Gönderen Konu: Asmed / B Grubu / Dr. Koray Erdogan - Alp Bayramoglu 5006 Grafts 8-9 Aralik 2021  (Okunma sayısı 52723 defa)

Belcikali

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Yaş 29
Greft sayısı 5000 üzerinde
İhtiyaç varmıydı ? bence yok
Sadece Fina kullansan yeterli olurdu gibi ekime gerek kalmadan ama ne hikmetse Asmed olunca ne yaparsa yapsın, yaptıkları doğrudur mantığı var ki ben burda yanlış yaptıklarını düşünüyorum.

emekli kel

• Hero Member
 bizde eleştirdik sayıyı finasterid kullanıyormuş zaten prp mezo ile saçlar kalınlaştırılsa gene tam kapatmasada sonuc alırdı.merkez gelene 5 gidene 5 ekiyor.yanlış planlama .tamam öncesi saçlar resimdeki kadar iyi değilde 5000 saçma rakam yada tas ilerde dahada dokulmez ilaçta kullanıyor diye aşırı gurluk dusunuldu bence bunada gerek yoktu
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Belcikali

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
bizde eleştirdik sayıyı finasterid kullanıyormuş zaten prp mezo ile saçlar kalınlaştırılsa gene tam kapatmasada sonuc alırdı.merkez gelene 5 gidene 5 ekiyor.yanlış planlama .tamam öncesi saçlar resimdeki kadar iyi değilde 5000 saçma rakam yada tas ilerde dahada dokulmez ilaçta kullanıyor diye aşırı gurluk dusunuldu bence bunada gerek yoktu

Aynen katılıyorum

pamira

• Sr. Member
Yaş 29
Greft sayısı 5000 üzerinde
İhtiyaç varmıydı ? bence yok
Sadece Fina kullansan yeterli olurdu gibi ekime gerek kalmadan ama ne hikmetse Asmed olunca ne yaparsa yapsın, yaptıkları doğrudur mantığı var ki ben burda yanlış yaptıklarını düşünüyorum.

Sayi konusu biraz dusundugunuz gibi gereksiz geliyo olabilir ama ben tam kapanma istiyordum. Koray hoca ilk 2020 de fotograflar attigimda sac paternin daha tam olusmamis su an ekim onermiyorum finasteride basla 6 ay sonra fotonu at duruma gore degerlendirme yapalim dedi. Yani ben sayiyi fazla tutup para kazanmak gibi bir amac oldugunu asla dusunmuyorum. Oyle olsa en basta da finasteride baslayacagimi bildigi halde ekim yapardi. Ben su an sadece bu kadar suredir kesmeden finasteride kullanip (her gun 1/4 - 22.5 aydir) ve 1.5 haftadir 5000 mcg biotinde ekledim solgar. Su tepenin kapanmamasindan korkuyorum. Bana gore onden arkaya komple siklastirma yapildi gayet de dogal yapildi asla sikayetim yok ama tepe kafami karistiriyor. Bi de minox onerdiler onu da olumsuz bi gelisme olarak dusundum kendi capimda. Kullanmiyorum da zaten. Bu ekim oncesi sac acikliginin fazla olmamasi, finas kullanmam, bence hak ediyorum ya baya iyi bir sonucu. Dinodinin sonucu gibi olsa diyorum insallah. Oyle yani
  • Ekim Tarihi: 8-9 Aralik 2021 | 8 Mayis 2023
  • Ekim Merkezi ismi ASMED
  • Greft Miktarı 5006 | 1510
  • Medikal Tedavi Finasteride - Dutasteride
ASMED - 1.Sac Ekimim 8-9 Aralik 2021

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=24994.0

&

ASMED - 2.Sac Ekimim 8 Mayis 2023 (Revizyon)

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=31519.0

pamira

• Sr. Member

Abi su sac konusunda o kadar demoralize oldugum anlar oldu ki. Kendimi seven bakimli spor yapan biriyim. Kizlar falan soylememe gerek yok. Bulusmada sari isik tepeden vurunca oturmuyodum bile oraya. Yani sayi umrumda degil sonuc iyi olsun 1 kere yaptirdik kurtulduk iste dicem o kafadayim. Umarim bu yazismalarimizi ilerde uzulerek okumam. Sagolun bu arada yorumlar icin…

