Gönderen Konu: Asmed / B Grubu / Dr. Koray Erdogan - Alp Bayramoglu 5006 Grafts 8-9 Aralik 2021  (Okunma sayısı 52583 defa)

pamira

• Sr. Member
Ulaşması bir sürü tantana olan bir ilacı merkez neden önerir anlamış değilim

bilmiyorum ama artik isi sansa birakmak istemiyorum. surekli degil ama bi sureligine kullanmayi goze aldim. minox a normalde hic sicak bakmam ama artik bu duruma kadar geldim napiyim :/

pamira

• Sr. Member
Forumda çok pilot olması gerek birisi yardımcı olsun. Ya da yurt dışından ekime gelecek arkadaş bir konu aç istersen sohbet bölümüne pamira

abi senin hic ulasabilecegin kimse yok mu ? cevren genis herkese elinden geldigince yardimci olmaya calisiyosun. sohbet bolumunde konuyu da actim benim de bu surecte cektiklerimi biliyosun. artik sonlandirmak son viraja girerken sorun yasamak istemiyorum. hic mi bir imkanimiz yok yardimci olabilecek yok su konuya ?
  • Ekim Tarihi: 8-9 Aralik 2021 | 8 Mayis 2023
  • Ekim Merkezi ismi ASMED
  • Greft Miktarı 5006 | 1510
  • Medikal Tedavi Finasteride - Dutasteride
ASMED - 1.Sac Ekimim 8-9 Aralik 2021

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=24994.0

&

ASMED - 2.Sac Ekimim 8 Mayis 2023 (Revizyon)

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=31519.0

murattarum

• Hero Member
Kardo hafiften kabak tadi verdi konun ulusal meseleye cevirdin.akisina birakmak yerine butun gun butun saat formu ele gecerdin.dunyada ekim yaptiran sen degilsin sonda olmayacaksin.simdide ilac bulmanlami ortaligi elli altiya vericen bir sal artik konuyu akisina birak senden ne magdur arkadaslar var bu kadar kasmadi.senin kellik degil estetik sorunun var .diger arkadaslarin kellik sorunu var bu kadar yardirmiyorlar artik vitesi bosa al.ayrica kimse kimseye receteli ilaci gondermez .bakkaldan seker almiyorlar ayrica o sorumlulugada niye girsinler minox hapin tansiyonuna kalbine ne yapacagini kim bilir.
Dr.Muttalip keser saç ekimi
Saç ekimi forum
Saç ekimi sonuçları

emekli kel

• Hero Member
 dr saçında ekim için çokmu onemsedi almanyadan gelicek ilacı.konus muadilini falan sor  bulamazsam çokmu sonucu etkiler de.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

pamira

• Sr. Member
dr saçında ekim için çokmu onemsedi almanyadan gelicek ilacı.konus muadilini falan sor  bulamazsam çokmu sonucu etkiler de.

oyle yapacagim abi

&

pamira

• Sr. Member
Kardo hafiften kabak tadi verdi konun ulusal meseleye cevirdin.akisina birakmak yerine butun gun butun saat formu ele gecerdin.dunyada ekim yaptiran sen degilsin sonda olmayacaksin.simdide ilac bulmanlami ortaligi elli altiya vericen bir sal artik konuyu akisina birak senden ne magdur arkadaslar var bu kadar kasmadi.senin kellik degil estetik sorunun var .diger arkadaslarin kellik sorunu var bu kadar yardirmiyorlar artik vitesi bosa al.ayrica kimse kimseye receteli ilaci gondermez .bakkaldan seker almiyorlar ayrica o sorumlulugada niye girsinler minox hapin tansiyonuna kalbine ne yapacagini kim bilir.

sac ekimi sonuclari sitenin adi. konuyu da attigim son fotograflarda bitirdigimi acikladim. artik guncelleme yapmayacagim. sadece merkezle alakali son soylenen sey hakkinda konusup burdaki kisilerden fikir aliyorum. seni bu kadar sacma sapan yazacak veya gerecek sey ne onu anlamis degilim ? ben en basindan beri seffaf bir sekilde her seyi aciklayarak bu zamana kadar yazdim. bana karsi bir garezin varmis gibi bir algi yaratip bide acitasyon yaparcasina milletin kellik sorunu var sen estetik olarak kafaya takiyosun falan diyosun. bu konu bireysel bir konu tabiki de kendimle alakali kismini burda yazip cizicem. senin gibi 35m oteden foto cekip buraya fotolari atsaydim herkes sonuc icin cok iyi derdi. ordan kalma bana karsi bi uyuzlugun var zaten senin. ben ve benim gibi diger arkadaslar nerdeyse kafa derisine kadar fotolari cekip atip sana uzaktan cekiyosun yakindan cek at dedigimizde uyuz olmanla basladi diye dusunmekteyim bu bana karsi sacma sapan gereksiz akildan yoksun mesajlarin. adamin elestirdigi konuya bak millet kellikle ugrasiyor sen estetik. o yuzden o kadar para verip gittik Asmed'e zaten kusursuzlugu yakalamak icin. sana almanya'da yasiyosun diye ozelden de minox tablet icin mesaj atmistim yanilmisim, salla o mesajimi da zaten cevap bile vermedin. seni kendi fesatligin mi desem ya da kotu dusunceler mi desem bilemiyorum ama saliyorum. hal ve tavirlarin can sikici biraz notrle kendini. nokta

