Anket

Ast

Jsk
12 (44.4%)
Usjjd
15 (55.6%)

Toplam Oy Verenler: 27

Gönderen Konu: 10 Aralık Şahin Çelik/ 3200 greft  (Okunma sayısı 38233 defa)

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
  • 𝘗𝘳𝘦𝘷𝘦𝘯𝘵𝘪𝘰𝘯 𝘪𝘴 𝘢𝘩𝘦𝘢𝘥 𝘰𝘧 𝘤𝘶𝘳𝘦
Ynt: 10 Aralık Şahin Çelik/ 3200 greft
« Yanıtla #60 : 28 Şubat 2022, 19:44:51 »
Bu ekim ne kadara mal oldu ücreti?
2022'ye geçmeden önceye kadar 9.000tl idi.

Robert

• Hero Member
« Yanıtla #61 : 28 Şubat 2022, 21:10:37 »
Son durum nedir?

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
« Yanıtla #62 : 28 Şubat 2022, 22:47:52 »
80.gündeyim. Her ay paylaşım yapıyorum hocam. 90'da tekrar yapacağım.
Doktor değilim.Bu alanda eğitimim yok. Önerilerimin yalnızca araştırmayı seven bir birey olarak değerlendirilmesini isterim.

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
« Yanıtla #63 : 13 Mart 2022, 01:14:54 »
3.AY (90.GUN)

Tekrardan merhaba arkadaşlar. Telefon kameram genelde güzel çeker ama saçımı çekerken bir türlü odaklamıyor. Öyle böyle birkaç fotoğraf yakalayabildim. Çıkış aylarına girdim artık.
Umarım güzel sonuçlanır.
Doktor değilim.Bu alanda eğitimim yok. Önerilerimin yalnızca araştırmayı seven bir birey olarak değerlendirilmesini isterim.

Saclıolmavakti

• Hero Member
« Yanıtla #64 : 13 Mart 2022, 01:17:40 »
Güzel olacak bende dostum. 3.ay için tüylenmeler oldukça net gözüküyor.
  • Ekim Tarihi: 15.01.2022
  • Ekim Merkezi ismi Life Hair Şahin Çelik
  • Greft Miktarı 4000
  • Yaşınız 27
  • Medikal Tedavi Fin, Keçiboynuzu özü, Andız pekmezi, Nar suyu Evocapil Tablet

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
« Yanıtla #65 : 13 Mart 2022, 01:24:06 »
Güzel olacak bende dostum. 3.ay için tüylenmeler oldukça net gözüküyor.
Inşallah abi. Senin ekim gayet güzel görünüyor. Maşallah.

Saclıolmavakti

• Hero Member
« Yanıtla #66 : 13 Mart 2022, 01:33:39 »
Inşallah abi. Senin ekim gayet güzel görünüyor. Maşallah.

Saol dostum. Senin açıklık ve saç kalitesiyle kıyaslanamaz tabi ama beklentim de ona göre :) Umarım ikimizde yüzümüzü güldüren sonuçlar alırız.
  • Greft Miktarı 4000
  • Yaşınız 27

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
« Yanıtla #67 : 13 Mart 2022, 01:43:51 »
Saol dostum. Senin açıklık ve saç kalitesiyle kıyaslanamaz tabi ama beklentim de ona göre :) Umarım ikimizde yüzümüzü güldüren sonuçlar alırız.
Estağfurullah hocam o ne söz. 21 yaşında sizin saçlarınızda bir problem yoktu diye düşünüyorum. Ben daha dezavantajlıyım aslında.

O değil de 21 yaş nedir abi ya. 21 yaşında saçta seyreklik bile olmaz. Ama bende açıklık var. Ne diyeyim.

Bakalım daha kaç sene güreş tutacağım bu saç meselesiyle...

Saclıolmavakti

• Hero Member
« Yanıtla #68 : 13 Mart 2022, 01:51:46 »
Estağfurullah hocam o ne söz. 21 yaşında sizin saçlarınızda bir problem yoktu diye düşünüyorum. Ben daha dezavantajlıyım aslında.

O değil de 21 yaş nedir abi ya. 21 yaşında saçta seyreklik bile olmaz. Ama bende açıklık var. Ne diyeyim.

Bakalım daha kaç sene güreş tutacağım bu saç meselesiyle...

O kadar karışık bir durum ki dostum bu saç meselesi işin içinden çıkamıyorsun. Evet haklısın 21 yaşında çok saç problemim yoktu ama 23,24 ler de seyrelmeler başladı ki ben taa o zamandan beri yani nerdeyse 4 yıldır aktif olarak inceliyorum. Hala da devam ediyorum gördüğün üzere :) Mesela şuan ekimi geçtim genetik mirası saptamaya çalışıyorum ki gelecek için ya kafamı rahatlatayım ya da yine strese devam :D

Babam nw6 7 arası ama 25 26 lı yaşlarda nw6,7 olmuş şimdi ben acaba nw6 7 olacak mıyım :D Olacaksak bu ekim tutarsa bile beni 2 3 yıl götürecek. Bitmiyor bu sorular maalesef.

