Gönderen Konu: Saç ekimi asmed klinik 4500 kök yaş 20  (Okunma sayısı 25438 defa)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: Saç ekimi asmed klinik 4500 kök yaş 20
« Yanıtla #361 : 29 Ekim 2022, 14:20:48 »
11 aylık sonuç

Bence 1 ekimle saç durumuna göre sonuç güzel ve doğal
Siz ne düşünüyorsunuz?
Global Moderator

Zero

• Full Member
  • asmed saç ekimi
« Yanıtla #362 : 29 Ekim 2022, 14:23:12 »
Karşılaştırma resimleri

Zero

• Full Member
  • asmed saç ekimi
« Yanıtla #363 : 29 Ekim 2022, 14:31:01 »
Bence 1 ekimle saç durumuna göre sonuç güzel ve doğal
Siz ne düşünüyorsunuz?

Saç ekiminden önce mavi ile işaretli olan kısımda yogun dökülmeler vardı.
Saç ekiminden sonra o kısımlarda dolgunluk olur diye düşünüyorduk minox ve ilaç kullanmasına ragmen düşündügümüz seviyeye gelmedi malesef.
Önden görünüm başarısız diyemem süper olmasada yeterli görünüş olarak.

Costanzo

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #364 : 29 Ekim 2022, 14:37:45 »
Saç ekiminden önce mavi ile işaretli olan kısımda yogun dökülmeler vardı.
Saç ekiminden sonra o kısımlarda dolgunluk olur diye düşünüyorduk minox ve ilaç kullanmasına ragmen düşündügümüz seviyeye gelmedi malesef.
Önden görünüm başarısız diyemem süper olmasada yeterli görünüş olarak.
kel  olmayan birisine göre asmed ekimi ile bu şonuç bence cok iç açıcı değil + proscar +minox+ asmed  e göre cok güzel şonuç değil (((bakın asmed  ve kullandıgı ilaçlar kalitesine gore bahsediyorum))   yaş cok genç asmed ekimlerde en cok güvendigi şey dht blocker olan proscar buna göre yaşa bakılmaksızın ekim yapıyorlar bana göre mantıksız gelıyor 5000€ para odeyecegim ve ömür boyu bana dht blocker ıcmemı soyleyecekler . 
  • Yaşınız 33
  • Medikal Tedavi Finasterid xpecia yan etki yaptı biotin devam

Zero

• Full Member
  • asmed saç ekimi
« Yanıtla #365 : 29 Ekim 2022, 15:03:18 »
kel  olmayan birisine göre asmed ekimi ile bu şonuç bence cok iç açıcı değil + proscar +minox+ asmed  e göre cok güzel şonuç değil (((bakın asmed  ve kullandıgı ilaçlar kalitesine gore bahsediyorum))   yaş cok genç asmed ekimlerde en cok güvendigi şey dht blocker olan proscar buna göre yaşa bakılmaksızın ekim yapıyorlar bana göre mantıksız gelıyor 5000€ para odeyecegim ve ömür boyu bana dht blocker ıcmemı soyleyecekler .

Evt sadece minox ve ve proscar ilede saç ekimi yaptırmadan bu kadar tabiki olmaz idi ama belli bi sonuç elde edilirdi. O yüzden memnuniyet çok iyi seviyede diyemem.
Önümüzdeki ay bir sene oluyo ve 5-6 günlüğüne türkiyeye gidecek oglum görüşme talep etti ama umuyorumki olumlu bi dönüş yaparlar.

Zero

• Full Member
  • asmed saç ekimi
« Yanıtla #366 : 29 Ekim 2022, 15:11:23 »
Birde şu  varki Koray beyin ekim yaptıgı ön bölge başarılı orta seviyenin üzerinde.
Arka kısıma doğru başarı seviyesi düşük ,yanlış bilmiyor isem arka kısıma birde çoklu greftler ekiliyor yani dahada iyi olmalı ön tarafdan.
Bu nedenle arka kısımların ekimini yapan kişinin başarılı bir ekim yapmadığı sonucunu geliyor aklıma.

mesut1618

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #367 : 29 Ekim 2022, 15:37:18 »
ben bu yoruma tamamen katılıyorum . Alınan para çok çok çok fazla bu sonucu 10 bin TL ye ekim yapan yerlerde de rahatlıkla görebiliyoruz . Forumda her ne kadar bazı yerlere laf söyletmeyen arkadaşlar olsa da çok iyi denen yerlerle ortalama arası fiyat veren bir çok yer arasında uçurumlar yok . Ben 5 bin Euro veriyorsam fark isterim fark yapamayacağım diyorsa da ekim yapmayacak olup bitecek .

