Gönderen Konu: Asmed / B Grubu / Dr. Koray Erdogan - Alp Bayramoglu 5006 Grafts 8-9 Aralik 2021  (Okunma sayısı 52481 defa)

jiv

• Full Member
  • J. i. v.
Dostum diğer konu dağılmasın diye cevabı buraya yazayım dedim. Ben yabancı sitelerde de sıkça zaman geçiriyorum ilk ekim öncesi nw 4-5 arası bir yerdeydim ve 5000 greft ektirdim diye yabancılar az kalsın beni linç edecekti.  :D Sen oradan anla durumun vehametini. Benim dev gibi açıklığıma rağmen, adamlar tek ekime 5000 çok riskli diyordu. Sen 5000 diye atsan ne derlerdi çok merak ediyorum. Özet geçecek olursak 5000 greft planlama olarak yanlıştı, asıl hatayı başlangıçta yaptılar ama hayat tecrübelerle dolu. Ben de ilk ekimde birçok şeyi bilmiyordum, sonradan öğrendim.

emekli kel

• Hero Member
 b grubu falan olmuyor bu işte.bu işi ehli yapıcak gerisi boyle sonuclar oluyor
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

jiv

• Full Member
  • J. i. v.

Hocam konuya ön çizgiyi Koray hoca yaptı yazmış ön çizgi kanallarını da o açmış. Hadi Alp hoca diğer işlerde hatalı peki Koray hoca buraya 5000 greft fazla diyemez miydi? Ben açıkçası bu arkadaşın greft kaybına üzüldüm, ortalama bir insandan 7000 - 7500 greft çıkıyormuş, ortalama üzeri denilen kişilerden de 9000 - 10.000 çıkıyor diyor bazıları. O zaman bu arkadaş ortalama üzeri değilse 2000 - 2500 greft rezervi kaldı ve o hakkını da şimdi kullanacağı için ilerki yıllarda başka bir ekim yaptırma şansı olmayacak.
« Son Düzenleme: 03 Mart 2023, 00:05:53 Gönderen: jiv »

murattarum

• Hero Member
5.000 olmasi cok dusundurucu iyice bir aciklama iste.tamam 5.000 ekilsin ama desinkki yariya bolup oyle ekelim.ust duzey ekimciler 5.000 ekmemeli bir seferde.
Dr.Muttalip keser saç ekimi
Saç ekimi forum
Saç ekimi sonuçları

pamira

• Sr. Member
Dostum diğer konu dağılmasın diye cevabı buraya yazayım dedim. Ben yabancı sitelerde de sıkça zaman geçiriyorum ilk ekim öncesi nw 4-5 arası bir yerdeydim ve 5000 greft ektirdim diye yabancılar az kalsın beni linç edecekti.  :D Sen oradan anla durumun vehametini. Benim dev gibi açıklığıma rağmen, adamlar tek ekime 5000 çok riskli diyordu. Sen 5000 diye atsan ne derlerdi çok merak ediyorum. Özet geçecek olursak 5000 greft planlama olarak yanlıştı, asıl hatayı başlangıçta yaptılar ama hayat tecrübelerle dolu. Ben de ilk ekimde birçok şeyi bilmiyordum, sonradan öğrendim.

benim ekim oncesi tek ustunde durmadigim konu bu graft sayisiydi. bilgili degildim bu konuda. Asmed ve Koray hoca 5000 diyorsa bir bildikleri vardir herhalde diye dusundum. simdi ki aklim olsa asla kabul etmezdim 5000'i ve A grubu secerdim Asmed'e gidecek olsaydim. katiliyorum basta hata yapildi. sanki standart 10 hastadan 8 ine 5000 yapistiriyorlar gibi bu konuda asiri sinirlendim zaman gectikce anladikca.
  • Ekim Tarihi: 8-9 Aralik 2021 | 8 Mayis 2023
  • Ekim Merkezi ismi ASMED
  • Greft Miktarı 5006 | 1510
  • Medikal Tedavi Finasteride - Dutasteride
ASMED - 1.Sac Ekimim 8-9 Aralik 2021

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=24994.0

&

ASMED - 2.Sac Ekimim 8 Mayis 2023 (Revizyon)

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=31519.0

pamira

• Sr. Member

kesinlikleeeeee............

