Gönderen Konu: Asmed / B Grubu / Dr. Koray Erdogan - Alp Bayramoglu 5006 Grafts 8-9 Aralik 2021  (Okunma sayısı 52590 defa)

Korkusuz Korkak

• Hero Member
Polyana kardes dar alana 5.000 ekilmis arkadasin greftleri gitmis arti yuzde 20 basari var ortada ve giden pskoloji ve umut.telefasi varmis olumden baska herseye care var eyvallahta yazik etmisler bu aciklik ilk ekimde kapanmaliydi asmed asmedim diyorsa bu ekimin altindan kalkmaliydi.
Dostum olan olmuş, zamanı geri döndürmek mümkün değil ancak en azından telafi şansı var. Ekim öncesi ana geri gidebilsek ben de bu ekimi yaptırma derdim.
  • Ekim Tarihi: 04.05.2021
  • Ekim Merkezi ismi ASMED
  • Greft Miktarı 4.541
  • Yaşınız 45
  • Medikal Tedavi Ekim gününden itibaren Finasterid. 15. aydan itibaren 3 günde bir Avodart'a başladım, iki ay sonra haftada 2'ye düşürdüm. 15. aydan itibaren ayda bir defa toplam 15 seans prp yaptırdım. Ekim 2023 den itibaren haftada 5 gün Alpecin losyon kullanıyorum.

emekli kel

• Hero Member
 alpin ekimler patlayacağı belliydi tecrubesiz adama ekim yaptıttırmamalıydılar.koray telafi eder.umarım surecte prp şu bu işe yararda revizeye gerek kalmaz ama kalırsa hallederler.ben asmedin genel ekimlerini ust duzey bulmuyorum alpinkiler zaten fiyasko
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

pamira

• Sr. Member
Koray hoca 1 yili bekleyelim hala erken dedi. Bazi kisilerde gelismeler biraz daha uzun suruyormus. Erken deniyor kisaca hala. Yarin rogaine foam kullanip kullanmayacagima (1 ya da 2 aylik maks asla surekli kullanmicam) karar verilecek. 1 yil dolmadan ozel durumlar haric kimseye prp yapilmiyormus onu da boyle acikladilar sordugumda. Bakalim her an patlamaya hazir bomba gibi beklemekteyim 1 ay daha beklicem sonrasi ayyuka cikarsa asmed’e randevu vermeseler bile gidicem
  • Ekim Tarihi: 8-9 Aralik 2021 | 8 Mayis 2023
  • Greft Miktarı 5006 | 1510
  • Medikal Tedavi Finasteride - Dutasteride
ASMED - 1.Sac Ekimim 8-9 Aralik 2021

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=24994.0

&

ASMED - 2.Sac Ekimim 8 Mayis 2023 (Revizyon)

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=31519.0

emekli kel

• Hero Member
 sakin kal.şimdi 2 ihtimal sık ekim zordur damarları zedelersen çıkmaz ondan ekim olmadı ekenin tecrubesi yetmedi.biraz sık ekimin beslenmeside biraz zordur bence tepe falan dolaşım zayıf ya ondan gec çıkar zor çıkar sık ekimde zor ondan dolayı beslenme güçlüğünden dolayı gec çıkabilir.yapmaları gerek prpyi sureci one ceker.bari çıkcakmı çıkmıcakmı anlarsın.millet ekimden sonra catır catır yaptırıyor sen gene randevusuz gitme daha moralinide bozma ümitlenmede surec devam ediyor bence umutsuzluğa kapılma zamanı değil 1 2 ayda değişiklik olursa çıkıcak demektir bence.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

pamira

• Sr. Member
Abi prp yapiliyor biliyorum iste niye yapmiyolar yani anlamiyorum. Bi cagirin bakin cok sinir bozucu bi durum ya. Neyse yarin kopuk minox icin cevap alicam tekrar sorcam bi kontrol etmeyecek misiniz ya da prp yapilmayacak mi diye

