Gönderen Konu: Asmed / B Grubu / Dr. Koray Erdogan - Alp Bayramoglu 5006 Grafts 8-9 Aralik 2021  (Okunma sayısı 52678 defa)

pamira

• Sr. Member
Dinodin dusasterid kullanıyordu her gün onuda es geçme :) sende 3 günde 1 alırsan tepe baya hızlı gelişir

Her gun dutasteride mi ? Vaaay be bunu bilmiyodum. O zaman cok fark eder tabi. Dutasteride dusunuyorum arada aklima geliyor aslinda. Su biotin ve finasteride bitsin baslarim belki
  • Ekim Tarihi: 8-9 Aralik 2021 | 8 Mayis 2023
  • Ekim Merkezi ismi ASMED
  • Greft Miktarı 5006 | 1510
  • Medikal Tedavi Finasteride - Dutasteride
ASMED - 1.Sac Ekimim 8-9 Aralik 2021

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=24994.0

&

ASMED - 2.Sac Ekimim 8 Mayis 2023 (Revizyon)

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=31519.0

pamira

• Sr. Member
Hayırlı olsun,umarım istediğin sonucu alırsın ama bu saça 5000 greft nedir harbi tuhafıma gitti kafası komple boş adamlara bile 4500-5000 vs ekiyolar o bile gayet iş görür oluyor hatta bence bu saçtan 5000 greft çıkarsalar o bile yeter burdaki herkese,tekrar hayırlı olsun.

Hic dokulme olmamis goruntusu icindi sanirim bu sayi. Bu tarz yorumlar geldikce zaten bende biraz endiselenip malesef korkuyorum. Cunku fazla aciklik yoktu e medikal tedavimde var oncesinde. 1-0 onde basladigimi dusunup oyle yogunlasinca gelisim biraz hizli olsun diye bekliyo insan :/

&

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Her gun dutasteride mi ? Vaaay be bunu bilmiyodum. O zaman cok fark eder tabi. Dutasteride dusunuyorum arada aklima geliyor aslinda. Su biotin ve finasteride bitsin baslarim belki

Sen 3 günde 1 al diğer günler fin biotin devam
Şu an süreçde bir sorun yok tepe zor alan olduğu için konusuyoruz ama yanlış anlayacaksan susalım dostum:)
« Son Düzenleme: 20 Nisan 2022, 03:30:42 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

pamira

• Sr. Member
Sen 3 günde 1 al diğer günler fin biotin devam
Şu am süreçde bir sorun yok tepe zor alan olduğu için konusuyoruz ama yanlış anlayacaksan susalım dostum:)

abi olur mu oyle sey estf. en cok sen yazcaksin etceksin sayende bulusuyoruz burda. yanlis anlama beni sakin caylagiz bu surecte :) dutu dusuncem bi. baslarsam da yazarim buraya. yorumlariniz cok kiymetli her zaman yazin sizden ogrenip bilincleniyoruz ✔
« Son Düzenleme: 20 Nisan 2022, 03:30:12 Gönderen: Hintell »

&

Cardozoo

• Hero Member
Haziran başlarında sonuç belli olur. Eğer seyrek alanlar olur ve gür bir saçınız olmazsa ben de bu ekimi başarılı bulmam.
Hafta 3 kere 1.25 mg finasterid,günlük şakaklara minox
Nw 2.5a Diffuse Thinning
Yaş 21
Kalben - Saçlar

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
Ama dinodin finasterid kendisinde etki etmediği için dutasterid ve priorin kullanıyordu. Bunu da söylemek gerekir. Hatta kendisine dutasteridi de sanırım Koray Hoca finasterid etki etmiyordu diye söylediği için kullanımına başlamıştı. Asmed'e gitti yani öncesinde dinodin11.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

pamira

• Sr. Member
Haziran başlarında sonuç belli olur. Eğer seyrek alanlar olur ve gür bir saçınız olmazsa ben de bu ekimi başarılı bulmam.

beklicem yaz sonlarina kadar herkes 8-9 ay minimum bekle diyo.

&

pamira

• Sr. Member
Ama dinodin finasterid kendisinde etki etmediği için dutasterid ve priorin kullanıyordu. Bunu da söylemek gerekir. Hatta kendisine dutasteridi de sanırım Koray Hoca finasterid etki etmiyordu diye söylediği için kullanımına başlamıştı. Asmed'e gitti yani öncesinde dinodin11.

