Anket

Ast

Jsk
12 (44.4%)
Usjjd
15 (55.6%)

Toplam Oy Verenler: 27

Gönderen Konu: 10 Aralık Şahin Çelik/ 3200 greft  (Okunma sayısı 38278 defa)

emekli kel

• Hero Member
Ynt: 10 Aralık Şahin Çelik/ 3200 greft
« Yanıtla #30 : 08 Şubat 2022, 21:07:58 »
 yok oyle 60 gun zor falan diye bişi.en zor ilk 72 saat kafayı carpmamaya calısmak sonrada kokleri kanatmamak.gerisi sabırsız insan için normal ekimde 15 ay geniş alan sonraki ekimler ileriki yaslar için 18 ayın tamımı zordur.hersey normal.

Laz61

• Full Member
« Yanıtla #31 : 08 Şubat 2022, 21:18:46 »
Baya saç var sende hocam, ben bile ekerim bu saçı :)) güzel bir sonuç.çıkacak Şahin hoca işinde çok iyi.

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
  • 𝘗𝘳𝘦𝘷𝘦𝘯𝘵𝘪𝘰𝘯 𝘪𝘴 𝘢𝘩𝘦𝘢𝘥 𝘰𝘧 𝘤𝘶𝘳𝘦
« Yanıtla #32 : 08 Şubat 2022, 21:57:20 »
Baya saç var sende hocam, ben bile ekerim bu saçı :)) güzel bir sonuç.çıkacak Şahin hoca işinde çok iyi.

Çok teşekkür ederim hocam. Inşallah.
Doktor değilim.Bu alanda eğitimim yok. Önerilerimin yalnızca araştırmayı seven bir birey olarak değerlendirilmesini isterim.

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
« Yanıtla #33 : 08 Şubat 2022, 21:58:48 »
yok oyle 60 gun zor falan diye bişi.en zor ilk 72 saat kafayı carpmamaya calısmak sonrada kokleri kanatmamak.gerisi sabırsız insan için normal ekimde 15 ay geniş alan sonraki ekimler ileriki yaslar için 18 ayın tamımı zordur.hersey normal.

Abi haklısın ilk 2 ay demesi galiba şok dökülme bitimi ve bekleyiş olduğu için galiba
Doktor değilim.Bu alanda eğitimim yok. Önerilerimin yalnızca araştırmayı seven bir birey olarak değerlendirilmesini isterim.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #34 : 08 Şubat 2022, 22:48:06 »
 oyledir.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

taco_9

• Sr. Member
« Yanıtla #35 : 09 Şubat 2022, 02:23:06 »
brokoli şakamı yoksa cidden bir espirisi varmı?

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
« Yanıtla #36 : 09 Şubat 2022, 02:35:02 »
brokoli şakamı yoksa cidden bir espirisi varmı?

Gerçekliği var hocam. Bu sebzeyi yemeyi sevdiğimden faydalarına bakayım dedim. Şöyle kaynağı atayım:

"According to a study from Gragem Co, Ltd., sulforaphane, a chemical compound found in broccoli, may increase hair strand count by seven percent in men and can help promote growth for women struggling with a hair loss condition known as androgenic alopecia (AGA).

In the study, scientists examined growth over an 18-week period of application. At the end of the time period, researchers noticed the prototype gel led to visual improvement in the parietal lines and bangs. “We expect that sulforaphane has the potential to become a highly effective functional hair cosmetic to relieve hair loss with AGA,” writes a scientist from Gragem. Co, Ltd."

Meku

• Full Member
« Yanıtla #37 : 09 Şubat 2022, 14:26:07 »
Gayet güzel gidişat maşaallah hocam
  • Ekim Tarihi: 10.01.2022
  • Ekim Merkezi ismi Şahin Çelik / Lifehair
  • Greft Miktarı 4200
  • Yaşınız 37
  • Medikal Tedavi Evocapil Plus Tablet ve Keçiboynuzu Pekmezi

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
« Yanıtla #38 : 09 Şubat 2022, 14:38:41 »
Gayet güzel gidişat maşaallah hocam

Teşekkür ederim hocam

Saclıolmavakti

• Hero Member
« Yanıtla #39 : 09 Şubat 2022, 18:28:13 »
az kalmış az 1 ay daha sık dişini sonra hareket gelecek gibi.
  • Ekim Tarihi: 15.01.2022
  • Ekim Merkezi ismi Life Hair Şahin Çelik
  • Greft Miktarı 4000
  • Yaşınız 27
  • Medikal Tedavi Fin, Keçiboynuzu özü, Andız pekmezi, Nar suyu Evocapil Tablet

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
« Yanıtla #40 : 09 Şubat 2022, 18:39:08 »
az kalmış az 1 ay daha sık dişini sonra hareket gelecek gibi.
Eyvallah abi bakalım

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #41 : 12 Şubat 2022, 13:12:39 »
kardeşim ekimin hayırlı olsun sürecin sıkıntılı kısmı geride kalmak üzeri hayırlı güzel bir sonuç gelir inşallah.

brokoliyi nasıl tüketiyorsun acaba
avodart&minox&xpecia

UYARI!! Tabip ya da uzman değilim. Paylaşımlarım kendi araştırma ve tecrübelerime dayanıyor baz almadan önce kendiniz araştırıp tecrübe ediniz!!!

tedavim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=21990.0

Qiwi

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #42 : 12 Şubat 2022, 13:27:02 »
30.GÜN (1.AY)

Saçların fotoğrafını çekerken ışığın ne kadar da yanıltıcı olduğunu öğrendim. Yahu uzaktan maşallah çok güzel duruyor da yakınlaşinca büyü bozuluyor  :D

Neyse,

26.günde şok dökülme başladı. Başta günde 3-4 tel geliyordu fakat sonra bu sayı uzaya doğru yol aldı. Günlük tahminim 75 tel dökülüyordur. Günlük gerekli antiandrojen supplementleri alıyorum çok şükür.

Onun haricinde beklemek çok garip bir his.
Bakalım zaman ne gösterecek.

Şimdi atacağım fotoğraflardan birisi uzaktan ve ters ışıkta çekildi.

Zweig öncelikle ekimin hayırlı olsun bu aydan sonra sonuçlar belli olmaya başlar. Günlük gerekli antiandrojen supplementleri alıyorum Derken neleri kastettin? Ayrıca brokoli ye de helal olsun başkan ya 😂

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
« Yanıtla #43 : 12 Şubat 2022, 13:51:21 »
kardeşim ekimin hayırlı olsun sürecin sıkıntılı kısmı geride kalmak üzeri hayırlı güzel bir sonuç gelir inşallah.

brokoliyi nasıl tüketiyorsun acaba
Abi ben direkt yıkıyorum ve çiğ yiyorum. Bazı arkadaşlar kaynatıyormuş galiba. Ben sevmiyorum öyle.

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
« Yanıtla #44 : 12 Şubat 2022, 13:53:59 »
Zweig öncelikle ekimin hayırlı olsun bu aydan sonra sonuçlar belli olmaya başlar. Günlük gerekli antiandrojen supplementleri alıyorum Derken neleri kastettin? Ayrıca brokoli ye de helal olsun başkan ya 😂
Finasterid manasında hocam 😄 gereksiz bir çoğunluk eki kullanmışım. Gören de Dutasterid, Finasterid, Ru hepsini birden kullanıyorum sanacak.

Eyvallah hocam 😄 bu aralar fiyatı yükseldi brokolinin ama piyasaya göre hallice bakınıyorum.

Facebook Twitter Instagram