Costanzo

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #368 : 29 Ekim 2022, 15:38:02 »
Evt sadece minox ve ve proscar ilede saç ekimi yaptırmadan bu kadar tabiki olmaz idi ama belli bi sonuç elde edilirdi. O yüzden memnuniyet çok iyi seviyede diyemem.
Önümüzdeki ay bir sene oluyo ve 5-6 günlüğüne türkiyeye gidecek oglum görüşme talep etti ama umuyorumki olumlu bi dönüş yaparlar.
birde söyle birsey var tabikide bu ekimi asmed dısında baska bırı yapmış olsa başarılı derdi herkez ben asmed icin dedim yoksa eski halinize göre kel ve seyrek şacınız yok şaçlı birisiniz morelınızı bozmak ıstemedım ben asmede gore yorum yaptım sonucta hepımızın ortak sorunu var  oda kellık  umarım şaçlarınız daha cok gelişir. Benım maddi sorunum yok hiç yok isterse 250bin tl desin ama bana o ilaçları kullanacaksın dedigi anda o iş biter bende giderim orta halli merkeze ilacsız ne olursa derim bırakırım şaçları kendi haline ama finasterid diretmelerine cok kıl oldum su an mevcut sacıma fınasterid uygulasam minox bassam emınimki verteks ve orta taraf %50 cıkacak . %10 yan etki raporu var ya bıraktıgımda iktidarsizlik devam ederse  bunun  garantisini kim verecek bana (burada koray beye laf atmıyorum asla dünyada sayılı doktorlardan birisi emeklerini göz ardı etmek nankörlükten başka birşey değildir  saygı duyuyorum hocama ) bence şaç ekimi bi ilaça guvenip genç yaşta yapılmamalı asla ama asla .  Var olan şaçlarını finasterid korumamış hocam senin yani bu ilaça baglı kalmamak lazımmış bunu anlamıs olduk . Sımdı bazı arkdaşlar kızacak bana eminim  ama bu forumda 9 yıldır varım hiç yazmadım hep ınceledım oncelıgım koray beydi ilaç yüzünden eledim asuman hanıma cevirdim rotaya forum sayesınde koray hocanın 60 a 90 micron dedigi kapasıtesi 12500 olan  dönör alanı atmadan 4/1 proscar sabah aksam xpecia yazınca onuda eledim  adını vermek ıstemedigim bi yerden aralık 10 a ekim günü aldım 11 aralıkta süreçleri paylasmaya başlayacagım Allah herkesin gönlüne göre diledigi şaçı versin bu arada arkdaşın annesiymisniz sizi tebrik ediyorum
« Son Düzenleme: 29 Ekim 2022, 16:00:10 Gönderen: Costanzo »
  • Yaşınız 33

Hair'lı Olsun

• Bu Alana Reklam Verilir.
  • Hero Member
« Yanıtla #369 : 29 Ekim 2022, 16:51:03 »
birde söyle birsey var tabikide bu ekimi asmed dısında baska bırı yapmış olsa başarılı derdi herkez ben asmed icin dedim yoksa eski halinize göre kel ve seyrek şacınız yok şaçlı birisiniz morelınızı bozmak ıstemedım ben asmede gore yorum yaptım sonucta hepımızın ortak sorunu var  oda kellık  umarım şaçlarınız daha cok gelişir. Benım maddi sorunum yok hiç yok isterse 250bin tl desin ama bana o ilaçları kullanacaksın dedigi anda o iş biter bende giderim orta halli merkeze ilacsız ne olursa derim bırakırım şaçları kendi haline ama finasterid diretmelerine cok kıl oldum su an mevcut sacıma fınasterid uygulasam minox bassam emınimki verteks ve orta taraf %50 cıkacak . %10 yan etki raporu var ya bıraktıgımda iktidarsizlik devam ederse  bunun  garantisini kim verecek bana (burada koray beye laf atmıyorum asla dünyada sayılı doktorlardan birisi emeklerini göz ardı etmek nankörlükten başka birşey değildir  saygı duyuyorum hocama ) bence şaç ekimi bi ilaça guvenip genç yaşta yapılmamalı asla ama asla .  Var olan şaçlarını finasterid korumamış hocam senin yani bu ilaça baglı kalmamak lazımmış bunu anlamıs olduk . Sımdı bazı arkdaşlar kızacak bana eminim  ama bu forumda 9 yıldır varım hiç yazmadım hep ınceledım oncelıgım koray beydi ilaç yüzünden eledim asuman hanıma cevirdim rotaya forum sayesınde koray hocanın 60 a 90 micron dedigi kapasıtesi 12500 olan  dönör alanı atmadan 4/1 proscar sabah aksam xpecia yazınca onuda eledim  adını vermek ıstemedigim bi yerden aralık 10 a ekim günü aldım 11 aralıkta süreçleri paylasmaya başlayacagım Allah herkesin gönlüne göre diledigi şaçı versin bu arada arkdaşın annesiymisniz sizi tebrik ediyorum

Koray hoca'da, Asuman hanım'da saydığınız medikal ürünleri tavsiye ediyor. Kaldı ki iki ekim merkezinin de bu medikal ürünleri kullanmadan çok iyi sonuç aldıkları vakalar var. Sizin de söylediğiniz gibi bu medikal ürünler saçların üzerindeki olumlu etkileri tartışmasız kabul edildiği için tavsiye ediliyor. Tavsiye etmelerinin kötü tarafı neresi bilemedim.

