Anket

Ast

Jsk
12 (44.4%)
Usjjd
15 (55.6%)

Toplam Oy Verenler: 27

Gönderen Konu: 10 Aralık Şahin Çelik/ 3200 greft  (Okunma sayısı 37632 defa)

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
  • 𝘗𝘳𝘦𝘷𝘦𝘯𝘵𝘪𝘰𝘯 𝘪𝘴 𝘢𝘩𝘦𝘢𝘥 𝘰𝘧 𝘤𝘶𝘳𝘦
Ynt: 10 Aralık Şahin Çelik/ 3200 greft
« Yanıtla #391 : 10 Ağustos 2022, 00:12:15 »
Gelişme nasıl dostum var mı farklılık?
Bir önceki aya göre biraz kalınlaşma var fakat yeni saç çıkışı fark etmedim patron.
Doktor değilim.Bu alanda eğitimim yok. Önerilerimin yalnızca araştırmayı seven bir birey olarak değerlendirilmesini isterim.

ekersemekimeekmezsem

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #392 : 10 Ağustos 2022, 00:13:10 »
Aslında kabuk dökümü sonrası fotoğraflarınızla karşılaştırınca ekilenlerin çoğu çıkmış gibi gözüküyor. Ön çizginizdeki seyreklikler yüzünden tam emin olamadınız sanırım ama umarım 12. aya girince kalınlaşma ile istediğiniz görüntüye ulaşırsınız. Beklenti ve tatmin kişiden kişiye göre değişen şeyler tabi ki tatmin olmazsanız revize sizin kararınız. 12. ayda umarım revizeye gerek kalmadan istediğiniz sonuca ulaşırsınız.  |-onayisareti-|

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #393 : 10 Ağustos 2022, 00:16:02 »
Bir önceki aya göre biraz kalınlaşma var fakat yeni saç çıkışı fark etmedim patron.

Anladım bakalım inşalllah zamanla daha iyi olur kardeşim
Global Moderator

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
« Yanıtla #394 : 10 Ağustos 2022, 00:29:32 »
Aslında kabuk dökümü sonrası fotoğraflarınızla karşılaştırınca ekilenlerin çoğu çıkmış gibi gözüküyor. Ön çizginizdeki seyreklikler yüzünden tam emin olamadınız sanırım ama umarım 12. aya girince kalınlaşma ile istediğiniz görüntüye ulaşırsınız. Beklenti ve tatmin kişiden kişiye göre değişen şeyler tabi ki tatmin olmazsanız revize sizin kararınız. 12. ayda umarım revizeye gerek kalmadan istediğiniz sonuca ulaşırsınız.  |-onayisareti-|
Teşekkür ederim dostum umarım.

Anladım bakalım inşalllah zamanla daha iyi olur kardeşim
Teşekkür ederim patron umarım.
Doktor değilim.Bu alanda eğitimim yok. Önerilerimin yalnızca araştırmayı seven bir birey olarak değerlendirilmesini isterim.

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
« Yanıtla #395 : 14 Ağustos 2022, 13:34:25 »
Sıkıntı aslında Şahin Beyin sağ şakak bölümü sola göre daha boş bırakmasından kaynaklanıyor. Bence revize yaptıracaksanız o bölümü biraz daha geniş tutmasını rica edin Şahin Beyden. Yaşını hesaba katarak greft tassarufu yapmış Life Hair ancak ön çizgi de saçta en çok göze batan alan. Sağ şakağa önceden 200 - 250 greft daha harcansa bence ekimden memnun olurdunuz. Revize yapılırsa aynı bu miktarlara yapılır, biraz belki ön bölümde ve sol sakağa biraz greft atılır. Eğer revize aklınızda varsa bence hiç beklemeyin 8. ay olmuş, ekilen saçların kalınlaşması ne kadar sürer belli olmaz. Sürekli ekim psikolojisi ile yaşamakta kötü ve saçların sürekli kısaltıması da can sıkıcı. Bence beklemeden Şahin Bey ile irtibat kurun derim. Çünkü anladığım kadarıyla sizde sağ şakak bölümünden memnun değilsiniz ki haklısınızda.
Yorumunu daha şimdi görüyorum hocam arada böyle karışıklık oluyor.

