Gönderen Konu: Muttalip keser ekim  (Okunma sayısı 1463 defa)

murattarum

• Hero Member
Muttalip keser ekim
« : 07 Aralık 2021, 00:01:24 »
Merhaba arkadas gunler gecip gitti.ekim gunum yaklasti ve allah bir kaza bela vermez ise aralik ayinin sonlarinda ekimim olucak.benim ekim surecim koronadan once baslamisti hocayla anlasmistik kendimi maddi acidanda hazirlamistim ancak korona belasi girdi araya.2 yil oldu saclarimi uzatarak acikligimi kapatarak devam ediyordum.son olarak acemi bir berberin yada acemi degil yurt disinda yasiyorum dil bilmezligi diyelim yanlari 5 e vur dememi komple 5 e vur anlamasiyla gercekle yuzlesmem sebebi ile ekim isini hizlandirip 2022 ye girmeden yaptiricam.cok zor bir surec ekim oncesi ayri bir dert ekimci ara 10 larca ekimciden ekimci sec kovid doneminde seyahet et tabiki ekim sonrasi strees ayri bir konu.insallah ekimden sonrada ekimimi burda ay ay paylasarak sizin yorumlariniza acicam.cunki bu site olmasa kim bilsin kimlere giderdim.suan cok streesliyim isten izin bile aldim kendimi ise veremiyorum diye.sadece icimden gelenleri yazmak istedim.insallah hersey yolunda gider cunki emek cok .

Rezzak

• Full Member
Ynt: Muttalip keser ekim
« Yanıtla #1 : 08 Aralık 2021, 05:24:26 »
Tamam 7 kâinat duydu kesere ektircen yeter da yeter görgüsüz gurbetçi seni. Kaç seferdir yazmim yazmim diom ama tilt oldum sana millete polyannalarr vs..demeler  3 binmi eker 2 binmi eker 2 tutam saçı 10 cm uzatıp foto ation o kafaya rahat bı 5000 bin lazım daha fazlada olabilir  😂😂 🤣🤣 az çok simanida tahmin edebiliyom tip yok saç olsa ne isyan et isyan ağla ağla belki saçın çıkar
Not ; Kimse yanlış anlamasın  Boş Adama tavrim budur .

BlackPill©

• Full Member
  • I'm fighting over a wreck...
« Yanıtla #2 : 29 Aralık 2021, 03:59:58 »
Tamam 7 kâinat duydu kesere ektircen yeter da yeter görgüsüz gurbetçi seni. Kaç seferdir yazmim yazmim diom ama tilt oldum sana millete polyannalarr vs..demeler  3 binmi eker 2 binmi eker 2 tutam saçı 10 cm uzatıp foto ation o kafaya rahat bı 5000 bin lazım daha fazlada olabilir  😂😂 🤣🤣 az çok simanida tahmin edebiliyom tip yok saç olsa ne isyan et isyan ağla ağla belki saçın çıkar
Not ; Kimse yanlış anlamasın  Boş Adama tavrim budur .
Reyiz sen cok kirici oluon ya ...
  • Yaşınız 20
  • Medikal Tedavi Finasteride ( haftada 3mg olacak şekilde) , Xpecia haftada 1 kere , Ketoral Şampuan (haftada 1) , Dermaroller 0,75 haftada 1 ya da 2

murattarum

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 29 Aralık 2021, 04:06:53 »
Black pill takmadim dikkat edersen yanit vermedim.takilsin egosunu tatmin etsin
Dr.Muttalip keser saç ekimi
Saç ekimi forum
Saç ekimi sonuçları

Rezzak

• Full Member
« Yanıtla #4 : 29 Aralık 2021, 04:11:22 »
Reyiz sen cok kirici oluon ya ...

Haklısın kardeşim

Rezzak

• Full Member
« Yanıtla #5 : 29 Aralık 2021, 04:12:27 »
Black pill takmadim dikkat edersen yanit vermedim.takilsin egosunu tatmin etsin

K.bakma kardeş sende .

murattarum

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 29 Aralık 2021, 04:12:39 »
Helallok iste benden kardesim kirmistin beni
Saç ekimi forum
Saç ekimi sonuçları

murattarum

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 29 Aralık 2021, 04:15:41 »
Benim paylasimlari yapma amacim hava atmak degildi neyin havasi sanki hava atilacak bir durummu var kendimizi delik desik ettiriyoruz ustune milyarlar veriyoruz.ordaki amacim gunler yaklastikca strees olmam ve bu gruptan baska konusucak kimsem olmamasiydi.ektirsim paylasimida yaptim.artik sonuc kismet
Saç ekimi forum
Saç ekimi sonuçları

Rezzak

• Full Member
« Yanıtla #8 : 29 Aralık 2021, 04:21:54 »
Benim paylasimlari yapma amacim hava atmak degildi neyin havasi sanki hava atilacak bir durummu var kendimizi delik desik ettiriyoruz ustune milyarlar veriyoruz.ordaki amacim gunler yaklastikca strees olmam ve bu gruptan baska konusucak kimsem olmamasiydi.ektirsim paylasimida yaptim.artik sonuc kismet

Arada ani yükselişlerim oluyo Özür dilerim hocam kalp kırmaya gerek yok ölümlü dünya sonuçta Hakkınızı helal edin.

murattarum

• Hero Member
« Yanıtla #9 : 29 Aralık 2021, 04:25:02 »
Farkina vardiysan eyvallah  onemli degil
Saç ekimi forum
Saç ekimi sonuçları

Facebook Twitter Instagram