Anket

Ast

Jsk
12 (44.4%)
Usjjd
15 (55.6%)

Toplam Oy Verenler: 27

Gönderen Konu: 10 Aralık Şahin Çelik/ 3200 greft  (Okunma sayısı 37673 defa)

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
  • 𝘗𝘳𝘦𝘷𝘦𝘯𝘵𝘪𝘰𝘯 𝘪𝘴 𝘢𝘩𝘦𝘢𝘥 𝘰𝘧 𝘤𝘶𝘳𝘦
Ynt: 10 Aralık Şahin Çelik/ 3200 greft
« Yanıtla #330 : 30 Haziran 2022, 09:10:54 »
Güzel kardeşim ne ekim işinden anlıyorum ne süreci biliyorum Allah Teala sabır versin ama sonucu güzel olacak inşallah inanıyorum. Keşke elimden bir şey gelse bol bol dua ediyorum sana. Foam minox tedarik edebilirsem sana mutlaka yollayacağım.
Başkan inan düşünmen yeter. Sağolasın.
Duaların yeter :)

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #331 : 30 Haziran 2022, 10:20:50 »
Başkan inan düşünmen yeter. Sağolasın.
Duaların yeter :)

eyvallah kardeşim dualarımdasın güzel olacak inşallah
avodart&minox&xpecia

UYARI!! Tabip ya da uzman değilim. Paylaşımlarım kendi araştırma ve tecrübelerime dayanıyor baz almadan önce kendiniz araştırıp tecrübe ediniz!!!

tedavim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=21990.0

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
« Yanıtla #332 : 01 Temmuz 2022, 13:56:47 »
GÜN 203 (6 Ay 21 Gün)

Herkese merhaba arkadaşlar.

Güncelleme atmayalı uzun zaman oldu.
Artık atmak istedim.

Saçlarımı 5 gün önce 5 numaraya kestirdim.
Ekim olan yerleri makas ile elbette.

Kısa kesince daha iyi gözüktüğü için tercih ettim.

Dikkatli bakarsanız sol tarafta bir alanda seyreklik var. Dikkatlice dibine indiğimde ince saçlar görüyorum ama ne zaman büyürler bilmiyorum.

Bugün Şahin hoca aradı. Süreç hakkında konuştuk.
Aynı fotoğrafları şimdi kendisine de ilettim.
Sıkıntı olma durumda 8.aydan sonra ufak bir işlem yapılabilirmiş.

Esasen önde şöyle %30-%40'lık bir gelişme olursa güzel olur, tatmin eder diye düşünüyorum.

Herkese teşekkür eder iyi forumlar dilerim.
Doktor değilim.Bu alanda eğitimim yok. Önerilerimin yalnızca araştırmayı seven bir birey olarak değerlendirilmesini isterim.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #333 : 01 Temmuz 2022, 14:02:19 »
 çıkıyor yavas yavas.ışık vurmasına gore değişir ama ben sağı biraz seyrek gordum bir taraf bir çok kişide geriden gelir.beklediğinin ustunde gelişmesi gerek ekilen sayıya gore.resimde yukarıdaki ampulu ekrandaki kir sandım elimle temizliom gitmio baktım resimdeki ampulmuş sıcaklar vuruyor kafaya.kesimin dısında gecenden daha iyi gordum.baskan birde sanırım minox kullandın bıraktın oda işe olumsuz etki edebilir.birde ekim oncesi kendi ondeki saçlarınıda mokoko say.gerci sahin hoca onları dusunmuuştur.on çizgi sedat sayanın ön çizgisini andırdı
« Son Düzenleme: 01 Temmuz 2022, 14:10:21 Gönderen: emekli kel »
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
« Yanıtla #334 : 01 Temmuz 2022, 14:33:24 »
çıkıyor yavas yavas.ışık vurmasına gore değişir ama ben sağı biraz seyrek gordum bir taraf bir çok kişide geriden gelir.beklediğinin ustunde gelişmesi gerek ekilen sayıya gore.resimde yukarıdaki ampulu ekrandaki kir sandım elimle temizliom gitmio baktım resimdeki ampulmuş sıcaklar vuruyor kafaya.kesimin dısında gecenden daha iyi gordum.baskan birde sanırım minox kullandın bıraktın oda işe olumsuz etki edebilir.birde ekim oncesi kendi ondeki saçlarınıda mokoko say.gerci sahin hoca onları dusunmuuştur.on çizgi sedat sayanın ön çizgisini andırdı
Başkan sıcak çok kısa saçla insan rahat ediyor.
Hem de diptekileri görebiliyorum rahatça.
Minox'u bırakalı 7 ay oldu artık olumlu-olumsuz tüm etkileri gitmiştir diye düşünüyorum.
Ekim öncesi ön saçları ve diğerlerini de elimden geldiğince korumaya çalışacağım.
Eğer giderse de yapacak bir şey yok. Şimdilik sağlam gözüküyorlar gözüme.