Dediğini tam anlayamadım başkan. Temple olarak mı 250 greft civarı düşündün yoksa ekim olarak o civarların seyrek ekildiğini mi? Yoksa çizgi olarak geri durduğu için mi?

Haklısın psikolojik yönden pek iyi değil fakat şimdi revize yaptırırsam da öne ekilen greftlerin belli bir bölümü çöpe gitmiş olacak çünkü yok sayılarak ekilecek biliyorsun. En azından 12.ayı bekleyeyim, çıkan çıkar sonra revize edilir.

Aslında sadece sağ şakak değil, ön bölgede genel bir sorun var. Sadece sağ daha baskın bu sorunda.

serenade11

• Hero Member
« Yanıtla #396 : 14 Ağustos 2022, 13:53:12 »

Dediğini tam anlayamadım başkan. Temple olarak mı 250 greft civarı düşündün yoksa ekim olarak o civarların seyrek ekildiğini mi? Yoksa çizgi olarak geri durduğu için mi?

Haklısın psikolojik yönden pek iyi değil fakat şimdi revize yaptırırsam da öne ekilen greftlerin belli bir bölümü çöpe gitmiş olacak çünkü yok sayılarak ekilecek biliyorsun. En azından 12.ayı bekleyeyim, çıkan çıkar sonra revize edilir.

Aslında sadece sağ şakak değil, ön bölgede genel bir sorun var. Sadece sağ daha baskın bu sorunda.

Revize yaptırırsan öne ekilen greftler niye boşa gitmiş olacak? ekim sırasında oluşan travmadan dolayı mı? aslında bu durumu genel olarak merak ediyorum. sıklaştırma ekimlerinde aralardaki sağlıklı saçlar da dökülebiliyor mu? yoksa sadece güçsüz saçlar mı dökülüyor?
  • Ekim Tarihi: 03.07.2022
  • Ekim Merkezi ismi Asuman Hair
  • Greft Miktarı 4000
  • Yaşınız 25

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
« Yanıtla #397 : 14 Ağustos 2022, 13:56:21 »
Revize yaptırırsan öne ekilen greftler niye boşa gitmiş olacak? ekim sırasında oluşan travmadan dolayı mı? aslında bu durumu genel olarak merak ediyorum. sıklaştırma ekimlerinde aralardaki sağlıklı saçlar da dökülebiliyor mu? yoksa sadece güçsüz saçlar mı dökülüyor?
Boşa gidecek derken mesela belki 12.aya kadar çıkacak muhtemel saçların boşuna gideceğini kastettim hocam.

Yoksa eğer son durumunun kesinlikle şuanki durum olacağını bilsem revize olabilirdi.

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #398 : 14 Ağustos 2022, 15:34:58 »

