Anket

Ast

Jsk
12 (44.4%)
Usjjd
15 (55.6%)

Toplam Oy Verenler: 27

Gönderen Konu: 10 Aralık Şahin Çelik/ 3200 greft  (Okunma sayısı 38275 defa)

slade23

• Hero Member
Ynt: 10 Aralık Şahin Çelik/ 3200 greft
« Yanıtla #45 : 12 Şubat 2022, 15:29:28 »
Abi ben direkt yıkıyorum ve çiğ yiyorum. Bazı arkadaşlar kaynatıyormuş galiba. Ben sevmiyorum öyle.

ben de o şekilde tüketmeye başlayacağım en faydalı şekli oymuş kardeşim hatta bazıları kendi yetiştirip direkt filizini filan yiyor :)

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
  • 𝘗𝘳𝘦𝘷𝘦𝘯𝘵𝘪𝘰𝘯 𝘪𝘴 𝘢𝘩𝘦𝘢𝘥 𝘰𝘧 𝘤𝘶𝘳𝘦
« Yanıtla #46 : 12 Şubat 2022, 16:35:12 »
ben de o şekilde tüketmeye başlayacağım en faydalı şekli oymuş kardeşim hatta bazıları kendi yetiştirip direkt filizini filan yiyor :)
Onlar yüksek level brokoli tüketicisiymiş abi. Hele saçlar çıksın ben de yaparım inşallah 😄
Doktor değilim.Bu alanda eğitimim yok. Önerilerimin yalnızca araştırmayı seven bir birey olarak değerlendirilmesini isterim.

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #47 : 12 Şubat 2022, 17:10:58 »
inşallah kardeşim Allah gönlüne göre versin
avodart&minox&xpecia

UYARI!! Tabip ya da uzman değilim. Paylaşımlarım kendi araştırma ve tecrübelerime dayanıyor baz almadan önce kendiniz araştırıp tecrübe ediniz!!!

tedavim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=21990.0

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
« Yanıtla #48 : 12 Şubat 2022, 17:24:49 »
inşallah kardeşim Allah gönlüne göre versin
Senin de abi sağolasın
Doktor değilim.Bu alanda eğitimim yok. Önerilerimin yalnızca araştırmayı seven bir birey olarak değerlendirilmesini isterim.

tacticoolbear

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #49 : 22 Şubat 2022, 08:20:25 »
Ekiminiz hayırlı olsun. Aramızda bir yaş var. Ekim sonucu nasıl olur bilmiyorum ama umarım sürecin sonunda mutlu olursunuz hocam. Konuyu takip edeceğim.
  • Ekim Tarihi: 09.12.2022
  • Ekim Merkezi ismi Asuman Hair Transplant Clinic
  • Greft Miktarı 2500
  • Yaşınız 22

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
« Yanıtla #50 : 22 Şubat 2022, 08:45:03 »
Ekiminiz hayırlı olsun. Aramızda bir yaş var. Ekim sonucu nasıl olur bilmiyorum ama umarım sürecin sonunda mutlu olursunuz hocam. Konuyu takip edeceğim.
Çok teşekkür ederim. Aramızdaki yaşın az olması beni üzdü. Bu yaşlarda bu problem ile uğraşmak ikimiz için de zor :(

Korkusuz Korkak

• Hero Member
« Yanıtla #51 : 22 Şubat 2022, 10:04:22 »
Hayırlı olsun, saç telleriniz kalın mutlaka finasteridin etkisi olmuştur tabi. Finasterid kullanmaya devam ederseniz dökülmeyi uzun bir süre ertelersiniz diye düşünüyorum. Yeter ki bu ekim iyi sonuç versin. Zaten gerekirse ileride bir ekim daha yaptırabilirsiniz.
  • Ekim Tarihi: 04.05.2021
  • Ekim Merkezi ismi ASMED
  • Greft Miktarı 4.541
  • Yaşınız 45
  • Medikal Tedavi Ekim gününden itibaren Finasterid. 15. aydan itibaren 3 günde bir Avodart'a başladım, iki ay sonra haftada 2'ye düşürdüm. 15. aydan itibaren ayda bir defa toplam 15 seans prp yaptırdım. Ekim 2023 den itibaren haftada 5 gün Alpecin losyon kullanıyorum.

