Gönderen Konu: Saç ekimi asmed klinik 4500 kök yaş 20  (Okunma sayısı 25390 defa)

Zero

• Full Member
  • asmed saç ekimi
Ynt: Saç ekimi asmed klinik 4500 kök yaş 20
« Yanıtla #241 : 26 Haziran 2022, 14:07:30 »
Var abla var 6 da da dökülüyor 7 de de dökülüyor durmuyor. Oğlunuzla dökülme durumumuzda benzer yaşlarımızda benzer (24e gireceğim)
Sanırım donör alanımızda bile dökülmeye kodlu saçlarımız var. Genç yaşta ektirmenin dezavantajı bu maalesef. Dökülme tamamlanmadığı için bu şekilde olabiliyor. Önemli olan tekrar çıkmaları. Keşke bu kadar genç değilde en azında 30 lu yaşlarda yaşasaydık şu meseleyi belki biraz daha az kafaya takardık.

İnşallah hepiniz istediğiniz sonuca ulaşırsınız .
Evet oglumla 3 yaş var aranızda siz saç ektirdinizmi  konu açtı iseniz linki atarmısınız bi bakmak isterim gidişata.

Dedigim gibi şu anki durum için kötü diyemem ama iyide diyemiyorum orta derecede ilerliyor. İnşallah sonuç iyi olur.

Zero

• Full Member
  • asmed saç ekimi
« Yanıtla #242 : 26 Haziran 2022, 14:11:40 »
bu dokulme 6_9 ay arasında gorulen ekilen saç dokulmesi .genetikten farklı.normale donuyor.saç arkadaki kadar yasar.fuede dokulmemeye kodlanmış minyaturleşmemiş saçları tek tek seçiyorlar manuel alımda .motorlada guclu alanlara dalarlar

İnşallah dediginiz gibi olur bekleyecegiz artık yapacak bişey yok. Motorla alınan saç ekimlerini ben pek beğenmiyorum çoğunluğunda arka donör bölge çok belli oluyor kök alındıgı.

Zero

• Full Member
  • asmed saç ekimi
« Yanıtla #243 : 26 Haziran 2022, 14:14:01 »
Yani yurt disindan geliyor arkadas keske gerek gorselermis bir 10 dakika baksalarmis gidisata. Musteri memnuniyeti acisindan

Tekrardan yazıcak bugün bakalım 7 aylık sonuca göre gelin diyeceklermi.Malesef hem üniversiteye gidiyo hem çalışıyor oglum o yüzden her zaman gelebilmesi sıkıntılı bakalım ne yazacaklar.

Zero

• Full Member
  • asmed saç ekimi
« Yanıtla #244 : 26 Haziran 2022, 14:17:46 »
Nasıl normal ya? 6. Aydan sonra forumdakilerin çoğunun saçı ateş ediyor hocam

Çok kötü patladı gitti hiç biri çıkmadı diyemem ne evde çekilen resimler kadar dolgun.
Nede dışarıda çekilen resimler gibi seyrek.
Donör bölge ve dogallık konusunda çok iyi
Ama sizinde dediginiz gibi forumdaki 7 aylık ekimlerle karşılaştırınca bir hayli geri

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #245 : 26 Haziran 2022, 14:21:28 »
Saçlar çıkıyor oğlunuzun saç yapısıda ince ablacım süreç normal bize göre kalın telli güçlü bir donör olsa daha farklı olurdu ayrıca süreç sonu gelmesi daha mantıklı şu an gitmesi bir şey ifade etmez süreç sonu durum değerlendirilir karar verilir olması gereken olur o yüzden bunlara kafanızı yormayın

Saç gelişimine gelirsek 6 11 ay arası daha gelişecek bu saçlar.
Global Moderator

Zero

• Full Member
  • asmed saç ekimi
« Yanıtla #246 : 26 Haziran 2022, 14:27:32 »
Saçlar çıkıyor oğlunuzun saç yapısıda ince ablacım süreç normal bize göre kalın telli güçlü bir donör olsa daha farklı olurdu ayrıca süreç sonu gelmesi daha mantıklı şu an gitmesi bir şey ifade etmez süreç sonu durum değerlendirilir karar verilir olması gereken olur o yüzden bunlara kafanızı yormayın

Saç gelişimine gelirsek 6 11 ay arası daha gelişecek bu saçlar.

Teşekkürler yorumunuz için dedigim gibi orta derecede ilerliyo inşallah ileriki zamanlarda daha dolgun bi hal alır bekleyip görücez.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #247 : 26 Haziran 2022, 17:55:53 »
Çok kötü patladı gitti hiç biri çıkmadı diyemem ne evde çekilen resimler kadar dolgun.
Nede dışarıda çekilen resimler gibi seyrek.
Donör bölge ve dogallık konusunda çok iyi
Ama sizinde dediginiz gibi forumdaki 7 aylık ekimlerle karşılaştırınca bir hayli geri
daha onlar kalınlaşıp saç formunu alıcaklar.12 ay sonu yuzde 80ni kalınlaşmış olur.ışık gunes karanlık hep farklı gosterir.surec erken normal gidisat.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
  • 𝘗𝘳𝘦𝘷𝘦𝘯𝘵𝘪𝘰𝘯 𝘪𝘴 𝘢𝘩𝘦𝘢𝘥 𝘰𝘧 𝘤𝘶𝘳𝘦
« Yanıtla #248 : 26 Haziran 2022, 19:51:38 »
Ablacığım selam.
Ben daha iyi bir seviyeye ulaşacağını düşünüyorum.
Bu saç işi çok karışık olduğu için kesin bir tarih vermek mümkün değil.

18.ay'a kadar bazı uzmanlar gelişim sağlayacağını düşünüyor. Bu dostumuzun da bence öyle olur.

Oğlunuz slow grower olabilir. Sabır edelim bakalım.
Doktor değilim.Bu alanda eğitimim yok. Önerilerimin yalnızca araştırmayı seven bir birey olarak değerlendirilmesini isterim.

Zero

• Full Member
  • asmed saç ekimi
« Yanıtla #249 : 20 Temmuz 2022, 14:14:51 »
Selamlar.
Bir kaç hün içerisinde 8 aylık sonuçların resmini atıcam. Bir sorum olacaktı bilgisi olanlardan cevap yazan olursa memlun olurum.
Oglumun kafa derisi güneşde biraz yandı ekilen saç köklerine yada kendi saçlarına kalıcı bşir zarar verirmi  acaba.
Şimdiden teşekkür ederim cevaplar için

ImPaLa

• Hero Member
« Yanıtla #250 : 20 Temmuz 2022, 14:31:28 »
Bşr sorun olmaz abla 8 ay geçmiş o durum ilk operasyon günleri için geçerlidir. Kabuk zamanı kısaca kabuklar güneş anlında kurumasın diye

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #251 : 20 Temmuz 2022, 14:33:13 »
Selamlar bir sorun olmaz operasyon zamanları kısaca hassas dönemlerde geçerli
Global Moderator

lusen21

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #252 : 20 Temmuz 2022, 14:33:49 »
.
Asuman hair Saç ekimi sonuçları
Saç ekimi sonuçları forum

kandan

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #253 : 20 Temmuz 2022, 15:41:08 »
Hiç bir sorun olmaz ablacım

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #254 : 21 Temmuz 2022, 17:08:38 »
 bişi olmaz abla
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Facebook Twitter Instagram