Gönderen Konu: Saç ekimi asmed klinik 4500 kök yaş 20  (Okunma sayısı 25351 defa)

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
  • 𝘗𝘳𝘦𝘷𝘦𝘯𝘵𝘪𝘰𝘯 𝘪𝘴 𝘢𝘩𝘦𝘢𝘥 𝘰𝘧 𝘤𝘶𝘳𝘦
Ynt: Saç ekimi asmed klinik 4500 kök yaş 20
« Yanıtla #90 : 07 Nisan 2022, 20:25:36 »
Çok güzel katagorize edilmiş. Bence tatminkar bir sonuç çıkar hocam. 120.gunden itibaren hız kazanıyor epey. Hadi inşallah bekletelim görelim.

Zero

• Full Member
  • asmed saç ekimi
« Yanıtla #91 : 07 Nisan 2022, 22:05:03 »
keşke herkes sizin gibi paylaşım yapabilse resimleri harika kategorize etmişsiniz  :) sürece bu resimler açısından bakarsak ben beğendim saçlarınızdaki gelişimi bence süreç sonunda yüzünüzü güldürecek ekim.

Teşekkür ederim yorumunuz için inşallah bekleyip görecez

Zero

• Full Member
  • asmed saç ekimi
« Yanıtla #92 : 07 Nisan 2022, 22:07:42 »
Çok güzel katagorize edilmiş. Bence tatminkar bir sonuç çıkar hocam. 120.gunden itibaren hız kazanıyor epey. Hadi inşallah bekletelim görelim.
Teşekkür ederim yorumunuz için , önemli olan sonucun iyi olması. Asmed ekimleri takip ettigim kadarıyla 120 gün sonrası daha bi iyi ilerliyor gibi inşallah bekleyip görecez.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #93 : 07 Nisan 2022, 22:33:20 »
 yas 20 .ekimden çok olanı korumak onemli.ekim zarten yapılmış.korunmalıki ekim mana kazansın.gün onemli değil herkesin 120den sonra çıksın isterse senin erkende geçte çıkabilir sonuc iyi olsun .çıkışların hızlılığı yavaslığı sonuc etkilemez.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

ekos

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #94 : 11 Nisan 2022, 10:31:16 »
Yıl 2021, Kasım 24.Ögle saat 13:00 civarı.Saç ekimimi gerçekleştirmek ūzere Asmed klinikteyim.Alp Bayramoglu ile görūşmek için salonda bekliyorum.Sag tarafımda oturan bir beyfendi, hemen yanında sempatik bir delikanlı .Merhaba, nasılsınız?diye sordum."Teşekkūr ederim, sizler  nasılsınız ogluma saç ekimi  yapılacak bekliyoruz" mūtevazı bir şekilde beyfendi cevap verdi.Fakat  sohbet başlamadan bitti  çūnkū Koray hocanın asistanı," buyrunuz  lūtfen diyerek yanımdan ayrıldılar...Bu genç adına   hem ūzūldūm, hem sevindim.Ūzūlmem çok erken yaşta saç kaybı yaşaması, diger taraftan da babasının destegini alarak, gidebilecegi en dogru merkez, ulaşabilecegi dūnya çapında bir doktor.Bu tūr hassas ve meşakkatlı operasyonlarda aile destegi çok önemli.......Sonraki gūn, yani ameliyat sonrası 1.ci gūn, Asmed koridorlarında karşılaştıgım bu  genç arkadaşa "geçmiş olsun, nasıl geçti ekim".."Gayet iyi, acı falan pek hissetmedim, size de  hayırlı olsun" alçak bir ses tonuyla cevap verdi.Bu onunla son görūşmem oldu.....Hanımefendi  bu bahsi geçen kişi oglunuz olmalı, (yani zero)yanılmış olamam, çūnkū herşey örtūşūyor..Zaman, mekan, duruş, gözlūk takması, ön çizginin V şeklinde olması.Oglunuzun  sonuçunu merak eden biri olarak iyi  ki konu açmışsınız.Oglunuzu görmūş biri olarak, degişim harika,  gelişim daha da artarak devam edecektir inşallah...Teşekkūrler...

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
  • 𝘗𝘳𝘦𝘷𝘦𝘯𝘵𝘪𝘰𝘯 𝘪𝘴 𝘢𝘩𝘦𝘢𝘥 𝘰𝘧 𝘤𝘶𝘳𝘦
« Yanıtla #95 : 11 Nisan 2022, 12:48:22 »
Yıl 2021, Kasım 24.Ögle saat 13:00 civarı.Saç ekimimi gerçekleştirmek ūzere Asmed klinikteyim.Alp Bayramoglu ile görūşmek için salonda bekliyorum.Sag tarafımda oturan bir beyfendi, hemen yanında sempatik bir delikanlı .Merhaba, nasılsınız?diye sordum."Teşekkūr ederim, sizler  nasılsınız ogluma saç ekimi  yapılacak bekliyoruz" mūtevazı bir şekilde beyfendi cevap verdi.Fakat  sohbet başlamadan bitti  çūnkū Koray hocanın asistanı," buyrunuz  lūtfen diyerek yanımdan ayrıldılar...Bu genç adına   hem ūzūldūm, hem sevindim.Ūzūlmem çok erken yaşta saç kaybı yaşaması, diger taraftan da babasının destegini alarak, gidebilecegi en dogru merkez, ulaşabilecegi dūnya çapında bir doktor.Bu tūr hassas ve meşakkatlı operasyonlarda aile destegi çok önemli.......Sonraki gūn, yani ameliyat sonrası 1.ci gūn, Asmed koridorlarında karşılaştıgım bu  genç arkadaşa "geçmiş olsun, nasıl geçti ekim".."Gayet iyi, acı falan pek hissetmedim, size de  hayırlı olsun" alçak bir ses tonuyla cevap verdi.Bu onunla son görūşmem oldu.....Hanımefendi  bu bahsi geçen kişi oglunuz olmalı, (yani zero)yanılmış olamam, çūnkū herşey örtūşūyor..Zaman, mekan, duruş, gözlūk takması, ön çizginin V şeklinde olması.Oglunuzun  sonuçunu merak eden biri olarak iyi  ki konu açmışsınız.Oglunuzu görmūş biri olarak, degişim harika,  gelişim daha da artarak devam edecektir inşallah...Teşekkūrler...
Ne anne babalar var ya. Oğullarının özgüvenini etkileyen bir sıkıntıyı beraber çözüyorlar. Birlik oluyorlar. Hep mesut olsunlar inşallah.
Doktor değilim.Bu alanda eğitimim yok. Önerilerimin yalnızca araştırmayı seven bir birey olarak değerlendirilmesini isterim.