Senin en büyük avantajın belki yaştan kaynaklı ama vertex ve donör bölgende hiç incelme yok. Tedavileri de erken farketmişsin. Bu ekim bence güzel olduğu taktirde seni en az 30 a kadar götürür. O yaştan sonra bi kere daha ekim ile saçsızlık yaşamazsın diye düşünüyorum. Ki bu kök hücre muhabbeti gelişiyor sanırım. Eğer ailede nw6 nw7 yoksa kafan rahat olsun yani :D
  • Greft Miktarı 4000
  • Yaşınız 27

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
« Yanıtla #69 : 13 Mart 2022, 02:03:28 »
O kadar karışık bir durum ki dostum bu saç meselesi işin içinden çıkamıyorsun. Evet haklısın 21 yaşında çok saç problemim yoktu ama 23,24 ler de seyrelmeler başladı ki ben taa o zamandan beri yani nerdeyse 4 yıldır aktif olarak inceliyorum. Hala da devam ediyorum gördüğün üzere :) Mesela şuan ekimi geçtim genetik mirası saptamaya çalışıyorum ki gelecek için ya kafamı rahatlatayım ya da yine strese devam :D

Babam nw6 7 arası ama 25 26 lı yaşlarda nw6,7 olmuş şimdi ben acaba nw6 7 olacak mıyım :D Olacaksak bu ekim tutarsa bile beni 2 3 yıl götürecek. Bitmiyor bu sorular maalesef.

Senin en büyük avantajın belki yaştan kaynaklı ama vertex ve donör bölgende hiç incelme yok. Tedavileri de erken farketmişsin. Bu ekim bence güzel olduğu taktirde seni en az 30 a kadar götürür. O yaştan sonra bi kere daha ekim ile saçsızlık yaşamazsın diye düşünüyorum. Ki bu kök hücre muhabbeti gelişiyor sanırım. Eğer ailede nw6 nw7 yoksa kafan rahat olsun yani :D
Babam Norwood 9 desem abi? (öyle bir seviye yok biliyorum ama direkt tamamen vertex de olmak üzere kel maalesef)

Amcalarım da öyle.

Dayım ve dedemden biraz umudum var. Diffuse tipi ama NW4 gibi gibiler.

Yazdıkça gülesim geliyor yav. Bu yazıyı okuyanlar da "Vay bahtsız kardeşim" diyor içinden biliyorum :D

Yolun açık olsun abi. Hani olur ya Amerikan filmlerinde o şekil "Beni bırak sen git" :D

Saclıolmavakti

• Hero Member
« Yanıtla #70 : 13 Mart 2022, 02:10:04 »
Babam Norwood 9 desem abi? (öyle bir seviye yok biliyorum ama direkt tamamen vertex de olmak üzere kel maalesef)

Amcalarım da öyle.

Dayım ve dedemden biraz umudum var. Diffuse tipi ama NW4 gibi gibiler.

Yazdıkça gülesim geliyor yav. Bu yazıyı okuyanlar da "Vay bahtsız kardeşim" diyor içinden biliyorum :D

Yolun açık olsun abi. Hani olur ya Amerikan filmlerinde o şekil "Beni bırak sen git" :D

Ahahahaah olur mu öyle şey. Bu derdi çekenler bilir o yüzden beraber devam ediyoruz.
Benim şöyle bir umudum var dostum senin içinde benim içinde geçerli olarak 10-15 yıl kel kalmamaya çalışmak. Ne derece isabetli olur bilmiyorum ama eğer 10-15 yıl içerisinde saç ile ilgili tıbbi bir çözüm bulunmasa bile bence en kötü bu protez saç çok ciddi gelişme kaydedecek gibi geliyor bana. Doğal duran ve bakımı cartı curtu olmayan protez saç bence ileride karşımıza çıkacak. Bi takacaksın mesela 3-5 ay 1 yıl uğraşmayacaksan bir daha ve doğal duracak. Bana nedense bunu yapmak çok zor gelmiyor. (Tabi şuan için değil önümüzdeki yıllarda).

Tek ümidim bu işte :D

Neyse öncelikli hedefimiz ilk ekimden güzel sonuç alalım. Gerisine bakacağız artık
  • Greft Miktarı 4000
  • Yaşınız 27

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
« Yanıtla #71 : 13 Mart 2022, 02:18:38 »

Inşallah abi. Ben de düşünüyorum yeni bir şeylerin meydana geleceğini. En basitinden 2012'den 2022'ye kadar bile bir devrim olmuş gibi yeni teknikler üretildi. Ekimler daha başarı kazandı. Kök hücre muhabbeti geldi. 2032'de bakarsın temelli çözüm bulunur :D

Hayal etmesi bile güzel.

LOESS

• Hero Member
« Yanıtla #72 : 13 Mart 2022, 12:07:04 »
Herkesin derdiyle dertlenen,yardimcı olan her konuyu güzel cevaplarıyla donatan,mizah ve bilgi amaçli konular açıp "saçlara ara verin"biraz soluklanın dercesine gülümseten.
Kardeşimin saçları uçacak inşallah. Vertex de sorunun yok tedaviler ile ayakta tutarsın,ekim sürecin zaten devam ediyor. Saçların siyah canlı gözüküyor. 120-150-180 de noktayı koyarsın.

Robert

• Hero Member
« Yanıtla #73 : 13 Mart 2022, 12:14:13 »
Çıkışların başladığı dönem.. öndeki mevcut saclarin kendine gelmiş zarar görmemiş sonu çok güzel olur inşallah 😃

Zahnarzt

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #74 : 13 Mart 2022, 12:22:54 »
Avantajlı bir açıklığınız varmış
Donör kalitesi de iyi gözüküyor.
Bu ekim olur; sizi mutlu eder.
Hayırlısı olsun.
Size kalan sonrasında saçları koruyabilmek...
Nasıl yaparız nasıl koruruz bilmiyorum açıkçası? Ömür boyuda finas kullanamayız.
Ekim sonrası saçlar korunmalı😔

Facebook Twitter Instagram