Yok şakak dediğim temple değil sağ bölge, bizim kuşak o bölgeye alışkın şakak demeye ondan öyle yazmışım. Sağ bölge zayıf kalmış ve daha seyrek bırakılmış. Kabuk dökümünde biraz toparlamış gibi duruyordu ama işte fire de olunca sizi memnun etmeyen bir görüntü oluşmuş. Aslında bu aya kadar kökler tutmuşsa, tutmuştur yani revize yaptırsanız amatörce üstüne ekilmezse kökler çıkacak köklere zarar vermez. Bunu da Şahin Beyin yapacağını zannetmiyorum, şuana kadar düzelttiği ekimlerin kötü sonuçlandığına denk gelmedim forumda. Tabi beklemek istiyorsanız bekleyin. Ben olsam minoksidil kullanırdım diyeceğimde size egzema yapmış keşke rogaine imkanı olsaydı da 1 2 ay ekim bölgesine baksaydınız gelişim ne seviye de diye. Tam bu aylarda bende kirkland kullanmıştım. Ya da belki Ankara'daysanız Şahin Bey prp yaparsa da kötü olmaz.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
« Yanıtla #399 : 14 Ağustos 2022, 15:58:29 »
Yok şakak dediğim temple değil sağ bölge, bizim kuşak o bölgeye alışkın şakak demeye ondan öyle yazmışım. Sağ bölge zayıf kalmış ve daha seyrek bırakılmış. Kabuk dökümünde biraz toparlamış gibi duruyordu ama işte fire de olunca sizi memnun etmeyen bir görüntü oluşmuş. Aslında bu aya kadar kökler tutmuşsa, tutmuştur yani revize yaptırsanız amatörce üstüne ekilmezse kökler çıkacak köklere zarar vermez. Bunu da Şahin Beyin yapacağını zannetmiyorum, şuana kadar düzelttiği ekimlerin kötü sonuçlandığına denk gelmedim forumda. Tabi beklemek istiyorsanız bekleyin. Ben olsam minoksidil kullanırdım diyeceğimde size egzema yapmış keşke rogaine imkanı olsaydı da 1 2 ay ekim bölgesine baksaydınız gelişim ne seviye de diye. Tam bu aylarda bende kirkland kullanmıştım. Ya da belki Ankara'daysanız Şahin Bey prp yaparsa da kötü olmaz.
Anladım hocam değerli yorumun için teşekkür ederim.

murattarum

• Hero Member
« Yanıtla #400 : 14 Ağustos 2022, 16:31:45 »
Zaten 8.aydan sonra ekilenlerin hepsi cikmis olmuyormu neyin 12.ayi bu
Dr.Muttalip keser saç ekimi
Saç ekimi forum
Saç ekimi sonuçları

monoblok

• Hero Member
« Yanıtla #401 : 15 Ağustos 2022, 04:42:52 »
Zaten 8.aydan sonra ekilenlerin hepsi cikmis olmuyormu neyin 12.ayi bu

10 aya kadar hızlı gelişim olur şahsen benim 6 ile 10 ay arası saçlarımda %30 gelişim oldu iyi bir sürecin üstüne 12 aya kadar da fark ediyor saçların arasında hala tüy kıvamında saçlar oluyor ve onlar kalınlaşıyor kalınlaşmalar neredeyse sonuçta %20%30 fark yaratıyor murat.
Bu arada senin de saçlarını incelemiştim çok güzel sonuç güzel günlerde tara saçlarını.
  • Ekim Merkezi ismi Asmed 5000 GREFT

murattarum

• Hero Member
« Yanıtla #402 : 15 Ağustos 2022, 09:52:41 »
10 aya kadar hızlı gelişim olur şahsen benim 6 ile 10 ay arası saçlarımda %30 gelişim oldu iyi bir sürecin üstüne 12 aya kadar da fark ediyor saçların arasında hala tüy kıvamında saçlar oluyor ve onlar kalınlaşıyor kalınlaşmalar neredeyse sonuçta %20%30 fark yaratıyor murat.
Bu arada senin de saçlarını incelemiştim çok güzel sonuç güzel günlerde tara saçlarını.saol kardes insallah arkadasinda kalinlasie
Dr.Muttalip keser saç ekimi
Saç ekimi forum
Saç ekimi sonuçları

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #403 : 15 Ağustos 2022, 11:08:02 »
 12 aya kadar memnun olmayıp 15 ayda memnun olan var.onlar 30 yas ustu sonraki ekimler geniş alanlar tepe kemik ustleri falan olıuyor genelde
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

titanic5

• Hero Member
« Yanıtla #404 : 15 Ağustos 2022, 12:23:11 »
12 aya kadar memnun olmayıp 15 ayda memnun olan var.onlar 30 yas ustu sonraki ekimler geniş alanlar tepe kemik ustleri falan olıuyor genelde

Forumda örneği varsa link var mı?

Facebook Twitter Instagram