başkan. Teşekkür ederim.
Doktor değilim.Bu alanda eğitimim yok. Önerilerimin yalnızca araştırmayı seven bir birey olarak değerlendirilmesini isterim.

LOESS

• Hero Member
« Yanıtla #83 : 13 Mart 2022, 22:26:07 »
Usta buradan az yukarıda ailemin Norwood grafiğinden bahsettim. Belki görmüşündur. Efsane eski Barcelona kadrosu gibi maşallah 😂 (!)
Herkes kel.
Elimden geleni yapacağım ama. Teşekkür ederim, inşallah dediğin gibi olur hocam.
Güzel temenniniz için teşekkür ederim hocam. Inşallah.
Umarım başkan. Teşekkür ederim.
Reis herkese tarla,arsa,dükkân kalır aileden bize kellik geni kalmış,olsun onada şükür empati duygumuz gelişti, bu illet yüzünden  ;)

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
« Yanıtla #84 : 13 Mart 2022, 22:32:47 »
Reis herkese tarla,arsa,dükkân kalır aileden bize kellik geni kalmış,olsun onada şükür empati duygumuz gelişti, bu illet yüzünden  ;)
Öyle üstad ya. Bi' 50 yaşına kadar memnuniyetle saçlarımı kullansam çok iyi olur. Ama önümde uzun seneler var o yaş için. Hoş, yarın yaşayacağım da garanti değil.

Ömür sermayesi sürekli tükeniyor, bilmediğimiz bir zaman azalıyor.

Ilerde bir oğlum olursa ona ergenliğini bitirir bitirmez lazer tedavidir, kök hücre tedavisidir, Prp, mezoterapi yaptırtmayı düşünüyorum. Böyle sorunlarla uğraşıp gündemini meşgul etmesin.

Bakarsın sonra bu siteye girip "Junior zweig" nicki ile babasına küfreder falan aman diyelim 😄😄

Saclıolmavakti

• Hero Member
« Yanıtla #85 : 13 Mart 2022, 22:43:37 »
Öyle üstad ya. Bi' 50 yaşına kadar memnuniyetle saçlarımı kullansam çok iyi olur. Ama önümde uzun seneler var o yaş için. Hoş, yarın yaşayacağım da garanti değil.

Ilerde bir oğlum olursa ona ergenliğini bitirir bitirmez lazer tedavidir, kök hücre tedavisidir, Prp, mezoterapi yaptırtmayı düşünüyorum. Böyle sorunlarla uğraşıp gündemini meşgul etmesin.

Bakarsın sonra bu siteye girip "Junior zweig" nicki ile babasına küfreder falan aman diyelim 😄😄

Ahahaha bende aynı şeyi düşünüyorum oğlum olursa. Hatta kızım olmasını istiyorum sırf şu illetle uğraşmasın diye. Şu saçlara ayırdığım vakti başka şeylere harcasam milyonerdim herhalde :)
  • Ekim Tarihi: 15.01.2022
  • Ekim Merkezi ismi Life Hair Şahin Çelik
  • Greft Miktarı 4000
  • Yaşınız 27
  • Medikal Tedavi Fin, Keçiboynuzu özü, Andız pekmezi, Nar suyu Evocapil Tablet

LOESS

• Hero Member
« Yanıtla #86 : 13 Mart 2022, 22:44:25 »

Junior Zweig: yılda oldu 2052 bu saç işin hala çözülmedi , uzaya apartman dikiyorlar şu işe bak, Babam demişti çözülmez diye 😁 Reis gün gelecek öyle saç için teknolojiler çıkacak ki herkes kel olmak isticek bu teknolojiden faydalanmak için buraya yazıyorum. Şöyle yapay greftler yapılacak uzayabilen ama dökülmeyen saç derisine adepte olmuş bir şekilde, amin,amin.

Saclıolmavakti

• Hero Member
« Yanıtla #87 : 13 Mart 2022, 22:45:37 »
Junior Zweig: yılda oldu 2052 bu saç işin hala çözülmedi , uzaya apartman dikiyorlar şu işe bak, Babam demişti çözülmez diye 😁 Reis gün gelecek öyle saç için teknolojiler çıkacak ki herkes kel olmak isticek bu teknolojiden faydalanmak için buraya yazıyorum. Şöyle yapay greftler yapılacak uzayabilen ama dökülmeyen saç derisine adepte olmuş bir şekilde, amin,amin.

Bizde görelim o teknolojiyi be loess olmaz mı :D hoş senin ihtiyacın kalmadı inşallah olmaz da diyelim :)
  • Ekim Tarihi: 15.01.2022
  • Ekim Merkezi ismi Life Hair Şahin Çelik
  • Greft Miktarı 4000
  • Yaşınız 27
  • Medikal Tedavi Fin, Keçiboynuzu özü, Andız pekmezi, Nar suyu Evocapil Tablet

LOESS

• Hero Member
« Yanıtla #88 : 13 Mart 2022, 22:51:38 »
Bizde görelim o teknolojiyi be loess olmaz mı :D hoş senin ihtiyacın kalmadı inşallah olmaz da diyelim :)
Ah be kanka ağzından bal damlıyor , ses kaydı at hatta senin ihtiyacın kalmadı diye hoşuma gitti 😁 Keşke kanka saçlar seyrek bekliyoruz ayların geçmesini nasıl olucak ilerde dökülecek mi tedavilere devam, her kalktığım zaman yastığa kaç tel dökülüyor diye bakmaya devam artık bununla yaşamaya devam ediyoruz. İnşallah kardeşim sürecin sonunda seninde ihtiyacın kalmıcak püfür,püfür esen rüzgarlar da saçını düzeltmek nasip olsun sana,dua niyetine geçer inşallah 😀

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
« Yanıtla #89 : 13 Mart 2022, 22:53:43 »
Ahahaha bende aynı şeyi düşünüyorum oğlum olursa. Hatta kızım olmasını istiyorum sırf şu illetle uğraşmasın diye. Şu saçlara ayırdığım vakti başka şeylere harcasam milyonerdim herhalde :)
Al bir de buradan yak. Aynı fikirdeyim abi.
Kızımız oluyormuş ve yine genetik dökülmesi oluyormuş düşünsene. Bu kez harbiden "Jr. zweig" nickiyle hafif derecede hakaret edebilir, kabul 😄

Kahkaha attım dostum ya adamsın 😂😂 ama dediğin gibi yeni teknolojilerin gelişimiyle tedavi yelpazesinin genişleyeceğini, bir gün artık herkesin ulaşabileceği bir tedavi metodunun bulunacağını inanıyorum. Hadi hayırlısı.

Facebook Twitter Instagram