EndlessNegative

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #96 : 11 Nisan 2022, 14:06:02 »
Valla süreç harika gidiyor bu kadar açıklık ve güçlü donör olmamasına ramen çok şanslı bir oğlunuz var araştırmayı bile oğlu için büyükleri yapıp çok doğru kararlar vererek bir operasyon yaptırmışsınız allah korusun bir çok dandik merkez avrupada reklam için binlerce euro para veriyor onlar inanmamışsınız forumu keşfetmişsiniz.

Başarıdan değil sadece reklamdan hasta bulup kandıran kasaplara denk gelseydi oğlunuz zor toparlardı.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #97 : 11 Nisan 2022, 15:27:27 »
Açık alana vr daç kalitesine göre ekilen saçların gelişimi 130 gün için beklediğimden çok daha iyi maşallah harika gidiyor
Global Moderator

Zero

• Full Member
  • asmed saç ekimi
« Yanıtla #98 : 12 Nisan 2022, 01:02:52 »

Dünya çok küçük gerçekten ☺ eşim ve oglum hatırladılar sizi ve selamları var. Sizdemi saç ektirmiştiniz konunuzu bulamadım

Zero

• Full Member
  • asmed saç ekimi
« Yanıtla #99 : 12 Nisan 2022, 01:04:54 »
Valla süreç harika gidiyor bu kadar açıklık ve güçlü donör olmamasına ramen çok şanslı bir oğlunuz var araştırmayı bile oğlu için büyükleri yapıp çok doğru kararlar vererek bir operasyon yaptırmışsınız allah korusun bir çok dandik merkez avrupada reklam için binlerce euro para veriyor onlar inanmamışsınız forumu keşfetmişsiniz.

Başarıdan değil sadece reklamdan hasta bulup kandıran kasaplara denk gelseydi oğlunuz zor toparlardı.

Yorumunuz için teşekkür ederim
İyiki bu forumu bulduk emegi geçenlerden Allah razı olsun. Yoksa bizde agızdan dolma reklamı bol işleri başarısız bi merkeze giderdik büyük bi ihtimalle

Zero

• Full Member
  • asmed saç ekimi
« Yanıtla #100 : 12 Nisan 2022, 01:06:25 »
yas 20 .ekimden çok olanı korumak onemli.ekim zarten yapılmış.korunmalıki ekim mana kazansın.gün onemli değil herkesin 120den sonra çıksın isterse senin erkende geçte çıkabilir sonuc iyi olsun .çıkışların hızlılığı yavaslığı sonuc etkilemez.

Teşekkürler yorumunuz için gerekli takviyeleri alıyo şuan dökülme yok inşallah böyle devam eder uzunca bir süre

Zero

• Full Member
  • asmed saç ekimi
« Yanıtla #101 : 12 Nisan 2022, 01:07:55 »
Ne anne babalar var ya. Oğullarının özgüvenini etkileyen bir sıkıntıyı beraber çözüyorlar. Birlik oluyorlar. Hep mesut olsunlar inşallah.

Teşekkürler iyi dilekleriniz için

Zero

• Full Member
  • asmed saç ekimi
« Yanıtla #102 : 12 Nisan 2022, 01:09:26 »
Açık alana vr daç kalitesine göre ekilen saçların gelişimi 130 gün için beklediğimden çok daha iyi maşallah harika gidiyor

Teşekkürler yorumunuz için

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #103 : 12 Nisan 2022, 01:14:12 »
Teşekkürler yorumunuz için gerekli takviyeleri alıyo şuan dökülme yok inşallah böyle devam eder uzunca bir süre
rica ederim bu iş en iyi aynı ışıkta ve aynı makine ile cekilen resimlerden anlaşılır bu yasta ekim yaptırmış  saçları resimleyip belli aralıklarla takip edin bence bir sorun çıkarsa o zaman takviyeleri arttırırsınız insallah boyle devam eder erken yasta dokulup sonra dokulmesi duranda çok.insallah onlardan biri olur
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

ekos

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #104 : 14 Nisan 2022, 19:32:15 »
Dünya çok küçük gerçekten ☺ eşim ve oglum hatırladılar sizi ve selamları var. Sizdemi saç ektirmiştiniz konunuzu bulamadım
.Evet ben de saç ektirdim.Oglunuzla
 aynı tarihlerde, aynı sayıda greft ekildi, (4500).Benim tercihim Alp Bayramoglu idi.Konu açmadım hanımefendi, fakat sūreçten  memnun oldugumu söyliyebilirim.

Facebook Twitter Instagram