Gönderen Konu: Saç ekimi asmed klinik 4500 kök yaş 20  (Okunma sayısı 25337 defa)

Zero

• Full Member
  • asmed saç ekimi
Ynt: Saç ekimi asmed klinik 4500 kök yaş 20
« Yanıtla #60 : 28 Aralık 2021, 02:45:17 »
Selamlar.
Bugün 31’inci gün şok dökülme devam ediyor.
Şimdilik bir sıkıntı yok olağan seyrinde ilerliyor durum.
Dermarolle ekimden sonra ne zaman kullanılmalı bilgisi cevaplayabilirmi lütfen.
Şimdiden yorumlar için teşekkürler.

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
  • 𝘗𝘳𝘦𝘷𝘦𝘯𝘵𝘪𝘰𝘯 𝘪𝘴 𝘢𝘩𝘦𝘢𝘥 𝘰𝘧 𝘤𝘶𝘳𝘦
« Yanıtla #61 : 09 Ocak 2022, 01:01:28 »
Takipteyim. Temiz bir ekim. Güzel sonuçlarını bekliyorum dostum.
Doktor değilim.Bu alanda eğitimim yok. Önerilerimin yalnızca araştırmayı seven bir birey olarak değerlendirilmesini isterim.

Zero

• Full Member
  • asmed saç ekimi
« Yanıtla #62 : 25 Ocak 2022, 23:41:02 »
Selamlar
Bugün saç ekiminin üzerinden 60 gün geçti
Kullandıgı ilaçlarda minoks hap kullanıyordu onu bıraktı saç ekim merkezinden sıvı olanı kullanması söylendi 10 gündür minoks köpük kullanıyor. 3 ay kullanıp iki ay ara verip 3 ay kullanacakmış.
Resimleri yükleyicem birazdan şok dökülme tamamlandı , ekilen saçlardan ön çizgide olanlardan bir hayli kurtulan oldu şok dökülmeden. Donör bölge hiç alınmamış gibi standart asmed kalitesinde. Hatta sanırım kullandıgı ilaç ve şampuandan dahada dolgun gözüküyo önceki haline bakarak.

Zero

• Full Member
  • asmed saç ekimi
« Yanıtla #63 : 25 Ocak 2022, 23:50:34 »
Resimler devam
Ekim öncesi ve bugün çekilmiş resim karşılaştırmasıda paylaşıyorum .

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #64 : 25 Ocak 2022, 23:51:19 »
Dolgun gözükmesinin sebebi alınan takviyelerden kaynaklıdır. Minoksidil ve finasteride zaten fda onaylı saç tedavisinde kullanılan 2 tedavi şekli ve oğlunuz bu iki tedaviyi de kullanıyor. Şuan için sürecin olumlu ilerlediğini düşünüyorum. Daha hızlı ataklar başlamamıştır bile saç ekiminde. İlerleyen aylarda çok daha güzel bir görüntüye kavuşulur. Dermaroller ile ilgili bilgiyi bence Asmed'e danışın. Muhtemelen ilk aylarda kullanımını tavsiye etmeyecekler. Bende kullansam ilk 5 - 6 ay beklerdim. Zaten minoksidili muhtemelen Rogaine kullanıyordur oğlunuz ve emilimi yüksek diye biliyorum Rogaine köpüğün. Şu aşamada dermarollera o yüzden gerek var mı bilemiyorum.

edit: imla
« Son Düzenleme: 26 Ocak 2022, 10:22:45 Gönderen: onizuka eikichi »
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

Zero

• Full Member
  • asmed saç ekimi
« Yanıtla #65 : 26 Ocak 2022, 00:15:19 »
Dolgun gözükmesinin sebebi alınan takviyelerden kaynaklıdır. Minoksidil ve finasteride zaten fda onaylı saç tedavisinde kullanılan 2 tedavi şekli ve oğlunuz bu iki tedaviyi de kullanıyor. Şuan için sürecin olumlu ilerlediğini düşünüyorum. Daha hızlı ataklar başlamıştır bile saç ekiminde. İlerleyen aylarda çok daha güzel bir görüntüye kavuşulur. Dermaroller ile ilgili bilgiyi bence Asmed'e danışın. Muhtemelen ilk aylarda kullanımını tavsiye etmeyecekler. Bende kullansam ilk 5 - 6 ay beklerdim. Zaten minoksidili muhtemelen Rogaine kullanıyor oğlunuz ve emilimi yüksek diye biliyorum Rogaine köpüğün. Şu aşamada dermarollera o yüzden gerek var mı bilemiyorum.