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
« Yanıtla #52 : 22 Şubat 2022, 10:52:38 »
Hayırlı olsun, saç telleriniz kalın mutlaka finasteridin etkisi olmuştur tabi. Finasterid kullanmaya devam ederseniz dökülmeyi uzun bir süre ertelersiniz diye düşünüyorum. Yeter ki bu ekim iyi sonuç versin. Zaten gerekirse ileride bir ekim daha yaptırabilirsiniz.
Teşekkür ederim hocam. Umarım hiç dökülmez ama öyle bir şey olursa da el mahkum tekrar ekim düşüneceğim. Psikolojik olarak yorucu bir şey saç dökülmesi. Varolun.

tacticoolbear

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #53 : 22 Şubat 2022, 10:53:14 »
Çok teşekkür ederim. Aramızdaki yaşın az olması beni üzdü. Bu yaşlarda bu problem ile uğraşmak ikimiz için de zor :(
Gerçekten öyle. Dökülme öncesindeki dış görünüşüme ve yaşantıma baktığım zaman tam anlamıyla depresyona giriyorum. 40-50 yaş aralığında bu sorunla karşılaşsam zerre kadar takmazdım ama tam hayatımızın en güzel, hızlı dönemlerinde karşılaşmak baya kötü bir durum. Bu arada sanırım Minoxili bıraktığını belirtmişsin önceki mesajlarda, onu ayrıca takip ediyor olucam zirâ ben de saç ektirdikten sonra bu illetten kurtulmak istiyorum. Normalde çıkarttığından fazlasını döküyor bırakınca ama şimdi ekim yaptırdığın için çıkanların dökülmesi beklenilenden daha az etkileyebilir işte en çok onu merak ediyorum. 1 yıl içinde her şey net belli olur.
  • Greft Miktarı 2500
  • Yaşınız 22

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
« Yanıtla #54 : 22 Şubat 2022, 10:57:57 »
Gerçekten öyle. Dökülme öncesindeki dış görünüşüme ve yaşantıma baktığım zaman tam anlamıyla depresyona giriyorum. 40-50 yaş aralığında bu sorunla karşılaşsam zerre kadar takmazdım ama tam hayatımızın en güzel, hızlı dönemlerinde karşılaşmak baya kötü bir durum. Bu arada sanırım Minoxili bıraktığını belirtmişsin önceki mesajlarda, onu ayrıca takip ediyor olucam zirâ ben de saç ektirdikten sonra bu illetten kurtulmak istiyorum. Normalde çıkarttığından fazlasını döküyor bırakınca ama şimdi ekim yaptırdığın için çıkanların dökülmesi beklenilenden daha az etkileyebilir işte en çok onu merak ediyorum. 1 yıl içinde her şey net belli olur.
Youtube'de bir adam vardı yabancı. Minox kullanıyordu. Saçı manyak toparlanmıştı. Sonra deney yapma amacıyla tamamen bıraktı (biraz da üşenmiş öyle söyledi). 1 hafta sonra hafif dökülme başlamış. 2 hafta sonra ise banyoda inanılmaz derecede saçının döküldüğünü söylüyordu.

Son zamanlarda zaten saç çıkarma özelliğini bende tamamen yitirdi. Ama insan korkuyor. Şakata mısır püskülü olan saçlar da olsa dokulmesin istediğimden kullanmayı o zaman sürdürmüştüm. Umarım kurtulmuşumdur. Allah kurtarsın.
« Son Düzenleme: 22 Şubat 2022, 12:59:25 Gönderen: zweig »

tacticoolbear

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #55 : 22 Şubat 2022, 11:05:47 »
Youtube'de bir adam vardı yabancı. Minox kullanıyordu. Saçı manyak toparlanmıştı. Sonra deney yapma amacıyla tamamen bıraktı (biraz da üşenmiş öyle söyledi). 1 hafta sonra hafif dökülme başlamış. 2 hafta sonra ise banyoda inanılmaz derecede saçının döküldüğünü söylüyordu.