&

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
@pamira yanlış hatırlamıyorsam bahsettiğiniz ilacı @Zero adlı kullanıcı Asmed'den ücret karşılığı aldığını buradan yazmıştı konusunda. Merkeze bunu danıştınız mı? Çünkü Türkiye'den bu ilacı almanız çok zor. Hani şampuan ya da vitamin değil ki insanlardan rica edip getirsinler. Bence yine Rogaine'de yaşadığınız problemi yaşarsınız diye düşünüyorum.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

pamira

• Sr. Member
@pamira yanlış hatırlamıyorsam bahsettiğiniz ilacı @Zero adlı kullanıcı Asmed'den ücret karşılığı aldığını buradan yazmıştı konusunda. Merkeze bunu danıştınız mı? Çünkü Türkiye'den bu ilacı almanız çok zor. Hani şampuan ya da vitamin değil ki insanlardan rica edip getirsinler. Bence yine Rogaine'de yaşadığınız problemi yaşarsınız diye düşünüyorum.

ablaya mesaj attim sordum. yarin da klinige sorucam. daha dogrusu almanya'da bulamiyorum getirtemiyorum sizin vasitanizla ucretini odeyerek alayim dicem. sagol oni tesekkur ederim. ayrica son yorumun ne konumla alakali ?

&

Edgar X

• Hero Member
bahsettiği ilacıda forumun tedavi bölümünde bir sürü kişi kullanıyor  :) cidden acayip ya.

emekli kel

• Hero Member
 sık ekim olcak damarlar saçı beslemeli en etkili urunde bu diye dusunuyorlar olmalı.baska mantıklı açıklama gelmiyor aklıma almanyadan getirt dediklerine gore.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Edgar X

• Hero Member
sık ekim olcak damarlar saçı beslemeli en etkili urunde bu diye dusunuyorlar olmalı.baska mantıklı açıklama gelmiyor aklıma almanyadan getirt dediklerine gore.
ü

hocam oral minoxili forumda çoğu kişi kullanıyor ama nerden temin ediyorlar bilmiyorum yalnız bana göre iyi bir şey değil sonuçta ciddi bir tansiyon ilacı tedavi bölümünde gözü karartıp kullanan çok ama.

murattarum

• Hero Member
Pamira benim sac ekimimde kendimi tatmin olucak seviyedeyim yani ekimim iyi .dedigim gibi nikonlami atayim canonlami cekeyim telefonla cekiyorum isik altinda bir suru resimlerim var. bu resimlerin gayet yeterli yorumlar icin.eger magdur olsam sacim kötü olsa hakkimi arar burdaki arkadaslarida bilgilendirirdim.senin konundaki can sikici olay herseye bir acindirma tarzin ve eksiklik  arama yontemin var.konuna yorumlar geldi gereken yapilir dendi.ayrica benden ilac istemen umramdada degil ilaç seker degil  bu senin yerine kim recete yazdirip ilac aldirsa suç islemis olur.senin gibi yutmadigim ilac yok benim. yemedigin bir agaç kökü kalmis gelmis benim surecime laf atiyorsun.
Dr.Muttalip keser saç ekimi
Saç ekimi forum
Saç ekimi sonuçları

emekli kel

• Hero Member
 boşverin arkadasar tartışmayı sonucta birbirimize yardım için varız.
 edgar fda onayı losyon tarzına verdi bana sakat geliyor hap falan.losyonuda içen var.

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
ablaya mesaj attim sordum. yarin da klinige sorucam. daha dogrusu almanya'da bulamiyorum getirtemiyorum sizin vasitanizla ucretini odeyerek alayim dicem. sagol oni tesekkur ederim. ayrica son yorumun ne konumla alakali ?

Rica ederim. Koray Hoca el attıktan sonra benim yorumuma gerek yok. Zaten gerekeni yapar Koray Hoca. Sorunlu alanları kısa saçla daha net görür ve ona göre aksiyon alırlar.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

pamira

• Sr. Member
Pamira benim sac ekimimde kendimi tatmin olucak seviyedeyim yani ekimim iyi .dedigim gibi nikonlami atayim canonlami cekeyim telefonla cekiyorum isik altinda bir suru resimlerim var. bu resimlerin gayet yeterli yorumlar icin.eger magdur olsam sacim kötü olsa hakkimi arar burdaki arkadaslarida bilgilendirirdim.senin konundaki can sikici olay herseye bir acindirma tarzin ve eksiklik  arama yontemin var.konuna yorumlar geldi gereken yapilir dendi.ayrica benden ilac istemen umramdada degil ilaç seker degil  bu senin yerine kim recete yazdirip ilac aldirsa suç islemis olur.senin gibi yutmadigim ilac yok benim. yemedigin bir agaç kökü kalmis gelmis benim surecime laf atiyorsun.

95 metre oteden devam et sen, ikile

&

Facebook Twitter Instagram