Gönderen Konu: Asmed / B Grubu / Dr. Koray Erdogan - Alp Bayramoglu 5006 Grafts 8-9 Aralik 2021  (Okunma sayısı 52618 defa)

cerenimo

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Arkadaslar Asmed Koray hoca son durumumu inceledi, analiz su sekilde;

Frontta teklileri ektigimiz icin dogal gorunum saglamaya calisiyoruz. Soyle ki gelisme asamasi fronttan tepeye dogru ilerliyor. Front her zaman daha hizli gelisir. Tepe bolgesi en gec gelisen bolgedir. Bu sebepten dolayi gidisatiniz iyi su ana kadar. Endiselenecek bir durum yok.

-Bana onceden minox onerilmisti. Simdi tekrar onerildi.
-Dutasteride de istiyosaniz kullanmaya baslayabilirsiniz dendi.

Bunlar oneri illa kullanin demiyolar bu arada.

Ne dusunuyosunuz ? Minoxidil kullansam mi bi sure ? Cikislar icin destek olmasi adina ?

Saçlar Dutasteride desteği ile çıkacaksa yanmışız. Hormonal ilaçlardan her zaman uzak durmanızı tavsiye ederim. Minoxidil sizi yanıltabilir, ben bir dönem kullanmıştım 7 8 ay sonunda saçlarım acayip güzel olmuştu. Ancak döngüye girince bütün saçlar geri gitti. İnşallah süreç devam ediyordur ve güzel sonuçlar alırsınız.

Kel91

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Konu baya olay olmuş. Sebebi ekilen greft adedinin yüksekliği, açıklığın çok az oluşu. Hayırlısı olsun, bence bir süre hormon kullanma

ComingSoon

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Dutas gibi bir ilacı kullanacaksanız niye ekim yaptırdınız ki o zaman? Saçınız ekimsiz sadece dutas veya finas gibi ilaçlar ile de kapanabilecek açıklıktaymış. Asmed normalde beğendiğim bir ekim merkezi fakat bu sefer fazla saçmalamışlar kusura bakmasınlar. Neyse, bu kötü gidişat yerini sürpriz çıkışlara bırakır umarım ve mağdur olmazsınız

pamira

• Sr. Member
Dutas gibi bir ilacı kullanacaksanız niye ekim yaptırdınız ki o zaman? Saçınız ekimsiz sadece dutas veya finas gibi ilaçlar ile de kapanabilecek açıklıktaymış. Asmed normalde beğendiğim bir ekim merkezi fakat bu sefer fazla saçmalamışlar kusura bakmasınlar. Neyse, bu kötü gidişat yerini sürpriz çıkışlara bırakır umarım ve mağdur olmazsınız

Dutasteride icin kafaniz rahat etcekse istiyorsaniz kullanmaya baslayin dediler. Minox oneriyolar 2-3 tur ozellikle. Bende ayni fikirdeyim dutas minox kullancaksam niye ektirdim diye. Zaten finasi 2 yildir kullaniyorum. Biraz daha beklicem bakalim. Minox konusunda kararsizim 1 ay kullanip destekleyip birakirim en kotu ihtimalle.
  • Ekim Tarihi: 8-9 Aralik 2021 | 8 Mayis 2023
  • Ekim Merkezi ismi ASMED
  • Greft Miktarı 5006 | 1510
  • Medikal Tedavi Finasteride - Dutasteride
ASMED - 1.Sac Ekimim 8-9 Aralik 2021

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=24994.0

&

ASMED - 2.Sac Ekimim 8 Mayis 2023 (Revizyon)

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=31519.0

emekli kel

• Hero Member
 onlar ucretsiz mezoda yaparlar kafaya 2 3 tane sık aralıklarla.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

ozymandias

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
ekim öncesi ile sonu arasında hiçbir fark olmamış.bu arada saçlarınız zaten güzel, bu kadar canınızı sıkmayın derim.

şimdibanakaybolansaçlarımıverseler

• Full Member
  • şahin çelik saç ekimi
Bir olumsuz bir olumlu yorum yapayım.
1- bende herkes gibi bu saça 5 bin greft neden ekildi hiç anlamadım. Yani 5 yıl sonra saçların dökülse bukadar güzel donor bolgeye yazık degilmi? Ayrıca zaten saç yeterinde var 5bin grefti daha besleyecek kanal damar zaten olumsuz bir sonuc bırakır mantıken ama doktorlar işin uzmanları bunu daha iyi bilir. Bana mantıken saçma geldi. Belki 800 greft önlere 2500 greft de tepeye ekilse daha iyi olurdu gibi geldi ama bilimsel değil tamamen yıllardır takip ettiğim konulara ve gördüklerime göre söylüyorum.