Son zamanlarda zaten saç çıkarma özelliğini bende tamamen yitirdi. Ama insan korkuyor. Şakata mısıl püskülü olan saçlar da olsa dokulmesin istediğimden kullanmayı o zaman sürdürmüştüm. Umarım kurtulmuşumdur. Allah kurtarsın.
Aslında ben de yeni katıldım foruma. Açtığım bir konu var fikir alışverişi amaçlı orada kendi dökülme sürecimden kısaca bahsettim. Bu benim Minoxil’i 2. Kullanışım. İlkinde çok sağlam etki etti sonra bırakınca bir anda eskisinden daha kötü duruma geldi saçlar sonra panikle yeniden başladım ama aynı etkiyi vermedi. Şimdi de bırakmaya korkuyorum yine fazlaca dökülür diye. En iyisi ekimi yaptırdıktan sonra ilacı bırakıp onun yerine en az 1 sene Finasterid kullanmak gibi duruyor
  • Greft Miktarı 2500
  • Yaşınız 22

Korkusuz Korkak

• Hero Member
« Yanıtla #56 : 22 Şubat 2022, 11:16:27 »
Aslında ben de yeni katıldım foruma. Açtığım bir konu var fikir alışverişi amaçlı orada kendi dökülme sürecimden kısaca bahsettim. Bu benim Minoxil’i 2. Kullanışım. İlkinde çok sağlam etki etti sonra bırakınca bir anda eskisinden daha kötü duruma geldi saçlar sonra panikle yeniden başladım ama aynı etkiyi vermedi. Şimdi de bırakmaya korkuyorum yine fazlaca dökülür diye. En iyisi ekimi yaptırdıktan sonra ilacı bırakıp onun yerine en az 1 sene Finasterid kullanmak gibi duruyor
Yıllar önce minoxta aynı durum benim de başıma gelmişti. İlk 9 ay süper bir etki yaptı, sonra bıraktım çok hızlı bir dökülme oldu. Saçlar eskisinden daha kötü olunca tekrar başladım ama aynı etkiyi göstermedi. Etki mekanizması tam çözülmüş bir ilaç değil minoks. Yıllar sonra procapil kullandım o da gayet iyi sonuç verdi sonra onu da bıraktım, saçlar hızla geriye gidince tekrar başladım ama aynı etkiyi vermedi.
  • Ekim Tarihi: 04.05.2021
  • Ekim Merkezi ismi ASMED
  • Greft Miktarı 4.541
  • Yaşınız 45
  • Medikal Tedavi Ekim gününden itibaren Finasterid. 15. aydan itibaren 3 günde bir Avodart'a başladım, iki ay sonra haftada 2'ye düşürdüm. 15. aydan itibaren ayda bir defa toplam 15 seans prp yaptırdım. Ekim 2023 den itibaren haftada 5 gün Alpecin losyon kullanıyorum.

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
« Yanıtla #57 : 22 Şubat 2022, 11:24:31 »
Arkadaşlar aynı durum bende de oldu. Hiç sekmiyor galiba. İlk kullandığımda saçlarımda hiçbir problem kalmadı. Eski gurlugune kavuşmuş gibiydi. Sonra yavaştan bıraktım. Saçlar epey seyreldi. Sonra doğal tedaviler denedim.

Şu zeytinyağı sarımsaklı bir şeyler vardı. Eee tabi o zamanlar bu siteyi bilmiyorum. Kullanıyorum elime ne geçerse. 0.1 gram faydasını görmedim.

Dedim tekrar minox deneyeyim diye ama maalesef. Saçlar kendini salmış. 8 ay kullanımda hiçbir etkisi olmadı. Ha cüzdanıma etkisi oldu o ayrı :(

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #58 : 22 Şubat 2022, 16:52:45 »
Arkadaşlar aynı durum bende de oldu. Hiç sekmiyor galiba. İlk kullandığımda saçlarımda hiçbir problem kalmadı. Eski gurlugune kavuşmuş gibiydi. Sonra yavaştan bıraktım. Saçlar epey seyreldi. Sonra doğal tedaviler denedim.

Şu zeytinyağı sarımsaklı bir şeyler vardı. Eee tabi o zamanlar bu siteyi bilmiyorum. Kullanıyorum elime ne geçerse. 0.1 gram faydasını görmedim.

Dedim tekrar minox deneyeyim diye ama maalesef. Saçlar kendini salmış. 8 ay kullanımda hiçbir etkisi olmadı. Ha cüzdanıma etkisi oldu o ayrı :(

:))) çok haklısın
Global Moderator

Atınçsen

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #59 : 28 Şubat 2022, 18:53:13 »
Bu ekim ne kadara mal oldu ücreti?

Facebook Twitter Instagram