&

pamira

• Sr. Member
Hocam konuya ön çizgiyi Koray hoca yaptı yazmış ön çizgi kanallarını da o açmış. Hadi Alp hoca diğer işlerde hatalı peki Koray hoca buraya 5000 greft fazla diyemez miydi? Ben açıkçası bu arkadaşın greft kaybına üzüldüm, ortalama bir insandan 7000 - 7500 greft çıkıyormuş, ortalama üzeri denilen kişilerden de 9000 - 10.000 çıkıyor diyor bazıları. O zaman bu arkadaş ortalama üzeri değilse 2000 - 2500 greft rezervi kaldı ve o hakkını da şimdi kullanacağı için ilerki yıllarda başka bir ekim yaptırma şansı olmayacak.

graft sayisini koray hoca belirledi zaten. 4500-5000 dedi konsultasyonda. ben o zamanlarda 4500 muhtemelen diye dusundum ama 5000 yapti. insanin aklina sacma sapan seyler geliyor malesef ve yakistiramiyorum boyle bir merkeze. dedigin gibi graft kaybi yasadigimi dusunuyorum bende. ama benim ekimi 1 gun 2500 diger gun 2500 olarak yaptilar. 1 gunde yapilmadi hepsi. ve merkez benim ekim oncesi 2 yil araliksiz finasteride kullanmama mi guvendi ne anlamadim ben. olene kadar kullanmicam sonucta bu hapi (dut da aliyorum haftada 2 gun olaya bak xd) VE hepsini gectim bu kadar dediklerini yapip (bi tek minox kullanmadim istedigi seyler icinde, onu da bi zahmet kullanmayayim yani) eger boyle bir sonucla karsi karsiyaysam herkes objektif olup benim yanimda olmali. bu kafanin bu tedavilerin bu her seyi yapmanin bedeli bu sonuc degil...

&

pamira

• Sr. Member
5.000 olmasi cok dusundurucu iyice bir aciklama iste.tamam 5.000 ekilsin ama desinkki yariya bolup oyle ekelim.ust duzey ekimciler 5.000 ekmemeli bir seferde.

en cok soracagim soru bu, mutlaka soracagim. bissuru not aldim zaten surecle alakali. yuz yuze hepsini soracagim surec tamamlansin... (2500-2500 toplam 2 gunde ekildi)

&

jiv

• Full Member
  • J. i. v.
graft sayisini koray hoca belirledi zaten. 4500-5000 dedi konsultasyonda. ben o zamanlarda 4500 muhtemelen diye dusundum ama 5000 yapti. insanin aklina sacma sapan seyler geliyor malesef ve yakistiramiyorum boyle bir merkeze. dedigin gibi graft kaybi yasadigimi dusunuyorum bende. ama benim ekimi 1 gun 2500 diger gun 2500 olarak yaptilar. 1 gunde yapilmadi hepsi. ve merkez benim ekim oncesi 2 yil araliksiz finasteride kullanmama mi guvendi ne anlamadim ben. olene kadar kullanmicam sonucta bu hapi (dut da aliyorum haftada 2 gun olaya bak xd) VE hepsini gectim bu kadar dediklerini yapip (bi tek minox kullanmadim istedigi seyler icinde, onu da bi zahmet kullanmayayim yani) eger boyle bir sonucla karsi karsiyaysam herkes objektif olup benim yanimda olmali. bu kafanin bu tedavilerin bu her seyi yapmanin bedeli bu sonuc degil...

Hocam tek ekim derken, sonucu tek seferde göreceğin ekimi kastettim. Böyle küçük bir alan için tek seferde çok gereksiz bir risk almış oldun ve o aldığın risk de başarısız oldu. Şimdi kalan greftlerin de gideceği için tüm kurşunları o küçük açıklık için atmış olacaksın. Ben onu demek istedim. Ayrıca agresif dökülmen olsaydı kesinlikle saçın ekim öncesi daha fazla dökülürdü, bu saçlarla 29 yaşına kadar çok iyi gelmişsin. Ben öyle çok bilinmeyen bir kliniğe gittim ve hiç ilaç kullanmadım, baya bir çıkış oldu. Çıkacak saç her türlü çıkar ama agresif dökülmesi olan kişiler ilaç kullanabilir ona bir şey diyemem. Ki senin yorumlarına bakılırsa zaten sonsuza kadar fin - dut kullanmayacağın açık.  :) Sırf bu yüzden bile greft sayısı senin için çok önemli olmalıydı, çünkü ilaç kullanmayacağın için, ilerde ne kadar dökülme olacağını bilemezsin.