&

emekli kel

• Hero Member
 dermoller ve masaja izin varmışmı onuda sor

pamira

• Sr. Member
Kardeşim neler hissettiğini bu forumda herkes en iyi şekilde anlıyor buranın en güzel yanı da bu . Evet başarısız bir operasyon ve asmedin bunu planlayamamış olması tam bir fiyasko . Maddi durumunu bilmiyorum ama asmedin fiyatlarını herkes biliyor belki de kendi imkanlarını zorlayıp psikolojini düzeltmek adına asmede gittin . İnşallah öyle  ya da böyle bu kafana takma durumundan kurtulursun . Dışarı çıkmam gerektiğinde düşünmeden çıkmak istiyorum dediğin yerde zaten duygularıma tercüman olmuşsun . Benim gözümde de saç ekimi dediğin durum yaşandığında başarılı bir ekimdir . Benim tavsiyem modunu düşürüp karşı taraftan bir ilgi alaka öneri beklemeyi bırakıp senin aktif olman lazım bu işler telefondan mesaj atılıp cevap beklemekle sonuç alınacak işler değil . Gerekirse her gün asmede gideceksin . Sen ne hayallerle belki de ne imkanlar zorlayarak oraya gittin . Tüm süreçte psikolojini ve hormonlarını etkileyecek ilaçlar kullandın. Lütfen ama lütfen bu süreçte daha agresif davranıp hakkını sonuna kadar ara . Çünkü bu şekilde devam ettiğin sürece bir şekilde geçiştirileceksin . Hepsini geçtim dediğin gibi kliniğe davet edilip bilimsel bi şekilde bu bu bu nedenlerden dolayı sonuç böyle olmuş olabilir bu bu bu şekilde toparlyabiliriz veya toparlayamayız açıklamasını sana yapmak zorundalar . Kimse için değil kendin için bu şekilde davranırsan çok daha rahat çok daha mutlu hissedeceksin güven bana . Tekrardan geçmiş olsun genele bakacak olursak en azından taralı yapılmış bir şekilde olduğunda dışarı çıkamaz veya sürekli saçını kontrol etmen gereken bir halde değilsin . İnşallah mutlu olursun

Guzel analizler tesekkur ederim. Disari cikiyorum hatta soyle soyliyim eskiden dustan cikar 1 saat sacimin kurumasini beklerdim sekil almasi icin. Simdi dustan cikip 10 dk bekliyorum o islak sacla tarayip disari cikiyorum. Bu konuda gercekten bi gelisme oldu. Isin tuhaf yani artik kuru saca gore islak sac (islak sac daha belirgin gosterir seyrek alanlari) daha cok isime geliyor. Yalniz evden acil cikmam gerekiyosa yikamadiysam sapka takip cikmak zorunda kaliyorum. Ya bi kizla vakit geciriyorum bir seyler yasicaz sacima falan dokundurtmuyorum hala mesela. Su angaryalardan kurtulamadik kisaca. Ama yasayan bilir sen beni baya iyi anlamissin. Bakalim biraz daha beklicem ama finalde hakkimi catir catir aricam asla gecistiremezler son demleri.