Koray hocayla ilk bulusmamda finasteride kullandigimi soyledigimde ilerleyen zamanlarda dut ihtimali de olabilir demisti zaten. Gerekirse bunu konusurum bende onunla kullan der mi demez mi ogrenmek icin

&

Kerimm34

• Hero Member
dudatserid bir tık daha finden etkilir olur ama bence fin etki etmediyse dudasteridden çok fazla bir şey beklemeyin şahsi gözlemlerim her ikisinide kullanan biri olarak bu yönde oldu.

murattarum

• Hero Member
Finansi dutu bilmemde 5.000 cok agalar sıkìlastirma ekimiden olsa cok.yani bunu este abuzer yapsa anlarimda. Asmed neden boyle planlamayi yapmis sormak lazim asmede
Dr.Muttalip keser saç ekimi
Saç ekimi forum
Saç ekimi sonuçları

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
Asmed kee bot ile taradığı için tüm saçlı alanı bizim göremediğimiz telogen oranını görmüş ve hastanın beklentisine göre de hareket etmiş olabilir. Dökülme potansiyeli olan saçları yok sayıpta ileride problem yaşamaması için konu sahibini tek seferde aradan çıkartmak istediler muhtemelen. Başarılı olursa ekim bu saçlar baya götürür konu sahibini. Var Asmed'de böyle ekim yaptırıp 10 yıl sonra gelip tekrar bir sıklaştırma yaptıranlar. Eskiden fire olmuyordu ekimlerinde ama son zamanlarda ekimlerde fireler oluyor. O yüzden yüklü sayı ekim gerçekten riskli. Ama şuan bunları konuşmak için erken. Sıklaştırma ekimi 7 ila 9. aylarda kendini belli eder.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

emekli kel

• Hero Member
 ne minyaturizasyonda sorun goruyorum ne baska bişi.bu saça az sayıda ekimle ilaç kullanmasanda olur.ama ilaç kullanıon yan etki gormemişsin devam et.yasta 20 değil.hiçbir sorun yok ortada birde çok ekilmiş goz nizam var.senin içine şüphe dusuyor galiba yapamadılardamı manipilasyon peşindelermi diye.daha bişi yok ortada.saç iyi yas iyi ilaç kullanıon sayı çok.konusulcak bişi yok.hani çizgi cekilmiş pozisyon 5 metre ofsayt değik nesini tartıscan gol işte iş skorborda yazılmasına kaldı.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Slayer91

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Asmed kee bot ile taradığı için tüm saçlı alanı bizim göremediğimiz telogen oranını görmüş ve hastanın beklentisine göre de hareket etmiş olabilir. Dökülme potansiyeli olan saçları yok sayıpta ileride problem yaşamaması için konu sahibini tek seferde aradan çıkartmak istediler muhtemelen. Başarılı olursa ekim bu saçlar baya götürür konu sahibini. Var Asmed'de böyle ekim yaptırıp 10 yıl sonra gelip tekrar bir sıklaştırma yaptıranlar. Eskiden fire olmuyordu ekimlerinde ama son zamanlarda ekimlerde fireler oluyor. O yüzden yüklü sayı ekim gerçekten riskli. Ama şuan bunları konuşmak için erken. Sıklaştırma ekimi 7 ila 9. aylarda kendini belli eder.
Dökülme potansiyeli olan saçlar mantığı çok aklıma yatmadı hocam bence potansiyel dökülcek saçlar tüm saçlardır bugünün sağlamı yarının telojeni olur belli olmaz bu işler  olay net ki çok plansız olmuş bence ekime girmek gereksizmiş ki asmed de madem girmiş bu işe tam olsun bari diyerek işe bi mantık katmaya çalışmış.saç ekimi belli ve ciddi kayıplarda olur greft iyi planlanır saçın 3 sene 5 sene sonra ne olcağı belli olmaz ben ilk ekim kararını 21 yaşında almıştım vazgeçtim iyiki vazgeçmişim şimdi çok komik olurdum peki arkadaşın 7 8 sene sonrasını kim kestirebilir? 40 50 sinden sonra kel kalan adam çok.Saç dökülmesi ömür süren iş ki dutasterid deniyor,şöyle bi saça ekim yapıyosun,o da yetmiyo 5000 greft ekiyosun o da yetmiyo dutasterid kullanmayı düşünüyosun (ki dutasteridden fayda bekliyosan sürekli kullanacaksın ki bırakınca o fayda da gitmesin) yani hiç mantığım almadı bu işe baştan sona.tabi ektiren arkadaşın sıkıntı yapcağı bişey yok saç zaten gayet iyi şuan
  • Yaşınız 31

murattarum

• Hero Member
Ben birazda ektiren arkadasa ufak bir elestiri getirebilirim.planlama 5.000 yapildi diye kabul etmek zorunda degil.bizede zamaninda ne planlar yapildi ama aralarindan kafana yatani seciyorsun.kendinin tasarlarsin boyle ek dersin.bu arada bu robot dhtyi gorebiliyormuymus belkide streesten zayifladi yada vitamin eksikliginden.belki ufak takviyle kurtarabilir. tamam bunlar kesin dokulur ben 5.000 ekeyim  mantigi yanlis olmus.cepten yemis donorleri.
Dr.Muttalip keser saç ekimi
Saç ekimi forum
Saç ekimi sonuçları

Facebook Twitter Instagram