Eyvallah başkan.
Doktor değilim.Bu alanda eğitimim yok. Önerilerimin yalnızca araştırmayı seven bir birey olarak değerlendirilmesini isterim.

Tokyo

• Sr. Member
« Yanıtla #335 : 01 Temmuz 2022, 15:16:39 »
Güzel olmuş, olmaya devam edecek bu kesimi birde 15. Ayda yap aradaki farkı çok net görürsün.

Saclıolmavakti

• Hero Member
« Yanıtla #336 : 01 Temmuz 2022, 15:31:32 »
Zweig o kadar umudumuzu kırmıştın ki ben baya kötü bir resim bekliyordum.

Bence evet bahsettiğin bölge de bir problem var ancak onun harici gelişim güzel. O bölge de kapanabilir sana yine benzer örnekleri boş vaktim olduğumda ileteceğim. En kötü senaryo da o bölgede 500 greft atılır ve bu işte güzelce sonlanır.

Ben umutluyum görüntüde güzel geldi bana açıkçası. Biraz daha sabredeceğiz. Güzel günler yakındır.
  • Ekim Tarihi: 15.01.2022
  • Ekim Merkezi ismi Life Hair Şahin Çelik
  • Greft Miktarı 4000
  • Yaşınız 27
  • Medikal Tedavi Fin, Keçiboynuzu özü, Andız pekmezi, Nar suyu Evocapil Tablet

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #337 : 01 Temmuz 2022, 16:34:16 »
 baskan minox kullan bırak saçlar basladığından daha kot olabiliyor.zaten kullanmasanda bayağı gidicekte kazanım dısında onlarda gidebiliyor .dur bakalım 2 3 aya gelişim olcak gibi
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Hakko

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #338 : 01 Temmuz 2022, 16:48:16 »
Senin hiyakeyini okuduktan sonra baya bi kötü resim bekliyordum ama tam tersine ekim güzel görünüyor.
yalniz senin sag tarafta biraz segreklik var evet ama sende biliyorsun zweig kardes - slow growlularin saclari gec veya cok gec ilerliyor. bu sac ekim süreci gercekten sabir isi. hic canını sıkma - bu saclar bi kac ay sonra tam senin istedigin gibi olur Insallah. Geç olsun da güç olmasın
  • Ekim Tarihi: 21/22 Mart 2022
  • Ekim Merkezi ismi AHD
  • Greft Miktarı 3000
  • Yaşınız 49
  • Medikal Tedavi Biotin 10.000

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #339 : 01 Temmuz 2022, 17:27:12 »
  minoxidille damarlar geniş geniş saç beslenmeye alışmış onu bırakmış saç şimdi daha az kuvvetsiz besleniyor.sadece ekim bolgelerine bir kaç ay kullanabilir.