Saç ekim operasyonunda diğer tüm operasyonlar gibi riskleri mevcut. Ekim başarı oranını etkileyen henüz tespit edilemeyen faktörler var. Kalp ameliyatında bile hasta masada kalma oranı varken... Sizin Mantığınıza göre kalp ameliyatı sonrası doktor ilaç yazmamalı ...  Özetle saç ekimi başarısı biraz hastanın bünyesi ile alakalı ....

Sanırım siz Hakan doğanay'a ekim yaptıracaksınız. Umarım her şey yolunda gider ve istediğiniz sonucu alırsınız. Ekim konunuzu merakla bekliyoruz : )
« Son Düzenleme: 29 Ekim 2022, 17:02:43 Gönderen: Hair'lı Olsun »
Saç Sağlığı Discord : https://discord.gg/RJrwv4h7

Finansteride
Omega 3  -  Biotin 5000
Keçiboynuzu özü
Masaj - Magnezyum yağı  
D3 vitamin  -  B12 vitamin

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #370 : 29 Ekim 2022, 17:58:47 »
 surec devam.arkalar insallah dolar sanırım oralara dr alp ekmişti bu dezavantaj.kafa tam kapanmadan ekim sınıfı gecmez revize ister ufakta olsa.yanlız saçları biraz daha gelişmiş gordum
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Costanzo

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #371 : 29 Ekim 2022, 18:30:07 »

Koray hoca'da, Asuman hanım'da saydığınız medikal ürünleri tavsiye ediyor. Kaldı ki iki ekim merkezinin de bu medikal ürünleri kullanmadan çok iyi sonuç aldıkları vakalar var. Sizin de söylediğiniz gibi bu medikal ürünler saçların üzerindeki olumlu etkileri tartışmasız kabul edildiği için tavsiye ediliyor. Tavsiye etmelerinin kötü tarafı neresi bilemedim.

Saç ekim operasyonunda diğer tüm operasyonlar gibi riskleri mevcut. Ekim başarı oranını etkileyen henüz tespit edilemeyen faktörler var. Kalp ameliyatında bile hasta masada kalma oranı varken... Sizin Mantığınıza göre kalp ameliyatı sonrası doktor ilaç yazmamalı ...  Özetle saç ekimi başarısı biraz hastanın bünyesi ile alakalı ....

Sanırım siz Hakan doğanay'a ekim yaptıracaksınız. Umarım her şey yolunda gider ve istediğiniz sonucu alırsınız. Ekim konunuzu merakla bekliyoruz : )
dediklerine katılıyorum hocam sibel ulusana gidiyorum  hakan hoca marta kadar dolu yaza şaçlı gırmek istiyorum benim kızdıgım nokta olmazsa olmaz gibi lanse ediliyor onun ıcın karsıyım ben
  • Yaşınız 33

murattarum

• Hero Member
« Yanıtla #372 : 29 Ekim 2022, 20:40:15 »
Valla tavsiye ediyorlarda gur dönörlu bana finans onerdi sac tellerim de kalindi asmedw 5000 + finans dedi finans.kullanmam dedi ozaman cikmazsa bahene vermis oluyorsun ayni seye geliyor.ben ekimi finansa.yaptirmam arkadas.finans kullanmadam ekim yapicak dr yada diyecekki bu sactan ekim olmaz.
Dr.Muttalip keser saç ekimi
Saç ekimi forum
Saç ekimi sonuçları

Costanzo

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #373 : 29 Ekim 2022, 21:53:05 »
Valla tavsiye ediyorlarda gur dönörlu bana finans onerdi sac tellerim de kalindi asmedw 5000 + finans dedi finans.kullanmam dedi ozaman cikmazsa bahene vermis oluyorsun ayni seye geliyor.ben ekimi finansa.yaptirmam arkadas.finans kullanmadam ekim yapicak dr yada diyecekki bu sactan ekim olmaz.
bende o yüzden 2000€ daha aşagısına  ona yakın yere ektiriyorum finansda kullancagım madem bu işin olmazsa olmazı finasteridse 2000€ daha az ödeyip 7 AY içerim
  • Yaşınız 33

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #374 : 30 Ekim 2022, 10:48:02 »
Herseyin ortasi olmuş
  • Ekim Merkezi ismi ASMED KORAY ERDOGAN
ASMED KORAY ERDOGAN saç ekimi
saç ekimi sonuçları forum

Facebook Twitter Instagram