Benim saçlarım önceliğim olmadığı için hiç ilaç kullanmadım, ne fin ne de min hiçbiri yok. Fin'i yan etkileri nedeniyle eledim, min'i de seboyu tetiklediği için eledim. Onları kullanmamama rağmen baya bir çıkış oldu sadece ön hatta patladım, çünkü ön çizgiye çoklu greftleri doldurdular. 2. ekimi onları düzeltme amacıyla yaptırdım.  O yüzden diyorum hayat tecrübelerle dolu, ilk ekimde genelde bilgisiz olunuyor. Şimdi olsa bu saçlar için 5000'i zaten kabul etmezdin.  :) Ben de ön hatta kesinlikle çoklu greft eklemeyin derdim ama işte zamanı geri alamıyorsun.
« Son Düzenleme: 03 Mart 2023, 01:39:42 Gönderen: jiv »

pamira

• Sr. Member
Hocam tek ekim derken, sonucu tek seferde göreceğin ekimi kastettim. Böyle küçük bir alan için tek seferde çok gereksiz bir risk almış oldun ve o aldığın risk de başarısız oldu. Şimdi kalan greftlerin de gideceği için tüm kurşunları o küçük açıklık için atmış olacaksın. Ben onu demek istedim. Ayrıca agresif dökülmen olsaydı kesinlikle saçın ekim öncesi daha fazla dökülürdü, bu saçlarla 29 yaşına kadar çok iyi gelmişsin. Ben öyle çok bilinmeyen bir kliniğe gittim ve hiç ilaç kullanmadım, baya bir çıkış oldu. Çıkacak saç her türlü çıkar ama agresif dökülmesi olan kişiler ilaç kullanabilir ona bir şey diyemem. Ki senin yorumlarına bakılırsa zaten sonsuza kadar fin - dut kullanmayacağın açık.  :) Sırf bu yüzden bile greft sayısı senin için çok önemli olmalıydı, çünkü ilaç kullanmayacağın için, ilerde ne kadar dökülme olacağını bilemezsin.

Benim saçlarım önceliğim olmadığı için hiç ilaç kullanmadım, ne fin ne de min hiçbiri yok. Fin'i yan etkileri nedeniyle eledim, min'i de seboyu tetiklediği için eledim. Onları kullanmamama rağmen baya bir çıkış oldu sadece ön hatta patladım, çünkü ön çizgiye çoklu greftleri doldurdular. 2. ekimi onları düzeltme amacıyla yaptırdım.  O yüzden diyorum hayat tecrübelerle dolu, ilk ekimde genelde bilgisiz olunuyor. Şimdi olsa bu saçlar için 5000'i zaten kabul etmezdin.  :) Ben de ön hatta kesinlikle çoklu greft eklemeyin derdim ama işte zamanı geri alamıyorsun.

fin-dut ne kadar kullanirim bilmiyorum ama bi sure daha kullanacagim tabiki. hemen birakamam. birakirsam da en kotu fin'e bir sekilde devam ederim. ama ne zamana kadar bilmiyorum. dunden beri dedigin cogu seye katiliyorum dogruya dogru. graft kaybi cok canimi sikiyor. revizyon olsa bile korkularim var. su an bildigim tek sey 3 ay sonra 18 ay dolacak ve klinige gittigimde bana tavirlari ne olacak. en ufak bir kabullenme icinde bulunmicam. umarim bana sacin fin-dut a direnc gostermis ya da baska bahanelerle gelmezler. bekleyip gorecegiz. haberdar edicem burayi

&

jiv

• Full Member
  • J. i. v.
fin-dut ne kadar kullanirim bilmiyorum ama bi sure daha kullanacagim tabiki. hemen birakamam. birakirsam da en kotu fin'e bir sekilde devam ederim. ama ne zamana kadar bilmiyorum. dunden beri dedigin cogu seye katiliyorum dogruya dogru. graft kaybi cok canimi sikiyor. revizyon olsa bile korkularim var. su an bildigim tek sey 3 ay sonra 18 ay dolacak ve klinige gittigimde bana tavirlari ne olacak. en ufak bir kabullenme icinde bulunmicam. umarim bana sacin fin-dut a direnc gostermis ya da baska bahanelerle gelmezler. bekleyip gorecegiz. haberdar edicem burayi