&

pamira

• Sr. Member
dermoller ve masaja izin varmışmı onuda sor

Sorucam abi eyvallah sagolasin destek icin

&

Fury

• Full Member
Guzel analizler tesekkur ederim. Disari cikiyorum hatta soyle soyliyim eskiden dustan cikar 1 saat sacimin kurumasini beklerdim sekil almasi icin. Simdi dustan cikip 10 dk bekliyorum o islak sacla tarayip disari cikiyorum. Bu konuda gercekten bi gelisme oldu. Isin tuhaf yani artik kuru saca gore islak sac (islak sac daha belirgin gosterir seyrek alanlari) daha cok isime geliyor. Yalniz evden acil cikmam gerekiyosa yikamadiysam sapka takip cikmak zorunda kaliyorum. Ya bi kizla vakit geciriyorum bir seyler yasicaz sacima falan dokundurtmuyorum hala mesela. Su angaryalardan kurtulamadik kisaca. Ama yasayan bilir sen beni baya iyi anlamissin. Bakalim biraz daha beklicem ama finalde hakkimi catir catir aricam asla gecistiremezler son demleri.
Eyvallah dostum anlaşılmama çok sevindim.bu işin sonunda şunu da düşünmen gerekiyor ki benim felsefem de saç konusunda bu . Yapabileceğin her şeyi yaptın ve olmadıysa arkanda bırakmak zorundasın yoksa seni yiyip bitirir . Bunu şundan dolayı söylüyorum . Şuanki eşimle tanıştığım dönemde ekime ihtiyaç duymayacak ama seyreklik olan rüzgarda hemen bozulan sürekli dikkat etmem gereken bi saçım vardı . İnan onunla buluştuğumda saçımın düzgün duran tarafını görsün diye yanında öyle duruyordum sen düşün nasıl bir manyaklık. İleride bunları konuştuğumuzda bana çok güldü aklının ucundan bile öyle bir şey geçmediğini hiç dikkatini çekmediğini söyledi . Karşı tarafı düşünerek saçını sakın dert etme . Buradaki herkes gibi kendin için kendini iyi hissetmek için bu işi yapıyorsun . O yüzden biriyle görüştüğünde veya bir şeyler yaşamak istediğinde onun için saçınla uğraşma tavrından ve düşüncesinden vazgeç . Çünkü aslında bunu kendin için kendini daha çok beğenmek için yapıyorsun . Onun beğenmesi için bu zahmetlere girmedin, ki bu konuyu çok takan biriyse karşındaki bunu sana belli edecektir . Ben de eşim istediği için değil kendim istediğim için ekim yaptırdım . Tekrardan bol sabırlar diliyorum . Güzel sonuçlarını bekliyoruz .
  • Ekim Tarihi: 13.05.2022
  • Ekim Merkezi ismi Dr.Serkan Aygın Clinic
  • Greft Miktarı 4650
  • Yaşınız 28
  • Medikal Tedavi Biotin - b12 - d3 - Omega3 - doku yenilenmesi için her gün bir bardak ilikli kemik suyu

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
kendi saçlarından gitmeler olmuş kötü bi sonuç diil şuanda süreç devam ediyo bi maç 90 dakka uzatmalarda var ve ön çizgide hala dogallık oluşmamış o dogallık oluşana kadar çıkışların devam edicek çizgi belli olmuş çünkü hepsi çıkmamış bence yuzde 40 daha hacim artışı çıkış olucak 12.aya kadar görintüde seni tatmin edicek
« Son Düzenleme: 17 Ağustos 2022, 23:20:40 Gönderen: Sacsizkel »
  • Ekim Merkezi ismi ASMED KORAY ERDOGAN
ASMED KORAY ERDOGAN saç ekimi
saç ekimi sonuçları forum

Kel91

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Hocam geçmiş olsun, çok zor bir süreç, 6 ay boyunca hobilerine ara veriyorsun, ilaçlar alıyorsun, sabrediyorsun, 5000 greftin gidiyor, paran gidiyor. Üzüldüm bu duruma. Neyse işin ucunda ölüm yok en azından

optimist1388

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Sanki Ekim yaptırmadan önce daha iyiymiş moralini bozmak istemem ama altı ay gibi bir süre zaten çıkışların elle tutulur hale geldigi bir dönem tahminim kendi saçlarından da kaybın var 5000 grefte göre saç kalitene de bakarsak çok iyi sonuç alman gerek altı ay gibi bir süre var önünde toparlayacagini düşünüyorum takmadan beklemeye devam demek kolay biliyorum ama tek çare bu süreçte beklemek hocam desteklere devam

Plasticsurgeon

• Full Member
Alımınızı kim yaptı, manuel alım maalesef herkesin yapabildiği bir şey değil. Problem alım kaynaklı olabilir
Dr.Serkan aygın Saç ekimi sonuçları
Saç ekimi sonuçları forum

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
bu saç ön çizgi oturana kadar çıkar sadece bekle
  • Ekim Merkezi ismi ASMED KORAY ERDOGAN
ASMED KORAY ERDOGAN saç ekimi
saç ekimi sonuçları forum

Facebook Twitter Instagram