&

emekli kel

• Hero Member
 çok iyi anlıyorum seni bende bir ortama oturduğumda kızların  bakısları üstümde olmazsa oleyim daha iyi.kapatır merak etme sürüsüne bereket ekilmiş.senin boyle deme sansın var kurtulduk deme sansın  ama 25 yasındakiler için ilaç kullanmayanlar için minyaturleşmelere bakıldığında ilerisi için umut vermeyen saçlar için kaç sayı gerekiyorsa o kadar ekilmeli.sende dokulme frenlenmiş ilaç kullanıon 2500 ekselerde kapanır 5000de.olur saçların rahat ol fire bile olsa olur amaçlanan aşırı gür kafa amaçlanmış en azından en kotu kapanır her yer fireler bile olsa
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

pamira

• Sr. Member
çok iyi anlıyorum seni bende bir ortama oturduğumda kızların  bakısları üstümde olmazsa oleyim daha iyi.kapatır merak etme sürüsüne bereket ekilmiş.senin boyle deme sansın var kurtulduk deme sansın  ama 25 yasındakiler için ilaç kullanmayanlar için minyaturleşmelere bakıldığında ilerisi için umut vermeyen saçlar için kaç sayı gerekiyorsa o kadar ekilmeli.sende dokulme frenlenmiş ilaç kullanıon 2500 ekselerde kapanır 5000de.olur saçların rahat ol fire bile olsa olur amaçlanan aşırı gür kafa amaçlanmış en azından en kotu kapanır her yer fireler bile olsa

ins abi dediklerin cikar. 114.gundeyim 130 da foto aticam yine yorumlariz

&

emekli kel

• Hero Member
 daha 130dada pek beklentiye girme baslangıc olur daha

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
  • 𝘗𝘳𝘦𝘷𝘦𝘯𝘵𝘪𝘰𝘯 𝘪𝘴 𝘢𝘩𝘦𝘢𝘥 𝘰𝘧 𝘤𝘶𝘳𝘦
daha 130dada pek beklentiye girme baslangıc olur daha
Abi ne zaman beklentiye girebilirz?
Doktor değilim.Bu alanda eğitimim yok. Önerilerimin yalnızca araştırmayı seven bir birey olarak değerlendirilmesini isterim.

emekli kel

• Hero Member
 değişiyor kişiden kişiye.futta 127_140 arası güzel çıkışlar olurdu.fuede daha gec oluyor.120_180 arası beklenti olur.ileriki yaslar sonraki ekimler geniş alanlar tepe falan daha gec çıkar.tabi bakıon fuede bazılarının 3 ayda çıkmaya baslıyor .gec olsun guç olmasın.çıksında ne zaman çıkarsa çıksın

Carlos75

• Full Member
Moralini bozmak gibi olmasin insallah cok iyi bir sonuç alırsın ama 5000 graft hiç ama hiç etik değil ne yazık ki zaman geçtikçe gelene gidene 5000 graft eken bir merkez oluyor asmed.

Bunun neresine 5000graft ekiliyor Allah aşkına donor ü tedbirli kullanmak diye bir şey var.

Tamam koray bey turkiye de 1 numara doktordur lafım yok ve saygım sonsuz ama bir yere kadar biz de az çok anlıyoruz artık bu işten. Dünyada en kaliteli istediğin doktora git bu saça 5000 ekmez kimse

Yineden hayırlı olsun ve inşallah öyle bir saç çıkar ki hepimizin çenesini kapatır koray hoca.

serenade11

• Hero Member
Moralini bozmak gibi olmasin insallah cok iyi bir sonuç alırsın ama 5000 graft hiç ama hiç etik değil ne yazık ki zaman geçtikçe gelene gidene 5000 graft eken bir merkez oluyor asmed.

Bunun neresine 5000graft ekiliyor Allah aşkına donor ü tedbirli kullanmak diye bir şey var.

Tamam koray bey turkiye de 1 numara doktordur lafım yok ve saygım sonsuz ama bir yere kadar biz de az çok anlıyoruz artık bu işten. Dünyada en kaliteli istediğin doktora git bu saça 5000 ekmez kimse

Yineden hayırlı olsun ve inşallah öyle bir saç çıkar ki hepimizin çenesini kapatır koray hoca.

Haklısınız, katılıyorum
  • Ekim Tarihi: 03.07.2022
  • Ekim Merkezi ismi Asuman Hair
  • Greft Miktarı 4000
  • Yaşınız 25

pamira

• Sr. Member

Bende maks 3000 hadi 3500 bekliyodum. 4500-5000 arasi dediler on gorusmede, ekim gunu 5000 dendi. Nasil bir sey dusunuldu planlandi hic bilmiyorum. Bildigim tek sey bu sayidan beklentim surec bittiginde sabah yataktan kalkar kalkmaz direkt disari cikmak. (Yikamadan taramadan her yerde sac olucagindan seyreklikle ugrasmamak kisaca) daginik olsun sac olsun yeterli. Umarim beklentimi yasarim cunku hak ettigimi dusunuyorum

&

emekli kel

• Hero Member
 yas 29 ya ilaçta kullanıon minyaturleşmende kotu değil ondan orman kafayı amaçlayarak ekmişler seni .tepeler gec çıkar.surec  güzel.tepeye  sabretcen.bu ekimin sonuucu sitedeki en gür saçlı ekim olmadığı muddetce sonucu basarısız sayarım

Facebook Twitter Instagram