Gönderen Konu: Asmed / B Grubu / Dr. Koray Erdogan - Alp Bayramoglu 5006 Grafts 8-9 Aralik 2021  (Okunma sayısı 52542 defa)

pamira

• Sr. Member
Görsel

Siz Koray Hocanın dediklerini dikkate alın. Kendisi görsün süreci ve ekim öncesinde zaten bu şekilde kamufle ederek saçlarınızda kapatıcılık sağladığınızı kendisine söylersiniz. Forumun ve ekimlerininde sıkı bir takipçisi olduğunu da mutlaka söyleyin. Tepe bölümü kapanmamış ekim öncesi halinden çok farkı yok. Yanlardan saçları uzun tutup kapatıyorsunuz ve biraz kararma sağlanmış. Mesela şu da var böyle bir sonucu referans ekim olarak da gösteremezler. Ama şuan bunları konuşmak anlamsız. Madem size tarih verilmiş Koray Hoca ile görüşün, bakalım kendisi ne diyecek? Zaten fotoğraflarınızı da çekersiniz görüşmede ve rica edersiniz foruma da eklersiniz daha net saçlarınızın durumu öncesi sonrası anlaşılır. Yine de ben Koray Hocanın problemi çözeceğini düşünüyorum.

Asmed'e halen guvenmek istiyorum bu konuda ama bana "biz zaten en basta 8930 graft dedik 5000 ektik, kalan 3930 graftle de tepeyi falan kapatiriz" derlerse gozumde tamamen yerle bir olurlar. bir once Koray hocayla gorusup her seyi anlatip kendisinden alacagim cevabi bekliyorum. umarim bana bu sekilde gelmezler. Arkadaslar 8-9 bin graft'e norwood 6 yi adam eden doktorlar klinikler var VE benim boyle bi aciklik alanim yoktu konuyu bilen herkes bunun farkinda. hala iyi dusunup sacma sapan bahaneler uretmeye calismalarini gormezden gelmeye calisiyorum. bekleyip gorecegiz.

pamira

• Sr. Member
8900 greft mi?

Saka olmali bu.

bende inanamiyorum hala...
  • Ekim Tarihi: 8-9 Aralik 2021 | 8 Mayis 2023
  • Ekim Merkezi ismi ASMED
  • Greft Miktarı 5006 | 1510
  • Medikal Tedavi Finasteride - Dutasteride
ASMED - 1.Sac Ekimim 8-9 Aralik 2021

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=24994.0

&

ASMED - 2.Sac Ekimim 8 Mayis 2023 (Revizyon)

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=31519.0

pamira

• Sr. Member
bu cevaba çok şaştım bu gece 2 kere daha şaşçam.revize yapmamak için verilen cevapta onun bile bir mantıklı cevabı vardır kuralına uygun sallarsın.o kadar goz gore gore konusuyoruzki sakın revize bile isteme demek istiyorlar.8930 rakamı abartı olmuş 8929 olsa anlıcam.sen en iyisi hiç ektirmemiş gib ekim oncesi resimlerini butun ekimcilere at kaç greft ister de bu kafa cevapları onlara gosterirsin.

o kadar sogudum ki abi kendi kendime tedavilerime devam edip sadece gorusmeyi bekliyorum. dedigini yapip gelen cevaplari gostersekte kale almazlar. ben bizzat onlarin sonucunu konusucam beklentilerimi hatirlatacagim (tepeyi ozellikle soylemistim) cevaplarini merakla dinlicem. ben revize cilesini cekmek bile istemiyoken bi de o duruma gelirsem (ki oyle gorunuyor) onlarda yapmamak icin beni sallamaya calisirlarsa isler boka sarar. uzuluyorum ne diyim baska

&

murattarum

• Hero Member
Hintel yorumun nedie 8.000 bu aciklik icin revamadir.asmed e yakismayan ezbere bir cevap deki gel kardesim bakali.sacina gereken neyse konusalim.ezbere 8.000 kusur 5 000 ektikten sonra.yazik gercekten tamamen tarafsiz bir yorun yapiyorum +dut finans falan aylardir iciyorsun yazik!!!
Dr.Muttalip keser saç ekimi
Saç ekimi forum
Saç ekimi sonuçları

kellim

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Napsin kardeş olmayan saça 5 e 8 e bakmayın iyisini isteyecek
  • Ekim Merkezi ismi medeks
medeks

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
arkadaşım önce git görüş ne yapacaklar ne yapılması gerekir nasıl olur neden böyle oldu  sonra gel konuya yaz kafadan konuşmaya gerek yok şu an
baştan söylemişler gereken sayıyı  ıyı kapanmaya bilir demişler dedin ?
bakalım konuş görüş sonra gel durumları yazarsın dereyi görmeden paçaları sıvamayalım hayırlısı olsun.
Global Moderator

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Hintel yorumun nedie 8.000 bu aciklik icin revamadir.asmed e yakismayan ezbere bir cevap deki gel kardesim bakali.sacina gereken neyse konusalim.ezbere 8.000 kusur 5 000 ektikten sonra.yazik gercekten tamamen tarafsiz bir yorun yapiyorum +dut finans falan aylardir iciyorsun yazik!!!