Hocam

Adama önce saçların canavar gibi olacak demişler sonra da sen zaten umutsuz vakaydın demişler.  :) Bu arkadaş yine insaflıymış, biri bana böyle bir şey dese, bu yaşadığım olayı yabancı forumlar dahil her yerde duyururdum. Hiçbir klinik insanlarla böyle dalga geçemez, isterse padişah olsunlar. Ki ben bu kliniğin Türkiye'nin en iyisi olduğunu asla düşünmüyorum. En iyi klinik olsa böyle bir planlama yaparlar mıydı? Üst düzey klinikler aldıkları greftlerin ne durumda olduğunu daha ekmeden önce biliyor. Bu Çinli adamdan 100 greft alır almaz Kaan Pekiner durumu anlayıp saç ekimini sonlandırmış ve depozitosunu iade etmiş, o aldığı 100 grefti de ücretsiz ekmiş. Buyur adam burada anlatmış ve kendisine teşekkür etmiş:

Uygun olmadığını düşünüyorlarsa, en başta Kaan Pekiner gibi kabul etmeyeceklerdi. Her şey para değildir.
« Son Düzenleme: 05 Mart 2023, 00:37:04 Gönderen: Hintell »

pamira

• Sr. Member
Hocam Ekşi sözlük'teki bu arkadaşa senin bahsettiğim direnç gösterme mevzusunu  söylemişler, buyur oku:
Adama önce saçların canavar gibi olacak demişler sonra da sen zaten umutsuz vakaydın demişler.  :) Bu arkadaş yine insaflıymış, biri bana böyle bir şey dese, bu yaşadığım olayı yabancı forumlar dahil her yerde duyururdum. Hiçbir klinik insanlarla böyle dalga geçemez, isterse padişah olsunlar. Ki ben bu kliniğin Türkiye'nin en iyisi olduğunu asla düşünmüyorum. En iyi klinik olsa böyle bir planlama yaparlar mıydı? En iyi klinik olsaydı, sen bir şey söylemeden çağırıp revize ederdiler. Üst düzey klinikler aldıkları greftlerin ne durumda olduğunu ekmeden önce biliyor. Bu Çinli adamdan 100 greft alır almaz Kaan Pekiner durumu anlayıp saç ekimini sonlandırmış ve depozitoyu iade etmiş, o aldığı 100 grefti de ücretsiz ekmiş.

Uygun olmadığını düşünüyorlarsa en başta Kaan Pekiner gibi kabul etmeyeceklerdi. Her şey para değildir.

dostum revize icin bir sey demediler bana tek dedikleri 18 aya kadar beklemem :) ben sadece isler yolunda gitmiyoken bi klinige cagrilmayi beklerdim onu yapmadilar sormama ragmen. Asmed ekim sonrasi surec kisminda bende sinifta kaldi. gittigimde sacma sapan bahaneler sunarlarsa bende her yerde duyurucam bu konuyu zaten. kaan pekiner hocaya helal olsun gercekten inceledim konuyu adam hem kendisi hem hastasina saygi duyup riske atmamis hicbir seyi. takdir ettim. Asmed'le alakali bir algi var bu arada ozellikle bu forumda. aman elestirmeyelim aman kotu yorum yapmayalim. tabiki de objektif olup gercek neyse onu yazip paylasacagiz. kimse veya herhangi bir kurum elestirilemez degildir. kendi konumda 2-3 anlayisli insan haric asiri aktif olup yorum yapmayan insanlari dusundukce saskinlikla izliyorum. ve sacma buluyorum. yalniz kaldigimi dusunuyorum ve bu forumla alakali samimiyetsiz bir algi olusturuyor kafamda. ama yine de canlari sagolsun bir sey diyemem. sen ve yorumlarin icin tesekkur ederim. dedigim gibi son 3 ay sonrasinda gorecegiz artik.
« Son Düzenleme: 05 Mart 2023, 00:37:31 Gönderen: Hintell »

&

kellim

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Fotoğraf attınız mi
  • Ekim Merkezi ismi medeks
medeks

pamira

• Sr. Member
Fotoğraf attınız mi

dun attim Asmed'e 15.ay fotolarimi. buraya da yarin atarim muhtemelen

&

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
Dutasterid ve finasterid kullanımına nasıl devam ediyorsunuz?
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

Facebook Twitter Instagram