Anket

Ast

Jsk
12 (44.4%)
Usjjd
15 (55.6%)

Toplam Oy Verenler: 27

Gönderen Konu: 10 Aralık Şahin Çelik/ 3200 greft  (Okunma sayısı 38289 defa)

emekli kel

• Hero Member
Ynt: 10 Aralık Şahin Çelik/ 3200 greft
« Yanıtla #15 : 25 Aralık 2021, 20:04:14 »
 umarım minoxu bıraktıktan sonraki o berbat dokulmeyi yasamazsın sayı 2500  civarı olabilirdi biraz fazla girmiş saç tellerin ekime çok uygun o açıdan iyi olur ekimin .ekimi bırak olanı korumaya bak.finas içion ilerde dermollerde eklersin

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
  • 𝘗𝘳𝘦𝘷𝘦𝘯𝘵𝘪𝘰𝘯 𝘪𝘴 𝘢𝘩𝘦𝘢𝘥 𝘰𝘧 𝘤𝘶𝘳𝘦
« Yanıtla #16 : 25 Aralık 2021, 20:11:43 »
umarım minoxu bıraktıktan sonraki o berbat dokulmeyi yasamazsın sayı 2500  civarı olabilirdi biraz fazla girmiş saç tellerin ekime çok uygun o açıdan iyi olur ekimin .ekimi bırak olanı korumaya bak.finas içion ilerde dermollerde eklersin

Teşekkürler hocam yaşamam inşallah. Yabancı forumlarda baktım en az 1 hafta önce bırakılması gerekiyormuş minoxu ekim yapmadan önce. Ben de 10 gün önce bıraktım inşallah bir sıkıntı olmaz. Finası da kullanıyorum epeydir yakında finaslı çorba tarifi atarım foruma :D
Doktor değilim.Bu alanda eğitimim yok. Önerilerimin yalnızca araştırmayı seven bir birey olarak değerlendirilmesini isterim.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #17 : 25 Aralık 2021, 20:13:51 »
 :)eskiden ekimden 10 gun once bırak 2 hafta sonra basla derlerdi .minoxu temelli devamlı bırakıcağını dusunerek yazdım.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
« Yanıtla #18 : 25 Aralık 2021, 20:15:24 »
Doktor değilim.Bu alanda eğitimim yok. Önerilerimin yalnızca araştırmayı seven bir birey olarak değerlendirilmesini isterim.

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
« Yanıtla #19 : 26 Aralık 2021, 00:54:31 »
:)eskiden ekimden 10 gun once bırak 2 hafta sonra basla derlerdi .minoxu temelli devamlı bırakıcağını dusunerek yazdım.

Temelli hayatımdan çıkarıp mevcut elimdeki minoxları da yakmak istiyorum. Ya da belki birine de verebilirim. Umarım hocam ya minox yüzünden dökülme olmazsa çok iyi olur.

BlackPill©

• Full Member
  • I'm fighting over a wreck...
« Yanıtla #20 : 29 Aralık 2021, 18:12:54 »
Temelli hayatımdan çıkarıp mevcut elimdeki minoxları da yakmak istiyorum. Ya da belki birine de verebilirim. Umarım hocam ya minox yüzünden dökülme olmazsa çok iyi olur.
Adam nefret etmiş minokstan :D btw  umarim istedigin görünüme kavuşursun reis. 
Minokslari sana eskiden yakisikliydin diyen at agizlilarin kafalarina kafalarina firlatabilirsin bence :DDD
  • Yaşınız 20
  • Medikal Tedavi Finasteride ( haftada 3mg olacak şekilde) , Xpecia haftada 1 kere , Ketoral Şampuan (haftada 1) , Dermaroller 0,75 haftada 1 ya da 2

Nevermore

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #21 : 29 Aralık 2021, 18:26:27 »
Aynı yaşta ekim yaptırmışız. Benim on orta biraz daha acıktı sizden. Ekiminiz bence güzel duruyor, düzenli kan tahlili yaptırarak fin kullanımına devam edin bence. Kullanmasanız kendi tecrübem doğrultusunda söyleyebilirim ki 25-26 yaşında çok ani saç kaybı yasama ihtimaliniz var.