Teşekkür ederim yorumunuz için evt rogain köpük kullanıyor . Dermaroller soracak asmed’e onların tavsiyelerinin dışına çıkmıyor.
Çok yakından bakınca siyah siyah nokta şeklinde görüntü var kafasında.
15 gün sonra resim atmaya çalışıcam sanırım bir dahaki resim attığımda  resimdede belli olur.
İnşallah herkes istediği sonuca kavuşur.

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
  • 𝘗𝘳𝘦𝘷𝘦𝘯𝘵𝘪𝘰𝘯 𝘪𝘴 𝘢𝘩𝘦𝘢𝘥 𝘰𝘧 𝘤𝘶𝘳𝘦
« Yanıtla #66 : 26 Ocak 2022, 00:23:31 »
Abla kusura bakma konuyu bizzat ekim yaptıran kardeşimiz zannettim için yukarıda "dostum" demişim.

Bence gayet iyi gidiyor. Umarım mutlu şekilde kapatır bu saç defterini.
Doktor değilim.Bu alanda eğitimim yok. Önerilerimin yalnızca araştırmayı seven bir birey olarak değerlendirilmesini isterim.

Zero

• Full Member
  • asmed saç ekimi
« Yanıtla #67 : 26 Ocak 2022, 01:17:42 »
Abla kusura bakma konuyu bizzat ekim yaptıran kardeşimiz zannettim için yukarıda "dostum" demişim.

Bence gayet iyi gidiyor. Umarım mutlu şekilde kapatır bu saç defterini.

😁 Sorun degil kardeşim

DeliKurt

• Sr. Member
« Yanıtla #68 : 26 Ocak 2022, 05:58:37 »
başkan senin saç çıkışları 60 günde başlamış maşallah vallahi süper olur bu saç 6 ay sonra 😅

Korkusuz Korkak

• Hero Member
« Yanıtla #69 : 26 Ocak 2022, 12:20:41 »
Hayırlı olsun, her şey yolunda görünüyor. Sadece minoxidil beni hep endişelendirmiştir. Etkili bir ilaç ama bırakınca çok hızlı bir dökülmeye sebep olabilir.
  • Ekim Tarihi: 04.05.2021
  • Ekim Merkezi ismi ASMED
  • Greft Miktarı 4.541
  • Yaşınız 45
  • Medikal Tedavi Ekim gününden itibaren Finasterid. 15. aydan itibaren 3 günde bir Avodart'a başladım, iki ay sonra haftada 2'ye düşürdüm. 15. aydan itibaren ayda bir defa toplam 15 seans prp yaptırdım. Ekim 2023 den itibaren haftada 5 gün Alpecin losyon kullanıyorum.

Hairtransplant

• Hero Member
« Yanıtla #70 : 26 Ocak 2022, 14:14:39 »
Kararmalar erken başlamış güzel gidiyor saç ekimi süreciniz maşalllah

Moraless

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #71 : 26 Ocak 2022, 18:39:39 »
ön çizginin bozulmamış olması büyük avanataj erken bir sonuç alacağınızı düşünüyorum.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #72 : 31 Ocak 2022, 11:24:00 »
ekilen saçların hareketlenmesi erken başlamış görünüyor maşallah çok güzel bir süreç 120 günde çok iyi bir görüntü oluşacak diye düşünüyorum
Global Moderator

Zero

• Full Member
  • asmed saç ekimi
« Yanıtla #73 : 25 Şubat 2022, 00:37:50 »
Hayırlı Akşamlar.
Bugün saç ekiminin 90’ıncı günü herşey olagan seyrinde ilerliyor şimdilik.
Kullandıkları proskar 4/1
Vitamin D3 K2 (D Vitamini + Calsium + Magnesium )
Prosta Palant ( Kabak çekirdegi özü+sägepalme+vitamin E+Isırgan kökü+zink+selen )
Biotin+Zink+Selen karışım vitamin
Regaine minox köpük sabah akşam ( hap olanı kullanıyodu iki ay kullandı ama malesef sonrasında bulamadık burada, klinikden kafaya sürüleni kullanmasını söylemişler o yüzden onu kullanmaya başladı.)
Şampuan Revita
Şimdiden yorumlarınız için teşekkür ederim.
Bilemedim bir çok kişinin saç ekim sürecini takip ediyorum herkes aynı soruyu soruyo ama biraz geriden geliyo gibi sanki bakıcaz önümüzdeki 30 gün içerisinde daha iyi bi sonuca ulaşır inşallah süreç daha erken.

Zero

• Full Member
  • asmed saç ekimi
« Yanıtla #74 : 25 Şubat 2022, 00:42:03 »
Bir kaç tanede karşılaştırma yaptıgım resimleri atıyorum
Saç ekimi öncesi ve 90 günlük karşılaştırma

Facebook Twitter Instagram