Gönderen Konu: Saç ekimi asmed klinik 4500 kök yaş 20  (Okunma sayısı 25450 defa)

monoblok

• Hero Member
Ynt: Saç ekimi asmed klinik 4500 kök yaş 20
« Yanıtla #376 : 31 Ekim 2022, 06:05:32 »
Ben açık alan ve saç kalitedine göre sonucu başarılı buldum hepsinden önemlisi doğal durması bu açıklığa bu kadsr doğal saç ekmek donör bölgeyi bu kadar sağlıklı kullanmak herkesin harcı değil güzel günlerde tarayın.
  • Ekim Merkezi ismi Asmed 5000 GREFT

ekos

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #377 : 16 Aralık 2022, 12:53:16 »
Zero da artık ūnlū oldu.Asmed tanıtım reklam sayfalarında, before after şeklinde  zero'nun resimleri mevcut..Dolayısıyle başarılı mı, başarısuz mı ikilemi de netlige kavuşmuş oldu.Asmed sonucu  iyi  olmıyan ekimleri yayınlamaz..

Northerner61

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #378 : 16 Aralık 2022, 14:12:44 »
birde söyle birsey var tabikide bu ekimi asmed dısında baska bırı yapmış olsa başarılı derdi herkez ben asmed icin dedim yoksa eski halinize göre kel ve seyrek şacınız yok şaçlı birisiniz morelınızı bozmak ıstemedım ben asmede gore yorum yaptım sonucta hepımızın ortak sorunu var  oda kellık  umarım şaçlarınız daha cok gelişir. Benım maddi sorunum yok hiç yok isterse 250bin tl desin ama bana o ilaçları kullanacaksın dedigi anda o iş biter bende giderim orta halli merkeze ilacsız ne olursa derim bırakırım şaçları kendi haline ama finasterid diretmelerine cok kıl oldum su an mevcut sacıma fınasterid uygulasam minox bassam emınimki verteks ve orta taraf %50 cıkacak . %10 yan etki raporu var ya bıraktıgımda iktidarsizlik devam ederse  bunun  garantisini kim verecek bana (burada koray beye laf atmıyorum asla dünyada sayılı doktorlardan birisi emeklerini göz ardı etmek nankörlükten başka birşey değildir  saygı duyuyorum hocama ) bence şaç ekimi bi ilaça guvenip genç yaşta yapılmamalı asla ama asla .  Var olan şaçlarını finasterid korumamış hocam senin yani bu ilaça baglı kalmamak lazımmış bunu anlamıs olduk . Sımdı bazı arkdaşlar kızacak bana eminim  ama bu forumda 9 yıldır varım hiç yazmadım hep ınceledım oncelıgım koray beydi ilaç yüzünden eledim asuman hanıma cevirdim rotaya forum sayesınde koray hocanın 60 a 90 micron dedigi kapasıtesi 12500 olan  dönör alanı atmadan 4/1 proscar sabah aksam xpecia yazınca onuda eledim  adını vermek ıstemedigim bi yerden aralık 10 a ekim günü aldım 11 aralıkta süreçleri paylasmaya başlayacagım Allah herkesin gönlüne göre diledigi şaçı versin bu arada arkdaşın annesiymisniz sizi tebrik ediyorum
yaklaşımın çok yanlış... finansın kalıcı etki bırakma oranı çok düşük ve özelllikle çoklu greftlerde zayıf köklerin tutma oranında ve kendi saçlarını korumada faydalı... özellikle ekim sürecinde faydalı  reçetesiz satılan bir ilaç... bende isterimki içmeyim ama bunun için merkezi suçlaman yanlış... finans kullanmadan saç tutar veya tutmaz diye kimse sana kesinlik veremez... bende çok araştırdım bu mevzuyu... Şahsi karar verilmesi gereken bir durum... yani özetle şunu diyorum asmuna ve koray da kullanmasan olur dese hiç bir şey farketmeyecek senin ektirdiğin yere göre. (diğer faktörler hari tabi)