Virtüöz

• Hero Member
« Yanıtla #340 : 01 Temmuz 2022, 17:36:57 »
Son resimlerini görünce durumunun kötü olmadığını rahatlıkla söyleyebilirim.Gayette seyrinde gidiyor.Evet sol kısım biraz geride gibi fakat şuan için elham yapmana hiç gerek yok.Bu saç olur, olur.Sen kasma kendini abartıyorsun.İnşallah mutlu ayrılırsın.Zaten Şahin hocada süreci takip ediyor daha ne olsun.Diğer aya ben büyük atak bekliyorum.
Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=16513

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #341 : 01 Temmuz 2022, 18:25:19 »
Ekiminn amacına ulaşması için seyreklik olmaması gerekir. Yani şuan ki durumdan genç arkadaşımızın memnun olmaması çok normal. Ama gerçekten de çok umutsuz bir durum değil. Düzelir gibi gözüküyor fotoğraflardan ama zaten memnun olmazsanız Şahin Bey de ufak bir revize yaparım demiş. Yani sıkıntı yapacak bir durum yok. Kişisel fikrim arkadaşlar gibi kötü de durmadığı yönünde.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
« Yanıtla #342 : 01 Temmuz 2022, 18:42:44 »
Güzel olmuş, olmaya devam edecek bu kesimi birde 15. Ayda yap aradaki farkı çok net görürsün.
Teşekkür ederim dostum. Umarım öyle olur.

Zweig o kadar umudumuzu kırmıştın ki ben baya kötü bir resim bekliyordum.

Bence evet bahsettiğin bölge de bir problem var ancak onun harici gelişim güzel. O bölge de kapanabilir sana yine benzer örnekleri boş vaktim olduğumda ileteceğim. En kötü senaryo da o bölgede 500 greft atılır ve bu işte güzelce sonlanır.

Ben umutluyum görüntüde güzel geldi bana açıkçası. Biraz daha sabredeceğiz. Güzel günler yakındır.
İnan bana 180.günde sol tarafta inanılmaz az saç vardı ya da yoktu. Son 15-20 günde çıkış oldu sol tarafta.

Teşekkür ederim dostum.

baskan minox kullan bırak saçlar basladığından daha kot olabiliyor.zaten kullanmasanda bayağı gidicekte kazanım dısında onlarda gidebiliyor .dur bakalım 2 3 aya gelişim olcak gibi
Doğrudur abi. Umarım.

Senin hiyakeyini okuduktan sonra baya bi kötü resim bekliyordum ama tam tersine ekim güzel görünüyor.
yalniz senin sag tarafta biraz segreklik var evet ama sende biliyorsun zweig kardes - slow growlularin saclari gec veya cok gec ilerliyor. bu sac ekim süreci gercekten sabir isi. hic canını sıkma - bu saclar bi kac ay sonra tam senin istedigin gibi olur Insallah. Geç olsun da güç olmasın
Ben de öyle düşünüyorum ustam. Geç olsun güç olmasın isteğim. Teşekkür ederim.

Son resimlerini görünce durumunun kötü olmadığını rahatlıkla söyleyebilirim.Gayette seyrinde gidiyor.Evet sol kısım biraz geride gibi fakat şuan için elham yapmana hiç gerek yok.Bu saç olur, olur.Sen kasma kendini abartıyorsun.İnşallah mutlu ayrılırsın.Zaten Şahin hocada süreci takip ediyor daha ne olsun.Diğer aya ben büyük atak bekliyorum.
Dediğim gibi 180.günde inan bana sol taraf neredeyse tamamen boştu. E umutsuz oluyor insan haliyle. Umarım dediğin gibi olur. Teşekkür ederim.

Ekiminn amacına ulaşması için seyreklik olmaması gerekir. Yani şuan ki durumdan genç arkadaşımızın memnun olmaması çok normal. Ama gerçekten de çok umutsuz bir durum değil. Düzelir gibi gözüküyor fotoğraflardan ama zaten memnun olmazsanız Şahin Bey de ufak bir revize yaparım demiş. Yani sıkıntı yapacak bir durum yok. Kişisel fikrim arkadaşlar gibi kötü de durmadığı yönünde.
Umarım düzelir hocam bakalım. Teşekkür ederim.

dinodin11

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #343 : 01 Temmuz 2022, 19:08:15 »
Geliyor geliyor. Maşallah olacak yakında
Nur topu gibi hemde

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları