Gönderen Konu: Asmed / B Grubu / Dr. Koray Erdogan - Alp Bayramoglu 5006 Grafts 8-9 Aralik 2021  (Okunma sayısı 52532 defa)

pamira

• Sr. Member
@murattarum sanki burada ekimleri Hintell belirliyor gibi, hesap sorar gibi adama ileti atıyorsunuz. Adam admin burada tabii ki merkezlere karşı daha esnek mesajlar atıyordur. Biz burada yorum yaparken hep üyeler açısından yorumlar yapıyoruz ama admin 2 taraf açısından düşünerek konulara mesaj atıyor. Ben Asmed'in böyle bir ekimini daha forumda görüp yine gittim onlara ekim yaptırdım ve mutluyum. Ne oldu şimdi Asmed başarılı mı oldu, başarısız bir merkez mi? Koray Hoca bakalım ne diyecek. Konu Asmed olunca forumda kollanan bir merkez gibi algıyı bırakın artık lütfen. Aksine en çok eleştiriyi bu merkez alıyor. Ki ben çok sevmeme rağmen Asmed'dekileri objektif olmak için hatalı gördüklerimi her zaman yazıyorum.

Ben Asmed'i tartismiyorum aslinda. sadece keske A grubu secseydim diyorum. takildigim nokta alp hoca yani b grubu artik yok zaten Asmed'te. keskelerden nefret ediyorum ve keske diyorum ona kiziyorum :/

pamira

• Sr. Member
Pamira senin hiçbir suçun yok sana şunu söyleyeyim kafana takma saçların hala çok kaliteli bu kötü işleme ragmen resmen tarayinca Açıklık kapanıyor k.e ile görüşmeyi bekle bu saç olmayacak saç değil olur bir şekilde diye düşünüyorum...

yorum icin cok tesekkur ederim. bugune kadar surec nasilsa size eksiksiz aktarmaya calistim. samimi buldugum icin ve bu islere girmemde sebep olan bu site icin her seyi aktarmaya calisiyorum. yorumlariniz benim icin onemli sag olun arkadaslar. umarim her sey yolunda gider.
  • Ekim Tarihi: 8-9 Aralik 2021 | 8 Mayis 2023
  • Ekim Merkezi ismi ASMED
  • Greft Miktarı 5006 | 1510
  • Medikal Tedavi Finasteride - Dutasteride
ASMED - 1.Sac Ekimim 8-9 Aralik 2021

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=24994.0

&

ASMED - 2.Sac Ekimim 8 Mayis 2023 (Revizyon)

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=31519.0

pamira

• Sr. Member
o zaman pamira revizen şimdiden hayırlı olsun.

abi dur ya :) %1 ihtimal bile olsa belki 18 e duzelir ve revizeye gerek kalmaz beklentisindeyim ancak imkansiz biliyorum bunu. revize olmam gerekirse de tek temennim bana su kadar daha odeme yapman gerekiyo falan "denmemesi" (bazi arkadaslara revize diyip yari yariya ucret istenmis o yuzden ben ekimin gecer bi durumda olmadigimi dusundugum icin Asmed kalitesine gore) bu ekimin ustune tekrar para odememi isterler mi acaba cekincesi yasiyorum

&

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
Ben Asmed'i tartismiyorum aslinda. sadece keske A grubu secseydim diyorum. takildigim nokta alp hoca yani b grubu artik yok zaten Asmed'te. keskelerden nefret ediyorum ve keske diyorum ona kiziyorum :/

Hocam ben mesajı sizin için atmadım zaten. Genel olarak gördüğümü yazdım. Hintell böyle bir forumu insanlara ücretsiz sunuyor ve herkes faydalanıyor. Sürekli üstü kapalı eleştiri alıyor ve ben bundan çok rahatsız oluyorum. Benim saç ekim günümü takip edip ve muhtemelen corona olmasa planlamada yanıma gelmeyi teklif eden birisinden bahsediyoruz. Süreçte bana çok yardımcı. Aynı zamanda Koray Hoca da çok ilgililerdi. Tüm bunlara rağmen eleştirimizi yapıyoruz, admin bunu yapamaz. Yani bunu yazmadan da insanların bilmesi gerek. Asmed'in sürekli finasterid kullandırması ya da 5000 greft söylenmesini eleştirmek anlamsız. İnsanlar bu forumu okuyor ve bunları bilerek gidiyorlar. Hintell gidip üyelere illa "Asmed'de saç ektireceksin!" demiyor. Keza bana özel mesaj olarak saç ekim merkezinde soru soran çok oluyor. Asmed'e mutlaka gidin demiyorum, hatta kafası karışık olanlara gitmeyin dediğimde oluyor. Fikir alıp gidenlerde oluyor. En azından eleştirenlerde net olarak merkezi beğenmediğini söyleyip bu doğrultuda mesaj yazdığını yazabilir. Sürekli aynı mesajları yazmakta gerçekten bana çok anlamsız geliyor. Çünkü sizler gibi burada saç ektirenlerin psikolojisini bozuyorlar, üzüyorlar bunlara da dikkat etmek gerek. Eğer bunlar benim için önemli olmasa bu saatte neden bu foruma bakıp mesaj atıyorum ki? Hem Hintell'e olan saygım ve kendimde hayatta saç probleminden çok sıkıntı çektiğim için genç yaşlarımda insanlara bu konu da yardımcı olmanın peşindeyim. Herkes şeffaf olsun yeter. Sonra foruma faydası olabilecek insanlarda uzaklaşıyorlar.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

pamira

• Sr. Member
Hocam ben mesajı sizin için atmadım zaten. Genel olarak gördüğümü yazdım. Hintell böyle bir forumu insanlara ücretsiz sunuyor ve herkes faydalanıyor. Sürekli üstü kapalı eleştiri alıyor ve ben bundan çok rahatsız oluyorum. Benim saç ekim günümü takip edip ve muhtemelen corona olmasa planlamada yanıma gelmeyi teklif eden birisinden bahsediyoruz. Süreçte bana çok yardımcı. Aynı zamanda Koray Hoca da çok ilgililerdi. Tüm bunlara rağmen eleştirimizi yapıyoruz, admin bunu yapamaz. Yani bunu yazmadan da insanların bilmesi gerek. Asmed'in sürekli finasterid kullandırması ya da 5000 greft söylenmesini eleştirmek anlamsız. İnsanlar bu forumu okuyor ve bunları bilerek gidiyorlar. Hintell gidip üyelere illa "Asmed'de saç ektireceksin!" demiyor. Keza bana özel mesaj olarak saç ekim merkezinde soru soran çok oluyor. Asmed'e mutlaka gidin demiyorum, hatta kafası karışık olanlara gitmeyin dediğimde oluyor. Fikir alıp gidenlerde oluyor. En azından eleştirenlerde net olarak merkezi beğenmediğini söyleyip bu doğrultuda mesaj yazdığını yazabilir. Sürekli aynı mesajları yazmakta gerçekten bana çok anlamsız geliyor. Çünkü sizler gibi burada saç ektirenlerin psikolojisini bozuyorlar, üzüyorlar bunlara da dikkat etmek gerek. Eğer bunlar benim için önemli olmasa bu saatte neden bu foruma bakıp mesaj atıyorum ki? Hem Hintell'e olan saygım ve kendimde hayatta saç probleminden çok sıkıntı çektiğim için genç yaşlarımda insanlara bu konu da yardımcı olmanın peşindeyim. Herkes şeffaf olsun yeter. Sonra foruma faydası olabilecek insanlarda uzaklaşıyorlar.

dediklerinde haklisin ve cok aciklayici bir sekilde yaklasman konulara beni memnun ediyor. sana da danistim ben zaten zamaninda yardimci oldun elinden geldigince. insan kendi yasadigi problemi baskasi yasayinca empati kurup anlayabilmeli. sen o insanlardan birisin. tesekkur ediyorum bu zamana kadar ki kale alip yazdigin fikir verdigin konular icin. ben de hintell sayesinde bu denli bilgi sahibi oldum bu imkanlara kavustum zaten. yeri ayri onun. buyuk is basardi adam. sonuc olarak herkese bilgi verip deneyimlerimizi aktarip insanlarda ufacikta olsa bir seyler uyandiriyorsan ne mutlu bize. yapici olumlu olma taraftariyim ben de her zaman. herkes ve her seyin olumlu sonuclanmasi istiyorum sana da tesekkur ediyorum tekrardan.

&

pamira

• Sr. Member
Arkadaslar bugun ekim yapildiktan tam 15.5 ay sonra ilk kez Asmed’e kontrole geldim. Biliyosunuz ki B grubu secmistim ona gore yapilmisti islemler. (Bilmeyenler icin : A grubu tum kontrol Koray hoca, B grubundaysa benim zamanimda Koray hoca planlama, on sac cizgisi ve on kanal acimlari arkaya dogru hafiften, kalani alp hoca yapmisti.) Bugun bizzat Koray hoca inceledi. Fotograflarim cekildi islak ve kuru sekilde. O esnada gergin bir sekilde Koray hocayi bekledim. Bir sure sonra geldi ve beni tekrar cagirdilar. Odaya girdim selamlastiktan sonra koltuga oturdum ve dedigim tek sey “hocam tepe zayif kaldi bu graftlere ragmen” Koray hoca direkt evet tepe zayif kalmis diyip detayli sekilde inceledi baya. Ve dedi ki hangi grup olursa olsun hic onemli degil ben el atiyorum ve 1000-1200 graft bi dokunus yapmak istiyorum dedi. (Kendi ilgilenecek tum surecle orta ve tepe kanal acimlari) Hatta saclarini kestigimizde onlerde de dokunmam gereken yerler gorursem oralara da islem yapicam dedi. Bize guvendin geldin sonucta seni bu durumla birakmicam dedi. Ve bu yapacagi islemden ucret almayacak. Ben sureci tamamen anlatip her seyi nasil aktarsam diye dusunurken sadece bir cumle soyledikten sonra tamamen durumun farkinda bir sekilde her seyi cozdu adam. Asiri sicak ve babacan bir tavir sergiledi. Asiri rahatladim bende tum gerginligim psikolojim rahatladi. Umarim bu sefer final mutlu sonla biter ve tamamen rahatlarim. Size bu konuyu acarken dedigim gibi asla yarim birakip gitmeyecegimi tum gelismeleri yazacagimi soylemistim. Mutlu sekilde ayrildim Asmed’ten. Bu arada tedavim haftada 2 gun sali ve cuma dutasteride ve diger gunler 1/4 proscar olmak uzere devam ediyor. Buna devam etmeli miyim diye sordum ve evet devam etmelisin diyip ayriyetten lonolox minoxidil tablet (2.5 mg) kullanmami soyledi. Yalniz sadece almanyadan alinabiliyormus onu bi halletmeye calisip Koray hocaya revize ekim icin hazirim diyecegim. Ve bu arada bu minox tableti ne kadar sure kullanacagim onu soracagim. Ekim kalitesi icin bir sureyse evet kullanacagim fakat surekliyse sicak bakmiyorum (fin dut kullaniyorum zaten ilaca daha fazla bogmak istemiyorum kendimi) Kisaca durum bu arkadaslar.

Soru : %99 yaptirmayi dusunuyorum tekrardan ama %1 lik korkum su, ya tepe yine tutmazsa ve tepede baya ince telli ciliz saclar var. Oyle boslukta yok nasil bi ekim olcak nasil aralara girilcek cok merak ediyorum ve biraz korkuyorum. Siz ne dusunuyosunuz acaba ?

Not : lonolox minox tabletle alakali bilgisi olanlar nasil temin edilir falan yardimci olup yol gosterirse sevinirim.

&

saciuzunkel

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
yazdığınızdan anladığım kadarıyla Koray hoca sanırım forumda anlatıldığı gibi cidden babacan bir adam. 15 ay beklemen biraz yorucu olmuş olmalı keşke biraz daha öne alınabilseydi tabi ama yaptıgı işe sahip çıkması bile türkiye gibi bir yerde altın degerinde bir hareket. Helal olsun, umarım her hastaya böyledir Koray hoca forum etkisi falan degildir yani. Kullandığın ilaçları kullanmasan demekki saçın kalmayacak hocam, Allah sanada sabır versin inşallah güzelce bir sonucun olur ve yavaşça artık ilaçlarıda azaltabilirsin.

emekli kel

• Hero Member
 nasıl planlama şu bu eleştirdik revizeyi kabul etmeleri ve babacan davranışlarınıda ovmemiz gerek.bizzat kendi ilgilencek revize ekimi sitede yazdığını biliyor hallederler rahat ol.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

cral03

• Hero Member
Mutlu olmana sevindim

serenade11

• Hero Member
Güzel bir haber :) umarım revize ile istediğiniz sonucu alırsınız
  • Ekim Tarihi: 03.07.2022
  • Ekim Merkezi ismi Asuman Hair
  • Greft Miktarı 4000
  • Yaşınız 25

jber

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Merhaba umarım revize sonrası çok güzel bir sonuç alırsın. Benim anlamadığım neden Türkiye’de bulunmayan bir ilaç önerildi ? Yani 1-2 kez aldın diyelim ama uzun vadeli olarak kullanman çok zor. Ayrıca Lonolox reçeteli olarak satılıyor yani parasını verip eczaneden alamıyorsun Almanya’da bu da bir sorun ve reçete en fazla 3 aylık ilaç için veriliyor (90-100 tablet) Bence bu durumu tekrardan sor veya minoxidil spey formuna başla en azından

bikkembergs

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Yalniz Oral Minoxidil, Dutasteride ve Finasteride. (5000 + uzerine 1500-2000 lik revizyona ragmen boyle bi tedavi yapmak zorunda olmak)
Boyle bir tedavi rutini yapinca, insan acaba, keske en bastan yapsaydim da muhtemelen sacim hic dokulmezdi diyesi geliyor.

Saci yeni dokulmeye baslayan arkadaslara bunu soylemek lazim. Zaten sac ektirsen de Turkiyenin en iyi kliniklerinden birisi sana bunlair kullanmani onerecek. Simdiden kullan en azindna sac dokulmesiyle karsilasmazsin.

kellim

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
1500 e kadar çıkar revize inşallah güzel olur
  • Ekim Merkezi ismi medeks
medeks

emekli kel

• Hero Member
 para isticeklerini sanmıom.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

kilic1977

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Arkadaslar bugun ekim yapildiktan tam 15.5 ay sonra ilk kez Asmed’e kontrole geldim. Biliyosunuz ki B grubu secmistim ona gore yapilmisti islemler. (Bilmeyenler icin : A grubu tum kontrol Koray hoca, B grubundaysa benim zamanimda Koray hoca planlama, on sac cizgisi ve on kanal acimlari arkaya dogru hafiften, kalani alp hoca yapmisti.) Bugun bizzat Koray hoca inceledi. Fotograflarim cekildi islak ve kuru sekilde. O esnada gergin bir sekilde Koray hocayi bekledim. Bir sure sonra geldi ve beni tekrar cagirdilar. Odaya girdim selamlastiktan sonra koltuga oturdum ve dedigim tek sey “hocam tepe zayif kaldi bu graftlere ragmen” Koray hoca direkt evet tepe zayif kalmis diyip detayli sekilde inceledi baya. Ve dedi ki hangi grup olursa olsun hic onemli degil ben el atiyorum ve 1000-1200 graft bi dokunus yapmak istiyorum dedi. (Kendi ilgilenecek tum surecle orta ve tepe kanal acimlari) Hatta saclarini kestigimizde onlerde de dokunmam gereken yerler gorursem oralara da islem yapicam dedi. Bize guvendin geldin sonucta seni bu durumla birakmicam dedi. Ve bu yapacagi islemden ucret almayacak. Ben sureci tamamen anlatip her seyi nasil aktarsam diye dusunurken sadece bir cumle soyledikten sonra tamamen durumun farkinda bir sekilde her seyi cozdu adam. Asiri sicak ve babacan bir tavir sergiledi. Asiri rahatladim bende tum gerginligim psikolojim rahatladi. Umarim bu sefer final mutlu sonla biter ve tamamen rahatlarim. Size bu konuyu acarken dedigim gibi asla yarim birakip gitmeyecegimi tum gelismeleri yazacagimi soylemistim. Mutlu sekilde ayrildim Asmed’ten. Bu arada tedavim haftada 2 gun sali ve cuma dutasteride ve diger gunler 1/4 proscar olmak uzere devam ediyor. Buna devam etmeli miyim diye sordum ve evet devam etmelisin diyip ayriyetten lonolox minoxidil tablet (2.5 mg) kullanmami soyledi. Yalniz sadece almanyadan alinabiliyormus onu bi halletmeye calisip Koray hocaya revize ekim icin hazirim diyecegim. Ve bu arada bu minox tableti ne kadar sure kullanacagim onu soracagim. Ekim kalitesi icin bir sureyse evet kullanacagim fakat surekliyse sicak bakmiyorum (fin dut kullaniyorum zaten ilaca daha fazla bogmak istemiyorum kendimi) Kisaca durum bu arkadaslar.

Soru : %99 yaptirmayi dusunuyorum tekrardan ama %1 lik korkum su, ya tepe yine tutmazsa ve tepede baya ince telli ciliz saclar var. Oyle boslukta yok nasil bi ekim olcak nasil aralara girilcek cok merak ediyorum ve biraz korkuyorum. Siz ne dusunuyosunuz acaba ?

Not : lonolox minox tabletle alakali bilgisi olanlar nasil temin edilir falan yardimci olup yol gosterirse sevinirim.

Geçmiş olsun tekrardan,

gereksiz yere kafanı karıştırmak istemem, ama sana tavsiyem lonolox tableti iyi bi araştır ve çok güvendiğin doktorlardan tavsiye/öneri al…
Benim anladığım kadarıyla kalbi etkiliyor, vücutta su toplamasını (ödem) aşırı tetikliyor… ancak diğer ilaçlarla birlikte doktor kontrolünde tedavi amaçlı reçete ile veriyorlar.
Doktor falan değilim, Koray hoca tavsiye ediyorsa vardır bi bildiği ama neticede vücut senin, sağlık gitmesin Allah muhafaza…

Facebook Twitter Instagram