2. Olumlu olan ise 9.aya kadar umudunu kaybetme moralini bozma zaten Ekim yerife 1 sene dolmadan bişey demeyecek. Bu süreçte kendini üzüp saça ve piskolojine zarar verme.
Çıkacakmış gibi düşün, bir anda çıkmaya başlar bu sefer yazık boşa stres yapmışım dersin. Stres yapacaksanda şimdi zamanı değil 1 sene dolunca merkeze gidip görüş , hatasını telafi ederler bence çünkü asmed ortada bırakmaz şimdiye kadar bıraktığını görmedim.
Tekrar bir islrm gerekirsede bence öncesinde Koray hocayla.konus tüm süreci o takip etsin çünkü risk alınmaz artık.
Bunlar tabi 5 ay sonra dusincegin konular şuan çıkışlar olcak gibi düşün stresi bırakmaya çalış .

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
  • 𝘗𝘳𝘦𝘷𝘦𝘯𝘵𝘪𝘰𝘯 𝘪𝘴 𝘢𝘩𝘦𝘢𝘥 𝘰𝘧 𝘤𝘶𝘳𝘦
Bence de stres yapma dostum. Yavaş gelişen saçlara sahipsin belki, bünye meselesi.
Doktor değilim.Bu alanda eğitimim yok. Önerilerimin yalnızca araştırmayı seven bir birey olarak değerlendirilmesini isterim.

pamira

• Sr. Member
Kullanmak istersen 1 gun finasteride obur gun dutasteride kullan dedi Asmed. Finasla beraber dut kullanilir mi 1 er gun arayla ne diyosunuz kullanan var mi bu sekilde ?

&

pamira

• Sr. Member
Bir olumsuz bir olumlu yorum yapayım.
1- bende herkes gibi bu saça 5 bin greft neden ekildi hiç anlamadım. Yani 5 yıl sonra saçların dökülse bukadar güzel donor bolgeye yazık degilmi? Ayrıca zaten saç yeterinde var 5bin grefti daha besleyecek kanal damar zaten olumsuz bir sonuc bırakır mantıken ama doktorlar işin uzmanları bunu daha iyi bilir. Bana mantıken saçma geldi. Belki 800 greft önlere 2500 greft de tepeye ekilse daha iyi olurdu gibi geldi ama bilimsel değil tamamen yıllardır takip ettiğim konulara ve gördüklerime göre söylüyorum.

2. Olumlu olan ise 9.aya kadar umudunu kaybetme moralini bozma zaten Ekim yerife 1 sene dolmadan bişey demeyecek. Bu süreçte kendini üzüp saça ve piskolojine zarar verme.
Çıkacakmış gibi düşün, bir anda çıkmaya başlar bu sefer yazık boşa stres yapmışım dersin. Stres yapacaksanda şimdi zamanı değil 1 sene dolunca merkeze gidip görüş , hatasını telafi ederler bence çünkü asmed ortada bırakmaz şimdiye kadar bıraktığını görmedim.
Tekrar bir islrm gerekirsede bence öncesinde Koray hocayla.konus tüm süreci o takip etsin çünkü risk alınmaz artık.
Bunlar tabi 5 ay sonra dusincegin konular şuan çıkışlar olcak gibi düşün stresi bırakmaya çalış .

Dediginiz gibi olur umarim. Beklemekteyim ins diledigim gibi olur

&

Kel91

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Kullanmak istersen 1 gun finasteride obur gun dutasteride kullan dedi Asmed. Finasla beraber dut kullanilir mi 1 er gun arayla ne diyosunuz kullanan var mi bu sekilde ?
Hocam fin+dut fazla değil mi? Bunları kullandıktan sonra ekimin ne anlamı kalır? Ekim öncesindede kullansan zaten açıklığın kapanırdı

serenade11

• Hero Member

Fin + dut fazla değil mi? Onun yerine her gün 1 fin + 1 xpecia kullanılabilir, belki. Ama bunun bile zararlı olabileceğini düşünüyorum. Saç çıkarıcam derken kalıcı bir zarar görülede bilir. Önemli olan sağlık.
  • Ekim Tarihi: 03.07.2022
  • Ekim Merkezi ismi Asuman Hair
  • Greft Miktarı 4000
  • Yaşınız 25

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları

Dut düşünüyorsan 3 günde 1 alırsın çokda işe yarar
Global Moderator

revengoa

• Jr. Member
  • **
Oldu olacak tedaviye Androcur da eklesin Asmed  ;D
Gerçekten anlamış değilim bu kadar ağır ilaçlar tavsiye edilmesini.

isimvermem12344

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
bence burdaki moderatör dahil kimseye inanma birçok kişi de yazmış bu finansterid minoxil  fln bunlar zararlıymış zaten bunları kullanıp kel kalan cok insan var işe yarasa herkesde yarar :D

Facebook Twitter Instagram