Hayırlı olsun.
  • Ekim Tarihi: 23/09/2021
  • Ekim Merkezi ismi Prof Dr Derya Özçelik
  • Greft Miktarı 3700
  • Yaşınız 27

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
« Yanıtla #22 : 29 Aralık 2021, 19:47:05 »
Aynı yaşta ekim yaptırmışız. Benim on orta biraz daha acıktı sizden. Ekiminiz bence güzel duruyor, düzenli kan tahlili yaptırarak fin kullanımına devam edin bence. Kullanmasanız kendi tecrübem doğrultusunda söyleyebilirim ki 25-26 yaşında çok ani saç kaybı yasama ihtimaliniz var.

Hayırlı olsun.

Aman hocam kullanmaz olur muyum 4 elimle sarılıyorum fine maalesef. Böyle olmasını istemezdim ama bu saç konusu beni çok etkiliyor. Teşekkür ederim. Kan tahlili yaptırmak da çok mantıklı.

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
« Yanıtla #23 : 29 Aralık 2021, 19:48:07 »
Adam nefret etmiş minokstan :D btw  umarim istedigin görünüme kavuşursun reis. 
Minokslari sana eskiden yakisikliydin diyen at agizlilarin kafalarina kafalarina firlatabilirsin bence :DDD

Reis çay atıyor ya otobüsün üstünden, ben de minox atacam inşallah 😂😂

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
« Yanıtla #24 : 09 Ocak 2022, 02:24:16 »
30.GÜN (1.AY)

Saçların fotoğrafını çekerken ışığın ne kadar da yanıltıcı olduğunu öğrendim. Yahu uzaktan maşallah çok güzel duruyor da yakınlaşinca büyü bozuluyor  :D

Neyse,

26.günde şok dökülme başladı. Başta günde 3-4 tel geliyordu fakat sonra bu sayı uzaya doğru yol aldı. Günlük tahminim 75 tel dökülüyordur. Günlük gerekli antiandrojen supplementleri alıyorum çok şükür.

Onun haricinde beklemek çok garip bir his.
Bakalım zaman ne gösterecek.

Şimdi atacağım fotoğraflardan birisi uzaktan ve ters ışıkta çekildi.

Meku

• Full Member
« Yanıtla #25 : 16 Ocak 2022, 15:32:37 »
Hocam aramızda 1 ay var ekim tarihi olarak. Konunu takipteyim inşaallah istediğimiz sonuçları alırız
  • Ekim Tarihi: 10.01.2022
  • Ekim Merkezi ismi Şahin Çelik / Lifehair
  • Greft Miktarı 4200
  • Yaşınız 37
  • Medikal Tedavi Evocapil Plus Tablet ve Keçiboynuzu Pekmezi

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
« Yanıtla #26 : 16 Ocak 2022, 15:58:47 »
Hocam aramızda 1 ay var ekim tarihi olarak. Konunu takipteyim inşaallah istediğimiz sonuçları alırız

Inşallah hocam sağolasın

morbius

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #27 : 21 Ocak 2022, 23:35:34 »
Sa, ben de 22 yaşındayım benzer tip dökülme sahibiyim. Ayrıca bende de dermatit belası var. Benim saçlar henüz seninki kadar açılmadı ama bu gidişle ben de seneye ekim düşünüyorum. Genç yaşta saçı dökülmeyen bizim psikolojimizi anlamaz. Takipte kalıcam. Umarım iyi sonuç alırsın dostum.

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
« Yanıtla #28 : 21 Ocak 2022, 23:53:56 »
Sa, ben de 22 yaşındayım benzer tip dökülme sahibiyim. Ayrıca bende de dermatit belası var. Benim saçlar henüz seninki kadar açılmadı ama bu gidişle ben de seneye ekim düşünüyorum. Genç yaşta saçı dökülmeyen bizim psikolojimizi anlamaz. Takipte kalıcam. Umarım iyi sonuç alırsın dostum.

Inşallah dostum. Bak ben yaptığım hatayı söyleyeyim sen yapma. Saçlarım dökülme aşamasındayken antiandrojen kullanmak yerine yok sarımsaklı zeytinyağı yok bıttım sabunu yok birtakım kürler falan epey uğraştım ama gram faydası olmadı. Hele hele o minoxil yok mu saç derimin içinden geçti. Dermatit yapan oymuş meğer. Şimdi saç derim gayet sağlıklı halde elhamdülillah.

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
« Yanıtla #29 : 08 Şubat 2022, 17:35:06 »
2.AY (60. GÜN)

Ara sıra insanlardan duyum alıyorum. En zor ayın 2.ay olduğundan bahsediyorlar. Çok şükür bugün itibariyle 60.günü tamamlamış oldum.

Bu fotoğraflar güneş ışığı altında çekilmiştir.

Facebook Twitter Instagram