şimdi dostum sen saç ekiminde olaya saç ortalaması olarak bakmadığın için sadece sayı olarak baktığın için durumu idrak etmiyorsun
kafada açıklıkta tam ilk paylaşılan resimlerde net anlaşılmıyor içler boş saç telleri ince çoklu greft sayısı az saç ortalaması düşük
bu alan iyi bir kapatıcılık için sayı cm2 ölçmüş bunları da değerlendirip söylemiş
şimdi o kadar inceleme neticesinde söylenen bir sayı kafadan atılarak söylenmiş bir sayı değil..
ayrıca revize olacak greft kullanılmadan mı revize olacak gene aynı hesap işte.

neyse gidip görüşecek sonrasında bildirir konusuna aynı şeyleri konuşmak bir şey kazandırmaz
Global Moderator

murattarum

• Hero Member
Madem gidip gorusecek o asistan arkadas senin gibi gel kardesim bakalim inceleyelim gerekirse 150.000 greft lazim diyelim niye dememiste ezbere 8.000 falan konusmus.yani bazen oto fren yapiyorum  ama bazen de dogrulari soylemek lazim .ceken bilir o yuzden bu sac konusu hakkinda sakin kalamiyorum.
Dr.Muttalip keser saç ekimi
Saç ekimi forum
Saç ekimi sonuçları

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Madem gidip gorusecek o asistan arkadas senin gibi gel kardesim bakalim inceleyelim gerekirse 150.000 greft lazim diyelim niye dememiste ezbere 8.000 falan konusmus.yani bazen oto fren yapiyorum  ama bazen de dogrulari soylemek lazim .ceken bilir o yuzden bu sac konusu hakkinda sakin kalamiyorum.

revize olması gerektiğini ben destekliyorum olması gerek yapacaklarda
arkadaş konusunca hasta kayıtlarına bakılmıştır ekim öncesi söyleneni tekrarlamıştır arkadaşta bu söylendi  hatırlıyorum demiş zaten yapılan hesaplamayı
sonuçta hoca ne derse o olur asistan hasta kayıtlarında yazanları söylemek zorunda kayıtlara bakıp konuşurlar ekim öncesi bu hesaplama ona söylenmiş  ve kayıtlara geçmiştir kafadan değil işin sonuna hoca karar verir
 neyse artık alp hoca yok bundan sonra karar arkadaşın lehine ve hayrına olur diye düşünüyorum

şimdi zaten revize olsa da 3500 ekilecek greftsiz bir ekim mümkün değil
gitsin görüşsün yazsın

yani hiç sorun yaşamadan revizeye alınacak arkadaş o yüzden bu kadar kasmak zarar verir
« Son Düzenleme: 06 Mart 2023, 22:59:43 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
@murattarum sanki burada ekimleri Hintell belirliyor gibi, hesap sorar gibi adama ileti atıyorsunuz. Adam admin burada tabii ki merkezlere karşı daha esnek mesajlar atıyordur. Biz burada yorum yaparken hep üyeler açısından yorumlar yapıyoruz ama admin 2 taraf açısından düşünerek konulara mesaj atıyor. Ben Asmed'in böyle bir ekimini daha forumda görüp yine gittim onlara ekim yaptırdım ve mutluyum. Ne oldu şimdi Asmed başarılı mı oldu, başarısız bir merkez mi? Koray Hoca bakalım ne diyecek. Konu Asmed olunca forumda kollanan bir merkez gibi algıyı bırakın artık lütfen. Aksine en çok eleştiriyi bu merkez alıyor. Ki ben çok sevmeme rağmen Asmed'dekileri objektif olmak için hatalı gördüklerimi her zaman yazıyorum.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

cral03

• Hero Member
Pamira senin hiçbir suçun yok sana şunu söyleyeyim kafana takma saçların hala çok kaliteli bu kötü işleme ragmen resmen tarayinca Açıklık kapanıyor k.e ile görüşmeyi bekle bu saç olmayacak saç değil olur bir şekilde diye düşünüyorum...

emekli kel

• Hero Member
 o zaman pamira revizen şimdiden hayırlı olsun.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

pamira

• Sr. Member
arkadaşım önce git görüş ne yapacaklar ne yapılması gerekir nasıl olur neden böyle oldu  sonra gel konuya yaz kafadan konuşmaya gerek yok şu an
baştan söylemişler gereken sayıyı  ıyı kapanmaya bilir demişler dedin ?
bakalım konuş görüş sonra gel durumları yazarsın dereyi görmeden paçaları sıvamayalım hayırlısı olsun.

oyle yapicam abi tamam

&

pamira

• Sr. Member

:/

&

pamira

• Sr. Member
Napsin kardeş olmayan saça 5 e 8 e bakmayın iyisini isteyecek

en azindan tatmin edici olmasini...

&

Facebook Twitter Instagram