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #379 : 16 Aralık 2022, 18:05:37 »
 zeronun son resmini gorsek
« Son Düzenleme: 16 Aralık 2022, 23:08:32 Gönderen: emekli kel »
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

cral03

• Hero Member
« Yanıtla #380 : 16 Aralık 2022, 23:05:00 »
Tümüyle ele aldığımızda başarılı bir Ekim olduğunu söylememiz gerekiyor

mesut1618

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #381 : 21 Aralık 2022, 14:29:01 »
Ekim başarılı mi kısmen başarılı ama  bu kadar yüksek bir meblağı ödeyen biri çok daha iyi bir sonucu görmek ister diye düşünüyorum .
« Son Düzenleme: 21 Aralık 2022, 15:07:17 Gönderen: Hintell »

murattarum

• Hero Member
« Yanıtla #382 : 21 Aralık 2022, 15:09:29 »
Bence isin detayi arkadasimizin sacindan kaynaklaniyor.ince yani bu sac kalin telli olsa +3 kapaticilik gorunurdu yani allah vergisi.cok para verdi diye sacin kalinligi artmiyor malesef.ince telliyse omur boyu ince telli.yani kel degil arkadasimiz mesala bende cok para verdim ekime hemde 2400 greft gibi az bir greft tam super ana sacimi oldu olmadi ama kel degilin ve ozguvenim artti.bazi saclarin yapisi budur boyle bakmak lazim.
Dr.Muttalip keser saç ekimi
Saç ekimi forum
Saç ekimi sonuçları

murattarum

• Hero Member
« Yanıtla #383 : 21 Aralık 2022, 15:21:38 »
Dostum parasi arkadasin verecegi karar ben ince telliliginden bahsettim.yani ince telliyse hangi ekim kalin telli yapar.parasi yada asmed arkadasin tercihi
Dr.Muttalip keser saç ekimi
Saç ekimi forum
Saç ekimi sonuçları

mesut1618

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #384 : 21 Aralık 2022, 15:34:24 »
Ben size yönelik bir şey demedim sadece Ekim yapan yerle ilgili eleştiride bulundum. Bu arada Ekim yapılan arkadaş sonuçtan memnun mu ?

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #385 : 21 Aralık 2022, 17:31:02 »
Ben size yönelik bir şey demedim sadece Ekim yapan yerle ilgili eleştiride bulundum. Bu arada Ekim yapılan arkadaş sonuçtan memnun mu ?

Dostum madem saç ekiminden anlamıyorsun ben sana şöyle söliyim ?
Planlama harika ekim süper sonuçta kişininin durumu ve malzemesine göre güzel.
Global Moderator

mesut1618

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #386 : 21 Aralık 2022, 17:34:27 »
Ben hiç senin gördüğün süperliği göremiyorum dostum . Tabi güzellik göreceli .

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #387 : 21 Aralık 2022, 17:36:03 »
Ben hiç senin gördüğün süperliği göremiyorum dostum . Tabi güzellik göreceli .

Göreceli değil operasyon kalitesi net bir durumdur. Sen göremiyor olabilirsin çünkü saç kalitesi saç durumu gibi şeyleri değerlendirmiyorsun.
Global Moderator

Zero

• Full Member
  • asmed saç ekimi
« Yanıtla #388 : 21 Aralık 2022, 17:39:45 »
Zero da artık ūnlū oldu.Asmed tanıtım reklam sayfalarında, before after şeklinde  zero'nun resimleri mevcut..Dolayısıyle başarılı mı, başarısuz mı ikilemi de netlige kavuşmuş oldu.Asmed sonucu  iyi  olmıyan ekimleri yayınlamaz..

Siz yazdıgınız zaman gördüm bende geçen ay klinige gitmişti kontrole o zaman çekmişler resimleri.

Zero

• Full Member
  • asmed saç ekimi
« Yanıtla #389 : 21 Aralık 2022, 17:41:44 »
zeronun son resmini gorsek

Bir kaç gün içerisinde paylaşıcam inşallah

Facebook Twitter Instagram